Makineri dhe inventare në shitje në Kuçovë

 • 1 foto
  Makineri per prodhimin e Granites
  Makineri dhe inventare

  Makineri per prodhimin e Granites

  Ne gjendje te mire me dy depozita 5 litroshe, shitet per arsye mosperdorimi

  Kuçovë 21 korrik 10:57
  380 €
 • 5 foto
  Pajisje per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per pasticeri

  Frigorifer vitrin 700 mij lek mixer 700 mij.. frigo kollon 250 frigo ngrires plus 6 tasa inoksi per

  Kuçovë 10 korrik 06:03
  4.600.000 Lek
 • 1 foto
  Paisje Paketimi Erezash
  Makineri dhe inventare

  Paisje Paketimi Erezash

  Shitet Linje Paketimi Erezash , Me klientel te Ngritur . Makineri ngjitje qeseje+mulli bluajtes +amb

  Kuçovë 23 qershor 11:29
  1.500 €
 • 6 foto
  Shitet Mulli Bluajtes
  Makineri dhe inventare

  Shitet Mulli Bluajtes

  Shitet Mulli ne Gjendje te mire Si ne Foto Shitet per Arsye mos perdorimi 550 Euro i Diskutueshem

  Kuçovë 6 qershor 16:57
  550 €
 • 0 foto
  FRRIGORIFER AKULLORE
  Makineri dhe inventare

  FRRIGORIFER AKULLORE

  Frigorifer me 14 krasketa akullore.

  Kuçovë 4 prill 10:49
  700 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Frigorifer vitrin do rregulluar vetem neonet..800 mij lek

  Kuçovë 30 janar 12:53
  800 Lek
 • 1 foto
  Makin akullore
  Makineri dhe inventare

  Makin akullore

  Makineri akullore catabrica 4 ne gjendje te mire pune.cmimi diskutueshem.

  Kuçovë 29 janar 12:53
  3.000.000 Lek
 • 0 foto
  Mixer
  Makineri dhe inventare

  Mixer

  Mixer per rrahjen e vezve ..cmimi diskutueshem

  Kuçovë 29 janar 12:53
  1.000.000 Lek