Makineri dhe inventare në shitje në Korçë

 • 2 foto
  FSHESE PROFESIONALE PER LARJEN E THARJEN E TAPICER
  Makineri dhe inventare

  FSHESE PROFESIONALE PER LARJEN E THARJEN E TAPICER

  FSHESE PROFESIONALE ESHTE PER LARJEN E THARJEN E TAPICERIVE FSHESA ESHTE ME DEPOZITE PER SOLUCININ E

  Korçë Dje, 07:41
  130 €
 • 1 foto
  Shitet Prese drush profesionale.
  Makineri dhe inventare

  Shitet Prese drush profesionale.

  Shitet Prese drush profesionale e ardhur nga Gjermania perdoret per te care drute gjithashtu eshte p

  Korçë 16 tetor 10:28
  250 €
 • 1 foto
  Shitet Kriko Birre
  Makineri dhe inventare

  Shitet Kriko Birre

  Shes kriko birre me dy rubineta e ardhur nga Gjermani ne gjendje te mire pune cmimi 250 Euro i disk

  Korçë 16 tetor 10:28
  250 €
 • 1 foto
  Fshese Lavazhi
  Makineri dhe inventare

  Fshese Lavazhi

  Shitet fshese lavazhi jo shume e perdorur, 2 metro zorre,1 motor

  Korçë 18 shtator 18:35
  130 Lek
 • 2 foto
  Makineri Plastike
  Makineri dhe inventare

  Makineri Plastike

  Makineri plastike gjysem kilshe me injeksion ceko-sllovake NR \" 0692374968

  Korçë 25 gusht 20:50
  7.000.000 Lek
 • 1 foto
  RAFTE , MOBILJE
  Makineri dhe inventare

  RAFTE , MOBILJE

  Shiten Dy rafte ne gjendje shume te mire fare pak te perdorur , nje raft tek 24000 lek ose te Dy 480

  Korçë 25 gusht 20:14
  24.000 Lek
 • 0 foto
  FRITEZE ME GAZ
  Makineri dhe inventare

  FRITEZE ME GAZ

  shitet friteze me gaz e perdorur shume pak

  Korçë 7 gusht 12:12
  100 €
 • 2 foto
  Karoce invalidi
  Makineri dhe inventare

  Karoce invalidi

  Shes karoce per ata qe vuajn nga kembet dhe ecin me veshtiresi. Karoca eshte e re, me frena ka erdhu

  Korçë 27 korrik 11:05
  1 €
 • 9 foto
  Shiten frigorifere profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shiten frigorifere profesionale

  Frigorifer akulloreje, frigorifer pasticerie, freskues pasticerie

  Korçë 20 korrik 09:26
  1 €
 • 1 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Okazion Ne shitje nje furre buke Bomar,kapaciteti 100 buke,me nafte,gaz ose solar,e kompletuar me te

  Korçë 17 korrik 21:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet brumatrice
  Makineri dhe inventare

  Shitet brumatrice

  Shitet brumatrice profesionale trefazore e pershtatshme per buke pasticeri e piceri.brumatricja esht

  Korçë 23 qershor 12:46
  500 €
 • 2 foto
  Furra trefazore NORTH
  Makineri dhe inventare

  Furra trefazore NORTH

  Furra trefazore north shum ekonomike, te perdorura ne gjendje shum te mire . Cmim i diskutueshem ! 0

  Korçë 14 qershor 15:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri per prodhimin e qeseve prej letre
  Makineri dhe inventare

  Makineri per prodhimin e qeseve prej letre

  Shitet makineri per prodhimin e qeseve te letres per buke, hamburgerave , qeset prej letre te frutav

  Korçë 13 qershor 22:34
  18.000 €
 • 3 foto
  Hell per pula
  Makineri dhe inventare

  Hell per pula

  Hell per pula me rezistenca , trefazore shum ekonomike , e perdorur ne gjendje shum te mire . Cmimi

  Korçë 11 qershor 17:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kompresor I Math Hitachi i erdhur nga jashte
  Makineri dhe inventare

  Kompresor I Math Hitachi i erdhur nga jashte

  Prsh shes nje matrapik te math origjinal I markes mete mire Hitachi Matrapiku eshte ne gjendje mese

  Korçë 15 maj 00:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kolltuqe per lokale
  Makineri dhe inventare

  Kolltuqe per lokale

  Kolltuqe per lokale

  Korçë 4 prill 09:11
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer korce
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer korce

  Frigorifer banak ne gjendje shume te mire pune.cmimi i arsyshem i pershtatshem per shtepi e bisnes.

  Korçë 4 prill 08:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rafte per furre buke
  Makineri dhe inventare

  Rafte per furre buke

  rafte per dyqan buke 2 cope 30.000 mij lek copa

  Korçë 4 prill 06:19
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Mekineri per luçidim per permer dhe beton
  Makineri dhe inventare

  Mekineri per luçidim per permer dhe beton

  Ne gjendje shume te mire pune per imformacjone kontaktoni ne numrin e telefonit

  Korçë 4 prill 02:24
  1.000 €
 • 2 foto
  Kompjuter Apex per lojra fati !!!!!!!!!!!
  Makineri dhe inventare

  Kompjuter Apex per lojra fati !!!!!!!!!!!

  Apex eshte ne gjendje pune..Punon dhe me monedha dhe me lek

  Korçë 4 prill 01:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Furre Buke Rrotulluese me dru
  Makineri dhe inventare

  Furre Buke Rrotulluese me dru

  Shitet furre buke me dru ne gjendje shume te mire pune. Kapacitet 90 buke. Cmimi I diskutueshem.

  Korçë 4 prill 00:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Paisje fast food
  Makineri dhe inventare

  Paisje fast food

  pjekse mishi tostiere friteze tavolin inoksi pjekse pulash me gaz e me korent dy tostiera 3 frigori

  Korçë 3 prill 14:41
  250.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet brumatrice buke picerie dhe pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Shitet brumatrice buke picerie dhe pasticeri

  Shitet brumatrice trefazore e pershtatshme per buke piceri dhe pasticeri. Brumatricja eshte prej ino

  Korçë 3 prill 14:15
  500 €
 • 3 foto
  Furre buke e kompletuar
  Makineri dhe inventare

  Furre buke e kompletuar

  Shitet furre buke 50 buke sasi ,dhome fermentimi ,mikse ,brumatrice ,prerese buke + tava buke Cmimi

  Korçë 3 prill 12:33
  700.000 Lek
 • 3 foto
   Parukeri (paisje dhe mobilje)
  Makineri dhe inventare

  Parukeri (paisje dhe mobilje)

  Shiten paisje parukerie dhe mobilje(dyqani i parukerise sic ka qene) ne gjendje shume te mire ,fare

  Korçë 3 prill 09:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pajisje per restorant
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per restorant

  Komplet tavoline dhe karige Pajisje guzhine

  Korçë 3 prill 06:48
  400.000 Lek
 • 0 foto
  Stabilizator-Transformator
  Makineri dhe inventare

  Stabilizator-Transformator

  Pajisje stabilizator mban korendin ne menyre konstante dhe njekohesisht ngre voltazhin kur tensioni

  Korçë 2 prill 14:07
  2.000 €
 • 2 foto
  Makineri akullore
  Makineri dhe inventare

  Makineri akullore

  Shitet makineri per prodhimin e akulloreve ose ghiacciola cmimi 250.000 lek ne gjendje shume te mire

  Korçë 2 prill 13:08
  250.000 Lek
 • 2 foto
  Tostjere per fast food
  Makineri dhe inventare

  Tostjere per fast food

  shitet tostjera profesionale okazion ne gjendje shum te mire pune cmimi 40 mije lek.

  Korçë 2 prill 09:34
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Banak Lokali + Rraft
  Makineri dhe inventare

  Shitet Banak Lokali + Rraft

  Shitet banak dhe raft per pijet (vendoset ne mur) Cmimi 70mij lek 0694757359

  Korçë 2 prill 08:09
  70 €
 • 0 foto
  skabo
  Makineri dhe inventare

  skabo

  Shiten 5 skabo me amortizator 1.000 lek copa

  Korçë 2 prill 06:07
  1.000 Lek
 • 2 foto
   Shitet kolltuk kepuce .
  Makineri dhe inventare

  Shitet kolltuk kepuce .

  Shitet kepuce e madhe tip kolltuk italian.Sherben si dekor dyqani ose si kolltuk per prove per kepuc

  Korçë 2 prill 04:12
  90 €
 • 5 foto
  OKAZION...Shitet kaldaja
  Makineri dhe inventare

  OKAZION...Shitet kaldaja

  Kaldaje e markes ENRAD...Funksionon me lende drusore NE gjende shum t mire pune ... kaldaja eshte e

  Korçë 1 prill 21:23
  1 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer display + rafte per market
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer display + rafte per market

  Frigorifer display 2.5m 5muaj i perdoruru ne gjendje shum te mir me qeshet te pa hequra ne disa pjes

  Korçë 1 prill 20:02
  1.000 Lek
 • 4 foto
  frigorifere
  Makineri dhe inventare

  frigorifere

  Shiten frigorifer freskues banak 40.000 lek frigorifer ngrires i verdhe

  Korçë 1 prill 07:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Frigorifer freskues me xham 3cop
  Makineri dhe inventare

  Shiten Frigorifer freskues me xham 3cop

  Frigoriferet jane prodhim italian i firmes ISA cdo figorifer eshte me 2kanata dhe me dhoma individu

  Korçë 1 prill 02:46
  2.200 Lek
 • 2 foto
  Shitet Frigorifer Inoksi Ngrires
  Makineri dhe inventare

  Shitet Frigorifer Inoksi Ngrires

  Frigorifer inoksi ngrires prodhuar nga firma ISA italiane, i bere me porosi , me dy kanata dhe me ra

  Korçë 1 prill 02:46
  2.200 Lek
 • 0 foto
  kerkoj te ble kompresor 100 ose 150 monofaze
  Makineri dhe inventare

  kerkoj te ble kompresor 100 ose 150 monofaze

  kerkoj komresor per lyerje 100lit ose 150lit monofaze

  Korçë 21 mars 08:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  karrige dhe tavolina lokali
  Makineri dhe inventare

  karrige dhe tavolina lokali

  28 karrige dhe 7 tavolina ne gjendje perfekte pak tr perdorura gjenda 9 /10

  Korçë 20 mars 20:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisje fure
  Makineri dhe inventare

  Paisje fure

  1 furre pjekje 1 prerese buke 2 brumatrice 1 ngrohese

  Korçë 19 mars 21:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrige & Tavolina Lokali
  Makineri dhe inventare

  Karrige & Tavolina Lokali

  Karrige dhe tavolina lokali pak te perdorura. Karriget kane beze meshini te bardhe dhe strukture met

  Korçë 13 mars 18:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Share disk 550
  Makineri dhe inventare

  Share disk 550

  Ne gjendje te mire

  Korçë 12 mars 23:08
  3.000 €
 • 3 foto
  Vegla
  Makineri dhe inventare

  Vegla

  Shitet kombinata Disk 90 45 grade plan grose trapan freze shitet sharra 70 shitet presa 2 tonçe

  Korçë 12 mars 14:53
  5.600 €
 • 2 foto
  Expres kafeje
  Makineri dhe inventare

  Expres kafeje

  Ekspres kafeje ne gjendje super te mire.

  Korçë 6 mars 18:53
  350 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer per lokal 180x60
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer per lokal 180x60

  Shitet figorifer per lokal ne gjendje pune, shitet per arsye mbyllje aktiviteti

  Korçë 5 mars 08:53
  170 €
 • 2 foto
  Sterilizator dhe pajisje laboratori
  Makineri dhe inventare

  Sterilizator dhe pajisje laboratori

  Tau 2000 Sterilizator me ajër të nxehtë automatik 17.25 litra,Dimensionet e brendshme: 37.5 20 x 23

  Korçë 3 mars 19:53
  400 €
 • 3 foto
  SHISHE QUMESHTI 1 L
  Makineri dhe inventare

  SHISHE QUMESHTI 1 L

  Shiten 6 000 shishe qumeshti 1 l te reja, Forme katrore, Jane ne paletat e tyre sic kane erdhur nga

  Korçë 3 mars 19:53
  70 Lek
 • 2 foto
  Makineri kepuce (prerese modeli)
  Makineri dhe inventare

  Makineri kepuce (prerese modeli)

  Makineri per prerjen e modeleve te pjeses se siperme te kepuces, nepermjet thikave perkatese! Makine

  Korçë 23 shkurt 07:53
  600 €
 • 2 foto
  Makineri per kepuce! Kopjatrice, Pantograf
  Makineri dhe inventare

  Makineri per kepuce! Kopjatrice, Pantograf

  Kopjatrice ose Pantograf, makineri per rritjen e 10 numra ose uljen e 10 numrave te nje modeli kepuc

  Korçë 22 shkurt 11:11
  700 €
 • 4 foto
  Makineri per kepuce (riparim dhe te reja)
  Makineri dhe inventare

  Makineri per kepuce (riparim dhe te reja)

  Makineria eshte nje "kombinat" e afte 1) te kruaj gomen a lekuren, ne profil te ndryshme ne leter s

  Korçë 22 shkurt 10:08
  1.200 €