Makineri dhe inventare në shitje në Rajoni i Shkodrës

 • 5 foto
  Vitrina pasticerie Italiane
  Makineri dhe inventare

  Vitrina pasticerie Italiane

  Shiten Vitrina Pasticerie aktualisht ne gjendje Pune me cmim minimal per kedo qe do te startoje nje

  Shkodër Dje, 22:21
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Vitrina Pasticerie Italiane dhe banak bari inoksi
  Makineri dhe inventare

  Vitrina Pasticerie Italiane dhe banak bari inoksi

  Shiten vitrina pasticeri Italiane dhe banak bari aktualisht ne gjendje pune me nje cmim minimal.Idea

  Shkodër Dje, 22:21
  20.000 Lek
 • 5 foto
  okazion tabele e madhe metalike reklamash
  Makineri dhe inventare

  okazion tabele e madhe metalike reklamash

  shitet tabele e madhe metalike reklamash. me dy siperfaqe reklamash nga 18 meter katror secila(6*3).

  Shkodër 12 dhjetor 11:38
  1 Lek
 • 7 foto
  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!
  Makineri dhe inventare

  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!

  Carruzel, gondola , tren me 4 vagon , 10 makina , 7 xhuxha dekorativ etj ! Cmimi I diskutueshem

  Shkodër 12 dhjetor 07:21
  1 Lek
 • 9 foto
  Paisje OCCASION!!!
  Makineri dhe inventare

  Paisje OCCASION!!!

  Shiten paisje te perdorura Makineri per Croissant marka Pitec e blere ne Zvicerr shitet 5,000€ Bru

  Shkodër 11 dhjetor 20:32
  14.500 €
 • 10 foto
  EUROFRIGO
  Makineri dhe inventare

  EUROFRIGO

  Bejme arredime supermarketesh,kuzhina per restorante,kantine vere.Tek ne mund te gjeni frigorifere t

  Shkodër 11 dhjetor 17:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Çisterne Kazan L. Inox japonez Pije Lengje
  Makineri dhe inventare

  Çisterne Kazan L. Inox japonez Pije Lengje

  Çisterne industriale per pije ose lengje ushqimore 130 Hekto/liter (13000 litra ose 13 ton), Diametr

  Shkodër 28 nëntor 12:22
  5.200 €
 • 3 foto
  Bobcat Asfalt Freze per fibera optic
  Makineri dhe inventare

  Bobcat Asfalt Freze per fibera optic

  Rock Wheel With RW 24 Me kapacite prerjese 4-5 Meter në minutë! ose per 8 ore 1400-1800 meter gje

  Shkodër 19 tetor 17:03
  16.000 €
 • 2 foto
  Afetatriçe
  Makineri dhe inventare

  Afetatriçe

  Shitet afetatriçe per arsye mosperdorimi ne gjendje shum te mir esht profesionale. Çmimi 200 Euro

  Shkodër 4 tetor 19:32
  200 €
 • 4 foto
  Shiten frigorifera dhe banake marketi.
  Makineri dhe inventare

  Shiten frigorifera dhe banake marketi.

  Shiten 3frigorifera+banake..frigorifera ne gjendje shum te mire pune,banake 1vite te perdoruna.

  Shkodër 20 shtator 21:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sharre profesionale
  Makineri dhe inventare

  Sharre profesionale

  Sharre italiane Shark 452 SXI EVO e vitit 2006 shum pak e perdorur . Arsyeja e shitjes mosperdorimi

  Shkodër 16 shtator 09:17
  12.000 €
 • 8 foto
  Shiten makina qepse te modeleve te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Shiten makina qepse te modeleve te ndryshme

  Makinat qepse jan te llojit . Lineare . Syzator . 2 gjilpersha te shesht . Makine per vendosjen e pu

  Shkodër 12 shtator 12:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qiller me ajer
  Makineri dhe inventare

  Qiller me ajer

  Qiller me ajer te pa perdorur.Te importuar nga italia. Çmimi 1700 euro/cope

  Shkodër 5 shtator 16:43
  1.700 Lek
 • 3 foto
  makine qepese Pfaff me tre transporte
  Makineri dhe inventare

  makine qepese Pfaff me tre transporte

  shitet makine qepese Pfaff me tre transporte e revizionume ne itali me te gjitha pjeset te reja me

  Shkodër 4 shtator 17:35
  1.500 €
 • 0 foto
  makine qepese Pfaff me tre transporte
  Makineri dhe inventare

  makine qepese Pfaff me tre transporte

  shitet makine qepese Pfaff me tre transporte e revizionume me te gjitha pjeset te reja me keputje

  Shkodër 4 shtator 16:54
  1 €
 • 7 foto
  Gazan Inoksi
  Makineri dhe inventare

  Gazan Inoksi

  Shitet per arsye mos perdorimi cel:0674413666

  Shkodër 4 shtator 12:06
  5.000 €
 • 4 foto
  makine mishi 3 fazore
  Makineri dhe inventare

  makine mishi 3 fazore

  shitet makine mishi 3 fazore nr 22 ne gjendje super te mire nr tel 0673692991 beso

  Shkodër 20 gusht 20:32
  350 €
 • 8 foto
  Manikina,etj me marrveshje
  Makineri dhe inventare

  Manikina,etj me marrveshje

  Kimi per te shitur manikina te #,dhe disa rafte.

  Shkodër 19 gusht 07:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINE AKULLI SCOTSMAN FRIMONT
  Makineri dhe inventare

  MAKINE AKULLI SCOTSMAN FRIMONT

  MAKINE AKULLI NE GJENDJE SHUME TE MIRE E ARDHUR NGA ITALIA. SUPER ÇMIM!

  Shkodër 9 gusht 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 frigorifera
  Makineri dhe inventare

  2 frigorifera

  shite 2 frigorifere 625 liter secili ne gjendje super te mire 250 euro copa nr te 0673692991

  Shkodër 7 gusht 16:20
  250 €
 • 0 foto
  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844 Întotdeauna un împrumut legal a fost întotdeauna o m

  Shkodër 29 korrik 21:49
  95.245 €
 • 3 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Shitet furre buke me te gjitha paisjet. Brumgatuese 100 kg , makina e prerjes. Gjithashtu furra ka d

  Shkodër 25 korrik 21:19
  3.500 €
 • 1 foto
  Brumatrice
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice

  Brumatrice me kapacitet 200 kg me 2 kazane

  Shkodër 19 korrik 22:19
  4.500 €
 • 2 foto
  Makiner per Croissant
  Makineri dhe inventare

  Makiner per Croissant

  Makineri per croisant Marka pitec

  Shkodër 19 korrik 22:07
  5.000 €
 • 4 foto
  Vitrine Italiane per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Vitrine Italiane per pasticeri

  Shiten per arsye rinovimi. Ne gjendje shume te mire.Perfshihet edhe banaku i barit dhe i ekspresit.

  Shkodër 11 korrik 20:26
  250.000 Lek
 • 1 foto
  Grirese per mish
  Makineri dhe inventare

  Grirese per mish

  Ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia. SUPER ÇMIM!

  Shkodër 10 korrik 18:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri per vakumosje
  Makineri dhe inventare

  Makineri per vakumosje

  Makine per vakumosje ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia. SUPER ÇMIM!

  Shkodër 10 korrik 18:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Shitet frigorifer fresku me dy kapake ne gjendje shume te mire pune. Çmimi i diskutueshem.

  Shkodër 5 korrik 11:01
  1.400 €
 • 3 foto
  MAKINERI PER PRODHIMIN E VERES
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER PRODHIMIN E VERES

  MAKINERI PER PRODHIMIN E VERES.Te gjitha vijne nga italia.

  Shkodër 4 korrik 16:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje Hidrogjeni Hho
  Makineri dhe inventare

  Paisje Hidrogjeni Hho

  Paisje Hidrogjeni Hho per pastrimin e karbonit me garanci 15 muaj per me shum info nr cel 0672022041

  Shkodër 4 korrik 13:56
  2.500 €
 • 8 foto
  RAFTA DHE LAVAMANE INOX
  Makineri dhe inventare

  RAFTA DHE LAVAMANE INOX

  RAFTA DHE LAVAMANE INOX,te gjitha vijne nga italia.

  Shkodër 1 korrik 12:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAKINE AKULLI
  Makineri dhe inventare

  MAKINE AKULLI

  Makineri per prodhimin e akullit.Ne gjendje shume te mire e ardhe nga italia.

  Shkodër 1 korrik 12:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Furre Buke
  Makineri dhe inventare

  Furre Buke

  Shitet Furre Buke me te gjitha paisjet. Brumgatuese 100 kg. Dy dhoma fermentimi dhe makina prerjes.

  Shkodër 29 qershor 20:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION SHITEN PAISJE DHE MOBILJE PARUKERIE
  Makineri dhe inventare

  OKAZION SHITEN PAISJE DHE MOBILJE PARUKERIE

  OKAZION-SHITEN TE GJITHA SEBASHKU MOBILJE DHE PAISJE PARUKERIE SHUME PAK TE PERDORURA TE CILAT JANE:

  Shkodër 28 qershor 12:44
  2.000 €
 • 0 foto
  Flexoprint
  Makineri dhe inventare

  Flexoprint

  Kerkoj flexodruck

  Shkodër 24 qershor 20:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAKINERI PER FURRE BUKE
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER FURRE BUKE

  Shiten furre buke me dhome avulli, brumatrice dhe makine prerese aktualisht ne gjendje pune. Makiner

  Shkodër 22 qershor 23:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri per Furre Buke
  Makineri dhe inventare

  Makineri per Furre Buke

  Furre Buke me drunj + ambjent Fermentimi + Brumatriçe + sharre per prerjen e bukes...cmimi i arsyesh

  Shkodër 20 qershor 23:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Reklame per klinike dentare
  Makineri dhe inventare

  Reklame per klinike dentare

  Reklame per klinike dentare 4m gjatesi dhe 90 cm lartesi shitet per arsye mosperdorimi 200 000 lek t

  Shkodër 17 qershor 07:56
  200.000 Lek
 • 4 foto
  Paisje per akullore
  Makineri dhe inventare

  Paisje per akullore

  Frigorifer per akullore,6 vasketa 2L,me dhome poshte ,motorr 630w, 250 euro. --Frigorifer per baz ak

  Pukë 15 qershor 21:14
  2.950 €
 • 0 foto
  Frigorifer per akullore
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer per akullore

  Shitet frigorifer per akullore me 9 vasketa. I blere ne itali me vlere 3700€ Sot shitet per vetem 15

  Shkodër 8 qershor 11:19
  1.500 €
 • 0 foto
  paisje berberi
  Makineri dhe inventare

  paisje berberi

  shiten te gjitha pisjet per te hapur ni berber kotaktoni ne wcab 0675806699

  Shkodër 6 qershor 19:57
  900 €
 • 2 foto
  Skaner canon canoscan lide 200
  Makineri dhe inventare

  Skaner canon canoscan lide 200

  Skaner canon canoscan lide 200

  Shkodër 6 qershor 18:13
  3.800 Lek
 • 3 foto
  Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator

  Gjenerator marka Lambordini Igea shum pak i perdorur , 14 Kw viti 2001 . cmimi i padiskutueshem . Ko

  Shkodër 6 qershor 09:16
  135.000 Lek
 • 1 foto
  Furre per pastiqeri
  Makineri dhe inventare

  Furre per pastiqeri

  Shitet furre per pastiqeri me 6 tepsia. Eshte blere me ne Itali 3800€ Sot shitet per vetem 1700€ Kon

  Shkodër 3 qershor 09:54
  1.700 €
 • 2 foto
  Furr me gaz
  Makineri dhe inventare

  Furr me gaz

  shitet furr me gaze 1 miljon lek per arsye mospordorimi

  Shkodër 30 maj 20:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 40 manikina
  Makineri dhe inventare

  Shiten 40 manikina

  Shiten 40 manikina femrash per dyqane dhe per velari cmimi i diskutushem per te gjitha bashke

  Shkodër 30 maj 13:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  frigorifera banake ngrires
  Makineri dhe inventare

  frigorifera banake ngrires

  shiten 2 frigorifere ngrires 625 liter secili ne gjendje super pune cmimi 270 euro copa gje

  Shkodër 27 maj 09:58
  270 €
 • 4 foto
  Hydrographic paisje peër hydrographic
  Makineri dhe inventare

  Hydrographic paisje peër hydrographic

  Shes paisjet per hydrographic te cilat jane te punuara me nje cilesi te larte dhe shum kualitative.

  Shkodër 21 maj 01:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makina Qepëse
  Makineri dhe inventare

  Makina Qepëse

  Shesim makina qepëse të markës JACK Kemi sizator, linear, koloret, hekur, makinë bordoje edhe preres

  Shkodër 19 maj 18:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kosh per pizza
  Makineri dhe inventare

  Kosh per pizza

  Kosh per pizza, shitet per arsye te mbylljes se bisnesit

  Shkodër 19 maj 15:23
  Me Marrveshje