Makineri dhe inventare në shitje në Prishtinë

 • 11 foto
  Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier
  Makineri dhe inventare

  Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier

  Kuzhina per restourante - Të gjitha të reja pa perdorur ( ndermarrje prodhuese ) Paisje për kuzhn

  Prishtinë Sot, 17:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE TE PRODHIMIT ITALIAN ,GJERMAN ,HOLANDEZ DHE TURK JU MI

  Prishtinë Sot, 16:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Prishtinë Sot, 15:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  paisje kuzhinash dhe fast food
  Makineri dhe inventare

  paisje kuzhinash dhe fast food

  shesim paisje te restoranteve dhe fast food 044 205 539 ju mirepresim tag pikap pickup caddy cedd

  Prishtinë Sot, 15:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Peshore me barkod
  Makineri dhe inventare

  Peshore me barkod

  Peshore me barkod 30/15 kg Viber whatsapp +383 43 500 552 Facebook - igmaelectronics

  Prishtinë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrika
  Makineri dhe inventare

  Karrika

  Shiten karrika per sallon ondulimi unike dhe shum te pershtateshme... Qmimi e diskutushem

  Prishtinë Sot, 14:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Paisje per frizer parukeri grimere sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Paisje per frizer parukeri grimere sallon ondulimi

  Shiten paisjet per frizer/e grimere sallon ondulimi: Pasqyra per floke, pasqyra per grim, dollapi

  Prishtinë Sot, 14:11
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Tavolina + karrige + paisje per kuzhin
  Makineri dhe inventare

  Tavolina + karrige + paisje per kuzhin

  Shitet inventari dhe paisjet per kuzhin ne gjendje perfekte thuaj se te reja vetem 2 muaj te perdoru

  Prishtinë Sot, 13:54
  1 €
 • 2 foto
  Sallon ondulimi frizere frizerka paisje
  Makineri dhe inventare

  Sallon ondulimi frizere frizerka paisje

  Shes dy pasqyre me komoda dhe ma rafta,dy karrika pune ulset per pritje e gjera tjera

  Prishtinë Sot, 13:23
  400 €
 • 2 foto
  Invertar
  Makineri dhe inventare

  Invertar

  Shitet invertari 16tavolina, 26 karrike druri dhe 23 karrike per teras dhe separe 5 metra.

  Prishtinë Sot, 13:09
  2.500 €
 • 8 foto
  Shesim liftat me moderne me cmime speciale
  Makineri dhe inventare

  Shesim liftat me moderne me cmime speciale

  Shesim dhe bejme montimin e liftave me moderne me cmimet me te lira ne treg. Te gjitha llojet dhe ma

  Prishtinë Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makinë për ngjitjen e ABS
  Makineri dhe inventare

  Makinë për ngjitjen e ABS

  Makina është në gjendje të rregullt. Viti i prodhimit : 02.11.2013. Prodhim nga Turqia / Ayza Bant 4

  Prishtinë Sot, 11:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE NGA INOXI
  Makineri dhe inventare

  PAISJE NGA INOXI

  SHESIM PAISJE NGA ROFAJI ,INOXI 044 205 539 tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo berlin

  Prishtinë Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Shankun,Llaminatin,Reklamën
  Makineri dhe inventare

  Shes Shankun,Llaminatin,Reklamën

  Llaminat antibakterial 28 m2 çmimi 290 euro. Shanku i gatshëm për punë 290 euro 2 pjesë,pjesa e posh

  Prishtinë Sot, 11:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Inventer TrippLite 6000W, 48V (4x12V), APSX6048VR
  Makineri dhe inventare

  Inventer TrippLite 6000W, 48V (4x12V), APSX6048VR

  https://www.tripplite.com/6000w-powerverter-aps-x-series-48vdc-208-230v-inverter-charger-pure-sine-w

  Prishtinë Sot, 11:22
  1.100 €
 • 1 foto
  Shitet disa sirtarë në rrotë me nga 3 fioka
  Makineri dhe inventare

  Shitet disa sirtarë në rrotë me nga 3 fioka

  Jane nga iverica e bardhe trashesi 2.2cm. Dimenzionet 40cm gjeresia, 60cm lartesia + 3cm rrotet, 50c

  Prishtinë Sot, 11:21
  40 €
 • 11 foto
  Paisje kuzhinash Restorantesh nga inoxi
  Makineri dhe inventare

  Paisje kuzhinash Restorantesh nga inoxi

  shesim paisje nga inoxi per Hotelieri dhe restorante me garancion gjindemi perballe ETC ferizaj

  Prishtinë Sot, 11:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet sirtari, dollap me rafte
  Makineri dhe inventare

  Shitet sirtari, dollap me rafte

  Materiali iverice e bardhe 2cm. Dimenzionet 202.5cm x 120cm x 45cm ---------------------------------

  Prishtinë Sot, 11:21
  130 €
 • 11 foto
  KUZHINA PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  KUZHINA PROFESIONALE

  SHESIM PAISJE INDUSRIALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE ,,, 044 205 539

  Prishtinë Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA

  shesim paisje per Restorante dhe fast food ,shitorja jone gjindet perballe ETC ,ne Ferizaj 044 205

  Prishtinë Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Furra e picave italiane
  Makineri dhe inventare

  Shitet Furra e picave italiane

  Furre per Pica Dy katshe Dimensionet e jashtme 100x80cm Dimensioni i mbrendshem (kati ) 70x 70 cm

  Prishtinë Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  inventar për për berber komplet
  Makineri dhe inventare

  inventar për për berber komplet

  Shes inventarin për berber komplet siç shihet në foto përfshirë ndriçimin tv me të gjitha pajisjet e

  Prishtinë Sot, 10:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  APARAT i kafes EXPRES dy grupsh
  Makineri dhe inventare

  APARAT i kafes EXPRES dy grupsh

  APARAT i kafes EXPRES dy grupsh LEO ne gjendje shum te mir i servisuar vjen me pomp filter dhe mulli

  Prishtinë Sot, 10:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shese skarèn 270 euro
  Makineri dhe inventare

  shese skarèn 270 euro

  shese skare me qynke kumpleté. Çmimi 270 euro 📞🟣+38349611324 📞049611324

  Prishtinë Sot, 10:29
  270 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  shesim paisje profesionale hoteliere te prodhimit Holandez ,turk dhe italian, na vizitoni ju mirep

  Prishtinë Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FURRE SPECIALE PER SENDVIQA .EKONOMIKE
  Makineri dhe inventare

  FURRE SPECIALE PER SENDVIQA .EKONOMIKE

  Mini furre profesionale per pizza dhe sandwichs , 1.6 kw shume ekonomike dhe efikase.prodhim Italia

  Prishtinë Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  USB RFID lexues i kartelave125khz
  Makineri dhe inventare

  USB RFID lexues i kartelave125khz

  USB RFID Contactless Proximity Smart Card Reader Brand New 125Khz EM4100 Për më shumë informata viz

  Prishtinë Sot, 10:02
  27 €
 • 7 foto
  MAKINERI PER SHPIM NEN TOKE
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER SHPIM NEN TOKE

  SHITET MAKINERIA PER SHPIME NEN TOKE PER KALIMIN E TUBAVE KABLLOVE ETJ, PA PASUR NEVOJE PER TE PRIS

  Prishtinë Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina per mishtore dhe industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per mishtore dhe industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Prishtinë Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes nxemsen e plinit (kepurdhe) + boca
  Makineri dhe inventare

  Shes nxemsen e plinit (kepurdhe) + boca

  Shes nxemsen e plinit këpurdhë ne gjendje te rregullt vjen komplet me boce . Te interesuarit mund t

  Prishtinë Sot, 09:29
  120 €
 • 4 foto
  Shes 30 karrika
  Makineri dhe inventare

  Shes 30 karrika

  Shes 30 karrika ne gjendje te rregullt , karrikat jane lekur dhe shume te pershtatshme per zyre , ca

  Prishtinë Sot, 09:29
  600 €
 • 1 foto
  Makina lavatrice larje Primus 55 kg
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice larje Primus 55 kg

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale Primus FS55 - 55 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga e lartë

  Prishtinë Sot, 09:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale lavatrice larje I RI - NEW
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje I RI - NEW

  Për shitje: Profesionalnu perilicu rublja FAGOR LAP10 - 10 kg - Greenje na struju (6 KW) - Centrif

  Prishtinë Sot, 09:05
  3.300 €
 • 2 foto
  Industriale lavatrice & tharse larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice & tharse larje

  Për shitje: Makinë larëse profesionale Miele PWT6089 / PT7189 - 8 kg / 8 kg - Rryma elektrike (6KW

  Prishtinë Sot, 09:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale tharese tharse lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Industriale tharese tharse lavatrice pastrim kimik

  Ne shitje: Makinë tharëse profesionale MIELE PT8523 EL - 13 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga e

  Prishtinë Sot, 09:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina lavatrice profesionale
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice profesionale

  Për shitje makinë larëse profesionale MIELE WS5140 EL - 14/15 kg - 1000 rpm tjerr lartë - Ngrohje

  Prishtinë Sot, 09:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tharëse profesionale !!!
  Makineri dhe inventare

  Tharëse profesionale !!!

  Për shitje tharëse profesionale nga markave të famshme botërore. - Nga 7 deri në 50 kg - Miele, Ele

  Prishtinë Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Industriale tharse lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale tharse lavatrice larje

  Per shitje Makinë qepëse profesionale Electrolux T3650 - 35 kg - Gjelbër për energjinë elektrike (

  Prishtinë Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina lavatrice profesionale
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice profesionale

  Ne shitje: 2x makina larëse profesionistët Girbau HS4012 - 12/13 kg - Tjerr High - 1000 rpm - Rin

  Prishtinë Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale tharse - tharese MIELE PROFESSIONAL
  Makineri dhe inventare

  Industriale tharse - tharese MIELE PROFESSIONAL

  Ne shitje: Profesionale Tharëse Profesionale - Miele PT7331 EL - 13/16 kg - Ngrohje elektrike - 17

  Prishtinë Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina Pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makina Pastrim kimik lavatrice

  Për shitje makinat e pastrimit të thatë 15, 17, 22 kg. Markat më të mira - Union dhe Realstar - It

  Prishtinë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hekur Miele HM21-140
  Makineri dhe inventare

  Hekur Miele HM21-140

  Për shitje makine profesionale hekuri Miele HM21-140 * 1,4 Metar width punës * Ngrohje elektrike -

  Prishtinë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale makina lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale makina lavatrice larje

  Lavatrice profesionale Ipso HC100 - 2012 vit - 10 kg - Ngrohje elektrike - 12 KW - Centrifuga e lar

  Prishtinë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina larese larje lavatrice industriale
  Makineri dhe inventare

  Makina larese larje lavatrice industriale

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Electrolux W3130H - 13 kg - Ngrohje elektrike (12 KW) - Cen

  Prishtinë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Industriale lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Girbau HS4022 - 23 kg - Rryma elektrike (18 KW) - Centrifug

  Prishtinë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina lavatrice larje Primus FS16
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice larje Primus FS16

  Ne shitje: Lavatrice profesionale Primus FS16 - 2011 vit - 16 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga

  Prishtinë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Makina larje lavatrice tharse hekur profesional
  Makineri dhe inventare

  Makina larje lavatrice tharse hekur profesional

  Makina profesionale larëse për shitje nga markave të famshme botërore. - Nga 7 deri në 80 kg - Miel

  Prishtinë Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Industriale lavatrice larje Electrolux 13/18/24 kg
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje Electrolux 13/18/24 kg

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale Electrolux W3130H / 4180H - 13/18/24 kg - Rryma elektrike (1

  Prishtinë Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Industriale lavatrice larje pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje pastrim kimik

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale MIELE PW 6167 EL - 16 kg - Ngrohja e energjisë elektrike (18

  Prishtinë Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Industriale lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje

  Ne shitje: Lavatrice profesionale Primus FS16 - 2011 vit - 16 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga

  Prishtinë Sot, 09:02
  Me Marrveshje