Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Makineri dhe inventare në shitje në Fushë Kosovë

 • 8 foto
  PAISJE NGA INOKSI
  Makineri dhe inventare

  PAISJE NGA INOKSI

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Fushë Kosovë Sot, 19:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KUZHINA PROFESIONALE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  KUZHINA PROFESIONALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Fushë Kosovë Sot, 19:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Fushë Kosovë Sot, 18:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA TE PICAVE ORIGJINAL IT

  Fushë Kosovë Sot, 18:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Fushë Kosovë Sot, 15:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Makina per industri
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri

  KSI LLC & EDUARTI SHPK KOMPANI E AUTORIZUAR PËR KOSOVË, SHQIPËRI, MAQEDONI, MAL TË ZI DHE BOSNJ

  Fushë Kosovë Dje, 15:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shporta aksioni te reja
  Makineri dhe inventare

  Shporta aksioni te reja

  Shportat jane te reja, kemi lloje dhe dimensione te ndryshme nga metali dhe plastika. Dimensionet: 9

  Fushë Kosovë Dje, 14:38
  30 €
 • 10 foto
  Kukulla Kuklla
  Makineri dhe inventare

  Kukulla Kuklla

  Shesim kukulla te llojeve te ndryshem Lokacioni: Fushe Kosove Kontakti: +383 44 259562 +383 46 136 3

  Fushë Kosovë Dje, 14:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolina
  Makineri dhe inventare

  Tavolina

  Lokacioni Fushe Kosove Kontakti Wiber: +383 44 259 562 Wiber: +383 46 136 301

  Fushë Kosovë Dje, 14:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rafta, kaca per pare, meny per restorane
  Makineri dhe inventare

  Rafta, kaca per pare, meny per restorane

  Shesim artikuj te llojevevte ndryshme per biznese dhe shtepi Mundesi transporti ne krejt Kosoven Ko

  Fushë Kosovë Dje, 14:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Karriga, karrika
  Makineri dhe inventare

  Karriga, karrika

  Shesim karrige te llojeve te ndryshme, me kualitet te larte dhe çmime te volitshme..!! Lokacioni, Fu

  Fushë Kosovë Dje, 14:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rafta per lokale dhe shtepi
  Makineri dhe inventare

  Rafta per lokale dhe shtepi

  Shesim rafta metali me qmime shume te volitshme. Kemi rafta te llojeve dhe dimensioneve te ndryshm

  Fushë Kosovë Dje, 14:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rafta, shporta, kaca per pare, arka per pare,
  Makineri dhe inventare

  Rafta, shporta, kaca per pare, arka per pare,

  Shesim rafta dhe produkte te ndryshme me shumice dhe pakice Lokacioni , Fushe Kosove Kontakti + wibe

  Fushë Kosovë Dje, 14:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Karriga, karrika
  Makineri dhe inventare

  Karriga, karrika

  Shesim karriga te modeleve te ndryshme Vendi Fushe Kosove Kontakti: Wiber + 383 44 259 562 +383 46

  Fushë Kosovë Dje, 14:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shesim rafta te llojeve dhe dimensioneve te ndryshme, raftat jane shume te pershtatshem per lokale -

  Fushë Kosovë Dje, 14:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rafta dhe produkte te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Rafta dhe produkte te ndryshme

  Shesim rafta dhe produkte te ndryshme per lokale dhe shtepi. Material cilesor qmim i volishem Konta

  Fushë Kosovë Dje, 14:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina industriale lavatrice , tharëse dhe pranga
  Makineri dhe inventare

  Makina industriale lavatrice , tharëse dhe pranga

  Shitja e makinave industriale larëse, tharëse dhe pranga nga markat - PRIMUS - MIELE - ELECTROLUX -

  Fushë Kosovë Dje, 09:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Separe tavolina
  Makineri dhe inventare

  Separe tavolina

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Fushë Kosovë 16 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje per kuzhin
  Makineri dhe inventare

  Paisje per kuzhin

  Shitet skara bashk me fertez urgjent

  Fushë Kosovë 16 gusht 14:28
  250 €
 • 11 foto
  Furra picave, miksera, makina mishi, fontana,skara
  Makineri dhe inventare

  Furra picave, miksera, makina mishi, fontana,skara

  Shesim paisje per hotelieri si: Furra picave, Skara, Makine pershute, Makina perimeve, Fontana per

  Fushë Kosovë 16 gusht 09:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per Restaurante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Restaurante

  Shesim paisje per hotelieri si: Furra,Skara, Tavolina Pune, Tavolina Frigo, Frigorifera,Fontana per

  Fushë Kosovë 16 gusht 09:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje Profesionale Italiane
  Makineri dhe inventare

  Paisje Profesionale Italiane

  Shesim paisje per hotelieri si: Furra picave, Skara, Makine pershute, Makina perimeve, Fontana per

  Fushë Kosovë 16 gusht 09:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta:whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Fushë Kosovë 15 gusht 21:18
  9.745.565 €
 • 6 foto
  Maqina per Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumin
  Makineri dhe inventare

  Maqina per Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumin

  Maqina te Perdorta prodhues gjerman na kontaktoni ne viber +37744120110

  Fushë Kosovë 15 gusht 20:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FURRA TE PICAVE ,MIKSERA DHE PAISJE HOTELIERE
  Makineri dhe inventare

  FURRA TE PICAVE ,MIKSERA DHE PAISJE HOTELIERE

  Klien te nderuar Kompania Amigo mirret me shitjen e paisjeve te Reja per Restorante dhe hoteleri s

  Fushë Kosovë 15 gusht 19:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Fushë Kosovë 15 gusht 18:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,MIK

  Fushë Kosovë 15 gusht 18:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Komplet inventari per sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Komplet inventari per sallon ondulimi

  2 pasqyre per floktari me karika, pasqyra e grimit me vitrin dhe karig, tavolina per thonj dhe dy ka

  Fushë Kosovë 15 gusht 17:55
  20.500 €
 • 1 foto
  Ponuka Credit, Osobné úver, revolvingový úver
  Makineri dhe inventare

  Ponuka Credit, Osobné úver, revolvingový úver

  ahoj Máte zakázané bankovníctvo a bol vám zamietnutý úver do banky, pretože váš kredit nespĺňa ich

  Fushë Kosovë 15 gusht 15:55
  1.000 €
 • 0 foto
  Komplet Linjen per dyer e dritare nga plast
  Makineri dhe inventare

  Komplet Linjen per dyer e dritare nga plast

  Komplet linje profesjonal per dyer dhe dritare te plastikes Te reja me 3 vite garancjon . PREJ DA

  Fushë Kosovë 15 gusht 12:51
  13.800 €
 • 11 foto
  Tavolina makina per xhampreres
  Makineri dhe inventare

  Tavolina makina per xhampreres

  Punojm tavolina per xhampreresa sipas porosis.Ato jan te llojeve te ndryshme si :ngritje me dor e th

  Fushë Kosovë 13 gusht 22:10
  1 €
 • 1 foto
  Vakum press per plastifikimin e MDF
  Makineri dhe inventare

  Vakum press per plastifikimin e MDF

  Prodhojme me kualitet te larte Vakum Pres per plastifikimin e mediapanit. Ju garantojme per pune te

  Fushë Kosovë 12 gusht 14:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lexoni ;
  Makineri dhe inventare

  Lexoni ;

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Fushë Kosovë 10 gusht 04:35
  5.000 €
 • 0 foto
  Maqinë Prodhimi Koncentrat
  Makineri dhe inventare

  Maqinë Prodhimi Koncentrat

  Shitet Maqinë për prodhimin e koncentrateve apo ushqimeve të kafshëve për kapacitet me të madh maqin

  Fushë Kosovë 8 gusht 15:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER FASTFOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER FASTFOOD

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ 044 205 539

  Fushë Kosovë 6 gusht 21:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHESIM FURRA MIXER DHE GJITHA PAISJE PER HOTELERI.
  Makineri dhe inventare

  SHESIM FURRA MIXER DHE GJITHA PAISJE PER HOTELERI.

  Shesim Furra Mixer te Brumit Rroller per hapjen e picave, Furra me Avell Mixsera te Shllagut, Fritez

  Fushë Kosovë 6 gusht 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ju lutem lexoni me kujdes!
  Makineri dhe inventare

  ju lutem lexoni me kujdes!

  Ju dëshironi të kontraktoni një kredi për individët, të thjeshtë, të shpejtë, serioz dhe të përshtat

  Fushë Kosovë 5 gusht 13:21
  50.000 €
 • 1 foto
  Shes Vitrinen ushqimore
  Makineri dhe inventare

  Shes Vitrinen ushqimore

  Shes vitrinen ushqimore per arsye te mbylljes se restorantit,Kjo vi permban 8vende te lira per ushqi

  Fushë Kosovë 4 gusht 22:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet makina per qepje BERNETTE MO-234
  Makineri dhe inventare

  Shitet makina per qepje BERNETTE MO-234

  Shitet makina per qepje Bernette Mo-234, eshte ne gjendje te shkelqyer, e perdorur, dhe momentalisht

  Fushë Kosovë 28 korrik 18:46
  320 €
 • 5 foto
  Frigorifera friza rrosfaj
  Makineri dhe inventare

  Frigorifera friza rrosfaj

  Shes frigorigerat 2 copa vitrin coca cola 1 frigorifer vitrin per embelsira rrosfaj 1 friz per kuzhi

  Fushë Kosovë 17 korrik 15:29
  1 €
 • 10 foto
  Shitet invertari per restorante dha cafiteri
  Makineri dhe inventare

  Shitet invertari per restorante dha cafiteri

  Shes invertarin per restorante dhe kafiteri: Karrika. Shankerica me tavolina. Karrika me tavolina pe

  Fushë Kosovë 17 korrik 15:29
  1 €
 • 8 foto
  Shiten invertari per restorante dhe cafiteri
  Makineri dhe inventare

  Shiten invertari per restorante dhe cafiteri

  Shiten paisjet per restorante dhe kafiteri : Karrika. Shankerica dhe tavolina. Karrika per oborre (t

  Fushë Kosovë 17 korrik 10:47
  1 €
 • 5 foto
  Maqina per dyer dhe dritare pvc dhe alumin
  Makineri dhe inventare

  Maqina per dyer dhe dritare pvc dhe alumin

  Shesim Maqin Per Prodhimin e Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumini, Maqina te Perdorta Prodhues Gje

  Fushë Kosovë 11 korrik 17:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rafte te reja
  Makineri dhe inventare

  Rafte te reja

  Rafte te reja shum pak te perdorura.

  Fushë Kosovë 10 korrik 13:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Frigorifer ne gjendje shum tmir me dy dyer .

  Fushë Kosovë 10 korrik 13:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavlina tavolin
  Makineri dhe inventare

  Tavlina tavolin

  Shesim tavolina te modeleve te ndryshme, Lokacioni: Fushe Kosove te rrethi Kontakti: Wiber: +383 4

  Fushë Kosovë 9 korrik 10:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Meny per restaurante dhe kafiteri
  Makineri dhe inventare

  Meny per restaurante dhe kafiteri

  Shesim meny te ndryshme per restaurante dhe kafiteri Mundesi transporti ne krejt Kosoven Kontakti

  Fushë Kosovë 9 korrik 10:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kaca per pare dhe produkte te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Kaca per pare dhe produkte te ndryshme

  Shesim produkte te ndryshme per lokale biznesi dhe shtepi Mundesi tranaporti ne krejt Kosoven Kontak

  Fushë Kosovë 8 korrik 10:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tavolina
  Makineri dhe inventare

  Tavolina

  Tavolina te llojeve te ndryshme, Lokacioni: Fushe Kosove te rrethi Kontakti: Wiber:+383 44 259 562

  Fushë Kosovë 6 korrik 20:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shesim Rafta te ndryshem per lokale dhe shtepi Material cilesor, qmim i volitshem Kontakti +383 44

  Fushë Kosovë 5 korrik 10:17
  Me Marrveshje