Berat

Makineri dhe inventare në shitje në Berat

 • 3 foto
  makineri peresese sallami dhe djathi
  Makineri dhe inventare

  makineri peresese sallami dhe djathi

  makineri profesionale,me gjendje shume te mire,me guret zmerilues per thiken, pothuajse e re.

  Berat 27 shtator 13:57
  150 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Makineri dhe inventare

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Mirëmëngjes Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një pr

  Berat 9 shtator 19:36
  10.000 €
 • 3 foto
  Linja Corali për arka druri
  Makineri dhe inventare

  Linja Corali për arka druri

  Shitet linja e plote per montimin e arka druri. Përbëhet nga: Robber Corali M50s 2 copë Veshja Coral

  Berat 25 gusht 23:19
  17.000 €
 • 7 foto
  Paisje per akullore frigorifera pasterizator
  Makineri dhe inventare

  Paisje per akullore frigorifera pasterizator

  Shiten per arsye mbyllje biznesi te gjitha paisjet per prodhimin e akulloreve, frigorifer freskues,

  Berat 1 qershor 03:23
  3.500 €
 • 0 foto
  OKAZION SHITET FRIGORIFER 7 meter
  Makineri dhe inventare

  OKAZION SHITET FRIGORIFER 7 meter

  Okazion Shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent.Permasat jane 7.

  Berat 31 maj 20:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet LINJE PRODHIMI PER DETERGJENTE
  Makineri dhe inventare

  Shitet LINJE PRODHIMI PER DETERGJENTE

  Shitet nje linje prodhimi per dedergjente me kapacitet 1000 litrash per arsye emigrimi cmimi i arsy

  Berat 21 maj 20:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin Akullore
  Makineri dhe inventare

  Makin Akullore

  Makin n gjendje shum te mir me dhom frigoriferike 0688831169

  Berat 27 prill 23:32
  1.500 €
 • 0 foto
  Rafte butiku
  Makineri dhe inventare

  Rafte butiku

  Shitet rafte bardh e zi butiku

  Berat 26 prill 12:52
  10.000 Lek
 • 1 foto
  OKAZION Makineri per prerje guri
  Makineri dhe inventare

  OKAZION Makineri per prerje guri

  cmim okazion

  Berat 25 prill 15:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten pajisjet per dyqan kasap
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisjet per dyqan kasap

  Sharre prerse mishit Makine grirse mishi Frigorifer banak Dhome frigoriferike Cmimi me marrveshje

  Berat 12 prill 18:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatest
  Makineri dhe inventare

  Lavatest

  shitet per arsyje mos perdorimi, cemimi i pa diskutushem gjendja perfekte

  Berat 3 prill 22:41
  150 €
 • 5 foto
  Banak
  Makineri dhe inventare

  Banak

  Shitet banak per dyqane/markete . Cmimi- 150 mije te vjetra

  Berat 3 prill 20:48
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Seleksjonuse Ulliri
  Makineri dhe inventare

  Seleksjonuse Ulliri

  Shesim makiniri per perpunimin e ullirit. Seleksjonuse te vogla familjare dhe te medhaja. Makineri p

  Berat 3 prill 17:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Furre per sallaneri
  Makineri dhe inventare

  Furre per sallaneri

  Shitet furre per pjekje sallami me kapacitet 150 kg.Furra eshte ne gjendie shume te mire dhe kryen t

  Berat 3 prill 17:49
  4.500 €
 • 3 foto
  Homogjenizator
  Makineri dhe inventare

  Homogjenizator

  Homogjenizator per industrine ushqimore, te rinj dhe perdorur. Paisja vjen ne tonazhet e porositura

  Berat 3 prill 05:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ekspres Faema+Mulli
  Makineri dhe inventare

  Ekspres Faema+Mulli

  Shitet ekspres faema+Mulli ne gjendje te shkelqyer. Cmimi i diskutueshëm

  Berat 2 prill 12:38
  500 Lek
 • 7 foto
  Klinik Dentare
  Makineri dhe inventare

  Klinik Dentare

  Shiten pajisjet e nje klinike dentare ku perfshihen : 1- Uniti dentar i markes DENTSAN ( i mirembaj

  Berat 2 prill 04:50
  1.500 €
 • 2 foto
  Shitet per arsye mosfunksionimi
  Makineri dhe inventare

  Shitet per arsye mosfunksionimi

  Furre me ventilim pasticerie dhe gastronomie ne gjendje shume te mire

  Berat 2 prill 03:50
  800 €
 • 0 foto
  Karige plastike 20 cope
  Makineri dhe inventare

  Karige plastike 20 cope

  20 cop karige plastike eksulzivi i COCACOLA Te pa demtuara 17.000 leke

  Berat 1 prill 03:11
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Brucator per kaldaj
  Makineri dhe inventare

  Brucator per kaldaj

  Shes brucator per kaldaj ,esht per djegje nafte dhe solari ,Esht pothuajse i ri Ka punuar vetem 10

  Berat 6 mars 21:53
  300 €
 • 0 foto
  Peshore 1000 kg
  Makineri dhe inventare

  Peshore 1000 kg

  Shes peshore manuale balanc me kapacitet 1 ton ,Esht super ne gjendje te mir ,Gati per prov. Cmim 50

  Berat 6 mars 21:53
  500 €
 • 0 foto
  Akuarium punim druri
  Makineri dhe inventare

  Akuarium punim druri

  Akuariumi esht me punim druri ka ardhur nga greqia. Shitet se kam mar tjeter. Per m shum foto nr kon

  Berat 10 shkurt 19:53
  550 Lek
 • 2 foto
  Furrë Buke
  Makineri dhe inventare

  Furrë Buke

  Shitet Furrë Buke! I cili përmbanë 1_Brumatriçe 2_ Bukë Prerëse 3_500 Tava 4_ Tepsi 5_Karroca 6_

  Berat 3 shkurt 19:08
  15.000 €
 • 4 foto
  Tavolina
  Makineri dhe inventare

  Tavolina

  Shes 7 komplete tavolina me karige ne gjendje shum te mira 100 mij lek kompleti

  Berat 17 janar 04:53
  550 €