Makineri dhe inventare në shitje në Dibër

 • 1 foto
  Toster
  Makineri dhe inventare

  Toster

  Shitet Toster Me Gas Ne Gjendje Super E Pershtatshme Per Fast Food Restorant 6 Hamburger ose ......

  Dibër 14 korrik 16:27
  100 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Shitet Frigorifer Freskant ne gjendje Shume Te mire

  Dibër 8 qershor 13:09
  350 Lek
 • 3 foto
  makine akulloresh
  Makineri dhe inventare

  makine akulloresh

  shitet makine akulloresh 3 fazorshe cattabriga italiane ne gjendje te mire pune.kapaciteti 3 litra.

  Dibër 19 prill 19:45
  1.300 €
 • 2 foto
  GRILL PER PJEKJE
  Makineri dhe inventare

  GRILL PER PJEKJE

  Grill Per Pjekje Mishi Peshku ne Gjendje shume te Mire 0686427679

  Dibër 3 prill 09:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zgare
  Makineri dhe inventare

  Zgare

  Shitet Zgare Per Pjekje Mishi Peshku Punon me Gaz eshte me Gure Vullkanik

  Dibër 2 prill 00:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAKINA TE REJA DHE TE REPARUARA PER PVC DHE XHAMA
  Makineri dhe inventare

  MAKINA TE REJA DHE TE REPARUARA PER PVC DHE XHAMA

  Ofrojm makine te reja dhe reparume per PVC dhe xhama. Makinet qe i oftojm jane te prodhimi Turke, d

  Dibër 1 prill 00:19
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  MAKINA PER LARJE TE XHAMAVE, DHE MAKINA TE TJERA
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER LARJE TE XHAMAVE, DHE MAKINA TE TJERA

  Ofrojme makina kualitative te reja per xhama - Makina per larjen e xhamave me mundesi larje ne low

  Dibër 1 prill 00:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furre Buke
  Makineri dhe inventare

  Furre Buke

  Shiten paisje furre buke per arsyje mos perdorimi,paisjet jan ne gjendje shum te mir.Te interesuarit

  Dibër 6 mars 19:53
  10.000 €
 • 4 foto
  Makina per larje lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makina per larje lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNION XP835 viti 2004 15 kg. UNION XP825 viti 2004 10kg. Makinat ja

  Dibër 23 shkurt 21:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  sharre mermeri cnc
  Makineri dhe inventare

  sharre mermeri cnc

  shitet sharre mermeri cnc prodhim i 2010 importuar nga italia prodhim italian.tavoline vete rrotullu

  Dibër 31 janar 09:53
  27.000 €
 • 0 foto
  STOKUN E LËNDËVE
  Makineri dhe inventare

  STOKUN E LËNDËVE

  Shet për veprimtarinë e ndërprerë, stokun e lëndëve të para për prodhimin e pikture per hekur dhe dr

  Dibër 18 janar 10:08
  5.000 €
 • 0 foto
  MULLI I MIKROSFERAVE
  Makineri dhe inventare

  MULLI I MIKROSFERAVE

  MULLI I MIKROSFERAVE me 2 shporta prej lt.25 secili për prodhimin e pikturë për hekur dhe dru.Marke

  Dibër 18 janar 09:53
  3.000 €
 • 0 foto
  PRERËS MAKINE PËR HEKUR
  Makineri dhe inventare

  PRERËS MAKINE PËR HEKUR

  PRERËS MAKINE PËR HEKUR, marke MEP model TRL 380 V me 2 shpejtësi. Mallrat në Itali.

  Dibër 18 janar 09:53
  500 €
 • 0 foto
  MULLI I MIKROSFERAVE
  Makineri dhe inventare

  MULLI I MIKROSFERAVE

  MULLI I MIKROSFERAVE me 2 shporta prej lt.25 secili për prodhimin e glazurave.Marke Diamac. Mallrat

  Dibër 18 janar 09:53
  3.000 €