Makineri dhe inventare në shitje në Gjirokastër

 • 1 foto
  Punishte qumeshti
  Makineri dhe inventare

  Punishte qumeshti

  Shitet linja e perpunimit dhe prodhimit te qumeshtit. Ajo permban Skematice qumeshti (seperator) 12.

  Gjirokastër 9 tetor 16:07
  820.000 Lek
 • 1 foto
  nabídka půjčky mezi jednotlivcem
  Makineri dhe inventare

  nabídka půjčky mezi jednotlivcem

  nabídka půjčky mezi jednotlivcem Nabídka půjček mezi jednotlivci, kteří mají finanční problémy Úvěr

  Gjirokastër 1 shtator 23:54
  30.000.000 €
 • 1 foto
  2 Frigorifere
  Makineri dhe inventare

  2 Frigorifere

  Shes 2 banake frigorifer, aktualisht per shitje embelsirash por qe perdoren dhe per shitje produktes

  Gjirokastër 16 korrik 12:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri Top Sheqeri
  Makineri dhe inventare

  Makineri Top Sheqeri

  Makineri per Top Sheqeri

  Gjirokastër 26 maj 19:17
  400 €
 • 2 foto
  Makina per paketim te mjaltit
  Makineri dhe inventare

  Makina per paketim te mjaltit

  Shitet makina per paketim te vogel te mjaltit ketchup majonezit te vogla per (restaurante ) nese je

  Gjirokastër 15 maj 12:09
  2 Lek
 • 1 foto
  MAKINE QEPESE
  Makineri dhe inventare

  MAKINE QEPESE

  Shitet makine qepese ne gjendje shume te mire pune. Cmimi 25000 Leke Cel +355 697073301

  Gjirokastër 25 prill 17:38
  25.000 Lek
 • 4 foto
  Paisje Lokali
  Makineri dhe inventare

  Paisje Lokali

  Shitet 2 tavolina me karike, Pjekse pulash me korent, Monitori shoqerohet bashke me tend, Cmime te a

  Gjirokastër 13 prill 14:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sharre profesionale me benzine
  Makineri dhe inventare

  Sharre profesionale me benzine

  Shitet sharre profesionale me benzine, 58 cc, gjatesia e lames 45 cm. Sharra eshte e re, e paperdoru

  Gjirokastër 4 prill 05:04
  190 €
 • 3 foto
  Shitet Banak frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Shitet Banak frigorifer

  SHITET BANAK NGRIRES NE GJENDJE TE PERKRYER ARDHUR NGA GREQIA DIAMETER 130×63

  Gjirokastër 3 prill 15:25
  200 €
 • 7 foto
  Paisje per furre buke
  Makineri dhe inventare

  Paisje per furre buke

  Shes Furre buke Polin me 4 kate kapaciteti 160 buke. Brumatrice 200Kg me 2 kohe. 2 prerese bukesh.

  Gjirokastër 3 prill 10:34
  20.000 €
 • 4 foto
  PAISJE PER DOKTOR DHEMBESH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER DOKTOR DHEMBESH

  Cmimi i diskutushem

  Gjirokastër 2 shkurt 14:12
  1 Lek
 • 0 foto
  Финансијска помоћ за крај године
  Makineri dhe inventare

  Финансијска помоћ за крај године

  Финансијска помоћ за крај године Здраво, Да ли вам је потребно финансирање за финансирање или хита

  Gjirokastër 17 nëntor 09:31
  111 €