Makineri dhe inventare në shitje në Pogradec

 • 9 foto
  Makineri qepeni
  Makineri dhe inventare

  Makineri qepeni

  Shes makineri per prodhimin e profilave te qepenit me llamarine te galvanizuar. Spesori i llamarines

  Pogradec Dje, 20:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  URGJENT!!! SHITET FOTOKOPJE
  Makineri dhe inventare

  URGJENT!!! SHITET FOTOKOPJE

  E-STUDIO453 eshte Fotokopje Bardhe e Zi me 35 faqe në minutë është ideale për grupet punues ne zëna

  Pogradec 19 tetor 06:22
  350 €
 • 8 foto
  Makina larje lavatrice tharse hekur profesional
  Makineri dhe inventare

  Makina larje lavatrice tharse hekur profesional

  Makina profesionale larëse për shitje nga markave të famshme botërore. - Nga 7 deri në 80 kg - Miel

  Pogradec 16 tetor 09:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice larje industriale 16 kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice larje industriale 16 kg

  Makina profesionale larëse IPSO HC165 - 16,5 kg - 1000 centrifuge - Elektrik - 12 KW - Kontrolluar

  Pogradec 16 tetor 09:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina lavatrice larje Primus FS16
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice larje Primus FS16

  Ne shitje: Lavatrice profesionale Primus FS16 - 2011 vit - 16 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga

  Pogradec 16 tetor 09:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina larje / lavatrice industriele
  Makineri dhe inventare

  Makina larje / lavatrice industriele

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Electrolux W3130H - 13 kg - Ngrohje elektrike (12 KW) - Cen

  Pogradec 16 tetor 09:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina lavatrice larje Primus FS55
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice larje Primus FS55

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale Primus FS55 - 55 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga e lartë

  Pogradec 16 tetor 09:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional

  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional

  Pogradec 4 tetor 23:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Pogradec 4 tetor 23:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Pogradec 4 tetor 23:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shesim Lavatrice Tharse Hekura Industrial
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice Tharse Hekura Industrial

  Shesim Lavatrice Tharse Hekura Industrial

  Pogradec 4 tetor 23:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Pogradec 4 tetor 23:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tharse/Lavatrice/Hekura per hekurosje INDUSTRIALE
  Makineri dhe inventare

  Tharse/Lavatrice/Hekura per hekurosje INDUSTRIALE

  Shesim tharse,lavatrice,hekura per hekurosje INDUSTRIALE te sapo ardhura nga Gjermania.

  Pogradec 4 tetor 23:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri Zdruktari
  Makineri dhe inventare

  Makineri Zdruktari

  Eshte ne gjendje shume te mire 00393286551413 355698751698

  Pogradec 8 shtator 22:25
  1.900 €
 • 0 foto
  Color print
  Makineri dhe inventare

  Color print

  E perdorur

  Pogradec 22 gusht 19:51
  1.200 €
 • 5 foto
  Frigorifer banak
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak

  Shitet frigorifer banak madein italia ne gjendje te mire pune 700 vat eshte edhe me dollap posht cmi

  Pogradec 21 gusht 23:47
  400 €
 • 8 foto
  Makineri druri
  Makineri dhe inventare

  Makineri druri

  Makineri ne gjendje shume te mire pune,cmime te arsyeshme dhe te diskutueshem.per me shume info kont

  Pogradec 10 korrik 18:12
  10 Lek
 • 3 foto
  Sharre per mish OMEGA
  Makineri dhe inventare

  Sharre per mish OMEGA

  Shes sharre mishi , marka Omega , e ardhur nga Italia ne gjendje shume te mire . E shes per arsye mo

  Pogradec 6 korrik 11:09
  500 €
 • 8 foto
  Kantine per hamburger Zgare qymyri
  Makineri dhe inventare

  Kantine per hamburger Zgare qymyri

  Permban: friteze per skuqje (dyshe) , zgare qymyri , dy frigorifere , dy bombola gazi . E gjithe guz

  Pogradec 12 qershor 18:57
  3.200 €
 • 6 foto
  Impiant Per Prodhimin e Birres
  Makineri dhe inventare

  Impiant Per Prodhimin e Birres

  Impiant per prodhimin e birres .Prodhim hungarez dhe teper cilesor. Siguron 14mije litra per 24h.Gje

  Pogradec 2 maj 09:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim LAVATRICE/THARESE/HEKURA PER HEKUROSJE
  Makineri dhe inventare

  Shesim LAVATRICE/THARESE/HEKURA PER HEKUROSJE

  Shesim LAVATRICE/THARESE/HEKURA PER HEKUROSJE INDUSTRIALE

  Pogradec 19 prill 20:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lavatrice Hekura Tharese INDUSTRIALE
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Hekura Tharese INDUSTRIALE

  Shesim lavatrice,hekura,tharse industrial

  Pogradec 4 prill 11:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LAVATRICE ,THARESE DHE HEKUR PER HEKUROSKE
  Makineri dhe inventare

  LAVATRICE ,THARESE DHE HEKUR PER HEKUROSKE

  Shesim LAVATRICE Tharese dhe hekur me cmim te arsyetueshem .Për më shumë informacion kontaktoni tek

  Pogradec 4 prill 10:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim LAVATRICE,HEKURA DHE THARSE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  Shesim LAVATRICE,HEKURA DHE THARSE PROFESIONALE

  Shesim LAVATRICE,HEKURA DHE THARSE PROFESIONALE

  Pogradec 4 prill 07:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makineri druri dhe alumini
  Makineri dhe inventare

  Makineri druri dhe alumini

  Makineri druri dhe alumini ne gjendje shume te mire pune,vegla dore,pajisje te ndryshe,cmime te arsy

  Pogradec 4 prill 06:47
  10 €
 • 5 foto
   LAVATRICE THARSE HEKURA PROFESIONAL
  Makineri dhe inventare

  LAVATRICE THARSE HEKURA PROFESIONAL

  SHESIM LAVATRICE THARSE HEKURA PROFESIONAL

  Pogradec 4 prill 04:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri ambalazhi
  Makineri dhe inventare

  Makineri ambalazhi

  shitet kjo makinen e paketimit per grakunate e pluhur fillon qe nga 2.5 gr e siper prodhim gjerman

  Pogradec 4 prill 02:55
  10.000 €
 • 0 foto
  Manekina dhe Fustane Nuserie
  Makineri dhe inventare

  Manekina dhe Fustane Nuserie

  Shes 4 manekina.jane 3 bust dhe 1 manekine femer te 4-tra nga 150 mije lek dhe 10 fustane nuserie te

  Pogradec 4 prill 02:02
  150 Lek
 • 3 foto
  Mulli Ekspresi
  Makineri dhe inventare

  Mulli Ekspresi

  Shes Mulli per ekspres ne gjendje shum te mire !

  Pogradec 4 prill 01:59
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Pajisje mjekesore Ultrasound GE Logiq3 Pro BT 05
  Makineri dhe inventare

  Pajisje mjekesore Ultrasound GE Logiq3 Pro BT 05

  Shitet Eko, Ultrasound GE Logiq 3 Pro BT 05. Eko eshte e paisur me dy sonda, nje konvekse abdomina

  Pogradec 4 prill 00:31
  5.500 €
 • 5 foto
  SHESIM LAVATRICE THARSE HEKURA PROFESIONAL
  Makineri dhe inventare

  SHESIM LAVATRICE THARSE HEKURA PROFESIONAL

  SHESIM LAVATRICE THARSE HEKURA PROFESIONAL

  Pogradec 3 prill 23:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin shtypi Ofset AB Dick Ruby 3000
  Makineri dhe inventare

  Makin shtypi Ofset AB Dick Ruby 3000

  Shitet nga qe se perdori me jam jasht shtetit makin ofset ne gjendje te mire Makina ndodhet ne Str

  Pogradec 3 prill 20:40
  2.000 €
 • 5 foto
  Lavatrice/Tharse/Rrula profesional
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice/Tharse/Rrula profesional

  Shesim lavatrice,tharse,rrula profesional nga 13kg deri ne 100kg.

  Pogradec 3 prill 11:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makinë larëse profesionale
  Makineri dhe inventare

  Makinë larëse profesionale

  Për shitje makinë larëse profesionale MIELE WS5140 EL - 14/15 kg - 1000 rpm tjerr lartë - Ngrohje

  Pogradec 3 prill 06:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makinë larëse profesionale
  Makineri dhe inventare

  Makinë larëse profesionale

  Për shitje makinë larëse profesionale Electrolux W3180H - 18 kg - 900 rpm tjerr lartë - Ngrohje el

  Pogradec 3 prill 06:47
  1 €
 • 0 foto
  Sobe me Dru.
  Makineri dhe inventare

  Sobe me Dru.

  Shitet sobe me Dru.eshte pak lek nr cel 0683308794.

  Pogradec 2 prill 14:00
  2 Lek
 • 1 foto
  Dushe guzhine per te lar enet.
  Makineri dhe inventare

  Dushe guzhine per te lar enet.

  Dush guzhine per te lar enet shitet eshte pak lek.nr cel. 0693308794.

  Pogradec 2 prill 13:59
  12 Lek
 • 5 foto
  Lavatrice/Tharse/Rrula profesional
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice/Tharse/Rrula profesional

  Shesim lavatrice,tharse,rrula profesional nga 13kg-100kg.

  Pogradec 2 prill 06:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Pogradec 1 prill 07:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafeje

  Ekspres kafeje bashke pe pompe dhe filter lidhen 3faze osé monofase Kane vend per tu lidhur dhe me

  Pogradec 1 prill 06:21
  250 €
 • 2 foto
  Ekspres Trefazorc
  Makineri dhe inventare

  Ekspres Trefazorc

  Ekspres Trefazorc I erdhur NGA Italia ne gjendje te shkelqyer ka dhe pompen gati per pune pa mulli k

  Pogradec 1 prill 05:12
  300 €
 • 6 foto
  Kombinat druri
  Makineri dhe inventare

  Kombinat druri

  Makineri zdruktharie ne gjendje shume te mire pune e sapoardhur nga italia shume pak e perdorur.Funk

  Pogradec 16 shkurt 10:53
  3.600 €
 • 2 foto
  SUPER..CMIM 30 KOMPLETET E FUNDIT
  Makineri dhe inventare

  SUPER..CMIM 30 KOMPLETET E FUNDIT

  Shiten komplete tavolinash me nga 4 karrige.30 KOMPLETE TE FUNDIT.shum te bukura model I vecante.mat

  Pogradec 10 shkurt 12:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine profesionale lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makine profesionale lavatrice

  Ne shitje: 2x makina larëse profesionistët Girbau HS4012 - 12/13 kg - Tjerr High - 1000 rpm - Rin

  Pogradec 5 shkurt 10:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  paisje per parukeri
  Makineri dhe inventare

  paisje per parukeri

  1 kolltuk dhe 2 lavatesta te erdhura nga italia ne gjendje te shkelqyer

  Pogradec 23 janar 17:08
  500 €
 • 2 foto
  Lavaman kolltuk per parukeri
  Makineri dhe inventare

  Lavaman kolltuk per parukeri

  Lavaman + kolltuk per parukeri 2 komplete 150€ kompleti ne gjendje te shkelqyer

  Pogradec 18 janar 23:53
  150 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Makineri dhe inventare

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Pogradec 14 nëntor 08:26
  111 €
 • 1 foto
  Shiten makinerite
  Makineri dhe inventare

  Shiten makinerite

  Shitet makina per pjekjen e kafes, me kapacitet 20-25 kg .Makina ka po ashtu mullirin per bluarjen e

  Pogradec 2 prill 18:49
  5.000 €