Makineri dhe inventare në shitje në Gllogoc

 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Gllogoc Dje, 23:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sharra me Dy koka
  Makineri dhe inventare

  Sharra me Dy koka

  Sharra me dy koka per profile te Aluminit dhe plastikes Sharra eshte ne gjendje te rregullt. Qmimi

  Gllogoc 20 tetor 16:05
  4.000 €
 • 5 foto
  Kateransore SCM
  Makineri dhe inventare

  Kateransore SCM

  Shitet kateransorja SCM e cila eshte shume e ruajtur dhe praktike. Ne gjendje shume te mire pune. Ka

  Gllogoc 20 tetor 10:52
  5.400 €
 • 8 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , 044 205 539 KEMI FURRA ORIGJINAL

  Gllogoc 11 tetor 10:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE RESTORANTEVE GJINDEMI NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Gllogoc 10 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 14:15
  4.568 €
 • 10 foto
  INVERTAR DHE TERASA PER KAFE DHE RESTAURANT
  Makineri dhe inventare

  INVERTAR DHE TERASA PER KAFE DHE RESTAURANT

  SHITEN KARRIKAT SBASHKU ME TAVOLINA, JANE TE PUNUAR SPECIAL PER INVERTARE TE KAFENEVE DHE RESTAURANT

  Gllogoc 15 shtator 15:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  sistem per frigo
  Makineri dhe inventare

  sistem per frigo

  shes avullus kontelizator motora 2 copa doring maneurop

  Gllogoc 6 shtator 08:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maqina per Pvc/ boj edhe ndrrim
  Makineri dhe inventare

  Maqina per Pvc/ boj edhe ndrrim

  Shiten maqinat per plastik ne gjendje te rregullt jan shum pak te perdorura . Bejm edhe ndrrim me na

  Gllogoc 2 shtator 21:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta:whatsap 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Oferta:whatsap 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Gllogoc 20 gusht 16:54
  97.855 €
 • 0 foto
  Haub per frizerka
  Makineri dhe inventare

  Haub per frizerka

  Haub per sallon frizerkav 100€ E pa perdorur

  Gllogoc 19 gusht 19:06
  100 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PER RESTORANTE DHE KUZHINA PROFESIONALE. 044 205 539 JU MIREPRESIM !

  Gllogoc 18 gusht 21:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pastrim i Kockave - Kubzave
  Makineri dhe inventare

  Pastrim i Kockave - Kubzave

  Bejm pastrimin e Kockave dhe Kubzave te oborreve, si dhe trotuare, mure, etj... Me maqina moderne dh

  Gllogoc 17 gusht 09:41
  1 €
 • 5 foto
  Inventar
  Makineri dhe inventare

  Inventar

  Inventar per zyre

  Gllogoc 14 gusht 17:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Gllogoc 7 gusht 17:15
  9.726 €
 • 1 foto
  Furrë picash
  Makineri dhe inventare

  Furrë picash

  Furrë elektrike per pica sapo e ardhur nga gjermania shum pak e perdorur ne gjendje te rregullt gjer

  Gllogoc 2 gusht 20:53
  350 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Unë jam një Drejtor i veçantë i kom

  Gllogoc 31 korrik 21:00
  8.564 €
 • 2 foto
  Furr picav
  Makineri dhe inventare

  Furr picav

  shes furren per pica shum e mir

  Gllogoc 30 korrik 22:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda karrika tavolina me qera +38349;306;493
  Makineri dhe inventare

  Tenda karrika tavolina me qera +38349;306;493

  Japim me qera : Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme , Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa, Tavol

  Gllogoc 11 korrik 12:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rezervar
  Makineri dhe inventare

  Rezervar

  Shiten dy rezervar me kapacitet 3000l dhe 1500l Shiten bashk ose ndaras

  Gllogoc 8 korrik 15:11
  650 €
 • 1 foto
  Lavatest dhe ulse,per sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Lavatest dhe ulse,per sallon ondulimi

  Shiten lavtest dhe 2 ulse per sallon ondulimi. Nr kontakti:049289188 045285643

  Gllogoc 28 qershor 22:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolina speciale LED për SHISHA,me porosi.
  Makineri dhe inventare

  Tavolina speciale LED për SHISHA,me porosi.

  Tavolina LED,unike per Shisha,prodhim vetëm me porosi. +383 49 290 858

  Gllogoc 14 qershor 20:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes komoden per tv 90 euro
  Makineri dhe inventare

  Shes komoden per tv 90 euro

  Shes

  Gllogoc 12 qershor 00:10
  90 €
 • 2 foto
  URGJENT! Karrika, tavolina dhe shanku
  Makineri dhe inventare

  URGJENT! Karrika, tavolina dhe shanku

  Shiten urgjent, tavolinat karrikat dhe shanku, qmimi 650 euro me montim, 550euro pa montim 1 muaj te

  Gllogoc 5 qershor 21:16
  550 €
 • 0 foto
  Makina per perpunimin e drurit
  Makineri dhe inventare

  Makina per perpunimin e drurit

  Shitet kombijerka (strug +.dikt )-900 euro Frez i madh - 800 euro Makinat jane prodhim Gjerman dhe

  Gllogoc 2 qershor 11:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Arburg
  Makineri dhe inventare

  Arburg

  Shes Makinen e injektimit Arburg 221-75-350 si dhe veglat per prodhimin e nivelizuese & pykave t

  Gllogoc 20 maj 21:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  makin e gipsit
  Makineri dhe inventare

  makin e gipsit

  makin per gips ne gjendjeshum te mir ban edhe per mallter.

  Gllogoc 17 maj 11:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kontiner
  Makineri dhe inventare

  Kontiner

  Kontiner osht i rujtun i perdorshum 049 793 443 TAG: bmw mercedes golf 3 golf 4 golf 5 go

  Gllogoc 22 prill 21:49
  700 €
 • 1 foto
  Rafte
  Makineri dhe inventare

  Rafte

  Shiten Raftet te Gatshme per punë, dhe jane ne gjendje shum te mire. Jane te pershtatshem per Market

  Gllogoc 14 prill 19:57
  130 €
 • 0 foto
  Shiten paisje per sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per sallon ondulimi

  Shiten tri pasqyre kater komoda mbajtesia e peshkirav nje karrige ndihmsja e femav nr kontaktues 043

  Gllogoc 6 prill 16:06
  550 €
 • 1 foto
  pegull per plastik me dy pegulla
  Makineri dhe inventare

  pegull per plastik me dy pegulla

  maqina esht ne gjendje pune shum e rujtune per qdo informat kontaktoni.

  Gllogoc 6 prill 15:49
  3.750 €
 • 0 foto
  Shiten tavolina me karrika
  Makineri dhe inventare

  Shiten tavolina me karrika

  Shiten 8 tavolina te jashtme ne karriga dhe dy tavolina te brendshme me nga 3 karriga info 043500192

  Gllogoc 4 prill 19:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Frigorifera te markave me te mira ne treg. Me kapacitet 380 l deri 400 l Import nga Zvicra.

  Gllogoc 4 prill 18:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bilardo ne shitje
  Makineri dhe inventare

  Bilardo ne shitje

  Shiten 2 bilardo shikoni ne foto , per mashum na kontaktoni permes viber/ whatsapp . Cmimi me marves

  Gllogoc 4 prill 11:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mulli per Kaffe ditting swiss
  Makineri dhe inventare

  Mulli per Kaffe ditting swiss

  Shitet mulli per kaffe prejardhje zvicer dhe shum pak e perdorur , per mashum na kontaktoni permes t

  Gllogoc 4 prill 09:17
  320 €
 • 0 foto
  Kallap
  Makineri dhe inventare

  Kallap

  Shes kalapin per lugë të makiatos. Kallapi është në gjendje te mirë. Kallapi është me 20 Copë Lugë.

  Gllogoc 3 prill 23:14
  1.000 €
 • 4 foto
  Shes 3 korrektorret e rrymes trefazor
  Makineri dhe inventare

  Shes 3 korrektorret e rrymes trefazor

  Shes 3 korrektor te rrymes 30KVA ne gjendje te mirë jan shum pak te perdorur siq shihen ne foto .per

  Gllogoc 3 prill 21:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Invertar per kafe
  Makineri dhe inventare

  Invertar per kafe

  • 30 tavolina me nga 4 karrika dhe separeja • Arsyeje e shitjes per shkak te renovimit te lokal

  Gllogoc 2 prill 19:56
  5.300 €
 • 1 foto
  Shitet frigo.per pije PEPSI
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigo.per pije PEPSI

  Frigoriferi punon shum.mire

  Gllogoc 2 prill 02:30
  215 €
 • 2 foto
  makin per pastrim
  Makineri dhe inventare

  makin per pastrim

  hidropulitrice (nga svicera) me rrym dhe bateri baterit i ka te reja te nderrura shtator 2018.autoni

  Gllogoc 1 prill 10:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet makina e Borovnices
  Makineri dhe inventare

  Shitet makina e Borovnices

  Shitet makina e borovnices thujase e re

  Gllogoc 31 mars 20:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten pajisjet per furre
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisjet per furre

  Shiten pajisjet per furre buke. Raft i bukes, vitrina me ftohje, vitrina me nxemje, vitrina neutrale

  Gllogoc 31 mars 19:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FRIGORIFER PER PIJE
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PER PIJE

  Ne gjendje te rregullt +38344304013

  Gllogoc 31 mars 07:57
  140 €
 • 6 foto
  Tezga komplet per Tornado Chips dhe PoP Corn
  Makineri dhe inventare

  Tezga komplet per Tornado Chips dhe PoP Corn

  Shes tezgen e re me paisje te reja si Friteza,aparati grirjen e patates ne forme spirale te quajtura

  Gllogoc 31 mars 00:41
  500 €
 • 1 foto
  Televizor
  Makineri dhe inventare

  Televizor

  T.v esht ne gjendje te rregullt punen e ka perfekte i sa po ardhur nga gjermonia shiten urgjent

  Gllogoc 30 mars 21:13
  85 €
 • 1 foto
  Maqine per Akull
  Makineri dhe inventare

  Maqine per Akull

  Shitet Maqina per perpunimin e akullit firma Vega . Ne gjendje shume te rregullt shume pak e perdoru

  Gllogoc 28 shkurt 21:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD ME GARANCION PAISJET JANE TE REJA ,GARANC

  Gllogoc 24 shkurt 09:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furrë për pica
  Makineri dhe inventare

  Furrë për pica

  Shesim furrën për pica në gjendje shumë të mirë, mund të bindni edhe ju për gjendjen e saj, çmimi 30

  Gllogoc 30 janar 19:32
  200 €
 • 0 foto
  karrige per frizer
  Makineri dhe inventare

  karrige per frizer

  shitet karriga ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 16 janar 00:30
  90 €
 • 1 foto
  Ndihma financiare
  Makineri dhe inventare

  Ndihma financiare

  Përshëndetje A keni nevojë për një hua? sa keni nevojë dhe sa kohë prisni të paguani këtë shumë?

  Gllogoc 31 korrik 20:33
  5.000 €