Makineri dhe inventare në shitje në Mirditë

 • 4 foto
  Frigorifer supermarketi
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer supermarketi

  Shes frigorifer supermarketi super gjendje. Motor I ri she serbentina te reja.. Camino 3 mil lek I d

  Mirditë 4 prill 00:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET Makineri per kopjim çelesash
  Makineri dhe inventare

  SHITET Makineri per kopjim çelesash

  Firme Gjermane Makineria eshte ne gjendje perfekte Diskun e ka te ri (diamanti), Rripin e motorrit e

  Mirditë 23 mars 20:53
  150 €
 • 3 foto
  Furre pjekje per pula keva gica ne hell
  Makineri dhe inventare

  Furre pjekje per pula keva gica ne hell

  Shitet furra per pjekje ne hell! Mban deri ne 6 keca nikosisht! Cmimi 4500 i diskutushem 0692551759

  Mirditë 5 shkurt 18:08
  4.500 €
 • 1 foto
  Guaranteed LOAN OFFER FOR HONEST PEOPLE Contact Us Now
  Makineri dhe inventare

  Guaranteed LOAN OFFER FOR HONEST PEOPLE Contact Us Now

  We give out finance to interested individuals who are seeking for financial assistance with good fai

  Mirditë 27 janar 11:29
  1.000.000 €
 • 4 foto
  Makine per prodhimin e akullores
  Makineri dhe inventare

  Makine per prodhimin e akullores

  Makine per prodhimin e akullores 3 fazorshe . Cmimi i diskutushem

  Mirditë 13 janar 12:53
  2.800.000 Lek
 • 1 foto
  Matthias Tiesler
  Makineri dhe inventare

  Matthias Tiesler

  Ju ofron një hua prej 1,000 deri 500,000 franga për këdo që mund ta paguajë atë. më kontaktoni: ties

  Mirditë 19 mars 19:58
  50 €