Makineri dhe inventare në shitje në Ferizaj

 • 0 foto
  Peshore digjitale per kuzhina
  Makineri dhe inventare

  Peshore digjitale per kuzhina

  shesim peshore digjitale per hoteleri dhe Restorante,peshorja eshte e njejt sikur ne foto. per me s

  Ferizaj Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE TE NDRYSHME PROFESIONALE HOTELIERE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE NDRYSHME PROFESIONALE HOTELIERE

  shesim paisje per restorante dhe fast food ,te githa jane te reja me garancion 15 muaj INFO 044

  Ferizaj Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Ferizaj Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Skara te gjitha Llojeve
  Makineri dhe inventare

  Skara te gjitha Llojeve

  shesim paisje profesionale per Hoteleri ,fast food si dhe per kafene shitorja jone gjindet perballe

  Ferizaj Sot, 13:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbajtse me ftofje per melmesat e picave
  Makineri dhe inventare

  Mbajtse me ftofje per melmesat e picave

  SHes mbajtsen me ftofje per melmesat e picave ne gjendje te shkelqyer e spo ardhr nga italia posedon

  Ferizaj 12 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Piksne(vaska) per akullore dhe gjellra inox
  Makineri dhe inventare

  Piksne(vaska) per akullore dhe gjellra inox

  Shes piksnet(vaskat) per akullore dhe gjellra me forma madhsi dhe thellsi te ndryshme jan te gjitha

  Ferizaj 12 korrik 15:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Posedojm te gjith llojet e telave te mikserave
  Makineri dhe inventare

  Posedojm te gjith llojet e telave te mikserave

  posedojm te gjith llojet e telave te mikserave dhe bejm riparimin e tyre posedojm tela me madhesi dh

  Ferizaj 12 korrik 15:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER HOTELIERI DHE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER HOTELIERI DHE KUZHINA

  shesim paisje profesionale per Hoteleri ,fast food si dhe per kafene shitorja jone gjindet perballe

  Ferizaj 12 korrik 15:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GASTRONOMI HOTELERI PAISJE KUZHINASH
  Makineri dhe inventare

  GASTRONOMI HOTELERI PAISJE KUZHINASH

  SHESIM PAISJE PER KUZHINA HOTELIERE PROFESIONALE , SHIFI FOTOT E ARTIKUJVE QE NE POSEDOJME SHITO

  Ferizaj 12 korrik 14:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolina dhe karrika
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrika

  Shes tavolina dhe karrika per lokale dhe shtepi

  Ferizaj 11 korrik 13:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes
  Makineri dhe inventare

  Shes

  She\'s kombi Mercedes Vito prodhimi I vitit 2000, She\'s 2 shatora te perdoruna dimenzione 12x6. She

  Ferizaj 11 korrik 02:54
  5.500 €
 • 10 foto
  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant

  Shiten pajisjet per Gastronomi 1.Furra per pula me pline Cmimi 250 euro ( verejtje Xhamat i ka te t

  Ferizaj 10 korrik 00:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant

  Shiten pajisjet per Gastronomi 1.Furra per pula me pline Cmimi 300 euro ( verejtje Xhamat i ka te t

  Ferizaj 9 korrik 20:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Frigo per kafene dhe restorante
  Makineri dhe inventare

  Shes Frigo per kafene dhe restorante

  Shes 3 frigo per restorante dhe kafene diq duken ne foto per gjdo info ne nr tel 049540007 viber

  Ferizaj 9 korrik 15:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  skar per restaurante
  Makineri dhe inventare

  skar per restaurante

  Tempan skar profesionale per restaurante me rym edhe me plin e ardhur prej zvicrre

  Ferizaj 9 korrik 10:14
  1.400 €
 • 2 foto
  Shporetin
  Makineri dhe inventare

  Shporetin

  Shes shporetin elektrik i ardhur nga Gjermania esht i perdorur punon shume mire si furra ashtu edhe

  Ferizaj 8 korrik 15:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Furra per Pica me plin
  Makineri dhe inventare

  Furra per Pica me plin

  Shitet furra per pica me shamot .Furra esht ne gjendje te mir pune. Posedon edhe 2 lopata dhe fshise

  Ferizaj 7 korrik 19:53
  400 €
 • 0 foto
  Boronic per fontana
  Makineri dhe inventare

  Boronic per fontana

  SHES BAZ TE BORONICES DHE LIMONATES PER FONTAN , PER RESTORANA QEBAPTORE ETJ NE SASI TE NDRYSHME 2 L

  Ferizaj 7 korrik 17:38
  1 €
 • 5 foto
  Inventar komplet per frizere
  Makineri dhe inventare

  Inventar komplet per frizere

  Inventar i ruajtur mire, i kompletuar per punen e frizeres,duke perfshire edhe uleset e pritjes. Çm

  Ferizaj 6 korrik 22:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vacuum Press per plastifikim- BËJM KOMPENZIM
  Makineri dhe inventare

  Vacuum Press per plastifikim- BËJM KOMPENZIM

  Me kualitet te lart prodhojm Vakum Pres per plastifikimin e Mdf Experienc 15 vjeqare ne prodhimin e

  Ferizaj 6 korrik 07:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Rafta metalikë
  Makineri dhe inventare

  Rafta metalikë

  Shesë 19 metra gjatësi rafta metalikë, të përdorur por në gjendje shumë të mirë. Cmimi sipas marrëve

  Ferizaj 5 korrik 09:56
  1 €
 • 0 foto
  Makinë e polirit, FLEX 3401
  Makineri dhe inventare

  Makinë e polirit, FLEX 3401

  Makinë për polirim FLEX 3401, prodhim nga Gjermania.

  Ferizaj 4 korrik 21:38
  300 €
 • 1 foto
  Auto Larje 23m x 5m
  Makineri dhe inventare

  Auto Larje 23m x 5m

  shes Konstruksionin me hekur dhe llamarine per autolarje i pershtatshem dhe per garazh eshte i dem

  Ferizaj 3 korrik 10:06
  3.000 €
 • 4 foto
  Prese per furnir
  Makineri dhe inventare

  Prese per furnir

  Prese per furnir e markes Steinemann Tavolina e punes 2200x1250mm

  Ferizaj 3 korrik 09:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tehu i sharrës, LEUCO
  Makineri dhe inventare

  Tehu i sharrës, LEUCO

  Me anë të bashkëpunimit me kompaninë e njohur \"LEUCO\", EURO SWISS ju prezanton me tehat e kualitet

  Ferizaj 3 korrik 09:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sharre Lohmeyer FKS 320
  Makineri dhe inventare

  Sharre Lohmeyer FKS 320

  EUROSWISS i ofron tregut tonë një seksion të gjerë të llojeve më inovative të makinerive për përpuni

  Ferizaj 3 korrik 09:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrin per ftofje
  Makineri dhe inventare

  Vitrin per ftofje

  shitet vitrina per ftofje, ne gjendje shum te mir pune, e mirëmbajtur. vitrina eshte rostfraj. punon

  Ferizaj 30 qershor 14:40
  550 €
 • 2 foto
  Krevet
  Makineri dhe inventare

  Krevet

  Krevet i paperdorur me cmim te volitshem

  Ferizaj 30 qershor 10:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Krevet
  Makineri dhe inventare

  Krevet

  Shes krevetin i paperdorur me cmim shum te volitshem

  Ferizaj 29 qershor 18:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Overlluk
  Makineri dhe inventare

  Overlluk

  Overlluk baoyu me 3 penjë, eshte ne gjendje shume te rregullt, shum pak i perdorur.

  Ferizaj 29 qershor 11:07
  390 €
 • 1 foto
  Vitrin frigo per embelsira urgjent
  Makineri dhe inventare

  Vitrin frigo per embelsira urgjent

  Ne formen L shum e pershtatshme 400 euro qmimi n gjendje teper t mir e shes per arsye mos t pordorim

  Ferizaj 18 qershor 22:16
  400 €
 • 10 foto
  Inventar per sallon te frizereve
  Makineri dhe inventare

  Inventar per sallon te frizereve

  1 Boiler 1 Lavatest 1 Ulese 2 Karrige per prerjen e flokeve 1 Komode 1 Tavoline per pedikyr (mbjellj

  Ferizaj 18 qershor 18:55
  500 €
 • 8 foto
  Letra per trokuvatje
  Makineri dhe inventare

  Letra per trokuvatje

  Mbi 2000 lloje Cmimi sipas marreveshjes

  Ferizaj 18 qershor 18:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Invertar per sallon ondolimi
  Makineri dhe inventare

  Invertar per sallon ondolimi

  Shitet invertari i ri shume pak i perdorur Shume i ruajtur Cmimi sipas marreveshjes

  Ferizaj 16 qershor 18:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KARRIKA INVENTAR SHUM LIR
  Makineri dhe inventare

  KARRIKA INVENTAR SHUM LIR

  Shiten KARRIKAT SHUM LIR jan ne gjendje shum te mir vetem 1 vit te perdorta . Posedoj gjithsej 18 co

  Ferizaj 16 qershor 13:22
  22 €
 • 5 foto
  Inventar per Qerdhe
  Makineri dhe inventare

  Inventar per Qerdhe

  tung zemer kqyr ti qova fotot jane 4 komodina, 4 tavolina dhe nje ulese e gjate... mobilje per çerdh

  Ferizaj 15 qershor 11:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KARRIKA SHUM LIR
  Makineri dhe inventare

  KARRIKA SHUM LIR

  Shiten KARRIKAT SHUM LIR jan ne gjendje shum te mir vetem 1 vit te perdorta . Posedoj gjithsej 18 co

  Ferizaj 14 qershor 17:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Inventar KARRIKA Teper LIR
  Makineri dhe inventare

  Inventar KARRIKA Teper LIR

  Shiten 18 karrika siq shihen ne foto jan vetem 1 vit te perdorta . Jan ne gjendje shumm te mir treha

  Ferizaj 14 qershor 14:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje komplet per Gomisteri { Vullkanizer }
  Makineri dhe inventare

  Paisje komplet per Gomisteri { Vullkanizer }

  Shes komplet paisjet per gomsiteri te gjitha te ardhura nga gjermania dhe shum pak te perdorura Te p

  Ferizaj 13 qershor 13:54
  4.600 €
 • 0 foto
  BORONIC DHE LIMONAT PER FONTANA
  Makineri dhe inventare

  BORONIC DHE LIMONAT PER FONTANA

  SHES BORONIC DHE LIMONAT PER FONTANA PER RESTORANA, FURRA, QEBAPTORE ETJ, TE ARDHUR NGA SLLOV

  Ferizaj 13 qershor 10:02
  1 €
 • 1 foto
  https://legitpillsstore.com/ quality xanax percocet valium oxycontin, hydrocodone,covid 19 masks for sale
  Makineri dhe inventare

  https://legitpillsstore.com/ quality xanax percocet valium oxycontin, hydrocodone,covid 19 masks for sale

  https://legitpillsstore.com/  Text or call ;+1(917)-790-5806 WHATSAPP ……. +1(917)-790-5806  wiick

  Ferizaj 12 qershor 03:14
  100 €
 • 2 foto
  G4
  Makineri dhe inventare

  G4

  Shitet makina e matrialit te gatshem G4 ne ggjendje perfekte pune veq me shlu. Makina i posedon te g

  Ferizaj 10 qershor 22:38
  1.800 €
 • 5 foto
  Ortopan stomatologji rentgen karrike kompresor st
  Makineri dhe inventare

  Ortopan stomatologji rentgen karrike kompresor st

  Orthopantomograph 10, Karrika, rengeni ortopan kompresori per stomatolog jane te sapo ardhura perj G

  Ferizaj 10 qershor 18:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rezervar GAS
  Makineri dhe inventare

  Rezervar GAS

  Boce e gasit me dispenser. E licencuar me ateste te presionit dhe ateste te trashesise se metalit. E

  Ferizaj 10 qershor 15:41
  9.450 €
 • 3 foto
  Rezervar GAS-i
  Makineri dhe inventare

  Rezervar GAS-i

  Rezervuari eshte ne gjendje te rregullte, me ventila te servisuar. Pako elektronike te servisuar. At

  Ferizaj 10 qershor 15:29
  9.500 €
 • 3 foto
  Kanterice Holz-Her Perfect 1424
  Makineri dhe inventare

  Kanterice Holz-Her Perfect 1424

  Shitet kanterica Holz-Her Perfect 1424 ne gjendje te rregullt pune. Opsionet: sistemi me granula, si

  Ferizaj 10 qershor 15:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kanterice (SCM) me polirethanol
  Makineri dhe inventare

  Kanterice (SCM) me polirethanol

  Shitet kanterica BUSELLATO(SCM) me sistemin e ngjitjes polirethanol. Viti i prodhimit: 2005 Me Wind

  Ferizaj 10 qershor 15:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  stufa BURNIT
  Makineri dhe inventare

  stufa BURNIT

  Shitet stufa BURNIT me 30KW pothuajse e re... me pelet dhe dru,posedojm edhe radiatoret ne gjendje t

  Ferizaj 8 qershor 02:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Karriga
  Makineri dhe inventare

  Karriga

  Karriga per Berbera. 3 copa .te perdorura. 3 Llavamana .3 pasqyra .1 nxemje me plin.flm..

  Ferizaj 7 qershor 03:14
  250 €
 • 0 foto
  MAKIN PER DUQAN FOTOGARIK
  Makineri dhe inventare

  MAKIN PER DUQAN FOTOGARIK

  prodajem fotografsku masine FUJI FRONTER 340 SA PRATIOCEM OPREMEM DVA PROFESIONAL NA MULTI BLICA TRI

  Ferizaj 6 qershor 20:14
  5.000 €