Fier

Makineri dhe inventare në shitje në Fier

 • 3 foto
  Aspirim Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  Aspirim Gjenerator

  Shitet gjenerator me benzin dhe aspirim per ambjente 600 fuqie aspirimit . Te dyja bashk kushton 75

  Fier Sot, 00:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s
  Makineri dhe inventare

  Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s

  Shitet Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s Viti 2006 + Makina Mercedez-Benz Furgon - Sharra* me koke

  Fier 9 tetor 18:58
  22.000 €
 • 2 foto
  Rrahese vezesh
  Makineri dhe inventare

  Rrahese vezesh

  Shitet rrahese vezesh kryhen edhe funksionin e brumatrices eshte pothuejse e re shume pak e perdorur

  Fier 9 tetor 12:05
  110.000 Lek
 • 0 foto
  Pasqyre
  Makineri dhe inventare

  Pasqyre

  Shes pasqyre shume te bukur me anët e gdhendura. Pasqyra tregon ne menyre perfekte pasi eshte cileso

  Fier 23 shtator 15:27
  4.500 Lek
 • 1 foto
  Pasqyra per parukeri, estetike
  Makineri dhe inventare

  Pasqyra per parukeri, estetike

  Shesim dy pasqyra per parukeri, qender estetike, kozmetike me prerje dekor dhe raftin e xhamit posh

  Fier 23 shtator 15:26
  26.000 Lek
 • 6 foto
  Rafte, panele dhe MOBILJE per butik
  Makineri dhe inventare

  Rafte, panele dhe MOBILJE per butik

  Shes rafte, panele dhe mobilje per butik/dyqan rrobash. Te gjitha ne gjendje shume te mire, gati te

  Fier 23 shtator 15:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  manikina femrash
  Makineri dhe inventare

  manikina femrash

  shiten 3 manikina per femrash ne gjendje shum te mire per butik , cmimi i njeres eshte 120 mije leke

  Fier 21 shtator 17:50
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Dhome Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Dhome Frigoriferike

  Shitet dhome frigoriferike,me permasa gjatesi 13 metra,gjeresi 5 metra,lartesi 5.5 metra.me dere me

  Fier 17 shtator 15:07
  1 Lek
 • 1 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Shitet furre buke rrotullues me bersi gas dru Per 100 kg buke..i shoqeruar me brucator gazi, djeges

  Fier 16 shtator 17:55
  3.200 €
 • 1 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Shitet furre buke rrotullues me dru bersi ulliri Brumatice me 2 shpejtesi inoks Tava tavolin. Ne g

  Fier 16 shtator 17:54
  6.000 €
 • 1 foto
  Brumatice spiral
  Makineri dhe inventare

  Brumatice spiral

  Shitet brumatice spiral me 2 shpejtesi kazani inoks Dhe me motor Kapaciteti 50-60 kg miell... Cm

  Fier 16 shtator 17:54
  2.300 €
 • 7 foto
  OKAZION PAJISJE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  OKAZION PAJISJE FAST FOOD

  okazion , Shiten paisje per fast food , Brumatrice , ngrohse patatesh , gjiro , thekse per pitet ,

  Fier 17 gusht 14:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Manikina
  Makineri dhe inventare

  Manikina

  Dyqani u mbyll, shiten aksesoret! Manikina per femra dhe meshkuj, trupi dhe komplet. Rafte per rroba

  Fier 16 gusht 19:40
  400 Lek
 • 2 foto
  Rafte Farmacije
  Makineri dhe inventare

  Rafte Farmacije

  SHITEN RAFT FARMACIE NE GJENDJE THUAJSE TE REJA. ME SIRTAR ME MEKANIZEM , DOREZA INOX. CMIMI I DISKU

  Fier 28 korrik 19:54
  250.000 Lek
 • 6 foto
  STABILIZATOR ,ORION 30 KVA , ITALIAN SERVOMOTORR .
  Makineri dhe inventare

  STABILIZATOR ,ORION 30 KVA , ITALIAN SERVOMOTORR .

  SHITET STABLIZATOR,ORTEA ORION 30 KVA ME SERVOMOTORR , ME MBROJTJE MBITENSJONI DHE NENTENSIONI, ME

  Fier 20 korrik 16:01
  1.700 €
 • 3 foto
  Autoklav cominox italiane 18 litra
  Makineri dhe inventare

  Autoklav cominox italiane 18 litra

  Autoklava ne super gjendje e perdorur si autoklav rezerv. Gjendja 10/10

  Fier 20 korrik 15:43
  500 €
 • 2 foto
  Karrige Berberi (E RE) OKAZION
  Makineri dhe inventare

  Karrige Berberi (E RE) OKAZION

  Karrige Berberi (E RE) OKAZION. E perdorur vetem nje muaj, shitet per arsye emigrimi. Kontaktoni per

  Fier 14 korrik 13:34
  350 €
 • 2 foto
  Shitet frigorifer vitrine
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigorifer vitrine

  Shitet frigorifer vitrine me parametra 1.8-200 cm i gjate dhe 100 cm I gjere frigoriferi eshte me gj

  Fier 3 korrik 11:35
  430 Lek
 • 3 foto
  Ekspres expres
  Makineri dhe inventare

  Ekspres expres

  Professional ne gjendje shume te mire sic duket dhe ne foto, disponoj dhe makinerin nje bluan kafen,

  Fier 1 korrik 12:40
  550 Lek
 • 2 foto
  Fshes lavazho privilegj gjermane
  Makineri dhe inventare

  Fshes lavazho privilegj gjermane

  Eshte ne gjendje shum te mir pune

  Fier 26 qershor 08:33
  5.000 Lek
 • 5 foto
  Hekura profesionale per hotel hekurosje
  Makineri dhe inventare

  Hekura profesionale per hotel hekurosje

  Te ardhur nag gjermania Siemens ne gjendje pune

  Fier 26 qershor 08:32
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Fotokopje profesionale Canon lr 1600
  Makineri dhe inventare

  Fotokopje profesionale Canon lr 1600

  Eshte ne gjendje shum te mir pune e ardhur nga gjermania

  Fier 26 qershor 08:32
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Expres delongi me pustina
  Makineri dhe inventare

  Expres delongi me pustina

  Eshte ne gjendje shum te mir

  Fier 25 qershor 13:42
  4.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer banak per sanduic
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak per sanduic

  Pothuajse i ri 1 vit i perdorur ne gjendje prefekt

  Fier 11 qershor 18:20
  18.000 Lek
 • 5 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Shitet frigorifer marka italiane 2.4 meter Rafte dysh Rafte tek Koka rafti Kompiuter barkoder

  Fier 9 qershor 20:07
  1.700 Lek
 • 10 foto
  Sasso Mecanica Lucidacosta per zmuso te drejta
  Makineri dhe inventare

  Sasso Mecanica Lucidacosta per zmuso te drejta

  Shitet Sasso Mecanica Lucidacosta per zmuso te drejta viti 2010 me vetem 1500 ore pune, thuajse e re

  Fier 6 qershor 21:41
  28.000 €
 • 6 foto
  Shiten paisjet e nje restoranti plus fasfudi
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisjet e nje restoranti plus fasfudi

  Furr me gas dhe turbin 2 katesh makin grirse mishi vater inoksi per gatim servires pjatash inoksi t

  Fier 27 maj 20:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pajisje per lavazho
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per lavazho

  Pajisje per lavazho 1 muaj te perdorura te blera tek metabo ne fier modele italiane jan ne gjendje t

  Fier 18 maj 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavoline
  Makineri dhe inventare

  Tavoline

  Shes tavoline pune, kompjuteri ose si banak shitje tavolina eshte e re dhe pa asnje difekt. Cmimi 87

  Fier 15 maj 14:03
  8.700 Lek
 • 1 foto
  Mikroskop gjerman
  Makineri dhe inventare

  Mikroskop gjerman

  I ardhur nga gjermania i ri

  Fier 26 prill 14:01
  3.500 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer banak freskues
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak freskues

  Frigorifer banak freskues, 1.55 m i gjate dhe 1.1 m i gjere. Me dy dhoma barku freskuese. Gjendja:

  Fier 20 prill 14:31
  130.000 Lek
 • 4 foto
  Makine akullore
  Makineri dhe inventare

  Makine akullore

  Makina është në gjëndje shumë të mirë, e ardhur nga Italia, punon me uji të rrjedhshëm,nxjerr deri n

  Fier 19 prill 22:41
  170.000 Lek
 • 1 foto
  Gjenerator Benzin Mitsubishi 6 hp
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator Benzin Mitsubishi 6 hp

  Gjenerator Mitsubishi 6.0 hp,benzin. Made in Japan. Ne gjendje shum te mire pune,shum pak i perdorur

  Fier 12 prill 13:26
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Manekina femrash bust
  Makineri dhe inventare

  Manekina femrash bust

  manekina femrash bust te zeza 20-25 mije leke te vjetra

  Fier 4 prill 11:48
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Brumatrice okazion
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice okazion

  3 brumatrice ne gjendje te shkelqyer. Kapacitedi deri ne 200 kg. Okazion per pak dite. Shiten dhe ve

  Fier 4 prill 11:47
  1.300 €
 • 1 foto
  Frigorifer banak 3.40 m 1.200 €.
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak 3.40 m 1.200 €.

  Shum pak i perdorur per info 0694206948 flm.

  Fier 4 prill 10:11
  1.200 €
 • 0 foto
  Brumatrice monofaz
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice monofaz

  Brumatrice monofaze italiane Spiral shpejtesi e ngadalte Per pica dhe embelsira

  Fier 4 prill 04:56
  700 €
 • 5 foto
  Komplete tavolinash per lokale
  Makineri dhe inventare

  Komplete tavolinash per lokale

  Shesim disa lloje komplete tavolinash per lokale ne gjendje shume te mire.Jane te pershtatshem per a

  Fier 4 prill 02:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furre buke polin
  Makineri dhe inventare

  Furre buke polin

  Furre buke polin pak e perdorur prodhuar ne itali

  Fier 4 prill 02:07
  4.000 €
 • 0 foto
  Mikser
  Makineri dhe inventare

  Mikser

  Mikser per prodhime te ndryshme

  Fier 4 prill 02:07
  800 €
 • 0 foto
  Gjenerator 90 kVA me nafte
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator 90 kVA me nafte

  Ne gjendje shume te mire ... Me pak se 100 ore pune me certifikate italiane ... i pajisur me automa

  Fier 4 prill 01:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kolltuqe per aredim te brendshem
  Makineri dhe inventare

  Kolltuqe per aredim te brendshem

  Shiten kolltuqe per lokal ne gjendje shum te mire Cmimi 2200 lek i diskutueshem

  Fier 3 prill 20:00
  1.800 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Frigorifer kollon freskues leket jan me te reja

  Fier 3 prill 18:54
  27.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet frigorifer banak ne gjendje te shkelqyer
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigorifer banak ne gjendje te shkelqyer

  Shitet frigorifer banak ne gjendje te shkelqyer cmimi 1milion e 200 mije leke i diskutushem per me s

  Fier 3 prill 15:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pres hidraulike
  Makineri dhe inventare

  Pres hidraulike

  pres hidraulike 70 tonçe

  Fier 3 prill 14:09
  1 €
 • 2 foto
  gjenerator yamaha 5.5 kw 3 fazor
  Makineri dhe inventare

  gjenerator yamaha 5.5 kw 3 fazor

  shitet gjenerator yamaha 5.5 kw 3 fazor dhe 230 v me benzin gjeneratori esht ne gjendje te mir. shkr

  Fier 3 prill 13:34
  300 €
 • 0 foto
  E pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  E pa perdorur

  Ne gjendje shum te mir.

  Fier 3 prill 11:39
  100 €
 • 4 foto
  Frigorifer banak
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak

  Shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit gjendje perfekte.250 mij leke te vjetra.cmimi i padiskut

  Fier 3 prill 06:38
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Manikina
  Makineri dhe inventare

  Manikina

  Shes dy manikina per femije te permasave te ndryshme si edhe nje bust. Manikinet jane cilesore dhe s

  Fier 3 prill 01:11
  5.800 Lek
 • 1 foto
  FRIGORIFER PER BAR
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PER BAR

  FRIGORIFER PER BAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE SHITET PER MBYLLJE AKTIVITETI NE GJENDJE SHUME TE MIRE!

  Fier 2 prill 13:58
  300 €