Makineri dhe inventare në shitje në Kurbin

 • 3 foto
  Frigorifer Banak
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Banak

  Okazion!!! Shitet Frigorifer Banak Freskues ,eshte me gjendje shumë te mire dhe eshte monofaze.

  Kurbin 19 shtator 19:23
  500 €
 • 8 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Lavatrice pastrim kimik e sa po ardhur nga italia me te gjitha paisjet e gatshme per montim edhe per

  Kurbin 6 qershor 23:12
  1.800 Lek
 • 10 foto
  Shiten paisje per furre buke dhe restorant
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per furre buke dhe restorant

  Shiten 3 kondionere 64 btu. 1 brumatrice me krahe 80 kg. 1 dhome fermentimi. sobe me 4 vatra. dhe 1

  Kurbin 3 qershor 10:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten paisje fastfood-i
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje fastfood-i

  Ne gjendje shume te mire pune. Çmimi I diskutueshem

  Kurbin 10 maj 16:32
  1.000 €
 • 1 foto
  Makineri Akullorje
  Makineri dhe inventare

  Makineri Akullorje

  Shitet CARPIGIANI makineri Akullorje 5litroshe ne gjenjde shum te mir pune shum pak e perdor Shitet

  Kurbin 3 maj 15:32
  2.500 €
 • 4 foto
  Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator

  Shitet gjenerator me motorr dumdumi.Ne gjendje shum te mire,dhe pak ore pune.Gjeneratori esht 3 fazo

  Kurbin 26 prill 12:40
  150.000 Lek
 • 1 foto
  STRUGGLING WITH BILLS AND NEED SOME CASH, WE CAN HELP YOU TODAY
  Makineri dhe inventare

  STRUGGLING WITH BILLS AND NEED SOME CASH, WE CAN HELP YOU TODAY

  Instant Loan Offer For Everyone In Need Of Loan Contact Us Now whatsapp Phone number:+91-9818603

  Kurbin 7 mars 20:57
  1.000.000 €