Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Makineri dhe inventare në shitje në Prishtinë

 • 7 foto
  FURRE SPECIALE PER SENDVIQA .EKONOMIKE
  Makineri dhe inventare

  FURRE SPECIALE PER SENDVIQA .EKONOMIKE

  Mini furre profesionale per pizza dhe sandwichs , 1.6 kw shume ekonomike dhe efikase.prodhim Italia

  Prishtinë Sot, 20:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  paisje kuzhinash
  Makineri dhe inventare

  paisje kuzhinash

  shesim paisje per kuzhina dhe restorante 044 205 539 tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo

  Prishtinë Sot, 20:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE

  044 205 539 NTP, AMIGO ,FERIZAJ tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo berlingo jumpe

  Prishtinë Sot, 20:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FURRE E PIZZAVE MADHE DY ETAZH 123X84 CM
  Makineri dhe inventare

  FURRE E PIZZAVE MADHE DY ETAZH 123X84 CM

  PIZZA FURRE ITALIANE PREJ MODELEVE TE MDHAJA DIMENSIONI I BRENDSHEM I FURRES 123 X 84 CM 044 20

  Prishtinë Sot, 20:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Reklama
  Makineri dhe inventare

  Reklama

  Shitet Reklama 3D \"ARDI\" me Ndriqim ngjyre te kuqe drita LED ne gjendje shume te mire. ( QMIMI 160

  Prishtinë Sot, 20:02
  160 €
 • 11 foto
  Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier
  Makineri dhe inventare

  Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier

  Kuzhina per restourante - Të gjitha të reja pa perdorur ( ndermarrje prodhuese ) Paisje për kuzhn

  Prishtinë Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolinat per zyre
  Makineri dhe inventare

  Tavolinat per zyre

  Shiten tavolinat per zyre

  Prishtinë Sot, 19:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet makina e qepjes
  Makineri dhe inventare

  Shitet makina e qepjes

  She’s makinen e qepjes super e mir PFAFF e re tiptronik 2040

  Prishtinë Sot, 19:30
  550 €
 • 1 foto
  Pergolla - Cadra
  Makineri dhe inventare

  Pergolla - Cadra

  Shiten tri pergolla me mekanizem me dimenzione: 3.5 m ne gjeresi me 4.5 m hapje 5 m gjeresi me 4.5 m

  Prishtinë Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PAISJE TE KUZHINAVE ,RESTORANTEVE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE KUZHINAVE ,RESTORANTEVE

  SHESIM PAISJE TE REJA PER RESTORANTE DHE KUZHINA 044 205 539 tag pikap pickup caddy ceddy c

  Prishtinë Sot, 18:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje Hoteliere Italiane ,Holandeze dhe Turke
  Makineri dhe inventare

  Paisje Hoteliere Italiane ,Holandeze dhe Turke

  shesim paisje profesionale Hoteliere per kafene ,restorante ,fast food etj shif fotot jane origji

  Prishtinë Sot, 18:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gjenerator Perkins Anglez 72.5 Kw Automatik
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator Perkins Anglez 72.5 Kw Automatik

  Shitet gjeneratori Perkins Anglez 72.5 Kw shum pak i perdorur.Esht ble i ri ka kushtuar 12.000euro,s

  Prishtinë Sot, 18:11
  6.200 €
 • 4 foto
  SERVISIM I PAISJEVE TE RESTORANTEVE
  Makineri dhe inventare

  SERVISIM I PAISJEVE TE RESTORANTEVE

  BEJ SERVISIMIN E SHPORETAVE ,SKARAVE PROFESIONAL TE PLINIT PER RESTORANTE TEL 044 205 539

  Prishtinë Sot, 18:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Prishtinë Sot, 18:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kosë (makinë) bari me benzin
  Makineri dhe inventare

  Kosë (makinë) bari me benzin

  Shes kosen e barit me benzin. Makina osht Migros dhe funksionon perfekt. Gasi i rritet sipas nevojes

  Prishtinë Sot, 18:04
  90 €
 • 7 foto
  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines
  Makineri dhe inventare

  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines

  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines 044-121-961 Kitchen sponge line: • While in terms

  Prishtinë Sot, 17:30
  18.000 €
 • 6 foto
  Maqina per tharjen e drrasave.
  Makineri dhe inventare

  Maqina per tharjen e drrasave.

  Maqina per tharjen e drrasave. Kontakti 044-121-961 Technical detail mod.mac 300/2G 34.2 KW/h mat

  Prishtinë Sot, 17:30
  2.800 €
 • 7 foto
  Maqinat per prodhimin e Najllonit
  Makineri dhe inventare

  Maqinat per prodhimin e Najllonit

  Maqinat per prodhimin e Najllonit. 044-121-961

  Prishtinë Sot, 17:30
  35.000 €
 • 7 foto
  Maqina Per prodhim te sungjerit.
  Makineri dhe inventare

  Maqina Per prodhim te sungjerit.

  Maqina Per prodhim te sungjerit. INFO: Kontakti 044-121-961

  Prishtinë Sot, 17:29
  35.000 €
 • 5 foto
  RAFT PER PIJE ETJ..
  Makineri dhe inventare

  RAFT PER PIJE ETJ..

  Shes RAFTIN per pije etj... +38649307575

  Prishtinë Sot, 15:31
  60 €
 • 3 foto
  Toster
  Makineri dhe inventare

  Toster

  shitet Tosteri Profesional per fast food i perdorur por ne gjendje te rregullt, per me shume info ne

  Prishtinë Sot, 15:22
  75 €
 • 1 foto
  Shitet disa sirtarë në rrotë me nga 3 fioka
  Makineri dhe inventare

  Shitet disa sirtarë në rrotë me nga 3 fioka

  Jane nga iverica e bardhe trashesi 2.2cm. Dimenzionet 40cm gjeresia, 60cm lartesia + 3cm rrotet, 50c

  Prishtinë Sot, 15:18
  40 €
 • 1 foto
  Sofa 2+1 lekure me tavoline per zyre apo shtepi
  Makineri dhe inventare

  Sofa 2+1 lekure me tavoline per zyre apo shtepi

  Shiten sofa si ne foto, shume moderne. --Viber: +38344647198 ------------------------------------

  Prishtinë Sot, 15:17
  320 €
 • 4 foto
  Shitet Inventar per Piceri apo Pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventar per Piceri apo Pasticeri

  Shesim urgjentisht inventarin e plote per piceri, kafene apo pasticeri. Inventari eshte shume pak i

  Prishtinë Sot, 15:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina
  Makineri dhe inventare

  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE ,PRODUKTE ITALIANE DHE TURKE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBE

  Prishtinë Sot, 15:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Prishtinë Sot, 15:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Reklama per shitore
  Makineri dhe inventare

  Reklama per shitore

  Reklama per shitore Dimensionet 5.20m x 70 3m x 70 2.70m x 70

  Prishtinë Sot, 13:10
  150 €
 • 11 foto
  Makina per mishtore dhe industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per mishtore dhe industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Prishtinë Sot, 12:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Inventar per kafiteri
  Makineri dhe inventare

  Inventar per kafiteri

  Shitet komplet inventari per kafiteri 20 tavolina me nga 4 karrike, shanku i ri si dhe nje qader e j

  Prishtinë Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Detektor per kontrollim te pareve Me UV
  Makineri dhe inventare

  Detektor per kontrollim te pareve Me UV

  Detektor per kontrollim te pareve Me drite UV Punon mir

  Prishtinë Sot, 12:22
  100 €
 • 5 foto
  Shes Shankun,Llaminatin,Reklamën
  Makineri dhe inventare

  Shes Shankun,Llaminatin,Reklamën

  Llaminat antibakterial 28 m2 çmimi 290 euro. Shanku i gatshëm për punë 290 euro 2 pjesë,pjesa e posh

  Prishtinë Sot, 11:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet interier komplet per butik.
  Makineri dhe inventare

  Shitet interier komplet per butik.

  Interier komplet, 4 kuklla, shank, ndriqim, reklama,+ 300 varese te drurit.

  Prishtinë Sot, 10:56
  1.800 €
 • 6 foto
  DeLonghi CAFFÈ VENEZIA
  Makineri dhe inventare

  DeLonghi CAFFÈ VENEZIA

  Shitet... eshte i po sa ardhur nga Gjermania ... ne gjendje shume te rregullte ... per me shume shi

  Prishtinë Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  cnc per stiropor dekor model 2018
  Makineri dhe inventare

  cnc per stiropor dekor model 2018

  SHIKO KATALOGUN http://www.dunyaeps.com/dunyaeps2017.pdf http://www.alpsove.com/alp-sove-katalog.pd

  Prishtinë Sot, 09:14
  6.500 €
 • 1 foto
  Shitet Maqina e Akullit industriale
  Makineri dhe inventare

  Shitet Maqina e Akullit industriale

  Shiten maqinat e Akullit industriale 2 x 250 kg /24h Prodhim anglez ne gjende te mire 049133177

  Prishtinë Sot, 09:01
  3.300 €
 • 1 foto
  Rafta mer shitoe (minimarkete)
  Makineri dhe inventare

  Rafta mer shitoe (minimarkete)

  Shiten raftat te murit 10 m dhe te mesit 11m .qmimi 1400 eu kkmplet. Inf ne tel ose viber 044129189

  Prishtinë Sot, 02:04
  1.400 €
 • 2 foto
  XEROX 700 me finisher. ( URGJENT )
  Makineri dhe inventare

  XEROX 700 me finisher. ( URGJENT )

  Shitet Xerox 700 ne gjendje te rregullt eshte me finisher.

  Prishtinë Sot, 01:42
  4.450 €
 • 0 foto
  Maqin per paketimin e pijatave te plastikes
  Makineri dhe inventare

  Maqin per paketimin e pijatave te plastikes

  Maqin pe paketimin e kutijave dhe pijatave te plastikes edhe jan 2 topa plastik per mbyllje nga 800

  Prishtinë Sot, 00:05
  350 €
 • 1 foto
  Frotez per pasta
  Makineri dhe inventare

  Frotez per pasta

  Frotez elektrike per zirje te pastave e shum gjerave te tjera e rdhur nga anglia Ju lutem kontakto

  Prishtinë Dje, 23:57
  250 €
 • 2 foto
  Skara per pjekje dhe zirje
  Makineri dhe inventare

  Skara per pjekje dhe zirje

  Skara elekrike falcon nga anglia Ashte per pjekje dhe zirjen e te gjitha llojeve te ushqimit Capaci

  Prishtinë Dje, 23:08
  350 €
 • 7 foto
  Macgina per prodhim te ushqimit
  Makineri dhe inventare

  Macgina per prodhim te ushqimit

  2 Maqinat per prodhimin e ushqimit nga anglia prodhojn 4000 copa ne ore ne form trekandeshe gjysemh

  Prishtinë Dje, 22:10
  550 €
 • 1 foto
  Cerad te diellit
  Makineri dhe inventare

  Cerad te diellit

  Cerada per mbrojtje nga dielli. Cerada eshte e pershtatshme per lokale afariste Dimensionet : 4m gje

  Prishtinë Dje, 21:40
  180 €
 • 2 foto
  AUTOLARJE NGA GJERMANIA
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mire. Punon mire dhe esht

  Prishtinë Dje, 20:31
  45 €
 • 3 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mire. Pun

  Prishtinë Dje, 20:16
  95 €
 • 1 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 3770 NGA GJERMANIA
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 3770 NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER 3770 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mire

  Prishtinë Dje, 20:15
  130 €
 • 2 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER K 3.20 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mi

  Prishtinë Dje, 20:15
  105 €
 • 1 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 570 NGA GJERMANIA
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 570 NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER K 570 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mir

  Prishtinë Dje, 20:14
  170 €
 • 0 foto
  AUTOLARJE ME DY PISTOLE e ardhur nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE ME DY PISTOLE e ardhur nga Gjermania

  Shitet autolarja me dy pistole e sapo ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te fort.

  Prishtinë Dje, 20:14
  190 €
 • 0 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 620 M nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 620 M nga Gjermania

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER 620 M e sapo ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presio

  Prishtinë Dje, 20:13
  195 €
 • 1 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER K 5.660 nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER K 5.660 nga Gjermania

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER K 5.660 e sapo ardhur nga Gjermania. Autolarja ka pre

  Prishtinë Dje, 20:13
  230 €