Makineri dhe inventare në shitje në Malisheve

 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Malisheve Dje, 22:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Reklam 2.7mx 2.5m
  Makineri dhe inventare

  Reklam 2.7mx 2.5m

  Shes reklam me profila hekuri

  Malisheve 20 tetor 17:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dublikator per djath 1500 litra
  Makineri dhe inventare

  dublikator per djath 1500 litra

  dublikator per fermentimin e djathit 1500 litra ben perzierjen e qumshtit dhe prerjen e djathit zbr

  Malisheve 16 tetor 20:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Akuaforjum
  Makineri dhe inventare

  Akuaforjum

  Bazen per Peshqi

  Malisheve 3 tetor 14:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kumore
  Makineri dhe inventare

  Kumore

  Kumore 2>2 2.4 e qmontume deri ne -5

  Malisheve 3 tetor 14:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skar prushi
  Makineri dhe inventare

  Skar prushi

  Shitet skara e prushit 81me68 e pa perdorur

  Malisheve 13 shtator 23:25
  290 €
 • 1 foto
  Skar prushi
  Makineri dhe inventare

  Skar prushi

  Shitet skara prushit se bashku me kornizen e aubes e pa perdorur 81cm me 68cm

  Malisheve 10 shtator 21:47
  370 €
 • 3 foto
  Kaldaj me avull
  Makineri dhe inventare

  Kaldaj me avull

  kaldaja me avull eshte e re , pa perdorur . prodhimi 2016 temp max 184 *C

  Malisheve 8 shtator 20:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Separe tavolina
  Makineri dhe inventare

  Separe tavolina

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Malisheve 5 shtator 11:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Aspirator
  Makineri dhe inventare

  Aspirator

  Aspirator i ardhur nga gjermania

  Malisheve 1 shtator 09:43
  230 €
 • 2 foto
  Paisje mjeksore
  Makineri dhe inventare

  Paisje mjeksore

  rtg dhamit shtrat për kontroll femijve ndrrim i mundahem

  Malisheve 27 korrik 14:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pompa ne Shitje
  Makineri dhe inventare

  Pompa ne Shitje

  Pompat jan ne gjendje Prefekte

  Malisheve 22 korrik 10:59
  2.600 €
 • 8 foto
  Shitet interjeri i sallonit
  Makineri dhe inventare

  Shitet interjeri i sallonit

  Shitet interjeri i sallonit te ondulimit

  Malisheve 12 korrik 22:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cistern e naftes
  Makineri dhe inventare

  Cistern e naftes

  Shitet cisterna e naftes qmimin e volitshem e re e posaardhur nga jasht ,presim bleres serioz ne num

  Malisheve 9 qershor 19:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qesteria
  Makineri dhe inventare

  Qesteria

  Shitet Qesternia asht ne gjendje te mir punon mir qmimi 800 €

  Malisheve 16 maj 17:46
  800 €
 • 3 foto
  Inventari per frizer
  Makineri dhe inventare

  Inventari per frizer

  Shitet inventari per frizer asht kumodi me karrik arsyja shitjes nuk pi perdor baj edhe ndrrim me ke

  Malisheve 15 maj 18:17
  150 €
 • 0 foto
  Shitet invertari per sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Shitet invertari per sallon ondulimi

  Shiten tri pasqyre kater komoda nje karrige per thoj ndihmsja e femav mbajtesi i peshkirav qe vendos

  Malisheve 27 prill 15:22
  500 €
 • 1 foto
  kalldaj per nxemje qendrore
  Makineri dhe inventare

  kalldaj per nxemje qendrore

  Shes kalldajen per nxemje qendrore me plin te ardhur nga italia te reja

  Malisheve 3 prill 18:19
  150 €
 • 1 foto
  shea matorr per dru me rrym asht firma bossch
  Makineri dhe inventare

  shea matorr per dru me rrym asht firma bossch

  Shes motorr per dru me rrym asht shum i mir Firma BOSSCH pono mor Baj ndrrim me tel ajfon 5s per ma

  Malisheve 3 prill 13:20
  55 €
 • 0 foto
  FRIGORIFERA
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFERA

  FRIGORIFERA ME NGRIRJE TE THELL

  Malisheve 3 prill 06:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shese inventarin e Sallonit.
  Makineri dhe inventare

  Shese inventarin e Sallonit.

  Perfshihen: 1. Pasqyret 2. Karrikat 3. Regal 4. Lavaboja per psatrim flokesh 5. Auben Dhe gjesnde tj

  Malisheve 3 prill 01:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet inventari per frizer orxhent
  Makineri dhe inventare

  Shitet inventari per frizer orxhent

  Shitet inventari per frizer asht kumodi me karrik arsyja shitjes kame dal jasht shtetit qmimi shum i

  Malisheve 2 prill 17:25
  200 €
 • 6 foto
  Shiten raftet e supermarketit
  Makineri dhe inventare

  Shiten raftet e supermarketit

  Shiten raftet e supermarketit, ne gjendje shume te mire teknike dhe optike. Per me shume na kontakto

  Malisheve 2 prill 13:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet frizi
  Makineri dhe inventare

  Shitet frizi

  Shitet frizi

  Malisheve 31 mars 12:27
  1 €
 • 0 foto
  Kerkoj ket lloj kukulle
  Makineri dhe inventare

  Kerkoj ket lloj kukulle

  Ketkoj kukull per rrobaqepësi

  Malisheve 12 janar 23:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Makineri dhe inventare

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Malisheve 8 janar 18:52
  60.000.000 €
 • 0 foto
  Stuba shtylla betoni
  Makineri dhe inventare

  Stuba shtylla betoni

  Kemi shtylla betoni per rrethoj dhe pemishte

  Malisheve 20 shtator 19:21
  Me Marrveshje