Makineri dhe inventare në shitje në Rajoni i Elbasanit

 • 2 foto
  Kompresor
  Makineri dhe inventare

  Kompresor

  Kompresor ajri Abac 200 Litrosh origjinal ne gjendje prefekte i ardhur nga Gr shitet per shkak mos p

  Elbasan Dje, 23:13
  600 €
 • 0 foto
  Linje prodhimi sallami dhe proshuta
  Makineri dhe inventare

  Linje prodhimi sallami dhe proshuta

  Shitet Linje prodhimi sallami dhe proshuta me furre sallami automatike me programator .kuter .grirse

  Elbasan Dje, 21:10
  17.000 €
 • 5 foto
  Makineri pasticerie perfekte.
  Makineri dhe inventare

  Makineri pasticerie perfekte.

  Shiten 2 makineri pasticerie.s.dhe nje stufe profesjinale ne gjenje shum te mir dhe me cmim te arsye

  Elbasan 29 qershor 19:53
  1.500 €
 • 4 foto
  Furre Pice Moretti Forno ultra profesionale
  Makineri dhe inventare

  Furre Pice Moretti Forno ultra profesionale

  shitet furra e piceris elektrike shum ekonomike 5KW edhe ka termoizolim shum te mir qe nuk harxhon s

  Elbasan 28 qershor 23:42
  550 €
 • 1 foto
  Shitet Fotokopje skaner printer
  Makineri dhe inventare

  Shitet Fotokopje skaner printer

  Shitet per arsye mbyllje zyre ,paisja me 3 funksione fotokopje printer skaner. ne gjendje pune. i ne

  Elbasan 25 qershor 12:29
  89 €
 • 4 foto
  paisje hot dog ose salcice
  Makineri dhe inventare

  paisje hot dog ose salcice

  pajisje per pjekje e hot dog ose salcice per ti ber paninine...eshte me korent e ndare me dy zgara p

  Elbasan 23 qershor 23:29
  120 €
 • 2 foto
  Popcorn Makineri Kokoshi
  Makineri dhe inventare

  Popcorn Makineri Kokoshi

  makineri elektrike kokoshi...eshte sh e mir edhe shum praktike...gjendja perfekte sh ekonomike

  Elbasan 23 qershor 23:29
  250 €
 • 2 foto
  Kasafote e blinduar
  Makineri dhe inventare

  Kasafote e blinduar

  E shes sepse nuk me nevoitet me

  Elbasan 22 qershor 23:37
  250 €
 • 2 foto
  FRITEZE
  Makineri dhe inventare

  FRITEZE

  Shitet friteze profesionale per resorante me korent

  Elbasan 18 qershor 10:10
  30.000 Lek
 • 5 foto
  Makineri per akullore GBG
  Makineri dhe inventare

  Makineri per akullore GBG

  Shitet makineri per akullore (granite, kafe e ftohte etj...), ne gjendje te mire pune. Makineria esh

  Elbasan 16 qershor 18:40
  55.000 Lek
 • 2 foto
  Lavatrice makine larse pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine larse pastrim kimik

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS123 viti i prodh. 2009 12kg. Makina esht ne gjendje per

  Elbasan 16 qershor 12:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet maqina per pastrim kimik UNION XP835 15 KG viti i prodhimit 2007 maqina eshte ne gjendje pune

  Elbasan 16 qershor 12:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice

  Shitet makin profesionale lavatrice elektrolux 11kg. 2011 viti Gjindemi ne shkup kemi edhe tjera mak

  Elbasan 16 qershor 12:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  makina lavatrice tharese pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  makina lavatrice tharese pastrim kimik

  shitet makin FIRBIMATIC viti i prodh. 2003 kg. 20 makina eshte ne gjendje shum te mir kemi e

  Elbasan 16 qershor 12:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet lavatrice primus 16kg ne gjendje pune gjindemi ne shkup

  Elbasan 16 qershor 12:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavoline hekur per hekurosje
  Makineri dhe inventare

  Tavoline hekur per hekurosje

  Shitet hekur per hekurosje COVEMAT 4006 tavolina ka bojler vakum dhe te gjitha paisjet kemi 10 tavo

  Elbasan 16 qershor 12:22
  1.300 €
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Makine per larje MIELE WS5140 14KG 750 rotullime makina eshte ne gjendje te mire .Kemi edhe tjera

  Elbasan 16 qershor 12:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet maqine per larje te robave GIRBAU HS3022 23KG 1000 ROTULLIME Maqina eshte ne gjendje te mire

  Elbasan 16 qershor 12:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makin per larje ELEKTROLUX DUBIX 23KG Makina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tjera makin

  Elbasan 16 qershor 12:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15KG viti i prodhimit 2005 makina eshte ne gjendje

  Elbasan 16 qershor 12:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fshese lavazhi professionale
  Makineri dhe inventare

  fshese lavazhi professionale

  fshese lavazhi proffesionale

  Elbasan 14 qershor 14:07
  170 €
 • 5 foto
  BANAK FRIGORIFER
  Makineri dhe inventare

  BANAK FRIGORIFER

  Shitet banak frigorifer freskues inox i perdorur, i pershtatshem per bare restorante, per arsye te m

  Elbasan 10 qershor 15:11
  220.000 Lek
 • 6 foto
  OKAZION, banak frigorifer.
  Makineri dhe inventare

  OKAZION, banak frigorifer.

  Shitet banak frigorifer inox per arsye te mbylljes se biznesit, 300 cm x 70 cm ne gjendje perfekte,

  Elbasan 9 qershor 18:31
  2.500 €
 • 4 foto
  Paisje për akullore
  Makineri dhe inventare

  Paisje për akullore

  Shesim KATABRIK në gjendje shumë të mirë + frigorifer i kompletuar me vasketa dhe lugë

  Elbasan 7 qershor 16:51
  3.000 Lek
 • 1 foto
  ofertë e shpejtë e huasë: renarszeltin@gmail.com
  Makineri dhe inventare

  ofertë e shpejtë e huasë: [email protected]

  ofertë e shpejtë e huasë: [email protected] kredi 2000 deri në 5 milion euro më lejoni t\'ju in

  Elbasan 4 qershor 23:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Manikin
  Makineri dhe inventare

  Manikin

  1 manikin trup i bardhe ne gjendje super 10.000 leke; 6 manikin trup femrash me 500 leke; 8 manikin

  Elbasan 2 qershor 14:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cadra
  Makineri dhe inventare

  Cadra

  Shiten cadra 3,5 x 3,5 ngjyre kafe nga siper dhe e bardhe poshte, me cope gjermane, nga te cilat 3

  Elbasan 2 qershor 14:38
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Makine profesionale larse lavatrice tharse
  Makineri dhe inventare

  Makine profesionale larse lavatrice tharse

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS152 viti i prodhimit 2008 15kg makina eshte ne gjendje te

  Elbasan 1 qershor 14:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banak berberi
  Makineri dhe inventare

  Banak berberi

  Banak berberi i perdorur

  Elbasan 29 maj 14:48
  150 Lek
 • 2 foto
  ofrojme makina qepese industriale automatike
  Makineri dhe inventare

  ofrojme makina qepese industriale automatike

  Ofrojmë makina qepëse industriale automatike, të modeleve (llojeve ) si më poshtë : 1. Makine linea

  Elbasan 25 maj 14:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makineri akullore dimri+stufe me gas dhe korent.
  Makineri dhe inventare

  Makineri akullore dimri+stufe me gas dhe korent.

  Makineri akullore .700 euro.stufe me gas dhe korent.500 mije. tel 0693746625 .cel0676037316.

  Elbasan 19 maj 23:31
  700 €
 • 3 foto
  Paisje te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Paisje te ndryshme

  ..zgara 150 milek.per qofte mish dhe peshk.pllaka e gizes me 2 lloje perdorimi.fertes patatesh 150mi

  Elbasan 19 maj 23:19
  500 Lek
 • 3 foto
  Friteza me gaz automatik
  Makineri dhe inventare

  Friteza me gaz automatik

  Shitet fritez professionale me gaz automatik eshte e re per me shume kontaktoni 0692374598

  Elbasan 16 maj 11:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Stufe byrekesh
  Makineri dhe inventare

  Stufe byrekesh

  Stufe per byrektore e perdorur shume pak, pothuajse e re. Stufa funksionon me gaz

  Elbasan 13 maj 16:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pajisje Hot Dog ose Zgare Salcice
  Makineri dhe inventare

  pajisje Hot Dog ose Zgare Salcice

  paisje per pjekjen e salciceve per hot dog ose panine...eshte prodhim gjerman orgjinal..super gjendj

  Elbasan 11 maj 14:20
  120 €
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik makine per larje
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik makine per larje

  Shitet makine per pastrim kimik UNION XL835E VITI I PRODHIMIT 2006 12KG makina eshte ne gjendje te

  Elbasan 10 maj 02:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigorifer kollone freskuese dopjo 300 mij lek
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer kollone freskuese dopjo 300 mij lek

  Frigorifer kollone dopje freskuese dhe frigorifer banak ngrirese 200 mij lek.te ardhura nga greqia n

  Elbasan 8 maj 17:57
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer banak per market
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak per market

  shitet frigorifer freskus banak 2.5m per market ne super gjendje edhe super ekonomik shitet per ars

  Peqin 30 prill 11:45
  900 €
 • 2 foto
  Shitet
  Makineri dhe inventare

  Shitet

  Sobe profesionale e markes ZANUSSI ne gjendje shume te mire Shitet per arsye mbyllje biznesi Cmimi

  Elbasan 29 prill 15:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje
  Makineri dhe inventare

  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje

  Aksesore per Farmaci . 1.Banaku Qendror 2.Rafte te hapur dhe me kapak . 3.Sistem kamerash . 4.Akse

  Elbasan 29 prill 14:06
  150.000 Lek
 • 10 foto
  Komplete kolltuqesh per arsye rikonstruksioni
  Makineri dhe inventare

  Komplete kolltuqesh per arsye rikonstruksioni

  Ne okazion shiten disa komplete kolltuqesh, abazhure,spote,vazo lulesh me palme,komplete tavoline it

  Elbasan 28 prill 16:09
  10.000 €
 • 2 foto
  Frigorifer ngrires
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer ngrires

  Shitet frigorifer ngrires i pa perdorur fare.marka crystal me gaz r290 per akullore me 6 vende profe

  Elbasan 21 prill 20:09
  80.000 Lek
 • 0 foto
  fabrik vaj ulliri alfa laval
  Makineri dhe inventare

  fabrik vaj ulliri alfa laval

  shitet fabrik vaji alfa laval ne super gjendje e me garansi e shesim per zgjerim kapaciteti

  Elbasan 19 prill 16:36
  50.000 €
 • 3 foto
  Ekspres me kapsul
  Makineri dhe inventare

  Ekspres me kapsul

  Shiten 2 ekspres , ai me kapsula esht shum pak i perdorur kurse ekspresi tjeter eshte i pa perdorur

  Elbasan 16 prill 08:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  makineri petulla automatike
  Makineri dhe inventare

  makineri petulla automatike

  shitet makineri per petulla automatime me korent..thjesht pergatit brumin edhe ajo e nxjerr vet te p

  Elbasan 13 prill 17:36
  800 €
 • 0 foto
  Rafte dhe frigorifer per markete
  Makineri dhe inventare

  Rafte dhe frigorifer per markete

  Frigorifer 180W fuqia. Shiten per arsye mbyllje biznesi.

  Elbasan 24 mars 12:25
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Lopate piceri
  Makineri dhe inventare

  Lopate piceri

  Set Lopate picash Gmetal Italiane Lopate per te futur picat 33 cm e gjate Lopate per te fshire furri

  Elbasan 15 mars 14:01
  150 €
 • 0 foto
  Frigorifer freskues banak vitrin
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues banak vitrin

  Frigoriferi Vitrin Banak e perdorur shume pak per market ne gjendje shume te mire motorrike estetike

  Elbasan 1 mars 23:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjata picash porcelan 32 cm
  Makineri dhe inventare

  Pjata picash porcelan 32 cm

  Pjata picash porcelan 1 euro copa 40 cop 40 euro cmim i pa diskutuheshem

  Elbasan 1 mars 12:39
  40 €
 • 0 foto
  Furre picash
  Makineri dhe inventare

  Furre picash

  Furre me korend me 2 kate. Furri eshte i veshum me gure poshte edhe anash 90x60 cm. Nuk ka humbje te

  Elbasan 1 mars 12:27
  1.200 €