Makineri dhe inventare në shitje në Podujevë

 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Podujevë Sot, 00:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Podujevë Dje, 23:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Metal punues leari kompenzime me.vetura
  Makineri dhe inventare

  Metal punues leari kompenzime me.vetura

  punojm gjithqka nga metali

  Podujevë Dje, 16:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sharra me 2 teha
  Makineri dhe inventare

  Sharra me 2 teha

  Esht 2018 ne gjendje shum te mir 3.20 me pres

  Podujevë Dje, 11:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAQINERI BRUMI, FURRA DHE VEGLA PUNE
  Makineri dhe inventare

  MAQINERI BRUMI, FURRA DHE VEGLA PUNE

  Ofrojme maqineri per prerje brumi presa, per perzirjen e brumit miksera, qeverisje tbrumit, laminato

  Podujevë 19 tetor 18:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Ondulimi

  Shitet inventari per sallon ondulimi. Dy pasqyre,tri Hauba (wella),Nje tavolin me pasqyr per grim dh

  Podujevë 15 tetor 16:40
  550 €
 • 3 foto
  Torno drebong nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Torno drebong nga Gjermania

  Shes Tornon ( Drebongun) i ardhur nga gjermania . Torno eshte i gatshem per pune dhe ne gjendje shum

  Podujevë 11 tetor 20:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS ..
  Makineri dhe inventare

  OFERTE FALAS ..

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Agjensia jonë i vë në dispo

  Podujevë 4 tetor 13:08
  30.000 €
 • 3 foto
  Makine per rroje ZERO
  Makineri dhe inventare

  Makine per rroje ZERO

  Shitet makina WAHL MOBILE SHAVER e ardhur nga gjermania e paperdorur ne paket

  Podujevë 3 tetor 14:13
  22 €
 • 4 foto
  Burmashin
  Makineri dhe inventare

  Burmashin

  Shitet burmashina info +383-49796-055

  Podujevë 25 shtator 09:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  elektromotor dhe reduktor
  Makineri dhe inventare

  elektromotor dhe reduktor

  shiten elektromotora dhe reduktora elektrik lloje te ndryshme +38349545850

  Podujevë 24 shtator 17:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Sharra e Druve ne Podujev
  Makineri dhe inventare

  Shitet Sharra e Druve ne Podujev

  shite shara e druve gjendje te rregull viti i sharres 06.09 2018 ne Podujeve Rr.Xhfer Meta Podujeve

  Podujevë 24 shtator 13:08
  1.700 €
 • 0 foto
  shankerica
  Makineri dhe inventare

  shankerica

  Pershendetje , shes shankericat te perdorne por shum te shtrengume . qmimi i shankericave eshte 8 eu

  Podujevë 23 shtator 20:08
  8 €
 • 2 foto
  Kamin per ngrohje me ventilator
  Makineri dhe inventare

  Kamin per ngrohje me ventilator

  Shes kaminin per ngrohje , me ventilator . ventilatori munet me nxe 1 hapsir prei 150 metra kateror

  Podujevë 23 shtator 20:08
  60 €
 • 11 foto
  Shitet Co2 400 amper HOBART indistrual ose ndrrih
  Makineri dhe inventare

  Shitet Co2 400 amper HOBART indistrual ose ndrrih

  Co2 400 ampera HOBART i ardhur nga zvicrra esht 2 pjes pjesa e nalt hjeket eka gypin 11 metra i gja

  Podujevë 23 shtator 17:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika per Sony
  Makineri dhe inventare

  Karrika per Sony

  Shiten karrikat per Sony Playstation. 20 copa, 2 euro copa total 40 euro. tel. viber. 044-162-332

  Podujevë 21 shtator 13:47
  2 €
 • 1 foto
  shitet dera e plastikes me mundsi hapje 2n1
  Makineri dhe inventare

  shitet dera e plastikes me mundsi hapje 2n1

  shitet dera e plastikes me mundsi hapje 2n1 (dera levizese) e pershtatshme per markete,depo,ballkone

  Podujevë 16 shtator 17:38
  180 €
 • 5 foto
  elektromotor dhe reduktor
  Makineri dhe inventare

  elektromotor dhe reduktor

  shiten elektromotora dhe reduktora elektrik lloje te ndryshme

  Podujevë 3 shtator 20:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  frigomat makin per akullore
  Makineri dhe inventare

  frigomat makin per akullore

  Shes frigomat makinen per akullore 3.5 kg ftohja me uje ne gjendje t mir pune qmimi 2100 ero Po asht

  Podujevë 8 gusht 10:45
  1.300 €
 • 0 foto
  Fellne 16 /205 /55me goma komple
  Makineri dhe inventare

  Fellne 16 /205 /55me goma komple

  Felle me goma te mira

  Podujevë 22 korrik 13:41
  160 €
 • 4 foto
  Karrike dhe tavolina 049221089
  Makineri dhe inventare

  Karrike dhe tavolina 049221089

  Karrike dhe tavolina 049221089

  Podujevë 21 korrik 20:58
  60 €
 • 1 foto
  Shitet furra profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shitet furra profesionale

  Shes furren profesionale eshte ne gjendje shum te mir per te gjitha sherbimet pastiqeri pjekje te mi

  Podujevë 21 korrik 10:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Paisje dhe inventar per pastiqeri
  Makineri dhe inventare

  Paisje dhe inventar per pastiqeri

  Shiten paisjet dhe inventari per pastiqeri paisjet mund te shiten komplet dhe ndaras Kemi edhe shu

  Podujevë 6 korrik 13:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE PER RESTORANTE FAST FOOD ,QEBAPTORE E TJ 044 205 539 JU MIREPRE

  Podujevë 1 korrik 16:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqina per kafe
  Makineri dhe inventare

  Maqina per kafe

  Maqina esht 20kg prodhim Italian 2 mullira per blurjen e kafes 1 pakerica per mbyllje te qesev

  Podujevë 1 korrik 11:06
  2.300 €
 • 0 foto
  Makina per mjeljen e qumeshtit
  Makineri dhe inventare

  Makina per mjeljen e qumeshtit

  Makina eshte ne gjendje te mire, e perdorur vetem 1 vite.

  Podujevë 15 qershor 13:36
  110 €
 • 6 foto
  Inventari per Butik
  Makineri dhe inventare

  Inventari per Butik

  Ahitet i gjith inventarai per butik Rafatat kukllat te gjitha te reja jan

  Podujevë 14 qershor 21:25
  1.500 €
 • 1 foto
  Maqin për pastrimin e kauqave tepijave interierit
  Makineri dhe inventare

  Maqin për pastrimin e kauqave tepijave interierit

  Shes maqinen e cila bën pastrimin e kauqave tepijave dhe interierit brenda veturave , është në gjend

  Podujevë 11 qershor 18:40
  270 €
 • 1 foto
  Sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Sallon ondulimi

  Shiten dy pasqyre dhe nje karrike per sallon ondulimi.qmimi 170 euro.

  Podujevë 19 maj 05:53
  153 €
 • 1 foto
  Maqin e barit
  Makineri dhe inventare

  Maqin e barit

  Maqin e barit per me shum infornata kontaktoni ne numrin 044 713 622

  Podujevë 17 maj 20:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Autolarje Karcher HDS890 200 bar
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HDS890 200 bar

  shes autolarjen karcher e sapo ardhur nga gjermonija osht 5.8kwa 380volt osht 200 bar model hds890 n

  Podujevë 2 maj 15:44
  1 €
 • 3 foto
  Toster
  Makineri dhe inventare

  Toster

  Shum i rujtun prodhim Gjerman

  Podujevë 21 prill 04:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes komplet tavolinat me karrika
  Makineri dhe inventare

  shes komplet tavolinat me karrika

  shes komplet karrikat me tavolina

  Podujevë 12 prill 21:47
  250 €
 • 4 foto
  Makinë per pjekje te pulave
  Makineri dhe inventare

  Makinë per pjekje te pulave

  Makinë per pjekje te pulave krejtsisht ne rregull mund te pjeken mbi 20 pula dhe mbi 40 te mbahen t

  Podujevë 12 prill 18:07
  500 €
 • 10 foto
  Shitet Hillti Scheppach
  Makineri dhe inventare

  Shitet Hillti Scheppach

  I po sa ardhur nga gjermanija posedon dy dalta te reja po ashtu per me shum info viber;+38649214292

  Podujevë 9 prill 20:05
  215 €
 • 11 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PER KUZHINA DHE RESTORANTE. GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ 044 205 539

  Podujevë 8 prill 00:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes stufen me dru 15 kw
  Makineri dhe inventare

  Shes stufen me dru 15 kw

  Pershendetje shes stufen me dru , eshte shum e ruajtune dhe e ka te montuar ventilatorin per ngrohj

  Podujevë 4 prill 18:15
  95 €
 • 6 foto
  shiten urgjent
  Makineri dhe inventare

  shiten urgjent

  shitet rafti me 4 pjese nr.viber+38344241091

  Podujevë 4 prill 17:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mobilje te blera ne zvicer
  Makineri dhe inventare

  Mobilje te blera ne zvicer

  Shume pak te perdorura i shes sepse tash nuk mr pershtaten ne sallaon se e kemi zgjeru sallonin,shit

  Podujevë 4 prill 07:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet skara komplet me shporet dhe fritez
  Makineri dhe inventare

  shitet skara komplet me shporet dhe fritez

  shitet skara komplet me 2 shporeta dhe fritezen te gjitha ne gjendje te rregullt viber +3834568785

  Podujevë 3 prill 18:19
  600 €
 • 3 foto
  Mbushtore
  Makineri dhe inventare

  Mbushtore

  Shes mbushtoren per uji deri ne 10 L Mbushtorja eshte ne gjendje te rregullt Ka shperlaresin rrotat

  Podujevë 3 prill 17:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skara
  Makineri dhe inventare

  Skara

  Skara

  Podujevë 3 prill 08:10
  150 €
 • 0 foto
  shpric
  Makineri dhe inventare

  shpric

  shpric por larje 100 bar i ardhur nga jasht

  Podujevë 2 prill 20:25
  70 €
 • 4 foto
  Furra
  Makineri dhe inventare

  Furra

  Shes furre te bukes ose pjekurinave te ndryshme , Eshte dy kateshe , te dy katet kan kontroll te veq

  Podujevë 2 prill 15:26
  890 €
 • 8 foto
  Invertar
  Makineri dhe inventare

  Invertar

  Invertar

  Podujevë 2 prill 13:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten raftet per lokal
  Makineri dhe inventare

  shiten raftet per lokal

  raftet jane 4 pjese

  Podujevë 2 prill 02:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten Makinat e Zdruktaris Made in Germany
  Makineri dhe inventare

  Shiten Makinat e Zdruktaris Made in Germany

  Shes makina te reja Jan prodhime GJermane Drebunge automatike hydraulike KM-5000-S-Hydro - Me gjatsi

  Podujevë 2 prill 00:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Linja per mbushje te ujit
  Makineri dhe inventare

  Linja per mbushje te ujit

  Shes Linjen per mbushje te bidonave deri ne 10 L Linija ka shperlaresen rrotative , mbushjen me ka

  Podujevë 1 prill 07:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skaner lexues barkodi
  Makineri dhe inventare

  Skaner lexues barkodi

  Shes lexues bar cod-i jan ne gjendje te mire kemi 3 cope ORBIT njeri nga ta eshte perdorur pak ku

  Podujevë 1 prill 07:34
  160 €
 • 5 foto
  Tavolina per market
  Makineri dhe inventare

  Tavolina per market

  Shesim Tavolina punuese me shirit levizese per market etj. Jane pothuajse te reja . Kemi 4 cope , N

  Podujevë 1 prill 07:34
  610 €