Makineri dhe inventare në shitje në Obiliq

 • 10 foto
  PAISJE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Obiliq Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  paisje kuzhinash
  Makineri dhe inventare

  paisje kuzhinash

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Obiliq Dje, 21:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mundësi speciale për të ndryshuar jetën tuaj
  Makineri dhe inventare

  Mundësi speciale për të ndryshuar jetën tuaj

  Mundësi speciale për të ndryshuar jetën tuaj Ne ju shoqërojmë në projektet tuaja. Zgjidhje të përsht

  Obiliq 13 shtator 04:43
  10.000 €
 • 5 foto
  Shiten maqinat e zhdruktaris ne gjendje tmir pune
  Makineri dhe inventare

  Shiten maqinat e zhdruktaris ne gjendje tmir pune

  Shiten maqinat ne gjendje shum tmir pune: Vakum presa me dy furra njera furr e paperdor prodhim i se

  Obiliq 11 shtator 22:30
  14.000 €
 • 2 foto
  Karrik per frizer-frizere,sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Karrik per frizer-frizere,sallon ondulimi

  Shes karriken per frizere frizere

  Obiliq 9 shtator 14:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Separe tavolina nga druri
  Makineri dhe inventare

  Separe tavolina nga druri

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Obiliq 6 shtator 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Obiliq 6 gusht 22:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ofruar: Whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Ky është një gjurmë ligjore që është një

  Obiliq 30 korrik 18:08
  721.625.655 €
 • 0 foto
  Shishe nargile
  Makineri dhe inventare

  Shishe nargile

  Shiten shishe qmimi me marrveshje

  Obiliq 13 korrik 01:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqin per kallamoq
  Makineri dhe inventare

  Maqin per kallamoq

  ben blurjen e kallamoqit qoklimin edhe ka cerkullar te vogel

  Obiliq 6 qershor 21:22
  250 €
 • 0 foto
  Cerkullar
  Makineri dhe inventare

  Cerkullar

  i perdorur

  Obiliq 6 qershor 18:31
  250 €
 • 3 foto
  karrika
  Makineri dhe inventare

  karrika

  karrika per lokale ose restaurante

  Obiliq 5 qershor 17:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES MAQINEN E SHPURETIN VETUM PER 50 EVRO DYAT
  Makineri dhe inventare

  SHES MAQINEN E SHPURETIN VETUM PER 50 EVRO DYAT

  Shes shpuretin e rrymes dhe maqinen e lamjes me nje qmim shum te ult komplet dyat 50 evro kush osht

  Obiliq 27 maj 03:28
  50 €
 • 4 foto
  Shitet shanku
  Makineri dhe inventare

  Shitet shanku

  Shitet shanku shum pak i perdorur pjse permbi esht me merener

  Obiliq 29 prill 15:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten karrikat, tavolina,kalorifer i plinit
  Makineri dhe inventare

  Shiten karrikat, tavolina,kalorifer i plinit

  Shiten 10 tovolina 40 karrika shum pak te perdoruara vetem 3 muje Kalorifer i plinit i perdorur vet

  Obiliq 29 prill 15:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qader me Rrym
  Makineri dhe inventare

  Qader me Rrym

  Qader me rrym qmimi sipas marrveshjes 049432787 044266463

  Obiliq 5 prill 00:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rafta per lokale
  Makineri dhe inventare

  Rafta per lokale

  Na kontaktoni ne numrin e telefonit .

  Obiliq 4 prill 18:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  duj te sanes 1.euro
  Makineri dhe inventare

  duj te sanes 1.euro

  duj te sanes 1.00E te vitit 2018 mbi 250 copa

  Obiliq 2 prill 13:30
  1 €
 • 4 foto
  Inox inoks
  Makineri dhe inventare

  Inox inoks

  Rezervar inoks inox rreth 200 litra te ardhur nga germany

  Obiliq 2 prill 06:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kaloriferi i plinit me gjith boc
  Makineri dhe inventare

  Shitet kaloriferi i plinit me gjith boc

  Shitet kaloriferi i plinit me gjith boc shum pak i perdorur

  Obiliq 1 prill 08:34
  100 €
 • 1 foto
  Shitet Makina per Doner
  Makineri dhe inventare

  Shitet Makina per Doner

  Shitet makina per doner osht me rrym dhe shum e mir shum pak e perdorur Cmimi sipas marrveshjes

  Obiliq 1 prill 07:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Kacat druri
  Makineri dhe inventare

  Shiten Kacat druri

  Shiten 6 cop kaca druri 044246449

  Obiliq 31 mars 11:40
  1 €
 • 1 foto
  Shes karrika 12 kompleta me tavolina
  Makineri dhe inventare

  Shes karrika 12 kompleta me tavolina

  shes karrika 12 kompleta me tavolina ,me qmim shum te volitshum shum pak te perdorura

  Obiliq 30 mars 17:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Trafikë
  Makineri dhe inventare

  Trafikë

  Shes trafiken ngjyrë e bardhë me dimenzione 1.50 me 1.50 m. Trafika posedon xhamat në të gjitha drit

  Obiliq 29 mars 17:46
  420 €
 • 4 foto
  Shitet biznesi per larjen e tepihave
  Makineri dhe inventare

  Shitet biznesi per larjen e tepihave

  Shitet biznesi per larjen e tepihave. Biznesi operon ne Prishtine, Fushe Kosove, dhe ne rrethine te

  Obiliq 8 mars 14:42
  Me Marrveshje