Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  Hapse petash
  Makineri dhe inventare

  Hapse petash

  Sfoliatrice.Hapse petash per pasticeri e perdorure ne gjendje shume te mire me tapeta te ri e markes

  Durrës 4 korrik 15:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan dyshe shum pak e perdorur
  Makineri dhe inventare

  Fontan dyshe shum pak e perdorur

  shes fontanen dyshe ne gjendje te shkelqyer pune shum e ruajtur pa asnje vrejtje te vetme fotografit

  Prizren 4 korrik 15:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Friz reklamus per pije me ftofje
  Makineri dhe inventare

  Friz reklamus per pije me ftofje

  Shes frizin ne gjendje te shkelqyer shum pak i perdorur ndriqimi led ftof shum mir shum i bukur ftof

  Prizren 4 korrik 15:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbajtse me ftofje per melmesat e picave
  Makineri dhe inventare

  Mbajtse me ftofje per melmesat e picave

  SHes mbajtsen me ftofje per melmesat e picave ne gjendje te shkelqyer e spo ardhr nga italia posedon

  Ferizaj 4 korrik 15:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Posedojm te gjith llojet e telave per miksera
  Makineri dhe inventare

  Posedojm te gjith llojet e telave per miksera

  Posedojm te gjith llojet e telave dhe riparimin e tyre per miksera me dimenzjone te ndryshme per me

  Prizren 4 korrik 15:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banak akudhore
  Makineri dhe inventare

  Banak akudhore

  Banak akudhore me 18 tasa me ventilim i perdorur i markes italiane

  Durrës 4 korrik 15:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina kafe
  Makineri dhe inventare

  Makina kafe

  Makin kafe Rancilio tre grupe e revizionuar ne gjendje te mire

  Durrës 4 korrik 15:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Inventar per Piceri apo Pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventar per Piceri apo Pasticeri

  Shesim urgjentisht inventarin e plote per piceri, kafene apo pasticeri. Inventari eshte shume pak i

  Prishtinë 4 korrik 15:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furr per 6 pica me plin italjane
  Makineri dhe inventare

  Furr per 6 pica me plin italjane

  Shes furren per 6pica me plin italjane shum e ruajtur me shamot ne gjendje perfekte qmimi sipas mar

  Prizren 4 korrik 15:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bajmari per makarona gjellra pasta etj
  Makineri dhe inventare

  Bajmari per makarona gjellra pasta etj

  Shes bajmarin (mbajtse me nxemje) per makarona pasta gjellra etj prodhim italjan qmimi i volitshem p

  Prizren 4 korrik 15:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shporet +skar profesjonale industriale
  Makineri dhe inventare

  Shporet +skar profesjonale industriale

  Shes shporetin me 4 flaka dhe skaren industriale profesjonale per hoteleri shum te ruajtura prodhime

  Prizren 4 korrik 15:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolin pune inox e re e pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune inox e re e pa perdorur

  tavolin pune inox te reja te pa perdorura 1 meter 1.5 meter. 2.2 meter me nje polis dhe me dy pol

  Prizren 4 korrik 15:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave
  Makineri dhe inventare

  Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave

  shes firren per te gjith llojeve te brumnave eshte italjane e tera eshte inox pjekjen e ka perfekte

  Prizren 4 korrik 15:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makina salldimit SELCO GENESIS MTE 3000
  Makineri dhe inventare

  Makina salldimit SELCO GENESIS MTE 3000

  TIG, MIG/MAG and MMA – all-in-one Makinë salldimit SELCO GENESIS MTE 3000 MIG/MAG Pulsed – MMA – TIG

  Prizren 4 korrik 15:00
  3.500 €
 • 3 foto
  Vetrin me ftofje italjane -30
  Makineri dhe inventare

  Vetrin me ftofje italjane -30

  Shes vetrinen italjane ne gjendje te shkelqyer pa asnje vrejtje te vetme Ndriqimi led -30.Eshte per

  Prizren 4 korrik 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Llabo per akullore Carpigiani 20litersh
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore Carpigiani 20litersh

  Shes llabon per akullore e posa ardhur nga italia ne gjendje perfekte prodhim italjan Carpigiani esh

  Prizren 4 korrik 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser per brum (2shpejtsi) italjan
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum (2shpejtsi) italjan

  mikseri eshte ne gjendje perfekte prodhim italjan me dy shpejtsi i qohet koka nalt per me nxjerr bru

  Prizren 4 korrik 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Friz per pije coca cola bazen si i ri
  Makineri dhe inventare

  Friz per pije coca cola bazen si i ri

  Shes frizin ne gjendjw te shkelqyer ka ftofje me ajr shum i ruajtur ndriqimi led qmimi i diskutueshe

  Prizren 4 korrik 14:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

  Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas ma

  Prizren 4 korrik 14:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolin pune me ftofje per burek embelsira etj.
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune me ftofje per burek embelsira etj.

  Shes tavolinen me ftofje ne gjendje perfekte per byrek embelsira etj shum e ruajtur me bunker qmimi

  Prizren 4 korrik 14:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Piksne(vaska) per akullore dhe gjellra inox
  Makineri dhe inventare

  Piksne(vaska) per akullore dhe gjellra inox

  Shes piksnet(vaskat) per akullore dhe gjellra me forma madhsi dhe thellsi te ndryshme jan te gjitha

  Ferizaj 4 korrik 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Posedojm te gjith llojet e telave te mikserave
  Makineri dhe inventare

  Posedojm te gjith llojet e telave te mikserave

  posedojm te gjith llojet e telave te mikserave dhe bejm riparimin e tyre posedojm tela me madhesi dh

  Ferizaj 4 korrik 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vetrin per Embelsira 1.60cm italjane
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per Embelsira 1.60cm italjane

  Shes vetrinen ne gjendje te shkelqyer prodhim italjan me ftofje perfekte shum e ruajtur ndriqimi led

  Prizren 4 korrik 14:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aparat per kafe i ri i pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  Aparat per kafe i ri i pa perdorur

  Shes aparatin per kafe te ri i pa perdorur per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143

  Prizren 4 korrik 14:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Llabo per akullore CATABRIGA ITALJANE 20L
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore CATABRIGA ITALJANE 20L

  Shes llabon per akullore e sapo ardhur nga italia prdhim italjan CATABRIGA ne gjendje te shkelqyer s

  Prizren 4 korrik 14:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Piksne(vaska) per akullore dhe per gjellra inox
  Makineri dhe inventare

  Piksne(vaska) per akullore dhe per gjellra inox

  Shes vaskat per akullore dhe gjellra inox me madhsi thellsi dhe forma te ndryshme per me shum kontak

  Prizren 4 korrik 14:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makine per qerimin e qepvë/kepve
  Makineri dhe inventare

  Makine per qerimin e qepvë/kepve

  Shes nje makine per qerimin e qepvë/ kepve Me kapacitet 300-500 kg ne orë! Makina eshte e kompletua

  Vushtrri 4 korrik 14:40
  22.500 €
 • 4 foto
  Mikser per embelsira dhe brum italjan (2shpejtsi)
  Makineri dhe inventare

  Mikser per embelsira dhe brum italjan (2shpejtsi)

  Shes mikserin ne gjendje te shkelqyer prodhim italjan eshte per brum dhe per embelsira 30litersh me

  Prizren 4 korrik 14:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolina dhe karrika
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrika

  Shes tavolina dhe karrika per lokale dhe shtepi

  Ferizaj 4 korrik 14:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine Akullore.
  Makineri dhe inventare

  Makine Akullore.

  Shitet Makine Akullore 5 litra. Makina eshte ne gjendje shum te mire pune.

  Tiranë 4 korrik 14:34
  2.500 €
 • 3 foto
  Furre pice Italiane.
  Makineri dhe inventare

  Furre pice Italiane.

  Furre Pice Italiane me Korent Dyfazor . Furra mban nje pice Familjare.

  Durrës 4 korrik 14:33
  250 €
 • 2 foto
  ZGARE GAZI.
  Makineri dhe inventare

  ZGARE GAZI.

  Zgara eshte ne gjendje te mire pune.

  Durrës 4 korrik 14:33
  16.000 Lek
 • 2 foto
  Lavastovilje Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Lavastovilje Profesionale

  Per kuzhin dhe bar 3 fazore

  Tiranë 4 korrik 14:32
  55.000 Lek
 • 2 foto
  Zgar Me Gur Vullkanik
  Makineri dhe inventare

  Zgar Me Gur Vullkanik

  Zgar profesionale me gur vullkanik 2 muaj e perdorur.

  Tiranë 4 korrik 14:32
  75.000 Lek
 • 1 foto
  Vetrin per sallatra ose mish 1muaj e perdorur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per sallatra ose mish 1muaj e perdorur

  Shes vetrinen ne gjendje perfekte 1muaj e perdorur e re pa asnje vij te vetme eshte per sallatra edh

  Prizren 4 korrik 14:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Furr me ventilator italjane industriale model i ri
  Makineri dhe inventare

  Furr me ventilator italjane industriale model i ri

  Shes furren industriale italjane me ventilator model i ri ban pjekjen e te gjitha llojeve te pjekuru

  Prizren 4 korrik 14:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tend per lokal
  Makineri dhe inventare

  Tend per lokal

  Shes tenden per lokam shum e ruajtur. Dimenzjonet e saj jan:Gjatsia 5m hapet 3meter qmimi i diskutu

  Prizren 4 korrik 14:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,
  Makineri dhe inventare

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .

  Tiranë 4 korrik 14:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kateransore SCM
  Makineri dhe inventare

  Kateransore SCM

  Shitet kateransorja SCM e cila eshte shume e ruajtur dhe praktike. Ne gjendje shume te mire pune. Ka

  Gllogoc 4 korrik 14:14
  5.400 €
 • 3 foto
  Aparat per akullore Carpigiani prodhim italjan
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore Carpigiani prodhim italjan

  shes aparatin per akullore carpigiani ne gjendje te shkelqyer eshte i servisuar te gjitha pjeset i

  Prizren 4 korrik 14:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Posedojm pjes per aparata te akullores dhe fontana
  Makineri dhe inventare

  Posedojm pjes per aparata te akullores dhe fontana

  posedojm te gjith llojet e pjeseve te aparatave per akullore dhe fontanave te reja dhw te perdorura

  Prizren 4 korrik 14:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamin per nxemje 18 KW
  Makineri dhe inventare

  Kamin per nxemje 18 KW

  Kamin per nxemje 18kw shum pak i perdorur ka edhe garancion

  Mitrovicë 4 korrik 14:07
  800 €
 • 1 foto
  MIKSER PER EMBELSIRA 20litersh italjan
  Makineri dhe inventare

  MIKSER PER EMBELSIRA 20litersh italjan

  shes mikserin ne gjendje perfekte prodhim italjan shum i rujtum 20litersh per me shum kontakto edhe

  Prizren 4 korrik 13:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vetrin per embelsira vertikale 4anet gjam
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per embelsira vertikale 4anet gjam

  She\'s vetrinen per embelsira ne 4anet gjam since e re shihet edhe ne fotografi ka ftofje perfekte

  Prizren 4 korrik 13:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisje picerie
  Makineri dhe inventare

  Paisje picerie

  Shes paisje picerie furre me korend 2012 kapacitet 6 pica normale shum ekonomike nuk ben tym 700€ bu

  Tiranë 4 korrik 13:50
  1.300 €
 • 4 foto
  Mikser per brum me dy shpejtsi italjan si i ri
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum me dy shpejtsi italjan si i ri

  Shes mikserin e sapo ardhur nga italia prodhim italjan me dy shpejtsi shum i ruajtur qmimi i volitsh

  Prizren 4 korrik 13:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mikser planetar italian 40litersh me shpejtsi
  Makineri dhe inventare

  Mikser planetar italian 40litersh me shpejtsi

  Shes mikserin planetar ne gjendje perfekte prodhim italjan eshte 40litersh me shpejtsi nuk nihet ka

  Prizren 4 korrik 13:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per aparat te akullores CARPIGIANI
  Makineri dhe inventare

  Pjes per aparat te akullores CARPIGIANI

  shes te gjitha llojet e pjeseve per aparatave te akullores CARPIGIANI te reja dhe te perdorurura dh

  Prizren 4 korrik 13:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Reshov me 4 flaka i ri industrial
  Makineri dhe inventare

  Reshov me 4 flaka i ri industrial

  Shes reshovin e ri industrial i pa perdorur per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143

  Prizren 4 korrik 13:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shankt sherbyer me dollap e fiok i ri
  Makineri dhe inventare

  Shankt sherbyer me dollap e fiok i ri

  Shes shanktin ne gjendje perfekte i ri me dollap e fijok qmimi i arsyseshem per me shum kontakto edh

  Prizren 4 korrik 13:38
  Me Marrveshje