Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 9 foto
   Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s
  Makineri dhe inventare

  Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s

  Shitet Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s Viti 2006 + Makina Mercedez-Benz Furgon - Sharra* me koke

  Fier Dje, 18:58
  22.000 €
 • 10 foto
  Furra miksera per gastronomi italiane.
  Makineri dhe inventare

  Furra miksera per gastronomi italiane.

  Shesimi te gjitha dimenzionet dizajn te ndryshem furra per pica per buk miksera nga 10.l 20.l 30.l 4

  Prishtinë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisie parukerie
  Makineri dhe inventare

  Paisie parukerie

  Shitet paisie parukerie. Ne gjendje pune, te dhenat paraqiten edhe ne fotografi. Te interesuarit te

  Vlorë Dje, 18:56
  100.000 Lek
 • 3 foto
  Aparat per akullore Carpigiani prodhim italjan
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore Carpigiani prodhim italjan

  shes aparatin per akullore carpigiani ne gjendje te shkelqyer eshte i servisuar te gjitha pjeset i

  Prizren Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per aparat te akullores CARPIGIANI
  Makineri dhe inventare

  Pjes per aparat te akullores CARPIGIANI

  shes te gjitha llojet e pjeseve per aparatave te akullores CARPIGIANI te reja dhe te perdorurura dh

  Prizren Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MIKSER PER EMBELSIRA 20litersh italjan
  Makineri dhe inventare

  MIKSER PER EMBELSIRA 20litersh italjan

  shes mikserin ne gjendje perfekte prodhim italjan shum i rujtum 20litersh per me shum kontakto edhe

  Prizren Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Friz reklamus per pije me ftofje
  Makineri dhe inventare

  Friz reklamus per pije me ftofje

  Shes frizin ne gjendje te shkelqyer shum pak i perdorur ndriqimi led ftof shum mir shum i bukur ftof

  Prizren Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

  Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas ma

  Prizren Dje, 18:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Llabi Carpigiani dhe pastelizator
  Makineri dhe inventare

  Llabi Carpigiani dhe pastelizator

  Shes llabo CARPIGIANI ne gjendje perfekte.Dhe pastelizatore eshte ne gjendje perfekte.Te dy jane ita

  Prizren Dje, 18:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrine per akullore ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Vitrine per akullore ne gjendje shume te mire pune

  Shes vitrinen ne gjendje shume te mire pune.Eshte italiane.Eshte e firmes \"ISA\".Eshte me 7 tasa(ko

  Prizren Dje, 18:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pjese per Carpigiani
  Makineri dhe inventare

  Shes pjese per Carpigiani

  Shes pjese per Carpigiani.Kemi pjese te reja dhe te perdorura (MADE IN ITALY).Per me shume info kont

  Prizren Dje, 18:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Llabo per akullore dhe vitrine
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore dhe vitrine

  Shes llabon e akullores te firmes se njohur italiane \"FRIGOMAT\" dhe vitrinen e akullores te dyjat

  Prizren Dje, 18:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Fontan ne gjendje shume te mire pune

  Shes fontanen ne gjendje shume te mire pune.Eshte si e re.Eshte prodhim italian e firmes \"UGOLIN\".

  Prizren Dje, 18:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina per portokall
  Makineri dhe inventare

  Makina per portokall

  Shes makinen per portokall ne gjendje te mire pune.Per me shume kontaktoni ne tel:044159049 ose ne v

  Prizren Dje, 18:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Llabo per akullore CATTABRIGA 5l si e reee
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore CATTABRIGA 5l si e reee

  Shes llabon per akullore5l ne gjendje perfekte si e ree.Eshte e firmes te njohur italiane\"CATTABRIG

  Prizren Dje, 18:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Granitore shum pak e perdorur( si e re )
  Makineri dhe inventare

  Granitore shum pak e perdorur( si e re )

  Shes granitoren ne gjendje te mire pune.Eshte shume pak e perdorur ( thaujse e re ).Eshte ano qe shi

  Prizren Dje, 18:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vitrine ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Vitrine ne gjendje shume te mire pune

  Shes vitrinen ne gjendje shume te mire pune.Per me shume info kontaktoni ne nr:044149049 ose ne vibe

  Prizren Dje, 18:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vitrine ne gjendje perfekte si e ree
  Makineri dhe inventare

  Vitrine ne gjendje perfekte si e ree

  She vitrinen edhe ne gjendje shume te mire pune.Eshte shumee pak e perdorur(pothuajse e re).Per me s

  Prizren Dje, 18:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Torno
  Makineri dhe inventare

  Torno

  Torno e vogel. ne gjendje pune te shkelqyer. Mandrina 160. 2 cope ne gjendje

  Kavajë Dje, 18:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  torno
  Makineri dhe inventare

  torno

  Torno e madhe ne gjendje te mire pune c6203

  Kavajë Dje, 18:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makine per zierjen e kafes turke me rërë
  Makineri dhe inventare

  Makine per zierjen e kafes turke me rërë

  Shes makinen per zierjen e kafes turke me rërë.Eshte shume pak e perdorur.Per me shume info kontakto

  Prizren Dje, 18:48
  100 €
 • 1 foto
  Granitore ne gjendje perfekte
  Makineri dhe inventare

  Granitore ne gjendje perfekte

  Shes granitoren ne gjendje perfekte si e ree.Eshte ajo qe shihet ne foto.Per me shume info kontakton

  Prizren Dje, 18:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Abitator ne gjendje perfekte (arrin -40°C)
  Makineri dhe inventare

  Abitator ne gjendje perfekte (arrin -40°C)

  Shes abitator ne gjendje shume te mire pune.Eshte i ardhur nga jasht.Arrin temperaturen deri ne -40°

  Prizren Dje, 18:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan per qokollad te reja
  Makineri dhe inventare

  Fontan per qokollad te reja

  Shes fontan per qokollad te re italiane perfekte.Eshte si e ree.Nuk ka fjale.Eshte ashtu siq shihet

  Prizren Dje, 18:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Enëlarese
  Makineri dhe inventare

  Enëlarese

  Shes enëlaresen ne gjendje shum te mir pune per gota dhe pjata.Per me shume kontaktoni ne tel:044149

  Prizren Dje, 18:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina akulli ne gjendje perfekte si te reja
  Makineri dhe inventare

  Makina akulli ne gjendje perfekte si te reja

  Shes makinat e akullit ne gjendje perfekte si te reja.Jane te firmes me te njohur italiane"BREMA.Nje

  Prizren Dje, 18:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrine per embelsira
  Makineri dhe inventare

  Vitrine per embelsira

  Shes vitrinen per embelsira ne gjendje te mire pune si e ree.Per me shume info kontaktoni ne nr:0441

  Prizren Dje, 18:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser 5 liter si i ri
  Makineri dhe inventare

  Mikser 5 liter si i ri

  Shes mikserin ne gjendje shume te mire pune.Eshte 5 litre.Eshte me 3 opsione.Po ashtu me 10 shpejtes

  Prizren Dje, 18:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Granitore ne gjendje te mire pune si e re
  Makineri dhe inventare

  Granitore ne gjendje te mire pune si e re

  Shes granitore ne gjendje perfekte si e re.Eshte italiane.Eshte ajo qe e shihini ne foto.Per me shum

  Prizren Dje, 18:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pastelizator
  Makineri dhe inventare

  Pastelizator

  Shes pastelizatorin ne gjendje shum te mire pune shum pak e perdorur.Per me shume kontaktoni ne tel:

  Prizren Dje, 18:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser 30 litra italian
  Makineri dhe inventare

  Mikser 30 litra italian

  Shes mikserin 30 litra italian(MADE IN ITALY).Eshte per 3 opcione.Per me shume info kontaktoni ne nr

  Prizren Dje, 18:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vitrine per torte si te reja
  Makineri dhe inventare

  Vitrine per torte si te reja

  Shes vitrine per torte jane si te reja.Jane te ardhura nga jasht. Jane 1.20 m (metra).Per me shume i

  Prizren Dje, 18:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Furra picave, miksera, makina mishi, fontana,skara
  Makineri dhe inventare

  Furra picave, miksera, makina mishi, fontana,skara

  Shesim paisje per hotelieri si: Furra picave, Skara, Makine pershute, Makina perimeve, Fontana per

  Fushë Kosovë Dje, 18:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per Restaurante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Restaurante

  Shesim paisje per hotelieri si: Furra,Skara, Tavolina Pune, Tavolina Frigo, Frigorifera,Fontana per

  Fushë Kosovë Dje, 18:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje Profesionale Italiane
  Makineri dhe inventare

  Paisje Profesionale Italiane

  Shesim paisje per hotelieri si: Furra picave, Skara, Makine pershute, Makina perimeve, Fontana per

  Fushë Kosovë Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furra shum e mire me dy matorra !!!
  Makineri dhe inventare

  Furra shum e mire me dy matorra !!!

  Shitet furra per pula 8+8 per me shun ne wiber +37744193743

  Gjilan Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolin pune inox e re e pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune inox e re e pa perdorur

  tavolin pune inox te reja te pa perdorura 1 meter 1.5 meter. 2.2 meter me nje polis dhe me dy pol

  Prizren Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrin per akullore me 6 vaska
  Makineri dhe inventare

  Vitrin per akullore me 6 vaska

  Shes vetrinen per akullore ne gjendje perfekte ka ftofje perfekte shum e ruajtur prodhim italjan esh

  Prizren Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vetrin per embelsira 1m italje
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per embelsira 1m italje

  Shes vetrinen ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur nga italia. Eshte per embelsira salla etj ka ndi

  Prizren Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shankt sherbyer me dollap e fiok i ri
  Makineri dhe inventare

  Shankt sherbyer me dollap e fiok i ri

  Shes shanktin ne gjendje perfekte i ri me dollap e fijok qmimi i arsyseshem per me shum kontakto edh

  Prizren Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave
  Makineri dhe inventare

  Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave

  shes firren per te gjith llojeve te brumnave eshte italjane e tera eshte inox pjekjen e ka perfekte

  Prizren Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Aparat per akulloreCARPIGIANI model i ri
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akulloreCARPIGIANI model i ri

  shes aparatin per akullore ne gjendje perfekte prodhim italjan CARPIGIANI PROMAG ftofjen e ka perfek

  Prizren Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbajtse me ftofje per melmesat e picave
  Makineri dhe inventare

  Mbajtse me ftofje per melmesat e picave

  SHes mbajtsen me ftofje per melmesat e picave ne gjendje te shkelqyer e spo ardhr nga italia posedon

  Ferizaj Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan dyshe shum pak e perdorur
  Makineri dhe inventare

  Fontan dyshe shum pak e perdorur

  shes fontanen dyshe ne gjendje te shkelqyer pune shum e ruajtur pa asnje vrejtje te vetme fotografit

  Prizren Dje, 18:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer reklamus per pije shum i bukur
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer reklamus per pije shum i bukur

  Shes frigoriferin ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga italia prodhim italjan ftof shum mir shu

  Prizren Dje, 18:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Prerese buke
  Makineri dhe inventare

  Prerese buke

  Shitet prerese buke ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti

  Vlorë Dje, 18:14
  430 €
 • 0 foto
  Lavazho Crasher
  Makineri dhe inventare

  Lavazho Crasher

  Shitet lavazho Crasher 3fazore. Shitet per arsye mosperdorimi. Ne gjendje shume te mire pune. Cmimi

  Vlorë Dje, 18:14
  1.000.000 Lek
 • 10 foto
  Risi diqka e re ka ardh paisisje treja perdorura
  Makineri dhe inventare

  Risi diqka e re ka ardh paisisje treja perdorura

  Posedojm te gjitha llojet e fontanave te reja dhe te perdorura Miksera te brumit te ri dhe te perdo

  Prizren Dje, 18:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mikser planetar italian 40litersh me shpejtsi
  Makineri dhe inventare

  Mikser planetar italian 40litersh me shpejtsi

  Shes mikserin planetar ne gjendje perfekte prodhim italjan eshte 40litersh me shpejtsi nuk nihet ka

  Prizren Dje, 18:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolin e punes pa ftofje ne te gjita anet inox
  Makineri dhe inventare

  Tavolin e punes pa ftofje ne te gjita anet inox

  Shes tavolinen ne te gjitha anet inox dyert i ka me llagera per me shum kontakto edhe ne viber +383

  Prizren Dje, 18:13
  Me Marrveshje