Makineri dhe inventare në shitje në Mallakastër

 • 2 foto
  Fabrike vaji
  Makineri dhe inventare

  Fabrike vaji

  Shitet fabrike vaji me shporta.fabrika ka dy presa.kapaciteti 10 kuintal ne ore.Vendodhja Mallakaste

  Mallakastër 1 qershor 18:54
  10.000 €
 • 0 foto
  Paisje per shtepi dhe biznese
  Makineri dhe inventare

  Paisje per shtepi dhe biznese

  kjo lloje makine perdoret per amballazhimine e produkteve tona shtepiake ose te nje lloji biznesi,ma

  Mallakastër 15 mars 16:45
  160 €
 • 4 foto
  fiat
  Makineri dhe inventare

  fiat

  fiat

  Mallakastër 10 shkurt 17:06
  10.000 €
 • 0 foto
  Okazion Kondicioner Kollone
  Makineri dhe inventare

  Okazion Kondicioner Kollone

  Shitet Kondicioner Kollone Inverter 48 eshte be gjendje shume te mire ka punuar 1 vite dhe shitet pe

  Mallakastër 30 korrik 21:31
  1.000 €