Makineri dhe inventare në shitje në Lushnjë

 • 1 foto
  sharr bosch pks 46 me disk te ri
  Makineri dhe inventare

  sharr bosch pks 46 me disk te ri

  shitet sharr bosch pks 46 me disk te ri

  Lushnjë 19 tetor 12:25
  115.000 Lek
 • 0 foto
  tripan wickes18 volt me bateri + karikus
  Makineri dhe inventare

  tripan wickes18 volt me bateri + karikus

  shitet tripan wickes18 volt me bateri + karikus

  Lushnjë 19 tetor 12:25
  75.000 Lek
 • 4 foto
  Aspirator
  Makineri dhe inventare

  Aspirator

  Aspirator është shum pak i përdorur gjëndja 9/9 =1/2 fuqia 2700 çmimi 19.000 mi lek

  Lushnjë 18 tetor 07:14
  19.000 Lek
 • 0 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Makineri dhe inventare

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Lushnjë 1 tetor 18:40
  50.000 €
 • 11 foto
  Linje Prodhimi Birre (e gatshme per pune)
  Makineri dhe inventare

  Linje Prodhimi Birre (e gatshme per pune)

  Shesim linje teknologjike te kompletuar te prodhimit te birres. -Te gjiitha pajisjet jane inoks ush

  Lushnjë 24 shtator 23:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje pune per shtrim trotuaresh
  Makineri dhe inventare

  Paisje pune per shtrim trotuaresh

  Në gjendje shumë të mirë pune. Për çmimin telefononi në numrin 0693239571

  Lushnjë 6 shtator 19:00
  500 Lek
 • 3 foto
  Makineri per prodhim makaronash
  Makineri dhe inventare

  Makineri per prodhim makaronash

  makineri per prodhim makaronash, brumatrice. Ravioli,tagliatelle,lazanje.....etj. GATI PER CDO PROVE

  Lushnjë 3 shtator 15:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fotokopje bardh e zi dhe me ngjyra
  Makineri dhe inventare

  Fotokopje bardh e zi dhe me ngjyra

  Ka prish filmin. Shitet per pjes

  Lushnjë 20 korrik 19:33
  15.000 €
 • 3 foto
  Cisterne gazi
  Makineri dhe inventare

  Cisterne gazi

  Shitet cisterne gazi AGIP 15.000 litra me pompen perkatese.

  Lushnjë 14 korrik 14:02
  1 Lek
 • 4 foto
  gjenerator 75kwa
  Makineri dhe inventare

  gjenerator 75kwa

  shitet gjenerator ne gjendje shum te mir gjeneratori eshte 75kwa cmimi 6000 euro i padiskutushem

  Lushnjë 6 korrik 08:58
  6.000 €
 • 1 foto
  Transformator enegjie
  Makineri dhe inventare

  Transformator enegjie

  Transformator 350 Kv/A per rrym 6 kv dhe ne dalje 400 volt. Shoqerohet me te gjith aksesoret qe shih

  Lushnjë 29 qershor 13:43
  300.000 Lek
 • 2 foto
  Makin akulli
  Makineri dhe inventare

  Makin akulli

  Makin akulli e pa perdorur italiane .

  Lushnjë 16 qershor 10:04
  1.200 €
 • 0 foto
  Brumatrice 10 kg
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice 10 kg

  Brumatrice 10 kg trefazor ne gjendje te mire pune 65000 leke

  Lushnjë 10 qershor 09:26
  65.000 Lek
 • 3 foto
  Xprinter XP-365B thermal Barcode prinder ediceta
  Makineri dhe inventare

  Xprinter XP-365B thermal Barcode prinder ediceta

  Esht e pa perdorur .. Shitet per arsye mosperdorimi

  Lushnjë 19 prill 19:05
  215 €
 • 2 foto
  Makineri mermer & graniti
  Makineri dhe inventare

  Makineri mermer & graniti

  Shitet per arsye mosperdorimi. Çmimi i diskutueshem. Per me shum informacion kontaktoni ne numrin e

  Lushnjë 4 prill 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fast food
  Makineri dhe inventare

  Fast food

  Shesim pajisje per fast food . Vitrine frigorifer dy metro. Dy gjiro. Dy friteza njera gaz tjetra ko

  Lushnjë 4 prill 07:22
  252.000 Lek
 • 8 foto
  Furre buke me karrul
  Makineri dhe inventare

  Furre buke me karrul

  Shitet furre buke me karrul , kapaciteti 100 buke , me nafte . Gjithashtu shiten dhe pajisjet e tjer

  Lushnjë 4 prill 05:02
  15.000 €
 • 4 foto
  Afetatrice
  Makineri dhe inventare

  Afetatrice

  Afetatrice monofaz disk 22’ produkt italian..aktualisht ne pune,e pershtatshme per te prere sallam

  Lushnjë 4 prill 04:44
  220 Lek
 • 0 foto
  Kase fiskale
  Makineri dhe inventare

  Kase fiskale

  Shitet kase fiskale shume pak e perdorur. Gjendja perfekte.

  Lushnjë 3 prill 15:47
  100 €
 • 4 foto
  Shtrydhese mekanike profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shtrydhese mekanike profesionale

  Shitet shtrydhese frutash ne gjendje shum te mir . Material inoksi . Peshon 2 kg.

  Lushnjë 3 prill 14:54
  6.000 Lek
 • 4 foto
  Makineri kafeje per bluarje
  Makineri dhe inventare

  Makineri kafeje per bluarje

  Makineria eshte ne gjendje perfekte...makineria eshte blere ne greqi..shume pak kohe e perdorur ne s

  Lushnjë 3 prill 14:23
  900 €
 • 0 foto
  Frigorifer vitrine freskues
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer vitrine freskues

  Shitet frigorifer vitrine freskues mexham harkor . Per arsye mosperdorimi .

  Lushnjë 3 prill 11:05
  25.000 Lek
 • 8 foto
  Brumatrice , furra , tavolina inoksi ,etj.
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice , furra , tavolina inoksi ,etj.

  shiten pajisje per prodhime brumi si brumatrice 10 kg trefazor 65000 leke, makineri per hapje petesh

  Lushnjë 1 prill 14:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makineri higjenike
  Makineri dhe inventare

  Makineri higjenike

  Makineri per letren higjenike dhe sharra shirit

  Lushnjë 18 mars 14:53
  8.000 €
 • 0 foto
  Nivel kanalesh per topograf
  Makineri dhe inventare

  Nivel kanalesh per topograf

  Shite nivel per nivelim kanalesh.niveli eshte ardhur nga gjermania lindore.sherben per topograf pers

  Lushnjë 4 mars 13:55
  1.450 €
 • 5 foto
  Sharre Alumin Puntatrice Etj
  Makineri dhe inventare

  Sharre Alumin Puntatrice Etj

  Shiten makineri si Puntratrice sharre bango alumini etj

  Lushnjë 24 shkurt 19:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pajisje per piceri ose byrektore
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per piceri ose byrektore

  Mbyllje biznesi: Shes: Sobë per pica 800€, sobë për byrek 200€, brumatiçe 20kg 400€, makineri per p

  Lushnjë 18 shkurt 15:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Playstation
  Makineri dhe inventare

  Playstation

  Shitet salle playstation e kompletuar + bilardino me cmim te arsyeshem

  Lushnjë 30 janar 12:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Fast Food

  Shesim pajisje per fast food ...Perfshihen te gjitha cfare i duhen nje fast foodi. Vitrine frigorife

  Lushnjë 12 janar 14:53
  3.000 €
 • 0 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Shitet frigorifer banak ne gjendje shm te mir per arsye mos perdorimi

  Lushnjë 7 janar 16:54
  400 €
 • 0 foto
  Shes kosha druri te perdorur
  Makineri dhe inventare

  Shes kosha druri te perdorur

  Shes kosha druri te perdorur me permasa: Gjatesia 120 cm Gjeresia 100 cm Lartesia 80 cm Cmimi 26

  Lushnjë 18 dhjetor 20:22
  2.200 Lek
 • 5 foto
  Shes makineri paketimi per patate edhe qepe
  Makineri dhe inventare

  Shes makineri paketimi per patate edhe qepe

  Shes makineri paketimi per patate edhe qepe. Paketim me thase rrjete nga 2.5 kg deri ne 20 kg. Mak

  Lushnjë 12 mars 22:55
  20.000 €