Makineri dhe inventare në shitje në Prizren

 • 2 foto
  MAKINA PER VAKUM  2018 Model
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER VAKUM 2018 Model

  qmimet ndrohen sipas dimenzioneve dhe funksioneve 1300 euro -1500 euro -1600 euro SHIKONI VIDEON

  Prizren Sot, 15:00
  1.300 €
 • 1 foto
  MAKINA PER PAKETIM XHYSEM AUTOMATIKE
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER PAKETIM XHYSEM AUTOMATIKE

  MAKINA ME VAGE XHYSEMA ATOMATIKE PROLLIM TURKIS ME POROSI E BIJM QDIMI DERI KOSOVE Makinë mbushëse

  Prizren Sot, 15:00
  2.100 €
 • 2 foto
  MAKINA PER DATA DHE AFATE
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER DATA DHE AFATE

  MAKINA PER DATA FULL AUTOMATIK 1100 E XHUSEM AUTOMATIK 730 E MANUELL 350 E PER ME SHUM DETAJE VIZITO

  Prizren Sot, 14:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina pres per shtyllje -ara -bajama-susam -badem
  Makineri dhe inventare

  Makina pres per shtyllje -ara -bajama-susam -badem

  makina per shtryllje seneve te thata shiko videon https://www.youtube.com/watch?v=dmM6DN4e4B4&f

  Prizren Sot, 14:58
  2.500 €
 • 4 foto
  MAKINA VAKUM ME FURE LINJE-  Makinakosova
  Makineri dhe inventare

  MAKINA VAKUM ME FURE LINJE- Makinakosova

  MAKINE ME FURE LINJE PROLLIM TURKIS ME POROSI SIPAS DIMENZIONEVE E BIJM PER ME SHUM INFORMATA VIZITO

  Prizren Sot, 14:57
  3.800 €
 • 0 foto
  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION

  KOMPLET SET PER LARJEN E TEPIJAVE DHE KAUQAVE 4 PJESE ESHTE MAKINA PROLLIM TURKIS ME POROSI E BIJME

  Prizren Sot, 14:57
  5.000 €
 • 0 foto
  SHITET FURRA E BUKES 128buk URGJENT!!
  Makineri dhe inventare

  SHITET FURRA E BUKES 128buk URGJENT!!

  FURRA ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT E QMINTUAR VITI I PRODHIMIT 2005 FURRT JAN TE BEOGRADIT ME DRU QM

  Prizren Sot, 14:57
  3.200 €
 • 0 foto
  Makina per mbushje 100-1000 ml
  Makineri dhe inventare

  Makina per mbushje 100-1000 ml

  Makine pe mbushje shamponave dhe lengjeve automatik Transprti sipas mardheshjes https://youtu.be/OTo

  Prizren Sot, 14:55
  2.100 €
 • 5 foto
  ASENSOR PALUESE 8 METER LARTESIA
  Makineri dhe inventare

  ASENSOR PALUESE 8 METER LARTESIA

  me ryme edhe me porosi marohet me bateri sipas kerkeses edhe me lartesi me the madhe ose me te voge

  Prizren Sot, 14:54
  8.200 €
 • 3 foto
  vinq per fabrika
  Makineri dhe inventare

  vinq per fabrika

  vinq me tonazh te ndrydhme 1 ton qmimi-1800 2 ton qmimi-2100 3 ton qmimi 2400 5 ton qmimi 3000 euro

  Prizren Sot, 14:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vetrin per embelsira 1m italje
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per embelsira 1m italje

  Shes vetrinen ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur nga italia. Eshte per embelsira salla etj ka ndi

  Prizren 12 korrik 16:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolin e punes pa ftofje ne te gjita anet inox
  Makineri dhe inventare

  Tavolin e punes pa ftofje ne te gjita anet inox

  Shes tavolinen ne te gjitha anet inox dyert i ka me llagera per me shum kontakto edhe ne viber +383

  Prizren 12 korrik 16:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kazan per mikser 30l i ri +tel+bri per brum inox
  Makineri dhe inventare

  Kazan per mikser 30l i ri +tel+bri per brum inox

  Shes kazanin te ri te pa perdorur 30l +telin e ri dhe brinin per brum gjithashtu te ri. Shiten edhe

  Prizren 12 korrik 16:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer reklamus per pije shum i bukur
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer reklamus per pije shum i bukur

  Shes frigoriferin ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga italia prodhim italjan ftof shum mir shu

  Prizren 12 korrik 16:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FURRA DHE MIKSERA ITALIAN TE REJA
  Makineri dhe inventare

  FURRA DHE MIKSERA ITALIAN TE REJA

  SHESIM PAISJE ITALIANE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER :

  Prizren 12 korrik 16:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan dyshe shum pak e perdorur
  Makineri dhe inventare

  Fontan dyshe shum pak e perdorur

  shes fontanen dyshe ne gjendje te shkelqyer pune shum e ruajtur pa asnje vrejtje te vetme fotografit

  Prizren 12 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furr per 6 pica me plin italjane
  Makineri dhe inventare

  Furr per 6 pica me plin italjane

  Shes furren per 6pica me plin italjane shum e ruajtur me shamot ne gjendje perfekte qmimi sipas mar

  Prizren 12 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bajmari per makarona gjellra pasta etj
  Makineri dhe inventare

  Bajmari per makarona gjellra pasta etj

  Shes bajmarin (mbajtse me nxemje) per makarona pasta gjellra etj prodhim italjan qmimi i volitshem p

  Prizren 12 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolin pune inox e re e pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune inox e re e pa perdorur

  tavolin pune inox te reja te pa perdorura 1 meter 1.5 meter. 2.2 meter me nje polis dhe me dy pol

  Prizren 12 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrin per akullore me 6 vaska
  Makineri dhe inventare

  Vitrin per akullore me 6 vaska

  Shes vetrinen per akullore ne gjendje perfekte ka ftofje perfekte shum e ruajtur prodhim italjan esh

  Prizren 12 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Posedojm te gjith llojet e telave per miksera
  Makineri dhe inventare

  Posedojm te gjith llojet e telave per miksera

  Posedojm te gjith llojet e telave dhe riparimin e tyre per miksera me dimenzjone te ndryshme per me

  Prizren 12 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shporet +skar profesjonale industriale
  Makineri dhe inventare

  Shporet +skar profesjonale industriale

  Shes shporetin me 4 flaka dhe skaren industriale profesjonale per hoteleri shum te ruajtura prodhime

  Prizren 12 korrik 15:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

  Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas ma

  Prizren 12 korrik 15:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Friz reklamus per pije me ftofje
  Makineri dhe inventare

  Friz reklamus per pije me ftofje

  Shes frizin ne gjendje te shkelqyer shum pak i perdorur ndriqimi led ftof shum mir shum i bukur ftof

  Prizren 12 korrik 15:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes vinçin 2 tonsh
  Makineri dhe inventare

  Shes vinçin 2 tonsh

  Shes vinçin 2 tonsh per autoservis dhe pun tjera eshte e re pa perdorun

  Prizren 12 korrik 15:47
  140 €
 • 4 foto
  Shes makin paketimi
  Makineri dhe inventare

  Shes makin paketimi

  Shes makin paketimi sheqeri per kafes makina eshte e re pa perdorun makina ben 3 dhoje pak me 6 mu

  Prizren 12 korrik 15:46
  3.200 €
 • 3 foto
  Vetrin me ftofje italjane -30
  Makineri dhe inventare

  Vetrin me ftofje italjane -30

  Shes vetrinen italjane ne gjendje te shkelqyer pa asnje vrejtje te vetme Ndriqimi led -30.Eshte per

  Prizren 12 korrik 15:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Llabo per akullore Carpigiani 20litersh
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore Carpigiani 20litersh

  Shes llabon per akullore e posa ardhur nga italia ne gjendje perfekte prodhim italjan Carpigiani esh

  Prizren 12 korrik 15:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser per brum (2shpejtsi) italjan
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum (2shpejtsi) italjan

  mikseri eshte ne gjendje perfekte prodhim italjan me dy shpejtsi i qohet koka nalt per me nxjerr bru

  Prizren 12 korrik 15:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave
  Makineri dhe inventare

  Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave

  shes firren per te gjith llojeve te brumnave eshte italjane e tera eshte inox pjekjen e ka perfekte

  Prizren 12 korrik 15:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolin pune me ftofje per burek embelsira etj.
  Makineri dhe inventare

  Tavolin pune me ftofje per burek embelsira etj.

  Shes tavolinen me ftofje ne gjendje perfekte per byrek embelsira etj shum e ruajtur me bunker qmimi

  Prizren 12 korrik 15:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vetrin per Embelsira 1.60cm italjane
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per Embelsira 1.60cm italjane

  Shes vetrinen ne gjendje te shkelqyer prodhim italjan me ftofje perfekte shum e ruajtur ndriqimi led

  Prizren 12 korrik 15:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Friz per pije coca cola bazen si i ri
  Makineri dhe inventare

  Friz per pije coca cola bazen si i ri

  Shes frizin ne gjendjw te shkelqyer ka ftofje me ajr shum i ruajtur ndriqimi led qmimi i diskutueshe

  Prizren 12 korrik 15:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aparat per kafe i ri i pa perdorur
  Makineri dhe inventare

  Aparat per kafe i ri i pa perdorur

  Shes aparatin per kafe te ri i pa perdorur per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143

  Prizren 12 korrik 15:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Llabo per akullore CATABRIGA ITALJANE 20L
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore CATABRIGA ITALJANE 20L

  Shes llabon per akullore e sapo ardhur nga italia prdhim italjan CATABRIGA ne gjendje te shkelqyer s

  Prizren 12 korrik 15:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Piksne(vaska) per akullore dhe per gjellra inox
  Makineri dhe inventare

  Piksne(vaska) per akullore dhe per gjellra inox

  Shes vaskat per akullore dhe gjellra inox me madhsi thellsi dhe forma te ndryshme per me shum kontak

  Prizren 12 korrik 15:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Aparat per akullore Carpigiani prodhim italjan
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore Carpigiani prodhim italjan

  shes aparatin per akullore carpigiani ne gjendje te shkelqyer eshte i servisuar te gjitha pjeset i

  Prizren 12 korrik 15:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vetrin per sallatra ose mish 1muaj e perdorur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per sallatra ose mish 1muaj e perdorur

  Shes vetrinen ne gjendje perfekte 1muaj e perdorur e re pa asnje vij te vetme eshte per sallatra edh

  Prizren 12 korrik 15:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser per embelsira dhe brum italjan (2shpejtsi)
  Makineri dhe inventare

  Mikser per embelsira dhe brum italjan (2shpejtsi)

  Shes mikserin ne gjendje te shkelqyer prodhim italjan eshte per brum dhe per embelsira 30litersh me

  Prizren 12 korrik 15:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tend per lokal
  Makineri dhe inventare

  Tend per lokal

  Shes tenden per lokam shum e ruajtur. Dimenzjonet e saj jan:Gjatsia 5m hapet 3meter qmimi i diskutu

  Prizren 12 korrik 15:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Reshov me 4 flaka i ri industrial
  Makineri dhe inventare

  Reshov me 4 flaka i ri industrial

  Shes reshovin e ri industrial i pa perdorur per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143

  Prizren 12 korrik 15:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser per brum me dy shpejtsi italjan si i ri
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum me dy shpejtsi italjan si i ri

  Shes mikserin e sapo ardhur nga italia prodhim italjan me dy shpejtsi shum i ruajtur qmimi i volitsh

  Prizren 12 korrik 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mikser planetar italian 40litersh me shpejtsi
  Makineri dhe inventare

  Mikser planetar italian 40litersh me shpejtsi

  Shes mikserin planetar ne gjendje perfekte prodhim italjan eshte 40litersh me shpejtsi nuk nihet ka

  Prizren 12 korrik 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Posedojm pjes per aparata te akullores dhe fontana
  Makineri dhe inventare

  Posedojm pjes per aparata te akullores dhe fontana

  posedojm te gjith llojet e pjeseve te aparatave per akullore dhe fontanave te reja dhw te perdorura

  Prizren 12 korrik 15:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per aparat te akullores CARPIGIANI
  Makineri dhe inventare

  Pjes per aparat te akullores CARPIGIANI

  shes te gjitha llojet e pjeseve per aparatave te akullores CARPIGIANI te reja dhe te perdorurura dh

  Prizren 12 korrik 15:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Furr me ventilator italjane industriale model i ri
  Makineri dhe inventare

  Furr me ventilator italjane industriale model i ri

  Shes furren industriale italjane me ventilator model i ri ban pjekjen e te gjitha llojeve te pjekuru

  Prizren 12 korrik 15:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fontan granitore me burgji prodhim italjan
  Makineri dhe inventare

  Fontan granitore me burgji prodhim italjan

  shes fontanen granitore me burgji prodhim italjan Ugolini shum e rujtum qmimi sipas marrveshjes per

  Prizren 12 korrik 15:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vetrin per embelsira vertikale 4anet gjam
  Makineri dhe inventare

  Vetrin per embelsira vertikale 4anet gjam

  She\'s vetrinen per embelsira ne 4anet gjam since e re shihet edhe ne fotografi ka ftofje perfekte

  Prizren 12 korrik 15:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shankt sherbyer me dollap e fiok i ri
  Makineri dhe inventare

  Shankt sherbyer me dollap e fiok i ri

  Shes shanktin ne gjendje perfekte i ri me dollap e fijok qmimi i arsyseshem per me shum kontakto edh

  Prizren 12 korrik 15:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE ITALIANE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE ITALIANE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Prizren 12 korrik 14:56
  Me Marrveshje