Makineri dhe inventare në shitje në Rajoni i Ferizajit

 • 0 foto
  Tehu i sharrës, LEUCO
  Makineri dhe inventare

  Tehu i sharrës, LEUCO

  Me anë të bashkëpunimit me kompaninë e njohur \"LEUCO\", EURO SWISS ju prezanton me tehat e kualitet

  Ferizaj Sot, 09:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sharre Lohmeyer FKS 320
  Makineri dhe inventare

  Sharre Lohmeyer FKS 320

  EUROSWISS i ofron tregut tonë një seksion të gjerë të llojeve më inovative të makinerive për përpuni

  Ferizaj Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prese per furnir
  Makineri dhe inventare

  Prese per furnir

  Prese per furnir e markes Steinemann Tavolina e punes 2200x1250mm

  Ferizaj Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VAKUM PRESS- Bejm KOMPENZIME
  Makineri dhe inventare

  VAKUM PRESS- Bejm KOMPENZIME

  # JU MUNDESOJM NJE PJES TE QMIMIT ME KOMPENZIME #Prodhojme me kualitet te larte Vakum Pres per pla

  Ferizaj Sot, 09:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VAKUM PRESS per plastifikimin-BEJM KOMPENZIM
  Makineri dhe inventare

  VAKUM PRESS per plastifikimin-BEJM KOMPENZIM

  Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi Prodhojme me kualitet te larte Vakum Pres per plastif

  Kaçanik Sot, 09:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant

  Shiten pajisjet per Gastronomi 1.Furra per pula me pline Cmimi 250 euro ( verejtje Xhamat i ka te t

  Ferizaj Dje, 23:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Piksne(vaska) per akullore dhe gjellra inox
  Makineri dhe inventare

  Piksne(vaska) per akullore dhe gjellra inox

  Shes piksnet(vaskat) per akullore dhe gjellra me forma madhsi dhe thellsi te ndryshme jan te gjitha

  Ferizaj Dje, 21:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbajtse me ftofje per melmesat e picave
  Makineri dhe inventare

  Mbajtse me ftofje per melmesat e picave

  SHes mbajtsen me ftofje per melmesat e picave ne gjendje te shkelqyer e spo ardhr nga italia posedon

  Ferizaj Dje, 21:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Posedojm te gjith llojet e telave te mikserave
  Makineri dhe inventare

  Posedojm te gjith llojet e telave te mikserave

  posedojm te gjith llojet e telave te mikserave dhe bejm riparimin e tyre posedojm tela me madhesi dh

  Ferizaj Dje, 21:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER HOTELIERI DHE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER HOTELIERI DHE KUZHINA

  shesim paisje profesionale per Hoteleri ,fast food si dhe per kafene shitorja jone gjindet perballe

  Ferizaj Dje, 20:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE TE NDRYSHME PROFESIONALE HOTELIERE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE NDRYSHME PROFESIONALE HOTELIERE

  shesim paisje per restorante dhe fast food ,te githa jane te reja me garancion 15 muaj INFO 044

  Ferizaj Dje, 19:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Ferizaj Dje, 19:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant

  Shiten pajisjet per Gastronomi 1.Furra per pula me pline Cmimi 300 euro ( verejtje Xhamat i ka te t

  Ferizaj Dje, 19:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX W3105H 10kg 1000 rotullime maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi e

  Kaçanik Dje, 17:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice maqin per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice maqin per pastrim kimik

  Maqin per pastrim kimik UNION XP835 viti 2007 15kg makina eshte ne gjendje shum te mir kemi edhe

  Kaçanik Dje, 17:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolin per hekurosje pegla lavatrice pastrim kimi
  Makineri dhe inventare

  Tavolin per hekurosje pegla lavatrice pastrim kimi

  Shiten tavolina per hekurosje COVEMAT PR4006 jan prodhim francez mark e njohur jan ne gjendje te mir

  Kaçanik Dje, 17:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin për larje .lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makin për larje .lavatrice pastrim kimik

  Shes makin per pastrim kimik UNION XP835 2004 VITI 15KG. UNION XP825 2004 10KG. Makinat jan ne gj

  Kaçanik Dje, 17:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik maqine per larje
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik maqine per larje

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS152 15kg. Viti i prodhimit 2008 makina eshtr ne gjendje p

  Kaçanik Dje, 17:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX DUBIX 23 KG LAVAMAC 10KG. kemi edhe tjera makina per larje hekuro

  Kaçanik Dje, 17:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitwt tharse MIELE 10kg maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi edhe tjera lavatrice makin per

  Kaçanik Dje, 17:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigorifer friz per torte embelsira akullore
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer friz per torte embelsira akullore

  Shiten 2 frigorifera per torte dhe 1 frigorifer per akullore ne Ferizaj. Jane ne gjendje shume te m

  Ferizaj Dje, 10:59
  4.100 €
 • 9 foto
  Makine per montimin e gomave të kamionëve
  Makineri dhe inventare

  Makine per montimin e gomave të kamionëve

  Pronari i parë.Makine per montimin e gomave të kamionëve dhe montimin e gomave të autobusave. Eshtë

  Ferizaj Dje, 10:50
  2.600 €
 • 2 foto
  Shes inventarin e rij per Kafeterij /Bar
  Makineri dhe inventare

  Shes inventarin e rij per Kafeterij /Bar

  Shes inventarin \" 16 karrika te larta(shankerista) + 3 tavolina shankerista ,10 karrika (njejta) ,

  Ferizaj 18 janar 21:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Lavaman, karrika dhe pasqyre
  Makineri dhe inventare

  Lavaman, karrika dhe pasqyre

  Shiten lavamanet per pastrimin e flokeve, karrika dhe pasqyra te ardhura nga Zvicrra.

  Ferizaj 18 janar 12:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Hillt, Brusalice per beton, sharre
  Makineri dhe inventare

  Hillt, Brusalice per beton, sharre

  Hillti - 280 euro Brusalica - 130 euro Sharra 120 euro. Makinat jane te ardhura nga Zvicrra.

  Ferizaj 18 janar 12:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice makine per larje  pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine per larje pastrim kimik

  Shitet lavatrice PRIMUS 16kg maqina eshte ne gjendje te regull kemi edhe tjera makina per pastrim ki

  Kaçanik 17 janar 09:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Furra e pulav
  Makineri dhe inventare

  Shitet Furra e pulav

  Shitet Furra e pulav Me rrym Tel +383 45 563 381

  Ferizaj 16 janar 13:16
  90 €
 • 3 foto
  Shitet Guri për kuzhin
  Makineri dhe inventare

  Shitet Guri për kuzhin

  Shitet Guri per kuzhin I perdorur po Tel +38345563381

  Ferizaj 16 janar 13:16
  90 €
 • 2 foto
  Lavatrice Makine per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS 123 12KG. viti i prodhimit 2009 maqina eshte ne gjendje

  Kaçanik 10 janar 21:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina per prodhimin e paketimit te sheqerave
  Makineri dhe inventare

  Makina per prodhimin e paketimit te sheqerave

  Shesim Makinene per prodhimin e paketimin e sheqerave te kafeve etj.. Modeli eshte me 5 dalje me t

  Ferizaj 7 janar 18:56
  10.000 €
 • 2 foto
  ABS Holz-Her Triathlon 360
  Makineri dhe inventare

  ABS Holz-Her Triathlon 360

  Shitet makina per ngjitjen e shiritit e markes Holz-Her ne gjendje te rregullt pune . Specifikat : M

  Ferizaj 7 janar 02:06
  7.400 €
 • 5 foto
  Kanteric Biesse Akron Artech 1330
  Makineri dhe inventare

  Kanteric Biesse Akron Artech 1330

  Shitet makina per ngjitjen e shiritit e markes Biesse ne gjendje te shkelqyer optike dhe fizike . M

  Ferizaj 7 janar 01:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Furra per Pica me plin
  Makineri dhe inventare

  Furra per Pica me plin

  Shitet furra per pica me shamot .Furra esht ne gjendje te mir pune. Posedon edhe 2 lopata dhe fshise

  Ferizaj 3 janar 18:59
  400 €
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makine per larje robash MIELE WS5140 14KG 750ROTULLIME maqina eshte ne gjendje te mire

  Kaçanik 30 dhjetor 16:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makina Industriale...
  Makineri dhe inventare

  Makina Industriale...

  Sherbejm shitjen dhe gjetjen e makinave industriale per punetori dhe Fabrika qe keni nevoje per prol

  Ferizaj 27 dhjetor 22:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina lavatrice profesionale  pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice profesionale pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik UNISEC M322 16KG viti 2012 Makina edhte ne gjendje shum te mir

  Kaçanik 25 dhjetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fshis CARCHERnga ?? Lokale, Glet, Autolarje
  Makineri dhe inventare

  Fshis CARCHERnga ?? Lokale, Glet, Autolarje

  Shitet fshisa-, e sapo importuar nga 🇩🇪 e brendit - CARCHER NT 35/1 - teper e rujtne siq shihet ne

  Ferizaj 19 dhjetor 07:52
  300 €
 • 4 foto
  Lavatriqe per Restau
  Makineri dhe inventare

  Lavatriqe per Restau

  Shum gjera per Restaurant

  Shtime 15 dhjetor 17:45
  800 €
 • 5 foto
  Makine per ABS
  Makineri dhe inventare

  Makine per ABS

  Shitet makini per ABS. Makina eshte e markes Brand KD86, viti i prodhimit 1995 Gjermani. Makina esht

  Ferizaj 15 dhjetor 12:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shporetin
  Makineri dhe inventare

  Shporetin

  Shes shporetin elektrik i ardhur nga Gjermania esht i perdorur punon shume mire si furra ashtu edhe

  Ferizaj 11 dhjetor 10:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makine per larje tw robave GIRBAU HS 3022 24 KG Makina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tj

  Kaçanik 8 dhjetor 18:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Agregat
  Makineri dhe inventare

  Agregat

  Ne shitje agregati me benzin 7500 kw ne gjendje shum te mir , qmimi si pas marrveshjes Kontaktoni

  Ferizaj 5 dhjetor 21:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rafta dhe kukulla per butika
  Makineri dhe inventare

  Rafta dhe kukulla per butika

  Shiten tgjitha raftat dhe kukullat dhe vjerrset komplet per nje lokal ja qmimet e volitshme viber +3

  Ferizaj 25 nëntor 15:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per Restorante dhe hoteleri
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Restorante dhe hoteleri

  shesim paisje profesionale per Hoteleri ,fast food si dhe per kafene shitorja jone gjindet perballe

  Ferizaj 22 nëntor 21:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cisterna per uje 3000l
  Makineri dhe inventare

  Cisterna per uje 3000l

  Cisterna 3000l

  Ferizaj 4 nëntor 13:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqina Zenith 840 per pjese
  Makineri dhe inventare

  Maqina Zenith 840 per pjese

  Shitet maqina Zenith 840 per pjese. Ndrrim i mundshem

  Ferizaj 4 nëntor 13:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pironjer me rryme
  Makineri dhe inventare

  Pironjer me rryme

  Pironjer me rryme

  Ferizaj 4 nëntor 13:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Laser per trup dhe fytyr Venus Braun
  Makineri dhe inventare

  Laser per trup dhe fytyr Venus Braun

  Shitet laseri per heqjen e qimeve te pa deshiruara te trupit per femra dhe meshkuj.i pa perdorur.i a

  Ferizaj 21 tetor 12:37
  300 €
 • 10 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Ferizaj 21 tetor 11:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karrika audi a4
  Makineri dhe inventare

  Karrika audi a4

  Shes karrikat per Audi A4

  Ferizaj 21 tetor 08:02
  200 €