Makineri dhe inventare në shitje në Ferizaj

 • 11 foto
  PAISJE TE NDRYSHME PROFESIONALE HOTELIERE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE NDRYSHME PROFESIONALE HOTELIERE

  shesim paisje per restorante dhe fast food ,te githa jane te reja me garancion 15 muaj INFO 044

  Ferizaj Sot, 00:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER HOTELIERI DHE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER HOTELIERI DHE KUZHINA

  shesim paisje profesionale per Hoteleri ,fast food si dhe per kafene shitorja jone gjindet perballe

  Ferizaj Dje, 23:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Ferizaj Dje, 23:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per Restorante dhe hoteleri
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Restorante dhe hoteleri

  shesim paisje profesionale per Hoteleri ,fast food si dhe per kafene shitorja jone gjindet perballe

  Ferizaj Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shporetin
  Makineri dhe inventare

  Shporetin

  Shes shporetin elektrik i ardhur nga Gjermania esht i perdorur punon shume mire si furra ashtu edhe

  Ferizaj Dje, 16:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Laser per trup dhe fytyr Venus Braun
  Makineri dhe inventare

  Laser per trup dhe fytyr Venus Braun

  Shitet laseri per heqjen e qimeve te pa deshiruara te trupit per femra dhe meshkuj.i pa perdorur.i a

  Ferizaj Dje, 12:37
  300 €
 • 5 foto
  Fshis CARCHERnga ?? Lokale, Glet, Autolarje
  Makineri dhe inventare

  Fshis CARCHERnga ?? Lokale, Glet, Autolarje

  Shitet fshisa-, e sapo importuar nga 🇩🇪 e brendit - CARCHER NT 35/1 - teper e rujtne siq shihet ne

  Ferizaj Dje, 12:31
  300 €
 • 10 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Ferizaj Dje, 11:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karrika audi a4
  Makineri dhe inventare

  Karrika audi a4

  Shes karrikat per Audi A4

  Ferizaj Dje, 08:02
  200 €
 • 2 foto
  Shes inventarin e rij per Kafeterij /Bar
  Makineri dhe inventare

  Shes inventarin e rij per Kafeterij /Bar

  Shes inventarin \" 16 karrika te larta(shankerista) + 3 tavolina shankerista ,10 karrika (njejta) ,

  Ferizaj 20 tetor 23:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Furra e pulav
  Makineri dhe inventare

  Shitet Furra e pulav

  Shitet Furra e pulav Me rrym Tel +383 45 563 381

  Ferizaj 20 tetor 20:45
  90 €
 • 10 foto
  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant

  Shiten pajisjet per Gastronomi 1.Furra per pula me pline Cmimi 250 euro ( verejtje Xhamat i ka te t

  Ferizaj 20 tetor 00:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant

  Shiten pajisjet per Gastronomi 1.Furra per pula me pline Cmimi 300 euro ( verejtje Xhamat i ka te t

  Ferizaj 19 tetor 20:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigorifer friz per torte embelsira akullore
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer friz per torte embelsira akullore

  Shiten 2 frigorifera per torte dhe 1 frigorifer per akullore ne Ferizaj. Jane ne gjendje shume te m

  Ferizaj 19 tetor 11:59
  4.100 €
 • 9 foto
  Makine per montimin e gomave të kamionëve
  Makineri dhe inventare

  Makine per montimin e gomave të kamionëve

  Pronari i parë.Makine per montimin e gomave të kamionëve dhe montimin e gomave të autobusave. Eshtë

  Ferizaj 19 tetor 11:50
  2.600 €
 • 3 foto
  VAKUM PRESS- Bejm KOMPENZIME
  Makineri dhe inventare

  VAKUM PRESS- Bejm KOMPENZIME

  # JU MUNDESOJM NJE PJES TE QMIMIT ME KOMPENZIME #Prodhojme me kualitet te larte Vakum Pres per pla

  Ferizaj 19 tetor 09:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbajtse me ftofje per melmesat e picave
  Makineri dhe inventare

  Mbajtse me ftofje per melmesat e picave

  SHes mbajtsen me ftofje per melmesat e picave ne gjendje te shkelqyer e spo ardhr nga italia posedon

  Ferizaj 18 tetor 19:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Posedojm te gjith llojet e telave te mikserave
  Makineri dhe inventare

  Posedojm te gjith llojet e telave te mikserave

  posedojm te gjith llojet e telave te mikserave dhe bejm riparimin e tyre posedojm tela me madhesi dh

  Ferizaj 18 tetor 19:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Piksne(vaska) per akullore dhe gjellra inox
  Makineri dhe inventare

  Piksne(vaska) per akullore dhe gjellra inox

  Shes piksnet(vaskat) per akullore dhe gjellra me forma madhsi dhe thellsi te ndryshme jan te gjitha

  Ferizaj 18 tetor 19:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rafta dhe kukulla per butika
  Makineri dhe inventare

  Rafta dhe kukulla per butika

  Shiten tgjitha raftat dhe kukullat dhe vjerrset komplet per nje lokal ja qmimet e volitshme viber +3

  Ferizaj 18 tetor 10:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prese per furnir
  Makineri dhe inventare

  Prese per furnir

  Prese per furnir e markes Steinemann Tavolina e punes 2200x1250mm

  Ferizaj 16 tetor 15:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tehu i sharrës, LEUCO
  Makineri dhe inventare

  Tehu i sharrës, LEUCO

  Me anë të bashkëpunimit me kompaninë e njohur \"LEUCO\", EURO SWISS ju prezanton me tehat e kualitet

  Ferizaj 16 tetor 15:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sharre Lohmeyer FKS 320
  Makineri dhe inventare

  Sharre Lohmeyer FKS 320

  EUROSWISS i ofron tregut tonë një seksion të gjerë të llojeve më inovative të makinerive për përpuni

  Ferizaj 16 tetor 15:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Furra per Pica me plin
  Makineri dhe inventare

  Furra per Pica me plin

  Shitet furra per pica me shamot .Furra esht ne gjendje te mir pune. Posedon edhe 2 lopata dhe fshise

  Ferizaj 13 tetor 19:43
  400 €
 • 3 foto
  Shitet Guri për kuzhin
  Makineri dhe inventare

  Shitet Guri për kuzhin

  Shitet Guri per kuzhin I perdorur po Tel +38345563381

  Ferizaj 11 tetor 13:18
  90 €
 • 11 foto
  PAISJE PROFESINALE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESINALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Ferizaj 10 tetor 21:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  tavolin pune
  Makineri dhe inventare

  tavolin pune

  shume e ruajture dimsionet:1.8 metra e gjate,0,8 cm e gjërë dhe 0,75 cm e lart

  Ferizaj 9 tetor 21:00
  75 €
 • 11 foto
  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina
  Makineri dhe inventare

  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina

  shesim paisje te reja dhe profesionale per Restorante ,kuzhina ,fast food etj Kemi Furra italiane

  Ferizaj 7 tetor 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  shesim paisje profesionale per Hotelieri : Miksera te gjitha llojet Furra te pizzave te gjitha llo

  Ferizaj 7 tetor 10:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makine per ABS
  Makineri dhe inventare

  Makine per ABS

  Shitet makini per ABS. Makina eshte e markes Brand KD86, viti i prodhimit 1995 Gjermani. Makina esht

  Ferizaj 3 tetor 23:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per paketim sheqeri
  Makineri dhe inventare

  Makin per paketim sheqeri

  shitet makina per paketim te sheqerit per cafiteri dhe restorante ne gjendje te rregullt pune me gar

  Ferizaj 2 tetor 23:27
  3.699 €
 • 11 foto
  Inventar Per kuzhine , lokal , Restaurante ,
  Makineri dhe inventare

  Inventar Per kuzhine , lokal , Restaurante ,

  Shiten Pjest e Kuzhines si 1.Vija e sherbimit per Gjella me gjatesi 4.80 , nga 1.60 metra rafti i gj

  Ferizaj 25 shtator 21:53
  1 €
 • 6 foto
  Shitet inventari per gjelltore
  Makineri dhe inventare

  Shitet inventari per gjelltore

  Shitet vija per gjelltore 4,80 e gjate , 1.80 pjesa per gjella me grejaq dhe fijok , 1.80 frizi me

  Ferizaj 22 shtator 14:17
  2.500 €
 • 2 foto
  ABS Holz-Her Triathlon 360
  Makineri dhe inventare

  ABS Holz-Her Triathlon 360

  Shitet makina per ngjitjen e shiritit e markes Holz-Her ne gjendje te rregullt pune . Specifikat : M

  Ferizaj 21 shtator 15:50
  7.400 €
 • 3 foto
  shitet CNC 4 aksper te gjitha llojet e stiroporit
  Makineri dhe inventare

  shitet CNC 4 aksper te gjitha llojet e stiroporit

  Shitet CNC 4 aks dhe 3D, per te gjitha llojet e stiroporit maqina ësht e re e pa perdorur posedon e

  Ferizaj 18 shtator 19:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Invertar shum i rujatun per barnatore
  Makineri dhe inventare

  Invertar shum i rujatun per barnatore

  Shitet invertari dhe paisjet tjera per barnatore me qmim te volitshem

  Ferizaj 18 shtator 14:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina industriale
  Makineri dhe inventare

  Makina industriale

  Shes makinen per qepje industriale qmim 250 dhe overlluki qmimi 350 nese i merr dyjat vine me lir +3

  Ferizaj 18 shtator 11:58
  600 €
 • 2 foto
  Vinc ure 18 metra 3,2ton
  Makineri dhe inventare

  Vinc ure 18 metra 3,2ton

  Shitet vinc ure 18metra nga holanda, me komande Wireless me 2 trare dhe karroce.

  Ferizaj 17 shtator 18:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet oberfrez kipjus
  Makineri dhe inventare

  shitet oberfrez kipjus

  Shitet oberfrez kopjus

  Ferizaj 17 shtator 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigo vitrin per embelsira
  Makineri dhe inventare

  Frigo vitrin per embelsira

  Shes frigon per embelsira 4 metra n formen L n gjendje t rregullt punon shum mir e shes per arsye po

  Ferizaj 15 shtator 11:43
  700 €
 • 9 foto
  Shitet komplet inventari per frizere
  Makineri dhe inventare

  Shitet komplet inventari per frizere

  Shitet komplet inventari per salon. Inventari esht ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kont

  Ferizaj 14 shtator 23:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes invertar per Frizer
  Makineri dhe inventare

  shes invertar per Frizer

  4 karrika invertar per 4 karrika me mjete te punes

  Ferizaj 14 shtator 09:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fleksa te medhaj dhe te vogel te rij
  Makineri dhe inventare

  Fleksa te medhaj dhe te vogel te rij

  Tel dhe viber +38345660392 Posta gratis per Kosove Cmimet ne foto

  Ferizaj 8 shtator 18:02
  1 €
 • 5 foto
  Hillta dhe shpues te rij
  Makineri dhe inventare

  Hillta dhe shpues te rij

  Cmimet ne foto Posta per Kosove gratis Tel dhe viber +38345660392

  Ferizaj 8 shtator 18:02
  1 €
 • 8 foto
  Mjete te reja te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Mjete te reja te ndryshme

  Cmimet ne foto Posta gratis per Kosove Tel dhe viber +38345660392

  Ferizaj 7 shtator 21:46
  1 €
 • 5 foto
  Aku te reja dhe te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Aku te reja dhe te ndryshme

  Cmimet ne foto Posta per Kosove gratis Tel dhe viber +38345660392

  Ferizaj 7 shtator 21:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina per prodhimin e streqfolis
  Makineri dhe inventare

  Makina per prodhimin e streqfolis

  Makina e prodhimit te streqfolis

  Ferizaj 7 shtator 18:30
  14.000 €
 • 3 foto
  Separe nga druri 044945648
  Makineri dhe inventare

  Separe nga druri 044945648

  punojm tavolina separe sipas porosis me te gjitha ngjyrat ju mirpresum

  Ferizaj 5 shtator 11:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes tavolinen e aluminit +raftin per butik
  Makineri dhe inventare

  shes tavolinen e aluminit +raftin per butik

  tavoline alumini si dhe rafti per butik shiten sbashku 100 euro ose veq e veq tavolina 70 euro ra

  Ferizaj 4 shtator 17:52
  1 €
 • 1 foto
  Cisterna per uje 3000l
  Makineri dhe inventare

  Cisterna per uje 3000l

  Cisterna 3000l

  Ferizaj 3 shtator 11:47
  Me Marrveshje