Fier

Makineri dhe inventare në shitje në Fier

 • 3 foto
  Frigorifer profesional
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer profesional

  Shitet frigorifer i cili eshte perdorur ne dyqan kreperie Punon ne menyre perfekte , ftohje dhe mba

  Fier Sot, 14:47
  800 €
 • 3 foto
  Paisje parukerie
  Makineri dhe inventare

  Paisje parukerie

  Shiten Bufe dhe divan per Parukeri.ne gjendje shum te mire,shum pake te perdorura.

  Fier Sot, 12:57
  280 Lek
 • 1 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Shitet furre buke rrotullues me dru bersi ulliri Brumatice me 2 shpejtesi inoks Tava tavolin. Ne g

  Fier Dje, 10:31
  6.000 €
 • 2 foto
  Rrahese vezesh
  Makineri dhe inventare

  Rrahese vezesh

  Shitet rrahese vezesh kryhen edhe funksionin e brumatrices eshte pothuejse e re shume pak e perdorur

  Fier 30 maj 13:33
  110.000 Lek
 • 1 foto
  pellet
  Makineri dhe inventare

  pellet

  makineri per pellet

  Fier 29 maj 15:24
  1.500 €
 • 3 foto
  Aspirim Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  Aspirim Gjenerator

  Shitet gjenerator me benzin dhe aspirim per ambjente 600 fuqie aspirimit . Te dyja bashk kushton 75

  Fier 29 maj 13:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZION PAJISJE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  OKAZION PAJISJE FAST FOOD

  okazion , Shiten paisje per fast food , Brumatrice , ngrohse patatesh , gjiro , thekse per pitet ,

  Fier 28 maj 13:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LAVAPIATTI PROFESJONALE
  Makineri dhe inventare

  LAVAPIATTI PROFESJONALE

  - LAVAPIATTI I VOGEL FIRMA HOONVED - 3.6 KW 1250 EURO - LAVAPIATTI ME CAPOTE FIRMA ARISTARCO - 6,75

  Fier 27 maj 10:33
  1 €
 • 1 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Shitet furre buke rrotullues me bersi gas dru Per 100 kg buke..i shoqeruar me brucator gazi, djeges

  Fier 24 maj 10:20
  3.200 €
 • 1 foto
  Lavatest parukerie
  Makineri dhe inventare

  Lavatest parukerie

  Shitet lavatest shum pak i perdorur per arsye mos perdorimi 350mijlek i diskutueshem

  Fier 23 maj 22:22
  3.500 Lek
 • 2 foto
  Shitet frigorifer kolone
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigorifer kolone

  Shitet frigoriferi ne foto.Cmimi i diskutueshem. Kontaktoni ne numrin e telefonit te dhene nepermjet

  Fier 13 maj 14:09
  300.000 Lek
 • 2 foto
  Paketues Gjalpi
  Makineri dhe inventare

  Paketues Gjalpi

  Makineri per paketimin e gjalpit,ne formatin 250 g dhe 500 g

  Fier 8 maj 09:37
  12.000 €
 • 2 foto
  Furr me gas rrotullues.
  Makineri dhe inventare

  Furr me gas rrotullues.

  Gjendje pune i cmontuar para 3 muajesh.

  Fier 7 maj 13:19
  1.500 €
 • 9 foto
   Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s
  Makineri dhe inventare

  Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s

  Shitet Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s Viti 2006 + Makina Mercedez-Benz Furgon - Sharra* me koke

  Fier 30 prill 18:58
  22.000 €
 • 2 foto
  Presa Pieralisi 400 dhe 350
  Makineri dhe inventare

  Presa Pieralisi 400 dhe 350

  Presa te pajisura me pompa dhe piston te kompletuara. Ndodhen ne Itali 400 7500 Euro per pres 35

  Fier 25 prill 15:48
  7.500 €
 • 5 foto
  Shiten banak frigoriferik dhe nxehes per Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Shiten banak frigoriferik dhe nxehes per Fast Food

  Shiten 2 banak profesional per fast food dhe restorant. Njeri eshte frigorifer dhe tjetri eshte nxeh

  Fier 16 prill 16:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Lavazho vetem 3 muaj e perdoru
  Makineri dhe inventare

  Shes Lavazho vetem 3 muaj e perdoru

  Shes Lavazho italjane 3 faz ne gjendje t re shiten bashke me pomp shkume dhe fshes korenti Cmimi 1 m

  Fier 27 mars 13:45
  800 €
 • 0 foto
  Makineri per letren zik zak
  Makineri dhe inventare

  Makineri per letren zik zak

  Per prodhim te letres zik zak

  Fier 23 mars 18:24
  9.000 €
 • 2 foto
  manikina femrash
  Makineri dhe inventare

  manikina femrash

  shiten 3 manikina per femrash ne gjendje shum te mire per butik , cmimi i njeres eshte 120 mije leke

  Fier 29 nëntor 10:56
  1.200 Lek
 • 1 foto
  Pasqyra per parukeri, estetike
  Makineri dhe inventare

  Pasqyra per parukeri, estetike

  Shesim dy pasqyra per parukeri, qender estetike, kozmetike me prerje dekor dhe raftin e xhamit posh

  Fier 24 nëntor 15:58
  26.000 Lek
 • 0 foto
  Pasqyre
  Makineri dhe inventare

  Pasqyre

  Shes pasqyre shume te bukur me anët e gdhendura. Pasqyra tregon ne menyre perfekte pasi eshte cileso

  Fier 24 nëntor 15:58
  4.500 Lek
 • 6 foto
  Rafte, panele dhe MOBILJE per butik
  Makineri dhe inventare

  Rafte, panele dhe MOBILJE per butik

  Shes rafte, panele dhe mobilje per butik/dyqan rrobash. Te gjitha ne gjendje shume te mire, gati te

  Fier 23 shtator 15:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhome Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Dhome Frigoriferike

  Shitet dhome frigoriferike,me permasa gjatesi 13 metra,gjeresi 5 metra,lartesi 5.5 metra.me dere me

  Fier 17 shtator 15:07
  1 Lek
 • 1 foto
  Brumatice spiral
  Makineri dhe inventare

  Brumatice spiral

  Shitet brumatice spiral me 2 shpejtesi kazani inoks Dhe me motor Kapaciteti 50-60 kg miell... Cm

  Fier 16 shtator 17:54
  2.300 €
 • 6 foto
  STABILIZATOR ,ORION 30 KVA , ITALIAN SERVOMOTORR .
  Makineri dhe inventare

  STABILIZATOR ,ORION 30 KVA , ITALIAN SERVOMOTORR .

  SHITET STABLIZATOR,ORTEA ORION 30 KVA ME SERVOMOTORR , ME MBROJTJE MBITENSJONI DHE NENTENSIONI, ME

  Fier 20 korrik 16:01
  1.700 €
 • 3 foto
  Autoklav cominox italiane 18 litra
  Makineri dhe inventare

  Autoklav cominox italiane 18 litra

  Autoklava ne super gjendje e perdorur si autoklav rezerv. Gjendja 10/10

  Fier 20 korrik 15:43
  500 €
 • 2 foto
  Karrige Berberi (E RE) OKAZION
  Makineri dhe inventare

  Karrige Berberi (E RE) OKAZION

  Karrige Berberi (E RE) OKAZION. E perdorur vetem nje muaj, shitet per arsye emigrimi. Kontaktoni per

  Fier 14 korrik 13:34
  350 €
 • 2 foto
  Shitet frigorifer vitrine
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigorifer vitrine

  Shitet frigorifer vitrine me parametra 1.8-200 cm i gjate dhe 100 cm I gjere frigoriferi eshte me gj

  Fier 3 korrik 11:35
  430 Lek
 • 5 foto
  Hekura profesionale per hotel hekurosje
  Makineri dhe inventare

  Hekura profesionale per hotel hekurosje

  Te ardhur nag gjermania Siemens ne gjendje pune

  Fier 26 qershor 08:32
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Fotokopje profesionale Canon lr 1600
  Makineri dhe inventare

  Fotokopje profesionale Canon lr 1600

  Eshte ne gjendje shum te mir pune e ardhur nga gjermania

  Fier 26 qershor 08:32
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Expres delongi me pustina
  Makineri dhe inventare

  Expres delongi me pustina

  Eshte ne gjendje shum te mir

  Fier 25 qershor 13:42
  4.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer banak per sanduic
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak per sanduic

  Pothuajse i ri 1 vit i perdorur ne gjendje prefekt

  Fier 11 qershor 18:20
  18.000 Lek
 • 10 foto
  Sasso Mecanica Lucidacosta per zmuso te drejta
  Makineri dhe inventare

  Sasso Mecanica Lucidacosta per zmuso te drejta

  Shitet Sasso Mecanica Lucidacosta per zmuso te drejta viti 2010 me vetem 1500 ore pune, thuajse e re

  Fier 6 qershor 21:41
  28.000 €