Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Makineri dhe inventare në shitje në Mitrovicë

 • 11 foto
  furre buke
  Makineri dhe inventare

  furre buke

  shes paisje te ndryshme per furra buke.qmimi me marveshje

  Mitrovicë Sot, 18:11
  10 €
 • 11 foto
  DUPLLO TOSTER
  Makineri dhe inventare

  DUPLLO TOSTER

  KEMI TOSTERA TE MADHESIVE TE NDRYSHME ,TE MESEM DHE TE MDHENJ TOSTERA TE MESEM ELEKTRIK DHE ME PL

  Mitrovicë Sot, 18:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  furra elektrike te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  furra elektrike te ndryshme

  Furra elektrike te ndryshme. per pica kifle buke etj

  Mitrovicë Sot, 18:11
  1.500 €
 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Mitrovicë Sot, 18:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  homogenizator ( kuter )
  Makineri dhe inventare

  homogenizator ( kuter )

  mikser per prodhimine pastave kozmetikes dhe shamponit me vakum 3 shtresor 550 litra

  Mitrovicë Sot, 18:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makina industriale per prodhimin e plastikes
  Makineri dhe inventare

  Makina industriale per prodhimin e plastikes

  1.Makina industriale Adler Gjerman per prodhimin e paraformave nga PETI 72gr dhe 94gr me 4 qerdhe, 2

  Mitrovicë Sot, 18:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   karcher auto larje
  Makineri dhe inventare

  karcher auto larje

  1. shprici karcher

  Mitrovicë Sot, 16:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makita set 18 Volt
  Makineri dhe inventare

  Makita set 18 Volt

  Shitet seti i akuve te firmes Makita me gjith mbushes dy bateria dhe akujat.

  Mitrovicë Sot, 11:22
  180 €
 • 7 foto
  Autolarje nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Autolarje nga Gjermania

  Auto larje te gjitha te ardhura nga Gjermania. 049145804

  Mitrovicë Dje, 11:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  invertar
  Makineri dhe inventare

  invertar

  invertar te ndryshem

  Mitrovicë 16 gusht 14:31
  101 €
 • 11 foto
  Pizza forni Made in ITALY
  Makineri dhe inventare

  Pizza forni Made in ITALY

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD , GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Mitrovicë 15 gusht 18:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lulja e gjall permi 2 metra
  Makineri dhe inventare

  Shitet lulja e gjall permi 2 metra

  Shitet lulja e gjall permi 2 metra oshet per restorna a shpi bon

  Mitrovicë 14 gusht 11:35
  60 €
 • 0 foto
  Inventar
  Makineri dhe inventare

  Inventar

  Shiten karrikat me tavolina komplet per teras dhe oborre

  Mitrovicë 13 gusht 16:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes kukllat
  Makineri dhe inventare

  Shes kukllat

  Kukllat jan 2 pjes

  Mitrovicë 13 gusht 08:38
  1 €
 • 1 foto
  Shesim Mixera 2 copa
  Makineri dhe inventare

  Shesim Mixera 2 copa

  Shes keta 2 mixera, bejme ndrrim edhe me ndonje veture. Cmimi 1250 euro per cope. Ju lutem bleres se

  Mitrovicë 7 gusht 10:29
  2.500 €
 • 0 foto
  Panasonic Sealing Gun
  Makineri dhe inventare

  Panasonic Sealing Gun

  Panasonic sealing gun EY 3610 LA1J Krejt e re në paket

  Mitrovicë 6 gusht 13:30
  290 €
 • 1 foto
  shes xhama
  Makineri dhe inventare

  shes xhama

  shes 6 copa xhama te cilat munden me u paerdor nga ata qe marojne dritare te pllastikes ose edhe te

  Mitrovicë 3 gusht 18:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin për llamarin
  Makineri dhe inventare

  Makin për llamarin

  Makina eshte prodhim amerikan në gjendje shum te regullt lakon llamarin deri 1.5 mm pa problem eshte

  Mitrovicë 30 korrik 18:35
  600 €
 • 0 foto
  Gjeneratore 2 kw
  Makineri dhe inventare

  Gjeneratore 2 kw

  shitet Gjeneratori me benzin 2kw ne gjendje te rregullt

  Mitrovicë 30 korrik 13:11
  100 €
 • 0 foto
  Inventar
  Makineri dhe inventare

  Inventar

  Shiten karrikat me tavolina komplet per teras dhe oborre

  Mitrovicë 22 korrik 18:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuklla per butik
  Makineri dhe inventare

  Kuklla per butik

  Shes me shume se 20 copa kuklla si ne foto, pak te perdorne shume te rujtne,cmimi 10euro per cop. k

  Mitrovicë 20 korrik 13:34
  10 €
 • 8 foto
  Kuklla kukella Femra per butik butiqe
  Makineri dhe inventare

  Kuklla kukella Femra per butik butiqe

  Shes kuklla femra shum te rujtne pa demtime 049 435 552 +38349435552 Viber, Whatsapp

  Mitrovicë 20 korrik 13:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Makinë Poliri
  Makineri dhe inventare

  Shes Makinë Poliri

  Shes makinë Poliri ne gjendje shum te mir e sapoardhur nga suedija

  Mitrovicë 17 korrik 16:37
  55 €
 • 4 foto
  Aparat per prodhimin e Akullores
  Makineri dhe inventare

  Aparat per prodhimin e Akullores

  Shitet Aparati per prodhimin e Akullores i firmes “Frigomat”, ftohjen e ka me ujë. Aparati eshte

  Mitrovicë 17 korrik 09:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tavolina per Zyre ose Callcenter
  Makineri dhe inventare

  Tavolina per Zyre ose Callcenter

  2 Tavolina ka 2m gjat 124cm gjan Jan me 1vjet garancion Qmimi 250€ copa!!! 4 Karriga per Zyre qmi

  Mitrovicë 11 korrik 13:34
  650 €
 • 4 foto
  Tavolina dhe Karriga pershtatshme per Callcenter
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe Karriga pershtatshme per Callcenter

  Dy Tavolina (2m gjat 124cm gjan) qmimi 320€ Tash per 250€ Jan pa. Perdor 1 vjet garancion 4 Karrig

  Mitrovicë 8 korrik 16:11
  700 €
 • 11 foto
  Shes paisje shum pak te perdorura
  Makineri dhe inventare

  Shes paisje shum pak te perdorura

  Shiten te gjitha paisjet Skara me plin Fritez per pomfrit Vitrina per piceri Frigorifer Reshov me

  Mitrovicë 6 korrik 11:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tavolina per Zyre
  Makineri dhe inventare

  Tavolina per Zyre

  Jan 2 Tavolina tmadhe per 2m e gjat 124cm e gjan per 4 persona Jan pa perdor... Qmimi normal 320€ T

  Mitrovicë 5 korrik 16:20
  800 €
 • 11 foto
  Furra, vitrina, toster
  Makineri dhe inventare

  Furra, vitrina, toster

  Ju lutem na kontaktoni nga ora 17:00-22:00.

  Mitrovicë 4 korrik 22:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Furra, vitira, toster
  Makineri dhe inventare

  Furra, vitira, toster

  Ju lutem na kontaktoni nga ora 17:00-22:00.

  Mitrovicë 4 korrik 22:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Invertar për frizer
  Makineri dhe inventare

  Invertar për frizer

  Shitet invertari : karrikat dhe pasqyret me rafta

  Mitrovicë 29 qershor 21:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Manekene(kukulla)
  Makineri dhe inventare

  Shes Manekene(kukulla)

  Shes Manekene(kukulla), ka sasi te kosiderueshme si te femrave ashtu edhe te mashkujeve

  Mitrovicë 23 qershor 16:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes urxhent ket inventar byzhyterie
  Makineri dhe inventare

  Shes urxhent ket inventar byzhyterie

  Shes urxhent ket inventar per Lokal osht shum i rujtun dhe i mir per byzhyteri dhe qka don mundet me

  Mitrovicë 21 qershor 13:26
  250 €
 • 1 foto
  Shes kuklla
  Makineri dhe inventare

  Shes kuklla

  Shes kuklla

  Mitrovicë 18 qershor 09:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Grill
  Makineri dhe inventare

  Grill

  Shitet grille per pula, me pline ne gjendje shum te mire 650€

  Mitrovicë 17 qershor 22:44
  650 €
 • 4 foto
  Led lamp Police ??
  Makineri dhe inventare

  Led lamp Police ??

  LED Lampa police shum e mir 2800 Lumens ka 3x funsion e drutes +1x drita led e mathe,1200mah bateri

  Mitrovicë 14 qershor 18:53
  10 €
 • 2 foto
  Mbajts per tepison
  Makineri dhe inventare

  Mbajts per tepison

  Per me shum info na kontaktoni ne nr:049-164-200 , 044-164-200 Ka elektro motorr per levizje

  Mitrovicë 14 qershor 18:45
  800 €
 • 0 foto
  Shes Termo
  Makineri dhe inventare

  Shes Termo

  Shes Termo ne gjendje shum te mir qmimi 60 euro

  Mitrovicë 9 qershor 12:25
  60 €
 • 1 foto
  Makin per auto larje
  Makineri dhe inventare

  Makin per auto larje

  ...

  Mitrovicë 30 maj 21:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BIZNES I VOGËL FAMILJAR - MAKINË PËR PAKETIM
  Makineri dhe inventare

  BIZNES I VOGËL FAMILJAR - MAKINË PËR PAKETIM

  Shes makinën gjysëmautomatike për paketimin e sheqerit 3 - 5 gr ( për kafe ), kripë, konzervans, b

  Mitrovicë 28 maj 22:23
  899 €
 • 1 foto
  BIZNES I VOGËL MAKINË PËR PAKETIM
  Makineri dhe inventare

  BIZNES I VOGËL MAKINË PËR PAKETIM

  Shes / ndërroj makinë gj/a për paketim deri në 5gr.

  Mitrovicë 28 maj 21:31
  899 €
 • 3 foto
  Rund makinë për llamarin
  Makineri dhe inventare

  Rund makinë për llamarin

  Rundi eshte në gjendje shum te mir shum pak esht I perdorun viti 2015 lakon deri 1.5 mm pa problem

  Mitrovicë 25 maj 01:05
  650 €
 • 4 foto
  Paisjet profesionale për Hydrographic
  Makineri dhe inventare

  Paisjet profesionale për Hydrographic

  Shes paisjet per hydrographic te cilat jane te punuara me nje cilesi te larte dhe shum kualitative.

  Mitrovicë 21 maj 01:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrikat per sony playstation 8 copa
  Makineri dhe inventare

  Karrikat per sony playstation 8 copa

  Shes karikat per sony 8 copa jan t mira pa as ni defekt vetum skaji (Lekura ) osht pak e domtuar Çmi

  Mitrovicë 18 maj 09:49
  160 €
 • 5 foto
  Makin per kopjimin e çelsave
  Makineri dhe inventare

  Makin per kopjimin e çelsave

  Shitete makin per kopjimin e çelsave, makina edhte ne gjendje te rregullet dhe gatshme per pune. Ne

  Mitrovicë 16 maj 21:15
  560 €
 • 2 foto
  Makina per avull MISTER KOOL II
  Makineri dhe inventare

  Makina per avull MISTER KOOL II

  URGJENT| Makina per avull MISTER KOOL II Te reja pa perdor me paket.!

  Mitrovicë 14 maj 21:51
  500 €
 • 1 foto
  shitet Frizi dhe Kaca per Market
  Makineri dhe inventare

  shitet Frizi dhe Kaca per Market

  Shiten Paisjet per Market Frizi edhe Kaca ne gjendje te mir dhe funksional Qmimet Jane: Frizi per By

  Mitrovicë 14 maj 15:47
  1 €
 • 6 foto
  Makina per pomfrit dhe qeruesi per patate..
  Makineri dhe inventare

  Makina per pomfrit dhe qeruesi per patate..

  Shitet makina manuale per pomfrit , e re e pa perdorur , peshon afer 4 kilogram , poashtu shitet dhe

  Mitrovicë 11 maj 20:14
  200 €
 • 5 foto
  agregat gjenerator 19 kw kipor
  Makineri dhe inventare

  agregat gjenerator 19 kw kipor

  shitet generatori ne gjendje te mir i servisuar komplet tash i esht ber servisi i par per me shum k

  Mitrovicë 6 maj 14:10
  3.500 €
 • 3 foto
  Paisje per pompe te benzines
  Makineri dhe inventare

  Paisje per pompe te benzines

  Shiten keto paisje per pompe te Benzines - Foto e pare - 700 euro Foto e dyte - 700 euro Foto e

  Mitrovicë 28 prill 11:36
  Me Marrveshje