Makineri dhe inventare në shitje në Kamenicë

 • 5 foto
  PAISJE NGA INOKSI
  Makineri dhe inventare

  PAISJE NGA INOKSI

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE TE PRODHIMIT ITALIAN ,HOLANDEZ DHE TURK 044 205 539 JU MI

  Kamenicë Sot, 00:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Kamenicë Sot, 00:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karrika per kafiteri
  Makineri dhe inventare

  Karrika per kafiteri

  Shes 40 karrika copa 20 euro jon shum te rujtme dhe shum praktike per taras nuk i nevojiten shilte e

  Kamenicë 27 shtator 09:28
  800 €
 • 5 foto
  Sallon Ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Sallon Ondulimi

  Shiten komplet paisjet per Sallon Ondulimi, tavolin pune me dy pasqyre, 2 karrika per prerje dhe rre

  Kamenicë 2 shtator 23:28
  2.500 €
 • 0 foto
  pôžička
  Makineri dhe inventare

  pôžička

  Ju dëshironi të përfitoni nga një kredi për të dalë nga bllokimi që i çon bankat, duke hedhur poshtë

  Kamenicë 31 gusht 10:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Kamenicë 27 gusht 14:57
  55.565 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844 Unë jam një individ që u jep hua të gjithë atyre që kanë nev

  Kamenicë 6 gusht 20:12
  9.154 €
 • 0 foto
  Makita LXT 18V 6 Piece Cordless Combo Kit
  Makineri dhe inventare

  Makita LXT 18V 6 Piece Cordless Combo Kit

  Makita LXT 18V 6 Piece Cordless Combo Kit

  Kamenicë 2 gusht 06:32
  450 €
 • 1 foto
  Brza ponuda zajma u 48 sati
  Makineri dhe inventare

  Brza ponuda zajma u 48 sati

  Brza ponuda zajma u 48 sati Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju proj

  Kamenicë 4 korrik 14:38
  975.000 €
 • 4 foto
  Agregat Honda
  Makineri dhe inventare

  Agregat Honda

  Shitet agregat Honda6.5 original MadeInItaly 1muj i perdorur ngjendje tpunes perfekte qmimi i diskut

  Kamenicë 29 qershor 16:24
  220 €
 • 2 foto
  Shitet inventari
  Makineri dhe inventare

  Shitet inventari

  Shitet inventari i pershtatshem per kurse, mbledhje, etj. - tavolinë e rrumbullaket - 9 karrige -1

  Kamenicë 26 qershor 13:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Furr per terjen kepurdhave dhe fruteve
  Makineri dhe inventare

  Furr per terjen kepurdhave dhe fruteve

  Shitet furra per terjen e shum Llojeve te frutave dhe posaqerisht kepurdhave

  Kamenicë 27 prill 20:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina per autolarje LITUAN LT701GB
  Makineri dhe inventare

  Makina per autolarje LITUAN LT701GB

  Shitet makina per autolarje LITUAN LT701GB, e perdorur fare pak, e cila eshte ne gjendje te rregull

  Kamenicë 6 prill 22:07
  120 €
 • 0 foto
  Ivoclar P500 Furr Porcelan
  Makineri dhe inventare

  Ivoclar P500 Furr Porcelan

  Shes ni Furr Porcelan me pump vakum. Maqina gjindet ne ni gjendje shum te mir dhe i ka 3000 ore puni

  Kamenicë 2 prill 13:07
  2.300 €
 • 2 foto
  Furr Vita Vakumat 6000M
  Makineri dhe inventare

  Furr Vita Vakumat 6000M

  Furra Vita Vacumat 6000 M me pump vakum ne gjendje te mir Furra gjindet ne gjermani ne rast te bl

  Kamenicë 2 prill 13:07
  2.300 €
 • 1 foto
  @ 2019,new love spells 100%get your ex back call+27788274246 in California,Kansas
  Makineri dhe inventare

  @ 2019,new love spells 100%get your ex back call+27788274246 in California,Kansas

  testmonials of lost love spell MARY FROM CAPE TOWN I was so happy in a relationship with my man b

  Kamenicë 20 janar 20:51
  200 €
 • 0 foto
  Mish me madhësi të mirë dhe formë shumë të mirë.
  Makineri dhe inventare

  Mish me madhësi të mirë dhe formë shumë të mirë.

  12 muaj. Shumë e bukur me formën e saj. Ai ha mirë dhe ka një gjendje të përsosur shëndetësore. Vërs

  Kamenicë 1 dhjetor 01:42
  840 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Makineri dhe inventare

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Kamenicë 14 nëntor 09:07
  111 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Makineri dhe inventare

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Kamenicë 24 janar 10:48
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Makineri dhe inventare

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Kamenicë 15 janar 22:44
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Makineri dhe inventare

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Kamenicë 9 janar 16:55
  50.000.000 €