Makineri dhe inventare në shitje në Gllogoc

 • 3 foto
  Shiten 40 karrikaa të reja për sallë darsmash
  Makineri dhe inventare

  Shiten 40 karrikaa të reja për sallë darsmash

  Vetëm 20 Euro copa ose 800 Euro komplet...

  Gllogoc 21 janar 17:02
  20 €
 • 5 foto
  Shiten 40 tavolinaa për darsma
  Makineri dhe inventare

  Shiten 40 tavolinaa për darsma

  Shiten 22 tavolina të rrumbullakta per 8...

  Gllogoc 22 nëntor 2023 08:10
  1.440 €
 • 10 foto
  Shiten tavolinat për sallë darsmash te kompletumme
  Makineri dhe inventare

  Shiten tavolinat për sallë darsmash te kompletumme

  22 tavolina të rrumbullakta 160she me ke...

  Gllogoc 22 nëntor 2023 08:07
  8.000 €
 • 7 foto
  Cnc makine 4 akse
  Makineri dhe inventare

  Cnc makine 4 akse

  Cnc makine 4 akse Ne gjendje teper te mi...

  Gllogoc 15 nëntor 2023 06:17
  23.500 €
 • 11 foto
  Makiner per zdrukthtari
  Makineri dhe inventare

  Makiner per zdrukthtari

  Shes paisjet per zdrukthtari te perdorur...

  Gllogoc 14 nëntor 2023 00:49
  1.100 €
 • 1 foto
  4 copa Kukulla per Dizajn të Modes / Urgjent
  Makineri dhe inventare

  4 copa Kukulla per Dizajn të Modes / Urgjent

  Shes kukullat per dizajn te modes jan sh...

  Gllogoc 3 nëntor 2023 16:10
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Pajisje per Gypa te Betonit
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per Gypa te Betonit

  Shiten urgjent komplet pajisjet per prod...

  Gllogoc 31 tetor 2023 12:44
  1 €
 • 12 foto
  INVENTAR PER RESTORAN
  Makineri dhe inventare

  INVENTAR PER RESTORAN

  SHESIM PAISJE TE REJA PER RESTORANTE DHE...

  Gllogoc 14 shtator 2023 09:37
  1 €
 • 2 foto
  Aparat per Liminadë, boronicë, bozë
  Makineri dhe inventare

  Aparat per Liminadë, boronicë, bozë

  Aparati eshte ne gjendje plotesisht funk...

  Gllogoc 10 korrik 2023 16:23
  450 €
 • 4 foto
  Aparat per pije te kullta slush apo granit
  Makineri dhe inventare

  Aparat per pije te kullta slush apo granit

  Shitet aparati i firnes se njohur italia...

  Gllogoc 10 korrik 2023 15:52
  1.200 €
 • 1 foto
  Gajbe plastike nje renshe
  Makineri dhe inventare

  Gajbe plastike nje renshe

  Ipen pa pagese rreth 200 gajbe te plasti...

  Gllogoc 3 korrik 2023 15:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qader
  Makineri dhe inventare

  Qader

  Shitet qadra (Ombrella) ne gjendje shum ...

  Gllogoc 19 qershor 2023 11:11
  170 €
 • 3 foto
  Valak
  Makineri dhe inventare

  Valak

  Punojna me Valak ne menyr profesionale i...

  Gllogoc 3 qershor 2023 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompresora
  Makineri dhe inventare

  Kompresora

  frigo Copelland nga CH te ardhun nuk jan...

  Gllogoc 28 maj 2023 07:08
  1.000 €
 • 5 foto
  Laser
  Makineri dhe inventare

  Laser

  Laseri eshte ne gjendje shume te mire me...

  Gllogoc 2 maj 2023 10:14
  1.200 €
 • 3 foto
  Rrakitaçi ne Shitje
  Makineri dhe inventare

  Rrakitaçi ne Shitje

  Shitet RRAKITAÇI i pa përdorur iri me ll...

  Gllogoc 16 mars 2023 10:07
  1.000 €
 • 3 foto
  UHP 600mm Graphite Electrode Carbon Graphite Electrode with nipple
  Makineri dhe inventare

  UHP 600mm Graphite Electrode Carbon Graphite Electrode with nipple

  Product Description Graphite electrod...

  Gllogoc 7 mars 2023 04:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shiten raftat kukllat...

  Gllogoc 22 shkurt 2023 20:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje me benzin
  Makineri dhe inventare

  Autolarje me benzin

  Shitet autolarja me benzin shum pak e pe...

  Gllogoc 19 shkurt 2023 15:22
  270 €
 • 2 foto
  Firgorifer pune per piceri
  Makineri dhe inventare

  Firgorifer pune per piceri

  Frigorifer pune per pizza. I perdorur ve...

  Gllogoc 12 shkurt 2023 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kuklla per butik, manekene per butik
  Makineri dhe inventare

  Kuklla per butik, manekene per butik

  shiten Kuklla per Butik, kukllat jan ne ...

  Gllogoc 27 dhjetor 2022 10:19
  95 €
 • 4 foto
  Shes Sharren per kasap
  Makineri dhe inventare

  Shes Sharren per kasap

  Shes sharren per prerjen e eshtrave ne m...

  Gllogoc 2 dhjetor 2022 07:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  maqin per mbushjen e klimav kerrev
  Makineri dhe inventare

  maqin per mbushjen e klimav kerrev

  maqina ne gjendje te rregullt ni sezon k...

  Gllogoc 18 nëntor 2022 23:10
  2.200 €
 • 0 foto
  Top 24 Hacks To Become A Wonder Leaf CBD Male Enhancement Expert Today
  Makineri dhe inventare

  Top 24 Hacks To Become A Wonder Leaf CBD Male Enhancement Expert Today

  PRODUCT NAME :- Wonder Leaf CBD Male En...

  Gllogoc 2 nëntor 2022 13:21
  1 €
 • 4 foto
  Weing kater ansore
  Makineri dhe inventare

  Weing kater ansore

  ...

  Gllogoc 29 maj 2022 22:56
  5.900 €
 • 4 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  ...

  Gllogoc 9 maj 2022 12:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  inventar per restaurant
  Makineri dhe inventare

  inventar per restaurant

  ...

  Gllogoc 16 mars 2022 21:36
  1 €
 • 8 foto
  Shiten inventari dhe mjetet e restorantit
  Makineri dhe inventare

  Shiten inventari dhe mjetet e restorantit

  Inventar i restorantit i perdorur vetem ...

  Gllogoc 1 shkurt 2022 11:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Motora komplet
  Makineri dhe inventare

  Motora komplet

  Motora nga zvicrra qmim i fundit 1100 pe...

  Gllogoc 23 janar 2022 09:47
  1.100 €
 • 5 foto
  Thika mishi (GIESER) Made in Germany
  Makineri dhe inventare

  Thika mishi (GIESER) Made in Germany

  thika mishi te markes Gieser te ardhura ...

  Gllogoc 11 janar 2022 18:53
  2 €
 • 4 foto
  Shporet me Pellet
  Makineri dhe inventare

  Shporet me Pellet

  Shporet me Pellet...

  Gllogoc 1 janar 2022 17:25
  600 €
 • 1 foto
  Maqin per Mjelje dhe Maqin per prerje te Mishit
  Makineri dhe inventare

  Maqin per Mjelje dhe Maqin per prerje te Mishit

  Shitet Maqina per Mjeljen e Lopve dhe Ma...

  Gllogoc 20 dhjetor 2021 21:41
  Me Marrveshje
 • 14 foto
  Rafta dhe mall Shumëqka 1€
  Makineri dhe inventare

  Rafta dhe mall Shumëqka 1€

  Shitet Enterieri komplet me mall per lok...

  Gllogoc 10 shkurt 2021 06:57
  6 €
 • 5 foto
  Shitet furra
  Makineri dhe inventare

  Shitet furra

  shitet furra me avull inox Rational ...

  Gllogoc 8 janar 2021 10:28
  4.200 €