Makineri dhe inventare në shitje në Lipjan

 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTEVE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTEVE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Lipjan Dje, 22:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Furr buke
  Makineri dhe inventare

  Furr buke

  Furr buke, friza muri, rafta per market,rafta per pemë , rafta textil etj +38649622500 numri i vibe

  Lipjan Dje, 00:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ultratingull (ultrasound) me dy sonda
  Makineri dhe inventare

  Ultratingull (ultrasound) me dy sonda

  Ultratingull (ultrasound) me dy sonda ne Gjendje trregullt

  Lipjan 20 tetor 19:14
  350 €
 • 0 foto
  karriga per kombi vito
  Makineri dhe inventare

  karriga per kombi vito

  Shes korrika per vito ni treshe ni dyshe ne gjendje shum te mir ndrroj edhe me fellne 13 nr viberi

  Lipjan 20 tetor 11:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Elektro makin pèr kopje qelsav
  Makineri dhe inventare

  Elektro makin pèr kopje qelsav

  Kopjus qelsav nga Anglija pak i perdorur. Kemi edhe amballazh qelsav veturav. Wv, fiat marcudez etj.

  Lipjan 18 tetor 12:34
  300 €
 • 1 foto
  Mikser me dy shpejci
  Makineri dhe inventare

  Mikser me dy shpejci

  Shes mikserin me dy shpejci n gjendje t rregullt wiber +38344237992

  Lipjan 29 shtator 20:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolina dhe karriga
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karriga

  8 tavolina me ka 4 karrige

  Lipjan 9 shtator 20:26
  1 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë në mes shumë të shpejtë veçanërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershen

  Lipjan 3 shtator 19:18
  6.922 €
 • 1 foto
  kuzhina
  Makineri dhe inventare

  kuzhina

  Shes kuzhinen me nje friz dhe nje frigorifer ne gjendje te mire.

  Lipjan 31 gusht 22:43
  280 €
 • 1 foto
  Shitet koshi i misrit
  Makineri dhe inventare

  Shitet koshi i misrit

  Shitet koshi i misrit qmimi 160 €

  Lipjan 27 gusht 12:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prodajem komplet masine za kamenoresce
  Makineri dhe inventare

  Prodajem komplet masine za kamenoresce

  Prodajem Komplet masine za kamenorezce 1.cnc masina za ispisivanje slova 2.slajferica 3.tri fleksa n

  Lipjan 19 gusht 11:52
  2.500 €
 • 2 foto
  Shitet shanku
  Makineri dhe inventare

  Shitet shanku

  shitet shanku

  Lipjan 19 gusht 09:35
  1 €
 • 3 foto
  Torpano me bateri set Rimbushese i ri
  Makineri dhe inventare

  Torpano me bateri set Rimbushese i ri

  Torpano me bateri set Rimbushese 25 pcs set

  Lipjan 7 gusht 23:23
  45 €
 • 1 foto
  torpano me batteri set Rimbushese i ri
  Makineri dhe inventare

  torpano me batteri set Rimbushese i ri

  torpano me batteri set Rimbushese i ri

  Lipjan 7 gusht 23:15
  50 €
 • 2 foto
  Vetura per femijë elektrike me dirigjus
  Makineri dhe inventare

  Vetura per femijë elektrike me dirigjus

  Vetura per femij elektrike

  Lipjan 7 gusht 22:55
  110 €
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Makineri dhe inventare

  Oferte falas.

  Ofertë falas Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi

  Lipjan 3 gusht 08:21
  5.000 €
 • 0 foto
  shes shankun
  Makineri dhe inventare

  shes shankun

  shitet shanku

  Lipjan 13 korrik 09:47
  1 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539 tag pikap

  Lipjan 13 korrik 09:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Veknaric
  Makineri dhe inventare

  Veknaric

  Shitet veknarica ne gjendje te rregult Qmimi 2800€ Me shum informata ne tel 044237992

  Lipjan 12 korrik 13:00
  2.800 €
 • 3 foto
  Paisje per frizer /e
  Makineri dhe inventare

  Paisje per frizer /e

  Shitet karrige dhe tharëse e flokëve per frizer/e

  Lipjan 6 qershor 12:52
  160 €
 • 3 foto
  Karrige për frizer
  Makineri dhe inventare

  Karrige për frizer

  Shitet karrige dhe tharëse e flokëve për frizer/e

  Lipjan 6 qershor 12:48
  160 €
 • 2 foto
  Shes korriken per frizer
  Makineri dhe inventare

  Shes korriken per frizer

  Shitet korrika per frizer. Ngjendje. Perfekte. Vetem jastaku nalt eka pak te grisur nr tel:04580115

  Lipjan 2 qershor 21:21
  180 €
 • 2 foto
  shes raftat jan me xhama dhe me drita
  Makineri dhe inventare

  shes raftat jan me xhama dhe me drita

  shes raftat jan me drita

  Lipjan 1 qershor 11:01
  1 €
 • 3 foto
  Ultrazëri në shitje
  Makineri dhe inventare

  Ultrazëri në shitje

  Shitet ultrazëri “HITACHI- EUB-405” në gjendje shumë të mirë, është shumë pak i përdorur. Poasht

  Lipjan 14 maj 20:50
  1.500 €
 • 10 foto
  Shtretërit në shitje
  Makineri dhe inventare

  Shtretërit në shitje

  6 shtretër në shitje, ndër ta 4 janë me lëvizje multifunksionale( lartë,poshtë(komplet), dhe nga tru

  Lipjan 14 maj 20:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Separe
  Makineri dhe inventare

  Separe

  separe

  Lipjan 11 maj 13:33
  60 €
 • 2 foto
  Shitet kaqaki por pula fort imir
  Makineri dhe inventare

  Shitet kaqaki por pula fort imir

  Shitet kaqaki por pula fort imir osht 3 pjes idan shum pak ipordoren ndrrim pula knojsi qura qurana

  Lipjan 11 maj 12:18
  190 €
 • 4 foto
  Maqin per pet,burek kadaif bakllava
  Makineri dhe inventare

  Maqin per pet,burek kadaif bakllava

  Shitet maqina per pjekjen e petve per pite kadaif burek bakllava Mikseri per prezirjen e millit Dh

  Lipjan 23 prill 13:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  urgjent shiten raftat dhe shanki jan shum te rujtu
  Makineri dhe inventare

  urgjent shiten raftat dhe shanki jan shum te rujtu

  Urgjent shiten raftat jan me xhama

  Lipjan 18 prill 12:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kukullat
  Makineri dhe inventare

  Kukullat

  2 kukullat komplet me xham posht jan te perdorura vetem pak (te reja). Cmimi per njeren 40 euro. Kur

  Lipjan 17 prill 22:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Prodhojme dhe Montojme kocka te betonit
  Makineri dhe inventare

  Prodhojme dhe Montojme kocka te betonit

  Prodhojme dhe Montojme kocka te betonit si dhe ansore. 044 553 795 +VIBER

  Lipjan 14 prill 23:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet shanku dhe raftat
  Makineri dhe inventare

  shitet shanku dhe raftat

  shiten shanku dhe raftat jane shum te rujtun

  Lipjan 11 prill 16:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vrlo pouzdana ponuda zajma
  Makineri dhe inventare

  Vrlo pouzdana ponuda zajma

  Pozdrav, gospođo i Gospodine. PONUDU KREDITA ZA BILO KOJI OZBILJAN I BRZO. Možemo sažeti za ponu

  Lipjan 8 prill 17:44
  500.000 €
 • 7 foto
  Paisje per lokal ne shitje
  Makineri dhe inventare

  Paisje per lokal ne shitje

  Shiten paisjet me qmim te arsyeshem 2 muaj te perdorura arsyja e shitjes ndrrim bizsnesi ,paisjet ja

  Lipjan 5 prill 01:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Friza per market
  Makineri dhe inventare

  Friza per market

  Shiten frizat per market 7 copa ne gjendje perfekte Per info :049944037

  Lipjan 4 prill 15:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kompresor Ajri Atlas Copco GA22
  Makineri dhe inventare

  Kompresor Ajri Atlas Copco GA22

  Kompresor industrial i ajrit Atlas Copco GA22 . Plus tharresi Atlas Copco FX8 Ne gjendje shume te

  Lipjan 4 prill 08:38
  5.250 €
 • 3 foto
  SHITET MAQINA
  Makineri dhe inventare

  SHITET MAQINA

  Shitet maqina

  Lipjan 3 prill 23:12
  550 €
 • 3 foto
  Shitet autolarja
  Makineri dhe inventare

  Shitet autolarja

  Shitet autolarja Kracher Me uj te ftoft edhe tnxeht

  Lipjan 3 prill 19:25
  350 €
 • 1 foto
  Krevet ceragem
  Makineri dhe inventare

  Krevet ceragem

  Shitet krevati ceragem osht ne gjendje te rregullt

  Lipjan 3 prill 18:04
  900 €
 • 2 foto
  Shitet frigorifer vitrina
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigorifer vitrina

  Shitet vitrina frigorifer. Ne gjendje te mire pune. Ka qene e vendosur ne qebaptore. Qmimi shume i

  Lipjan 3 prill 16:56
  100 €
 • 1 foto
  Shitet
  Makineri dhe inventare

  Shitet

  Shitet stufa speciale shum pak e perdorur . Per marakli te intersuarit le te kontaktojn nr telfonit

  Lipjan 3 prill 16:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Urgjend
  Makineri dhe inventare

  Urgjend

  Per lokal

  Lipjan 3 prill 10:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin per dyer dhe dritare
  Makineri dhe inventare

  Makin per dyer dhe dritare

  Makine per dyer dhe dritare Sallduese me 2 koka kombimatec viti i prodhim 2000 anglez salldon 2.60 m

  Lipjan 3 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shpored
  Makineri dhe inventare

  Shpored

  Shitet shporedi shum pak i perdorur. Qmimi osht 50 euro Per ma shum info Nr+37745237752

  Lipjan 3 prill 08:26
  50 €
 • 11 foto
  Rafta tavolin ark per shitje etj
  Makineri dhe inventare

  Rafta tavolin ark per shitje etj

  Shes 20raft siq shihen ne foto Ark per shitje tavolin 6 metra e ndame ne 2 pjes rrjeta korpa varrse

  Lipjan 3 prill 05:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skare me qymyr rostfrai
  Makineri dhe inventare

  Skare me qymyr rostfrai

  Skara esh me dimenzione 60x70

  Lipjan 2 prill 14:46
  400 €
 • 4 foto
  Qebe Pediatrike me rrymë
  Makineri dhe inventare

  Qebe Pediatrike me rrymë

  2 copa me prejardhje nga Franca te pa perdorura.

  Lipjan 2 prill 13:46
  80 €
 • 3 foto
  Sharr hekuri
  Makineri dhe inventare

  Sharr hekuri

  Sharr per te gjitha llojet e hekurit ne gjendje te rregullt

  Lipjan 2 prill 13:02
  1.100 €
 • 2 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  shitet frigoriferi

  Lipjan 2 prill 08:40
  120 €
 • 5 foto
  Shiten frigoriferet me qmim te volitshem
  Makineri dhe inventare

  Shiten frigoriferet me qmim te volitshem

  shiten

  Lipjan 2 prill 07:03
  Me Marrveshje