Makineri dhe inventare në shitje në Kaçanik

 • 1 foto
  VAKUM PRESS per plastifikimin-BEJM KOMPENZIM
  Makineri dhe inventare

  VAKUM PRESS per plastifikimin-BEJM KOMPENZIM

  Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi Prodhojme me kualitet te larte Vakum Pres per plastif

  Kaçanik Dje, 15:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje profesionale hoteliere
  Makineri dhe inventare

  Paisje profesionale hoteliere

  Ntp AMIGO ,shesim paisje te reja hoteliere ne ferizaj wiber 044 205 539 tag pikap pickup cad

  Kaçanik 17 tetor 10:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina lavatrice profesionale  pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice profesionale pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNISEC M322 16KG viti 2012 Makina edhte ne gjendje shum te mir

  Kaçanik 16 tetor 09:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolin per hekurosje pegla lavatrice pastrim kimi
  Makineri dhe inventare

  Tavolin per hekurosje pegla lavatrice pastrim kimi

  Shiten tavolina per hekurosje COVEMAT PR4006 jan prodhim francez mark e njohur jan ne gjendje te mir

  Kaçanik 16 tetor 09:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX DUBIX 23 KG LAVAMAC 10KG. kemi edhe tjera makina per larje hekuro

  Kaçanik 16 tetor 09:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik maqine per larje
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik maqine per larje

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodhimit 2008 makina eshtr ne gjendje p

  Kaçanik 16 tetor 09:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice makine per larje  pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine per larje pastrim kimik

  Shitet lavatrice PRIMUS 16kg maqina eshte ne gjendje te regull kemi edhe tjera makina per pastrim ki

  Kaçanik 16 tetor 09:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin për larje .lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makin për larje .lavatrice pastrim kimik

  Shes makin per pastrim kimik UNION XP835 2004 VITI 15KG. UNION XP825 2004 10KG. Makinat jan ne gj

  Kaçanik 16 tetor 09:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX W3105H 10kg 1000 rotullime maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi e

  Kaçanik 16 tetor 09:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice maqin per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice maqin per pastrim kimik

  Maqin per pastrim kimik UNION XP835 viti 2007 15kg makina eshte ne gjendje shum te mir kemi edhe

  Kaçanik 16 tetor 09:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice Makine per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS 123 12KG. viti i prodhimit 2009 maqina eshte ne gjendje

  Kaçanik 16 tetor 09:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitwt tharse MIELE 10kg maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi edhe tjera lavatrice makin per

  Kaçanik 16 tetor 09:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Kaçanik 7 tetor 08:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makine per larje robash MIELE WS5140 14KG 750ROTULLIME maqina eshte ne gjendje te mire

  Kaçanik 20 shtator 08:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shiten makinat profesionale per rrobaqepsi
  Makineri dhe inventare

  shiten makinat profesionale per rrobaqepsi

  ne gjendje pune jan te gjitha viber +38349283135

  Kaçanik 18 shtator 22:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makine per larje tw robave GIRBAU HS 3022 24 KG Makina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tj

  Kaçanik 14 gusht 18:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin e gomave
  Makineri dhe inventare

  Makin e gomave

  Shes makinen e gomav ne gjendje shjm te mir vibesr 044 693 798

  Kaçanik 4 korrik 18:50
  450 €
 • 7 foto
  Inventarë per kafe
  Makineri dhe inventare

  Inventarë per kafe

  Inventarë per kafe. Tavolina dhe karrika(6 tavolina me nga 4 karrika gjithsej 24). Banaku(shanku). Ç

  Kaçanik 6 maj 11:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten kto paisje per fast food
  Makineri dhe inventare

  Shiten kto paisje per fast food

  Shiten te gjitha ne foto 1000€ 4 tavolina me nga 3 karrika Skara Makine doneri Friz i vogel per

  Kaçanik 29 prill 20:42
  1.000 €
 • 4 foto
  Shes Banakun(shank)
  Makineri dhe inventare

  Shes Banakun(shank)

  Çmimi sipas marrveshjes

  Kaçanik 28 prill 22:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice makine per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine per pastrim kimik

  Shitet makine per pastrim kimik UNION L735 15KG Viti i prodhimit 2003 maqina eshte ne gjendje te m

  Kaçanik 22 prill 21:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  makinë për paketimin e sheqerit
  Makineri dhe inventare

  makinë për paketimin e sheqerit

  shes makinë të re për paketimin e sheqerit prej 5 deri 10 gram apo 40kg në orë, makina bën vetëm pa

  Kaçanik 12 prill 23:28
  5 €
 • 1 foto
  Makine per miser
  Makineri dhe inventare

  Makine per miser

  Shitet makina per shoklitjen dhe bluarjen e misrit. Makina eshte ne gjendje perfekte jo shume e perd

  Kaçanik 4 prill 01:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Makineri dhe inventare

  Shitet

  Shitet ose ipet me qera të gjithë të interesuarit le të lajmrohen në tel..ose viber..

  Kaçanik 4 prill 00:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet makine dyneri doner
  Makineri dhe inventare

  Shitet makine dyneri doner

  Shutet makine doneri e perdorur po ne gjenje te mir

  Kaçanik 3 prill 18:21
  130 €
 • 1 foto
  Makine per dyer dhe dritare
  Makineri dhe inventare

  Makine per dyer dhe dritare

  Makine per dyer dhe dritare Sallduese me 2 koka kombimatec viti i prodhim 2000 anglez salldon 2.60

  Kaçanik 3 prill 09:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin dyneri
  Makineri dhe inventare

  Makin dyneri

  makina eshte ne gjendje te rregullt , eshte me gas

  Kaçanik 3 prill 08:36
  230 €
 • 3 foto
  Makine per hjekjen e bores
  Makineri dhe inventare

  Makine per hjekjen e bores

  Shitet makina per hjekjen e bores eshte shum e ruajtur sikur e re, e importuar nga jasht , Kontakt:v

  Kaçanik 3 prill 05:27
  100 €
 • 2 foto
  shes karambollin ne gjendje te mir
  Makineri dhe inventare

  shes karambollin ne gjendje te mir

  shes karambollin ne gjendje te mir me karamboll vjen numratori topat dhe raketa

  Kaçanik 2 prill 21:54
  300 €
 • 5 foto
  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik

  Makin per larje MIELE 10KG. Elektrolux w4180h 18kg. lavamac 10kg. Andromede 10kg. Miele 8kg

  Kaçanik 2 prill 10:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitwt lavatrice ELEKTROLUX W4130H 14kg 1000 rotullime Centrifug viti i peodh.2010 maqina eshte n

  Kaçanik 1 prill 23:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Autolarje automatike
  Makineri dhe inventare

  Autolarje automatike

  Shes autolarjen automatike e ardhur nga jasht edhe ne gjendje perfekte bejm edhe ndrrim Qmimi me ma

  Kaçanik 31 mars 11:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rafta per market
  Makineri dhe inventare

  Rafta per market

  Shes rafta te murit dhe te mesit per market ose lokale te ndryshme rafta jan te ardhura nga gjermani

  Kaçanik 30 mars 17:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAKINA TE REJA DHE TE RIPARUARA PER PVC DHE XHAMA
  Makineri dhe inventare

  MAKINA TE REJA DHE TE RIPARUARA PER PVC DHE XHAMA

  Ofrojm makine te reja dhe riparuara per PVC dhe xhama. Makinet qe i oftojm jane te prodhimi Turke.

  Kaçanik 29 mars 19:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Makineri dhe inventare

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Kaçanik 29 dhjetor 13:38
  50.000.000 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Makineri dhe inventare

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Bonjour Il est avec une profonde gratitude que je veux présenter mon témoignage ici, vous qui êtes

  Kaçanik 7 dhjetor 14:11
  500 €