Makineri dhe inventare në shitje në Librazhd

 • 0 foto
    motorr betonjere me korent
  Makineri dhe inventare

  motorr betonjere me korent

  kerkoj motorr betonjerje mekorent kush ka kontaktoni

  Librazhd 11 shtator 11:27
  1 Lek
 • 3 foto
  Shitet Zgare Fast Foodi
  Makineri dhe inventare

  Shitet Zgare Fast Foodi

  Eshte nje zgare fast foodi per pjekje profesionale me gaz dhe me gure vullkanik, shitet per arsye mo

  Librazhd 25 qershor 22:22
  39.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Frigorifer Vitrine
  Makineri dhe inventare

  Shitet Frigorifer Vitrine

  Eshte ne gjendje te mire pune, frigorifer me 10 tepsia, dyer me magnet,permasat jane: 1.50 m gjates

  Librazhd 25 qershor 22:20
  95.000 Lek
 • 1 foto
  Brumatrice Zanusi 15kg
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice Zanusi 15kg

  Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefa

  Librazhd 25 qershor 22:08
  38.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Zgare Fast Foodi
  Makineri dhe inventare

  Shitet Zgare Fast Foodi

  Eshte nje zgare fast foodi per pjekje profesionale me gaz dhe me gure vullkanik, shitet per arsye mo

  Librazhd 25 qershor 21:20
  39.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Frigorifer Vitrine
  Makineri dhe inventare

  Shitet Frigorifer Vitrine

  Eshte ne gjendje te mire pune, frigorifer me 10 tepsia, dyer me magnet,permasat jane: 1.50 m gjatesi

  Librazhd 25 qershor 21:12
  95.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet A-Class / Mercedes-Benz
  Makineri dhe inventare

  Shitet A-Class / Mercedes-Benz

  Shitet A-Class / Mercedes-Benz. Motorr 1.6 benzine gjendje te shkelqyer (lejohet kontrolli teknik) k

  Librazhd 25 qershor 21:00
  2.000 €
 • 0 foto
  Brumatrice Zanusi 15kg
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice Zanusi 15kg

  Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefa

  Librazhd 25 qershor 21:00
  38.000 Lek
 • 0 foto
  Paisje per krepa
  Makineri dhe inventare

  Paisje per krepa

  Ne gjendje shume te mire,shume pak e perdorur. Punim me Gas.

  Librazhd 3 prill 13:22
  200 Lek
 • 3 foto
  SHITET LAVAGOTE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  SHITET LAVAGOTE PROFESIONALE

  Shitet piasje per larjen e gotave filxhaneve etje paisje per restorant bare lokale etj . Larje 2-3

  Librazhd 2 prill 12:22
  410 €
 • 3 foto
  SHITET SOBE PJEKJE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  SHITET SOBE PJEKJE PROFESIONALE

  SHITET SOBE PROFESIONALE E PERDORUR E SAPOARDHUR NGA ITALIA MARKA SMEG ALFAJ141XE 380-415 VOL . ME

  Librazhd 2 prill 12:22
  330 €
 • 0 foto
  SHITET FURRE PICE
  Makineri dhe inventare

  SHITET FURRE PICE

  SHITET FURRE PICE E ARDHUR NGA ITALIA ME TULLE 2 PICA NORMALE 1 FAMILIARE NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  Librazhd 2 prill 12:22
  275 €
 • 2 foto
  SHITET LAVASTOVIGLE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  SHITET LAVASTOVIGLE PROFESIONALE

  SHITET LAVASTOVIGLE PROFESIONALE E SAPOARHDUE NGA ITALIA NE GJENDJE TE MIRE .LARJE 2-4 MIN ME BOILER

  Librazhd 2 prill 12:22
  800 €
 • 2 foto
  SHITET FRITEZE E PERDORUR
  Makineri dhe inventare

  SHITET FRITEZE E PERDORUR

  SHITET FRITEZE E PERDOUR ME KORENT E SAPOARDHUR NGA ITALIA NE GJENDJE TE MIRE ME KORENT ME RUBINETE

  Librazhd 2 prill 12:22
  170 €
 • 2 foto
  SHITET ZGARE PJEKJE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  SHITET ZGARE PJEKJE PROFESIONALE

  SHITET ZGARE PJEKJE PROFESIONALE . PIASTER E ARDHUR NGA ITALIA E PERDOUR NE GJENDJE TE MIRE .. ZGAR

  Librazhd 2 prill 00:12
  650 €
 • 10 foto
  Frigorifer vitrine me tepsia per fast food
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer vitrine me tepsia per fast food

  Shitet frigorifer per fast food, freskues (me vitrine xhami) me 10 tepsia ne gjendje shume te mire.

  Librazhd 13 mars 00:53
  150.000 Lek
 • 1 foto
  OKAZION
  Makineri dhe inventare

  OKAZION

  Shiten 4 tavolina per ambjentin e jashtem me shilte

  Librazhd 30 janar 12:08
  400 €
 • 0 foto
  Frigorifer kollon okazion per pak dit
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer kollon okazion per pak dit

  Shitet frigorifer ne gjendje prefekte kollon

  Librazhd 30 janar 12:08
  150 €