Makineri dhe inventare në shitje në Novoberdë

 • 11 foto
  paisje per restorante dhe fast food
  Makineri dhe inventare

  paisje per restorante dhe fast food

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Novoberdë Sot, 00:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Makineri dhe inventare

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Novoberdë 24 gusht 17:41
  5.000 €
 • 0 foto
  Shitet invertari i sallonit te parukeris
  Makineri dhe inventare

  Shitet invertari i sallonit te parukeris

  Shitet interjeri i sallonit te frizeres

  Novoberdë 11 korrik 21:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  9frigorifer ngrires
  Makineri dhe inventare

  9frigorifer ngrires

  shitet frigorifer ngrires per pasticeri super market restoratn etjer ... tel ose what s 003556757749

  Novoberdë 3 prill 20:03
  600 €
 • 2 foto
  shes makinat per PVC
  Makineri dhe inventare

  shes makinat per PVC

  makinat shiten per arsye te ndrrimit me te reja

  Novoberdë 2 prill 16:35
  3.500 €
 • 8 foto
  MJELSE PER LOPE
  Makineri dhe inventare

  MJELSE PER LOPE

  Shitet Mjelse per lope ne gjendje te mire dhe kvalitete. Mjelset jane prodhim Turk, per te njejtat j

  Novoberdë 31 mars 00:43
  290 €