Makineri dhe inventare në shitje në Devoll

 • 5 foto
  Mbyllet biznesi,frigorifere,banak ngrires,etje.
  Makineri dhe inventare

  Mbyllet biznesi,frigorifere,banak ngrires,etje.

  Shitet banak frigorifer 3 metro i gjate,frigorifer ngrires per mish,freskues etje,paisje per krem em

  Devoll 9 mars 21:17
  1 Lek