Makineri dhe inventare në shitje në Podujevë

 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Podujevë Sot, 13:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Podujevë 12 korrik 14:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Metal punues leari kompenzime me.vetura
  Makineri dhe inventare

  Metal punues leari kompenzime me.vetura

  punojm gjithqka nga metali

  Podujevë 12 korrik 13:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAQINERI BRUMI, FURRA DHE VEGLA PUNE
  Makineri dhe inventare

  MAQINERI BRUMI, FURRA DHE VEGLA PUNE

  Ofrojme maqineri per prerje brumi presa, per perzirjen e brumit miksera, qeverisje tbrumit, laminato

  Podujevë 9 korrik 18:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten
  Makineri dhe inventare

  shiten

  shiten 6 tavolina me karrika jan gjendje te mir plus shanku dhe nje piktur e punuar me dor qyteti i

  Podujevë 8 korrik 14:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Carpigiani evo
  Makineri dhe inventare

  Carpigiani evo

  Shitet maqina carpigiani evo ne gjendje prfekte 045/803-888

  Podujevë 1 korrik 23:38
  1 €
 • 0 foto
  Gelmatic maqina
  Makineri dhe inventare

  Gelmatic maqina

  Shiten maqin Gelmatic për soft akullore me air gjendje perfekte +38345803888

  Podujevë 1 korrik 14:28
  1 €
 • 5 foto
  Carpigiani rainbow 3
  Makineri dhe inventare

  Carpigiani rainbow 3

  Shitet maqina carpigiani rainbow 3 ne gjendje perfekte sistemi me uij 70L/h

  Podujevë 1 korrik 08:35
  1 €
 • 4 foto
  Shes kompresori
  Makineri dhe inventare

  Shes kompresori

  Shes kompresorin e 500 litrav me tharsin e ajrit te reja pa perdor

  Podujevë 24 qershor 20:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Torno drebong nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Torno drebong nga Gjermania

  Shes Tornon ( Drebongun) i ardhur nga gjermania . Torno eshte i gatshem per pune dhe ne gjendje shum

  Podujevë 23 qershor 08:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Makineri dhe inventare

  Shitet

  Shiten hambari se bashku me kosh

  Podujevë 16 qershor 23:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Makineri dhe inventare

  Shitet

  Shiten hambari se bashku me kosh

  Podujevë 16 qershor 23:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten karrikat te perdorura 6 muaj
  Makineri dhe inventare

  Shiten karrikat te perdorura 6 muaj

  Shiten 20 karrige te punuara ne mobilerine Erald shum pak te perdorura te blera 1600€ Shiten te per

  Podujevë 6 qershor 14:54
  1.200 €
 • 3 foto
  URGJENT Shiten 20 karrige te perdorura 5 muaj
  Makineri dhe inventare

  URGJENT Shiten 20 karrige te perdorura 5 muaj

  Shiten 20 karrige te punuara ne mobilerine Erald shum pak te perdorura te blera 1600€ Shiten te pe

  Podujevë 5 qershor 13:31
  1.000 €
 • 3 foto
  Abkant
  Makineri dhe inventare

  Abkant

  Shitet Abkanti 6.2metra hidrolik hapet dhe kthehet briskun elektrik ne gjendje shum te mirë Numri i

  Podujevë 29 maj 21:17
  1 €
 • 5 foto
  RIMA
  Makineri dhe inventare

  RIMA

  Shitet maqina per prodhimin e ulluqeve RIMA Posaardhur nga Gjermania prodhon 4lloje te ulluqeve 2

  Podujevë 29 maj 21:16
  1 €
 • 3 foto
  Maqina Per Kanale te Ventilimit
  Makineri dhe inventare

  Maqina Per Kanale te Ventilimit

  Shes disa maqina per prodhimin e kanaleve te ventilimit

  Podujevë 29 maj 21:16
  1 €
 • 3 foto
  Mikser
  Makineri dhe inventare

  Mikser

  Mikser per brum qebapa

  Podujevë 29 maj 20:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  elektromotora me reduktor
  Makineri dhe inventare

  elektromotora me reduktor

  eleokotromotor, eleoktromotorr. eleoktromotorra

  Podujevë 21 maj 19:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rezorvar uji 1000litra
  Makineri dhe inventare

  Rezorvar uji 1000litra

  Shitet rezorvar i ujit 1000 litra , me mbrojtse te hekurit dhe me palete origjjnale ,shum pak i perd

  Podujevë 19 maj 23:03
  55 €
 • 3 foto
  Shes vitrinat per pastiqeri
  Makineri dhe inventare

  Shes vitrinat per pastiqeri

  Ne gjendje shum te mira

  Podujevë 17 maj 05:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Makineri dhe inventare

  Shiten

  Shitet i gjith inventari per qebaptore komplet bashk me makin qebapav dhe mikser .

  Podujevë 7 maj 22:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vitrina per pastiqeri
  Makineri dhe inventare

  Vitrina per pastiqeri

  Shes dy vitrina per pastiqeri ne gjendje shum tmira pak te perdorura

  Podujevë 5 maj 10:20
  770 €
 • 2 foto
  Shes dy dritare shum shum pak te perdorne
  Makineri dhe inventare

  Shes dy dritare shum shum pak te perdorne

  Shesh dy dritare standard jon shum pak te perdorne

  Podujevë 3 maj 19:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Grill per pula ne prush
  Makineri dhe inventare

  Grill per pula ne prush

  Shitet grilli per pula ne prush ne gjendje te rregullt në Podujevë . per informata kontaktoni nr 045

  Podujevë 29 prill 18:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAQINA E AKULLORES
  Makineri dhe inventare

  MAQINA E AKULLORES

  Shitet maqina e akullores ne gjendje te mir pune.

  Podujevë 24 prill 21:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje
  Makineri dhe inventare

  Autolarje

  Shes autolarjen koplet,shpricin,rezervarin e ujit,kopresorin-bocen e shmponit,ka edhe instalimin e

  Podujevë 1 prill 14:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Te  gjitha  mjetet  per  qebaptore .
  Makineri dhe inventare

  Te gjitha mjetet per qebaptore .

  Komplet inventari per qebaptore .korniza me qynga dhe skar. Vitrina . Frigorife

  Podujevë 14 mars 15:55
  1.900 €
 • 2 foto
  Shes maqinen për mjeljen elopve
  Makineri dhe inventare

  Shes maqinen për mjeljen elopve

  Shes maqinen për mjeljen elopve , eshtë ne gjendje te rregullt inxen 40 litra qumsht eperdort 4 muj

  Podujevë 13 mars 14:29
  190 €
 • 2 foto
  Mulliri
  Makineri dhe inventare

  Mulliri

  Mulliri bluan me boq dhe pa boq , 500 kg/h , eshte 3 fazesh dhe ka motorrin 3.5

  Podujevë 9 mars 16:37
  650 €
 • 4 foto
  Ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Ondulimi

  Shitet inventari per sallon ondulimi. Dy pasqyre,tri Hauba (wella),Nje tavolin me pasqyr per grim dh

  Podujevë 27 shkurt 15:01
  550 €
 • 5 foto
  elektromotor dhe reduktor
  Makineri dhe inventare

  elektromotor dhe reduktor

  shiten elektromotora dhe reduktora elektrik lloje te ndryshme +38349545850

  Podujevë 22 shkurt 15:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  frigomat makin per akullore
  Makineri dhe inventare

  frigomat makin per akullore

  Shes frigomat makinen per akullore 3.5 kg ftohja me uje ne gjendje t mir pune qmimi 2100 ero Po asht

  Podujevë 20 janar 21:29
  1.300 €
 • 1 foto
  shitet dera e plastikes me mundsi hapje 2n1
  Makineri dhe inventare

  shitet dera e plastikes me mundsi hapje 2n1

  shitet dera e plastikes me mundsi hapje 2n1 (dera levizese) e pershtatshme per markete,depo,ballkone

  Podujevë 10 nëntor 15:13
  180 €
 • 8 foto
  Shitet Sharra e Druve ne Podujev
  Makineri dhe inventare

  Shitet Sharra e Druve ne Podujev

  shite shara e druve gjendje te rregull viti i sharres 06.09 2018 ne Podujeve Rr.Xhfer Meta Podujeve

  Podujevë 24 shtator 13:08
  1.700 €
 • 0 foto
  shankerica
  Makineri dhe inventare

  shankerica

  Pershendetje , shes shankericat te perdorne por shum te shtrengume . qmimi i shankericave eshte 8 eu

  Podujevë 23 shtator 20:08
  8 €
 • 5 foto
  elektromotor dhe reduktor
  Makineri dhe inventare

  elektromotor dhe reduktor

  shiten elektromotora dhe reduktora elektrik lloje te ndryshme

  Podujevë 3 shtator 20:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 16 /205 /55me goma komple
  Makineri dhe inventare

  Fellne 16 /205 /55me goma komple

  Felle me goma te mira

  Podujevë 22 korrik 13:41
  160 €
 • 4 foto
  Karrike dhe tavolina 049221089
  Makineri dhe inventare

  Karrike dhe tavolina 049221089

  Karrike dhe tavolina 049221089

  Podujevë 21 korrik 20:58
  60 €
 • 1 foto
  Shitet furra profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shitet furra profesionale

  Shes furren profesionale eshte ne gjendje shum te mir per te gjitha sherbimet pastiqeri pjekje te mi

  Podujevë 21 korrik 10:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Paisje dhe inventar per pastiqeri
  Makineri dhe inventare

  Paisje dhe inventar per pastiqeri

  Shiten paisjet dhe inventari per pastiqeri paisjet mund te shiten komplet dhe ndaras Kemi edhe shu

  Podujevë 6 korrik 13:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE PER RESTORANTE FAST FOOD ,QEBAPTORE E TJ 044 205 539 JU MIREPRE

  Podujevë 1 korrik 16:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqina per kafe
  Makineri dhe inventare

  Maqina per kafe

  Maqina esht 20kg prodhim Italian 2 mullira per blurjen e kafes 1 pakerica per mbyllje te qesev

  Podujevë 1 korrik 11:06
  2.300 €
 • 0 foto
  Makina per mjeljen e qumeshtit
  Makineri dhe inventare

  Makina per mjeljen e qumeshtit

  Makina eshte ne gjendje te mire, e perdorur vetem 1 vite.

  Podujevë 15 qershor 13:36
  110 €
 • 6 foto
  Inventari per Butik
  Makineri dhe inventare

  Inventari per Butik

  Ahitet i gjith inventarai per butik Rafatat kukllat te gjitha te reja jan

  Podujevë 14 qershor 21:25
  1.500 €
 • 1 foto
  Maqin për pastrimin e kauqave tepijave interierit
  Makineri dhe inventare

  Maqin për pastrimin e kauqave tepijave interierit

  Shes maqinen e cila bën pastrimin e kauqave tepijave dhe interierit brenda veturave , është në gjend

  Podujevë 11 qershor 18:40
  270 €
 • 6 foto
  Autolarje Karcher HDS890 200 bar
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HDS890 200 bar

  shes autolarjen karcher e sapo ardhur nga gjermonija osht 5.8kwa 380volt osht 200 bar model hds890 n

  Podujevë 2 maj 15:44
  1 €
 • 1 foto
  Invertor
  Makineri dhe inventare

  Invertor

  O.k

  Podujevë 14 korrik 22:41
  670 €
 • 1 foto
  invertar per kozmetik
  Makineri dhe inventare

  invertar per kozmetik

  she's komoden per kozmetik

  Podujevë 20 mars 14:03
  50 €