Makineri dhe inventare në shitje në Rajoni i Vlorës

 • 5 foto
  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun

  Shitet dyshek mjekesor medikal migun per kurimin e shume semundjeve të ndryshme te perbere prej gure

  Vlorë Sot, 08:07
  1.000 €
 • 10 foto
  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.
  Makineri dhe inventare

  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.

  shitet furr buke ne gjendje shum te mir pune... furri punohet me cdo lloj lende djekse.. perdoret me

  Vlorë Dje, 18:20
  12.000 €
 • 2 foto
  bollitor/ bolitor guzhin restoranti
  Makineri dhe inventare

  bollitor/ bolitor guzhin restoranti

  Shitet bolitor per gatimin e pjatave të para si makarona e të tjera. ideal për restorant me kapacite

  Vlorë Dje, 13:09
  1.500 €
 • 3 foto
  NGJESHESE KAFE ALUMINI
  Makineri dhe inventare

  NGJESHESE KAFE ALUMINI

  Ngjeshese alumini D58mm

  Vlorë 18 janar 09:35
  20 €
 • 10 foto
  Paisje per bar
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bar

  Ekspres dhe mulli marka te ndryshme

  Vlorë 18 janar 09:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz
  Makineri dhe inventare

  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz

  Shitet Piaster Zgare profesionale per Tostier me gaz. Cmimi 190 .

  Vlorë 6 janar 15:39
  160 €
 • 0 foto
  Larje tapiceri per lavaxh
  Makineri dhe inventare

  Larje tapiceri per lavaxh

  Shiten keto paisje per larje makine dhe larje tapiceri per lavazh.

  Vlorë 21 dhjetor 10:39
  160 €
 • 2 foto
  Paisie parukerie
  Makineri dhe inventare

  Paisie parukerie

  Shitet paisie parukerie. Ne gjendje pune, te dhenat paraqiten edhe ne fotografi. Te interesuarit te

  Vlorë 6 dhjetor 09:00
  100.000 Lek
 • 5 foto
  OKAZIONNNN!!!!!!!!!
  Makineri dhe inventare

  OKAZIONNNN!!!!!!!!!

  Shiten Dy Poltrona Per Berber ne Gjendje Pune .Shiten per Arsye Mosperdorimi ..

  Vlorë 21 tetor 12:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Makineri dhe inventare

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Sarandë 1 tetor 18:46
  50.000 €
 • 5 foto
  Bordatrice EBS
  Makineri dhe inventare

  Bordatrice EBS

  Cmimi i diskutueshem

  Vlorë 27 shtator 23:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtet furre lyerje tharje per makinat
  Makineri dhe inventare

  Shtet furre lyerje tharje per makinat

  Vlore, me mbylljen e biznesit shes furre tharjre per makinat me dyert sanduic Shitet; 1-kembana me

  Vlorë 20 shtator 21:44
  1 €
 • 1 foto
  Shiten paisje per bojatisje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per bojatisje makinash

  Vlore, shes Aspiratore kermill me gjithe tubo 50.000 Leke Shiten 2 aspiratore kermill 3.6 kw, D = 60

  Vlorë 19 shtator 21:52
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten paisje per bojatisje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per bojatisje makinash

  Me mbylljen e biznesit shitet: 1- komresor 10 per servis bojatisje makinash i perdorur ne gjendje s

  Vlorë 19 shtator 21:40
  1.500 €
 • 1 foto
  ✅URGJEND, SHITEN TE GJITHA MANIKINET, OKAZION✅
  Makineri dhe inventare

  ✅URGJEND, SHITEN TE GJITHA MANIKINET, OKAZION✅

  ✅Shiten te gjithe manikinet, per dyqane rrobash, kepuc etj✅ ✅CMIM I MIRE✅ Per m shum kontakt

  Vlorë 18 shtator 09:24
  1 €
 • 11 foto
  Luciduese mermeri automatike me bango hidraulike
  Makineri dhe inventare

  Luciduese mermeri automatike me bango hidraulike

  Luciduese mermeri automatike me bango hidraulike

  Vlorë 17 shtator 16:47
  6.000 €
 • 2 foto
  Afetatrice VAN DALL trefazore
  Makineri dhe inventare

  Afetatrice VAN DALL trefazore

  Okazion Fetatrice profesionale trefazore , ne gjendje shume te mire 300 euro , shitet per arsye mosp

  Vlorë 16 shtator 23:06
  300 €
 • 8 foto
  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash

  Shitje komplet paisjeve të ofiçinës 8 500 euro. Çmimi i diskutushëm. Nr tel 0696215438 Fredi Orikum-

  Vlorë 13 shtator 10:33
  8.500 €
 • 6 foto
  Ekspres kafe
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafe

  Aparat calda marka didiesse Frog 110 euro Aura bar 1gr 125 euro Aura bar 2gr 290 euro Te revizionuar

  Vlorë 7 shtator 15:20
  1 €
 • 8 foto
  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash

  Shitje komplet paisjeve të ofiçinës. Çmimi i diskutushëm. Nr tel 0696215438 Fredi Orikum-Vlorë

  Vlorë 29 gusht 16:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Skaf ne gjendje te shkelqyer
  Makineri dhe inventare

  Skaf ne gjendje te shkelqyer

  Skaf me leje lundrimi 5m i gjate 2m i gjere

  Vlorë 23 gusht 00:03
  3.800 €
 • 0 foto
  Prerese buke
  Makineri dhe inventare

  Prerese buke

  Shitet prerese buke ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti

  Vlorë 19 gusht 18:14
  430 €
 • 0 foto
  Lavazho Crasher
  Makineri dhe inventare

  Lavazho Crasher

  Shitet lavazho Crasher 3fazore. Shitet per arsye mosperdorimi. Ne gjendje shume te mire pune. Cmimi

  Vlorë 19 gusht 18:14
  1.000.000 Lek
 • 0 foto
  Makineri rrjetash teli
  Makineri dhe inventare

  Makineri rrjetash teli

  Shes makineri per prodhimin e rrjetave te telit.shiten 2 makineri:eshte njera makineri elektronike e

  Sarandë 31 korrik 18:41
  22.000 €
 • 2 foto
  Ekspres calda
  Makineri dhe inventare

  Ekspres calda

  Eksprese calda marka, Didiesse Aura Bar.

  Vlorë 29 korrik 15:55
  90 €
 • 3 foto
  Pomp uji monofaze
  Makineri dhe inventare

  Pomp uji monofaze

  pomp uje monofaze ne gjendje te shkelqyer e markes gjermane DAP ,cmimi eshte i diskutueshem

  Vlorë 20 korrik 17:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorr \"LOMBARDINI\"
  Makineri dhe inventare

  Motorr \"LOMBARDINI\"

  nafte, i paperdorur

  Vlorë 20 korrik 17:07
  450.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet fabrike vaj ulliri
  Makineri dhe inventare

  Shitet fabrike vaj ulliri

  Shitet nje linje per prodhimin e vajit te ullirit (fabrike vaj ulliri). Linja eshte ne gjendje te mi

  Vlorë 20 korrik 10:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 frigorifer ngrires - Gjendje shume e mire
  Makineri dhe inventare

  Shiten 2 frigorifer ngrires - Gjendje shume e mire

  - Frigoriferet jane identik - Ngrires deri ne -30°C. - Kapaciteti 400 Litra - Gjendja shume e mire.

  Vlorë 6 korrik 12:49
  400 €
 • 0 foto
  Makineri Akulli - Prodhim Akulli
  Makineri dhe inventare

  Makineri Akulli - Prodhim Akulli

  Shitet makineri per prodhim akulli - gjendje shume e mire. - Forma kub. - Prodhon 250 Kg ne 24 ore.

  Vlorë 6 korrik 12:37
  2.800 €
 • 5 foto
  Okazione. Rreshkitese uji per pishina ose plazhe
  Makineri dhe inventare

  Okazione. Rreshkitese uji per pishina ose plazhe

  Shitet rreshkitese uji. Gjatesia rreth 20m.eshte e kompletuar dhe gati per pune. Shitet ose ndrrohet

  Sarandë 27 qershor 21:58
  5.500 €
 • 3 foto
  BANAK+LAVAMAN
  Makineri dhe inventare

  BANAK+LAVAMAN

  Banak bashke me lavaman, 2m15cm. Gjendje shume e mire. Shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit.

  Vlorë 23 qershor 21:03
  150.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer 25 000 lek
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer 25 000 lek

  Frigoriferi eshte shum i mbajtur ashtu si duket ne foto . Ka 7 rafte . Shitet 25 000 lek te reja .

  Sarandë 31 maj 10:21
  25.000 €
 • 1 foto
  Makine per akullore
  Makineri dhe inventare

  Makine per akullore

  Shitet makine per akullore per arsye mosperdorimi. Ne gjendje shume te mire.

  Vlorë 25 maj 23:37
  100.000 Lek
 • 0 foto
  PAJISJE LAVAZHI - 80.000 leke
  Makineri dhe inventare

  PAJISJE LAVAZHI - 80.000 leke

  OKAZION SHITEN PAJISJE LAVAZHI ( LAVAZHO FLAMURTARI NGJITUR ME STADIUMIN, FACEBOOK - LAVAZHO FLAMURT

  Vlorë 21 maj 19:19
  80.000 Lek
 • 2 foto
  KOSHA PER MARKET
  Makineri dhe inventare

  KOSHA PER MARKET

  KOSHA PER MARKET DHE MANIKINA Cmimi Me Marrveshje

  Vlorë 15 maj 08:21
  10 €
 • 3 foto
  Banak akullore
  Makineri dhe inventare

  Banak akullore

  Shitet banak akullore isa gelato show ne gjendje shume te mire, 18 vasketa te ngushta ose 12 vasketa

  Vlorë 12 maj 12:34
  1.800 €
 • 0 foto
  Aspirim per lokale
  Makineri dhe inventare

  Aspirim per lokale

  Aspirim per lokale ne gjendje te mire pune 150 mij lek i diskutueshem...gjendet ne vlore per shum in

  Vlorë 11 maj 14:23
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Saldatrice me argon
  Makineri dhe inventare

  Saldatrice me argon

  Saldatrice me argon ne gjendje te mire pune 200 mij lek i diskutueshem...gjendet ne vlore per shum i

  Vlorë 11 maj 14:11
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Fshese lavazhi
  Makineri dhe inventare

  Fshese lavazhi

  Fshese lavazhi me 2 motorra ne gjendje te mire pune 100 mij lek i diskutueshem...gjendet ne vlore pe

  Vlorë 11 maj 14:03
  100.000 Lek
 • 0 foto
  Paisje per shkum lavazhi
  Makineri dhe inventare

  Paisje per shkum lavazhi

  Paisje per shkum lavazhi ne gjendje te mire pune 150 mij lek i diskutueshem...gjendet ne vlore per s

  Vlorë 11 maj 14:03
  150.000 Lek
 • 8 foto
  Rrafte dhe paisje per dyqane
  Makineri dhe inventare

  Rrafte dhe paisje per dyqane

  Shiten rrafte metalike qe perdoren per dyqan veshjesh ose kepucësh ne gjendje shumë te mirë ,te cila

  Vlorë 29 prill 14:25
  100.000 Lek
 • 4 foto
  Paisje parukerie
  Makineri dhe inventare

  Paisje parukerie

  Shiten paisje parukerie ne gjendje te mire.

  Vlorë 26 prill 15:01
  1.000 €
 • 1 foto
  Makineri per prodhim akullorje Labo Carpigiani
  Makineri dhe inventare

  Makineri per prodhim akullorje Labo Carpigiani

  Makineri per prodhimin e akullores Carpigiani. Kapaciteti 3 litra , ftohje me uje, ne gjendje perfek

  Sarandë 19 prill 19:47
  2.700 €
 • 2 foto
  Pompe per pishina
  Makineri dhe inventare

  Pompe per pishina

  pomper treporteshe 220V e paperdorur

  Vlorë 11 prill 16:21
  250.000 Lek
 • 7 foto
  Pompe
  Makineri dhe inventare

  Pompe

  per frigorifera

  Vlorë 11 prill 16:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifer freskues i ri
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues i ri

  Frigorifer kollon freskues i ri

  Sarandë 7 prill 16:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifer per supermarket
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer per supermarket

  Frigorifer per supermarket i hapur,shume pak i perdorur

  Sarandë 7 prill 16:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri prodhimi per pllaka betoni
  Makineri dhe inventare

  Makineri prodhimi per pllaka betoni

  Ofroje makineri per prodhimin e pllakave te betonit!! 2 forma 1) 10x20 2) Dopjo T Plus 400 cope

  Vlorë 4 prill 11:36
  5.000 €
 • 3 foto
  Heidelberg gto 52- Makine Shtypi
  Makineri dhe inventare

  Heidelberg gto 52- Makine Shtypi

  Shitet! Makineri Shtypi Heidelberg Gto,shitet se bashku me numrator dhe perforator, formati 35x50, v

  Vlorë 4 prill 10:22
  2.000 €