Makineri dhe inventare në shitje në Krujë

 • 0 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Makineri dhe inventare

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Krujë 1 tetor 18:41
  50.000 €
 • 0 foto
  Pizzeri fastfood
  Makineri dhe inventare

  Pizzeri fastfood

  shiten arredim druri per piceri dhe fasfood dhe tavoline mermeri, ne gjendje te shkelqyer!

  Krujë 18 gusht 12:44
  800 €
 • 4 foto
  Shitet Frigorifer Ekspozitor
  Makineri dhe inventare

  Shitet Frigorifer Ekspozitor

  Shitet frigorifer ekspozitor per akullore , marka Sanson ,me 7-vasketa. Frigiriferi eshte ne gjendje

  Krujë 4 korrik 17:44
  50.000 Lek
 • 2 foto
  MIMAKI JV3 160 SP PRINTER REKLAMASH (PRINT & CUT)
  Makineri dhe inventare

  MIMAKI JV3 160 SP PRINTER REKLAMASH (PRINT & CUT)

  Printer reklamash per makina, fasada etj. Cmimi i diskutueshem. Cel: 068 556 9999

  Krujë 29 maj 23:50
  50.000 Lek
 • 3 foto
  Makineri druri
  Makineri dhe inventare

  Makineri druri

  Seganaster vollanti 90 fuqia 7.5 kva e sapo ardhur nga italia

  Krujë 19 maj 12:23
  2.800 €
 • 0 foto
  Furre per pica
  Makineri dhe inventare

  Furre per pica

  Okazion shitet furre per pica

  Krujë 4 prill 01:21
  100.000 Lek
 • 3 foto
  Bordatriçe SCM
  Makineri dhe inventare

  Bordatriçe SCM

  Freza posht lart ,prerje para mrapa fikse Eshte ne gjendje te mire pune ,aktualisht ne punë

  Krujë 3 prill 17:04
  2.800 €
 • 1 foto
  Makineri druri seganastro
  Makineri dhe inventare

  Makineri druri seganastro

  Shitet makineri druri seganastro e ardhur nga italia,ne gjendje shume te mire pune.shitet per arsye

  Krujë 3 prill 00:23
  1.800 €
 • 1 foto
  Makineri druri seganastro centauro
  Makineri dhe inventare

  Makineri druri seganastro centauro

  Shitet makineri druri seganastro,marka CENTAURO e ardhur nga italia.Ne gjendje shum te mire pune.shi

  Krujë 3 prill 00:23
  2.300 €
 • 0 foto
  Mobilje berberi
  Makineri dhe inventare

  Mobilje berberi

  Ne gjendje te mir shum pak e perforur me minidush ne gjendje pune dhe pasyr mbrapa.cmimi i diskutush

  Krujë 1 prill 19:18
  350 Lek
 • 0 foto
  DIVAN DYVENDESH
  Makineri dhe inventare

  DIVAN DYVENDESH

  DY DIVAN DYVENDESH PER LOKALE ME DY TAVOLINA DHE DY PUPA 30 000 LEK TE REJA.JANE SHUME CILESORE KON

  Krujë 19 shkurt 13:53
  27.000 Lek
 • 0 foto
  karrike berberi
  Makineri dhe inventare

  karrike berberi

  shitet kirrikja berberit per arsyje mos perdorimi

  Krujë 7 janar 22:53
  230 Lek
 • 1 foto
  Ponujam resno denarno posojilo in brez težav
  Makineri dhe inventare

  Ponujam resno denarno posojilo in brez težav

  e-pošta: [email protected] Potrebujete posojilo, banko vas zavrne in hoceš imeti posojilo za p

  Krujë 8 shtator 18:49
  500.000 €