Makineri dhe inventare në shitje në Mitrovicë

 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Mitrovicë Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pizza forni Made in ITALY
  Makineri dhe inventare

  Pizza forni Made in ITALY

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD , GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Mitrovicë Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Autolarje nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Autolarje nga Gjermania

  Auto larje te gjitha te ardhura nga Gjermania. 049145804

  Mitrovicë Sot, 12:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   karcher auto larje
  Makineri dhe inventare

  karcher auto larje

  1. shprici karcher

  Mitrovicë 12 korrik 15:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vule precize
  Makineri dhe inventare

  Vule precize

  Te gjitha llojet e vuleve, rezulucioni i lart me perpunim laserik. Garancion i perjetshem faceboo

  Mitrovicë 10 korrik 18:18
  20 €
 • 5 foto
  Tavolina + karriga
  Makineri dhe inventare

  Tavolina + karriga

  10 komplete tavolina me karriga per terase 1 komplet 220 eur

  Mitrovicë 10 korrik 15:07
  220 €
 • 2 foto
  Friz per torte
  Makineri dhe inventare

  Friz per torte

  Frizi vitrina e tortes eshte ne gjendje te rregullt.

  Mitrovicë 10 korrik 14:57
  500 €
 • 9 foto
  Tavolin Dentare e re pa perdorur per stomatologji
  Makineri dhe inventare

  Tavolin Dentare e re pa perdorur per stomatologji

  Shitet tavolina dentare e re e paperdorur prodhim ,europian me te gjitha paisjet e saj , 4 shtekdoza

  Mitrovicë 10 korrik 14:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TAVOLINA + KARRIGA 80EUR KOMPLETI
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINA + KARRIGA 80EUR KOMPLETI

  5 KOMPLETE TAVOLINA +KARRIGA 400 eur 6 SHANKERICA TE REJA 200 EUR

  Mitrovicë 9 korrik 19:35
  80 €
 • 4 foto
  Nxemese me dru per hapsira te medhaja
  Makineri dhe inventare

  Nxemese me dru per hapsira te medhaja

  Nxemese (shporet) me dru per hapsira te medhaja, shporeti ngrohet me dru si qdo shporet, mandej me a

  Mitrovicë 9 korrik 19:33
  500 €
 • 1 foto
  Gjenerator Disel perkins Silent (pa zhurrem) 10kw
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator Disel perkins Silent (pa zhurrem) 10kw

  Gjeneratori disel eshte ne gjendje te rregullt vetem 86 ore ka punuar.

  Mitrovicë 9 korrik 19:33
  800 €
 • 3 foto
  homogenizator ( kuter )
  Makineri dhe inventare

  homogenizator ( kuter )

  mikser per prodhimine pastave kozmetikes dhe shamponit me vakum 3 shtresor 550 litra

  Mitrovicë 9 korrik 15:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makina industriale per prodhimin e plastikes
  Makineri dhe inventare

  Makina industriale per prodhimin e plastikes

  1.Makina industriale Adler Gjerman per prodhimin e paraformave nga PETI 72gr dhe 94gr me 4 qerdhe, 2

  Mitrovicë 9 korrik 15:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Haub per skar
  Makineri dhe inventare

  Haub per skar

  Shes hauben per skar ne gjendje shume te mire rosfrey

  Mitrovicë 9 korrik 13:11
  200 €
 • 6 foto
  Shes paisje kuzhine italiane
  Makineri dhe inventare

  Shes paisje kuzhine italiane

  Shes paisje kuzhine te gjitha italiane: Furra 60 cm Skara Shporet Fritez Tavolin pice me frigorifer

  Mitrovicë 8 korrik 17:25
  3.500 €
 • 4 foto
  Shes komplet sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Shes komplet sallon ondulimi

  shiten komplet sallon ondulimi -3pasqyre -3 karrika -2ulse lekure dhe 1 tavolin -1 komod reklamuse -

  Mitrovicë 7 korrik 22:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mast për vena Transporti Falas
  Makineri dhe inventare

  Mast për vena Transporti Falas

  Kundër: Inflamacionit të venave . Dhimbjeve dhe fryrjeve të këmbëve. Ngërçeve . Kapilarëve të ndarë

  Mitrovicë 7 korrik 16:22
  12 €
 • 3 foto
  Fiber Laser
  Makineri dhe inventare

  Fiber Laser

  Fuqia : 20 W Shtesa per kimika shtese : 600€ Laptop 300€ Siperfaqja e punes - 100X100mm Afati punes

  Mitrovicë 7 korrik 14:20
  5.500 €
 • 3 foto
  Karrika per ambiente pune dhe shtepi
  Makineri dhe inventare

  Karrika per ambiente pune dhe shtepi

  Ne shitje dy modele te karrikave per ambiente pune apo shtepie. Modelet jane karrika nga druri si dh

  Mitrovicë 7 korrik 14:08
  8 €
 • 6 foto
  Shes 4 karrika per frizer-e
  Makineri dhe inventare

  Shes 4 karrika per frizer-e

  karrikat jan ne gjendje te mir jan te perdorne po punoin shum mir shiten edhe ndaras veq e veq.

  Mitrovicë 6 korrik 22:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Karrika
  Makineri dhe inventare

  Karrika

  shiten karrikat 12 copa jon te perdorura amo te rujtne mir pres bleres serioz

  Mitrovicë 6 korrik 13:35
  12 €
 • 8 foto
  Shes shankun
  Makineri dhe inventare

  Shes shankun

  Shes shankun ne gjendje te mire po info 049350684

  Mitrovicë 6 korrik 11:18
  300 €
 • 1 foto
  Kamin per nxemje 18 KW
  Makineri dhe inventare

  Kamin per nxemje 18 KW

  Kamin per nxemje 18kw shum pak i perdorur ka edhe garancion

  Mitrovicë 4 korrik 14:07
  800 €
 • 5 foto
  furra elektrike te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  furra elektrike te ndryshme

  Furra elektrike te ndryshme. per pica kifle buke etj

  Mitrovicë 2 korrik 18:15
  1.500 €
 • 11 foto
  furre buke
  Makineri dhe inventare

  furre buke

  shes paisje te ndryshme per furra buke.qmimi me marveshje

  Mitrovicë 2 korrik 18:13
  10 €
 • 3 foto
  paisje makina per autolarje
  Makineri dhe inventare

  paisje makina per autolarje

  paisje makina per autolarje autolarja Karcher kompresori si dhe boca 044 706 017

  Mitrovicë 2 korrik 10:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zhytes
  Makineri dhe inventare

  Zhytes

  Shesh zhytës Shimge me këto specifika: Sasia: 250l/min Fuqia: 0.55kw Thellësi: 7m

  Mitrovicë 30 qershor 11:43
  40 €
 • 4 foto
  FRIZI MINUS, FURRE E VOGEL PER PICA DHE SANDWICH
  Makineri dhe inventare

  FRIZI MINUS, FURRE E VOGEL PER PICA DHE SANDWICH

  FRIZI MINUS 500eur FURRA 400eur

  Mitrovicë 28 qershor 19:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Centrifug
  Makineri dhe inventare

  Centrifug

  Centrifug per 4 rama ne gjendje funksionale

  Mitrovicë 28 qershor 13:46
  55 €
 • 1 foto
  Haub per Floke
  Makineri dhe inventare

  Haub per Floke

  Shes Hauben per Flok ne gjendje te rregullt.Nuk eshte perdorur asnjeher.Personat e interesuar le te

  Mitrovicë 28 qershor 11:54
  70 €
 • 1 foto
  Shes kukllat
  Makineri dhe inventare

  Shes kukllat

  Kukllat jan 2 pjes

  Mitrovicë 27 qershor 11:42
  1 €
 • 2 foto
  Furre dhe mikser per gastronomi
  Makineri dhe inventare

  Furre dhe mikser per gastronomi

  Pajisjet punojne shume mire dhe jane ne gjendje te mire teknike. Furra eshte manual (me avull), per

  Mitrovicë 18 qershor 10:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lokal me qera 50m2
  Makineri dhe inventare

  Lokal me qera 50m2

  Ipet lokali me qera ne mitrovic mbi ure te gjakut 50m2 dhe eshte i rregulluar gjindet ne magjistrale

  Mitrovicë 18 qershor 00:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Inventari
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari

  Shitet inventari komplet 32 karrika 8 tavolina Aparati i kafes Plini Komoda e murit Shangu Dhe pai

  Mitrovicë 16 qershor 13:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  shiten raftat per Peme dhe perime shum i mir

  Mitrovicë 12 qershor 23:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hidrofor
  Makineri dhe inventare

  Hidrofor

  Shes raketen Shimge per furnizim me uje me keto specifika: Fuqia: 500 wat Lartesi: 50m Kabell: 10me

  Mitrovicë 12 qershor 11:11
  45 €
 • 3 foto
  Servis i pompave te ujit
  Makineri dhe inventare

  Servis i pompave te ujit

  Bejme rregullimin e te gjitha llojeve te pompave te ujit si Pedrollo, Shimge, Speroni, Grundfos, Sev

  Mitrovicë 12 qershor 11:10
  1 €
 • 1 foto
  Gjeneratore
  Makineri dhe inventare

  Gjeneratore

  Shes gjenerator ne gjendje te rregullt, gjenerata e pare.

  Mitrovicë 12 qershor 11:09
  45 €
 • 2 foto
  Rakete
  Makineri dhe inventare

  Rakete

  Shes rakete per ujitje te tokave bujqesore, pemeve etj. Dalja per vendosjen e gypit 2\" Kapaciteti i

  Mitrovicë 12 qershor 11:09
  110 €
 • 2 foto
  Rakete
  Makineri dhe inventare

  Rakete

  Shes rakete ne 0.55kw ne thellesi deri 48metra.

  Mitrovicë 12 qershor 11:08
  55 €
 • 2 foto
  Rakete
  Makineri dhe inventare

  Rakete

  Shes rakete Shimge 0.75kw ne thellesi deri 64 metra.

  Mitrovicë 12 qershor 11:08
  70 €
 • 2 foto
  Karcher
  Makineri dhe inventare

  Karcher

  Shes autolarje Karcher ka defekt me shtypje ...

  Mitrovicë 12 qershor 11:07
  35 €
 • 6 foto
  Friz industrial
  Makineri dhe inventare

  Friz industrial

  Frize industrial me ngrirje te thelle nga firma Electolux

  Mitrovicë 11 qershor 15:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina per pjekjen e farave-kikirikave
  Makineri dhe inventare

  Makina per pjekjen e farave-kikirikave

  Shesim makinen per pjekjen e farave kikirikave etj Shum pak e perdorur Bojm edhe ndrrim

  Mitrovicë 10 qershor 15:54
  3.200 €
 • 1 foto
  Mikser per Pasticeri, 10LITRA
  Makineri dhe inventare

  Mikser per Pasticeri, 10LITRA

  Shitet Mikseri per pasticeri. Perdoret per brumera dhe krema. Mikseri eshte ne gjendje te rregullt.

  Mitrovicë 9 qershor 21:04
  380 €
 • 3 foto
  Furra per Pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Furra per Pasticeri

  Shitet Furra Profesionale per Restorante dhe Pasticeri. Furra eshte me dy ventilatore dhe e ka siste

  Mitrovicë 9 qershor 20:56
  500 €
 • 2 foto
  Tavolina te punes INOX
  Makineri dhe inventare

  Tavolina te punes INOX

  Shiten 5 Tavolina te punes Inox me keto dimensione: 1,60m x 0,70m 1,70m x 0,70m 1,95m x 0,70m 1,95m

  Mitrovicë 9 qershor 20:43
  600 €
 • 5 foto
  Karrigë stomatologjike SIRONA C8+
  Makineri dhe inventare

  Karrigë stomatologjike SIRONA C8+

  Shitet në gjendje tepër të mirë,e mirêmbajtur dhe perfekte! SIRONA C8+ karrigë stomatologjike!👍 Çmim

  Mitrovicë 9 qershor 02:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese per sallon
  Makineri dhe inventare

  Pjese per sallon

  Shiten keto pjese per sallon ondulimi, jane ne gjendje shume te mire.

  Mitrovicë 8 qershor 10:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per qethje
  Makineri dhe inventare

  Makin per qethje

  Emir

  Mitrovicë 8 qershor 10:54
  6 €