Deqan

Makineri dhe inventare në shitje në Deqan

 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Deqan Sot, 13:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Enelarse Hobart
  Makineri dhe inventare

  Enelarse Hobart

  Enelarese Hobart shume pak e perdorur , per me shume me shkruani ne viber ose whats app

  Deqan 11 nëntor 10:34
  900 €
 • 8 foto
  Inventar per Sallon Ondulimi apo Frizerk
  Makineri dhe inventare

  Inventar per Sallon Ondulimi apo Frizerk

  Shitet Inventari per Sallon Ondulimi. Inventari është ne gjendje shum te mir. Per çdo informat, ju

  Deqan 6 shtator 10:06
  1.500 €
 • 4 foto
  Makina qese druri Corali
  Makineri dhe inventare

  Makina qese druri Corali

  Shitet linja e plote per montimin e arka druri. Përbëhet nga: Robber Corali M50s 2 copë Veshja Coral

  Deqan 25 gusht 23:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Deqan 7 gusht 17:23
  65.456 €
 • 0 foto
  Oferta/ whatsapp: 002299735184
  Makineri dhe inventare

  Oferta/ whatsapp: 002299735184

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë / whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te g

  Deqan 7 gusht 16:43
  9.651 €
 • 0 foto
  ofruar: Whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Ky është një gjurmë ligjore që është një

  Deqan 30 korrik 17:28
  69.454 €
 • 3 foto
  Magjin per kaqkavall
  Makineri dhe inventare

  Magjin per kaqkavall

  Maqina per blurjen e mishit edhe kaqkavallit per pica ne gjendje te mir shum e ardhur prej gjermanij

  Deqan 22 korrik 11:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet interjeri i sallonit
  Makineri dhe inventare

  Shitet interjeri i sallonit

  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit

  Deqan 12 korrik 22:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Enelarse Hobart
  Makineri dhe inventare

  Enelarse Hobart

  Enelarese Hobart shume pak e perdorur , per me shume me shkruani ne viber ose whats app

  Deqan 28 qershor 21:25
  900 €
 • 1 foto
  Shitet invertari
  Makineri dhe inventare

  Shitet invertari

  Shitet inventari shanki!

  Deqan 16 qershor 19:59
  450 €
 • 1 foto
  Ndihma                                                                       h
  Makineri dhe inventare

  Ndihma h

  Oferta më e mirë e kredisë me garanci 100% 3% të interesit. Për më shumë informacion ju lutemi na ko

  Deqan 3 qershor 17:06
  100.000 €
 • 0 foto
  Sharre shiritore
  Makineri dhe inventare

  Sharre shiritore

  Sharra shiritore eshte ne gjendje te rregullt e gatshme per pune. Per Info kontakto permes mobil ose

  Deqan 1 qershor 17:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shporeti me plin
  Makineri dhe inventare

  Shitet shporeti me plin

  Shitet shporeti me plin marka IGO Sloven i pershtatshem per restorane ne gjendje te mire funksionale

  Deqan 14 maj 18:37
  500 €
 • 4 foto
  Sharr per prerjen e trupave
  Makineri dhe inventare

  Sharr per prerjen e trupave

  Shitet sharra per prerjen e trupave (lisave) ne gjendje te mire per ma shum info thirr ne telefon ed

  Deqan 12 maj 17:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin per berjen e akullorev me lesh
  Makineri dhe inventare

  Makin per berjen e akullorev me lesh

  Gjendemi ne Decan. 044327385

  Deqan 20 prill 14:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Karrika dhe Tavolina ng Plastika
  Makineri dhe inventare

  Shiten Karrika dhe Tavolina ng Plastika

  Shes 100 karrige dhe 20 Tavolina nga Plastika,Karriget dhe Tavolinat jan far pak te perdorura.Gjith

  Deqan 4 prill 18:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Karrikat + stufa
  Makineri dhe inventare

  Karrikat + stufa

  Shitet 3 komleta karrikat me tavolina qmim me marrveshje eshte edhe stufa ?

  Deqan 4 prill 09:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  vitrin per ftofse per embelsira
  Makineri dhe inventare

  vitrin per ftofse per embelsira

  qmimi sipas marrveshjes nr.+37744513657

  Deqan 3 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet inkubatori
  Makineri dhe inventare

  Shitet inkubatori

  Inkubatori ka kapacitet deri ne 112 veze.

  Deqan 2 prill 12:01
  110 €
 • 8 foto
  Shiten makineri per zdruktari
  Makineri dhe inventare

  Shiten makineri per zdruktari

  Shiten makinerit per zdruktari negjendje te mire dhe te gaqeshme per pune. Jane te ruajtura dhe te m

  Deqan 1 prill 16:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furre per pica
  Makineri dhe inventare

  Furre per pica

  E ardhur nga Zvicra

  Deqan 31 mars 17:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furre per Pica
  Makineri dhe inventare

  Furre per Pica

  E ardhur nga Zvicrra

  Deqan 31 mars 17:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta speciale e huasë për vitin e ri.
  Makineri dhe inventare

  Oferta speciale e huasë për vitin e ri.

  Oferta speciale e huasë për vitin e ri. Ju jeni një person i ndershëm me projekte, por ju nuk keni

  Deqan 6 dhjetor 16:27
  1.000.000 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Makineri dhe inventare

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Deqan 2 korrik 17:18
  600.000.000 €
 • 5 foto
  Kohler 150 KW Natural Gas Standby Generator Set w/283 Hours
  Makineri dhe inventare

  Kohler 150 KW Natural Gas Standby Generator Set w/283 Hours

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 shtator 15:47
  10.530 €
 • 6 foto
  Baldor 97 KW Natural Gas/LP Standby Generator Set w/674 Hours
  Makineri dhe inventare

  Baldor 97 KW Natural Gas/LP Standby Generator Set w/674 Hours

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 shtator 15:47
  9.220 €
 • 9 foto
  Kohler 60 KW Standby Diesel Generator Set W/263 Hours
  Makineri dhe inventare

  Kohler 60 KW Standby Diesel Generator Set W/263 Hours

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 shtator 15:46
  8.550 €
 • 7 foto
   Electronics >> Kitchen Appliances >> Refrigerators
  Makineri dhe inventare

  Electronics >> Kitchen Appliances >> Refrigerators

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 shtator 15:44
  2.750 €
 • 6 foto
  Kitchen Cabinet Stainless Steel Cooking Compact Appliances
  Makineri dhe inventare

  Kitchen Cabinet Stainless Steel Cooking Compact Appliances

  Ne qofte se je i interesuar 1 vit garanci dhe 30 ditë kthimin e politikës Kontaktoni: blawal5

  Deqan 29 shtator 15:42
  550 €
 • 9 foto
  Kohler 60 KW Standby Diesel Generator Set w/263 Hours
  Makineri dhe inventare

  Kohler 60 KW Standby Diesel Generator Set w/263 Hours

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Nëse jeni të inter

  Deqan 25 shtator 12:16
  8.550 €
 • 4 foto
  	 Electronics >> Kitchen Appliances >> Refrigerators
  Makineri dhe inventare

  Electronics >> Kitchen Appliances >> Refrigerators

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Nëse jeni të inter

  Deqan 24 shtator 22:28
  3.250 €
 • 7 foto
   Electronics >> Kitchen Appliances >> Refrigerators
  Makineri dhe inventare

  Electronics >> Kitchen Appliances >> Refrigerators

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Nëse jeni të inter

  Deqan 24 shtator 21:53
  2.750 €