Makineri dhe inventare në shitje në Sarandë

 • 1 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Makineri dhe inventare

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Sarandë 1 tetor 18:46
  50.000 €
 • 0 foto
  Makineri rrjetash teli
  Makineri dhe inventare

  Makineri rrjetash teli

  Shes makineri per prodhimin e rrjetave te telit.shiten 2 makineri:eshte njera makineri elektronike e

  Sarandë 31 korrik 18:41
  22.000 €
 • 5 foto
  Okazione. Rreshkitese uji per pishina ose plazhe
  Makineri dhe inventare

  Okazione. Rreshkitese uji per pishina ose plazhe

  Shitet rreshkitese uji. Gjatesia rreth 20m.eshte e kompletuar dhe gati per pune. Shitet ose ndrrohet

  Sarandë 27 qershor 21:58
  5.500 €
 • 1 foto
  Frigorifer 25 000 lek
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer 25 000 lek

  Frigoriferi eshte shum i mbajtur ashtu si duket ne foto . Ka 7 rafte . Shitet 25 000 lek te reja .

  Sarandë 31 maj 10:21
  25.000 €
 • 1 foto
  Makineri per prodhim akullorje Labo Carpigiani
  Makineri dhe inventare

  Makineri per prodhim akullorje Labo Carpigiani

  Makineri per prodhimin e akullores Carpigiani. Kapaciteti 3 litra , ftohje me uje, ne gjendje perfek

  Sarandë 19 prill 19:47
  2.700 €
 • 0 foto
  Frigorifer freskues i ri
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues i ri

  Frigorifer kollon freskues i ri

  Sarandë 7 prill 16:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifer per supermarket
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer per supermarket

  Frigorifer per supermarket i hapur,shume pak i perdorur

  Sarandë 7 prill 16:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Trivio
  Makineri dhe inventare

  Trivio

  Trivio me dy letra + tampon per shitje.

  Sarandë 4 prill 08:30
  4.000 €
 • 0 foto
  Makineri per porta
  Makineri dhe inventare

  Makineri per porta

  Shitet Makineri per porta.

  Sarandë 4 prill 08:30
  3.500 €
 • 0 foto
  Makineri per porta
  Makineri dhe inventare

  Makineri per porta

  shitet makineri per porta. E perdorur.

  Sarandë 4 prill 08:30
  3.300 €
 • 0 foto
  Shitet Politripano me 9 koke.
  Makineri dhe inventare

  Shitet Politripano me 9 koke.

  Shitet Politripano me 9 koke.

  Sarandë 4 prill 08:30
  2.700 €
 • 0 foto
  Kompresor Ajri
  Makineri dhe inventare

  Kompresor Ajri

  Kompresor ajri Kaser.

  Sarandë 4 prill 08:30
  2.800 €
 • 0 foto
  Makineri me disk tripan freze
  Makineri dhe inventare

  Makineri me disk tripan freze

  Makineri me disk tripan freze

  Sarandë 4 prill 08:30
  3.500 €
 • 5 foto
  SHITET EKSAVATOR OSE NDROHET ME GOMA
  Makineri dhe inventare

  SHITET EKSAVATOR OSE NDROHET ME GOMA

  eshte ne gjendje te mir

  Sarandë 4 prill 04:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kontonjer per zyra dhoma
  Makineri dhe inventare

  Kontonjer per zyra dhoma

  Kontenjer per dhoma zyra

  Sarandë 3 prill 01:09
  1 €
 • 1 foto
  Furre me gaz
  Makineri dhe inventare

  Furre me gaz

  Furre me gaz inoxi

  Sarandë 3 prill 01:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer pepsi me tre porta
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer pepsi me tre porta

  Frigorifer Pepsi me tre porta ne gjendje te shkelqyer

  Sarandë 3 prill 01:09
  1 €
 • 3 foto
  Makine akullore
  Makineri dhe inventare

  Makine akullore

  Shitet makine prodhimi dhe shitje akullore.E ardhur nga Italia. Biznes,investim,pasticeri,bare,rest

  Sarandë 1 prill 04:43
  1.700 €
 • 0 foto
  Frigorifer dopio
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer dopio

  Frigorifer dopio i Coca Cola i perdorur ne gjendje te mire

  Sarandë 1 prill 03:20
  1 €
 • 1 foto
  Tanker qumshti 750litra
  Makineri dhe inventare

  Tanker qumshti 750litra

  Shitet nje tanker per ruajtjen e qumeshtit me ftohje 750litra.Paisja ne gjendje shume te mire.

  Sarandë 22 shkurt 22:08
  200.000 Lek
 • 7 foto
  Paisje fast food
  Makineri dhe inventare

  Paisje fast food

  Shiten paisjet e nje fast food. Gjendje te mire pune. Cmimet,pjekse e pulave 400 mije leke,tostjere

  Sarandë 10 janar 17:08
  75.000 Lek
 • 1 foto
  Filgħaxija tajba is-Sur u s-Sinjura
  Makineri dhe inventare

  Filgħaxija tajba is-Sur u s-Sinjura

  Nittama li inti diġà jinstemgħu ta'l-offerti ta'l-self. Inti kont jsir darba ? Din hija opportun

  Sarandë 25 shkurt 00:09
  10 €