Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz
  Makineri dhe inventare

  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz

  Shitet Piaster Zgare profesionale per Tostier me gaz. Cmimi 190 .

  Vlorë Dje, 09:37
  160 €
 • 5 foto
  FRITEZE ME PREVSE PATATE
  Makineri dhe inventare

  FRITEZE ME PREVSE PATATE

  FRITEZE ME PREVSE PATATE NE FOREM SPIRALE

  Tiranë Dje, 09:35
  500 €
 • 5 foto
  Fotokopje
  Makineri dhe inventare

  Fotokopje

  Fotokopje profesionale me ngjyra .marka Panasonic dhe e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shite

  Durrës Dje, 09:28
  600 €
 • 4 foto
  Makine per shllak
  Makineri dhe inventare

  Makine per shllak

  Makineri per shllak per bare dhe restorante e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte si e re shitet

  Durrës Dje, 09:27
  250 €
 • 5 foto
  Gjenerator nafte
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator nafte

  Shitet gjenerator shume pak i perdorur marka Honda cmimi 800 mije leke I diskutuar

  Tiranë Dje, 00:25
  800 Lek
 • 6 foto
  Furre Pice me Korent Trefazor
  Makineri dhe inventare

  Furre Pice me Korent Trefazor

  Shitet furre pice me korent ne gjendje pune perfekte. me tulle shamoti me dy kate nga 4 pica secili

  Tiranë Dje, 00:06
  800 €
 • 3 foto
  Frigorifer profesional
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer profesional

  Shitet frigorifer i cili eshte perdorur ne dyqan kreperie Punon ne menyre perfekte , ftohje dhe mba

  Fier 3 gusht 23:15
  800 €
 • 0 foto
  Makine Etiketash
  Makineri dhe inventare

  Makine Etiketash

  Makine per ndarjen e etiketave shpejtesia 50-60cope/min Pesha-3kg Gjatesia e etiketes 15-150mm Gjer

  Shkodër 3 gusht 23:13
  200 €
 • 3 foto
  Makine Paketimi Vertikale
  Makineri dhe inventare

  Makine Paketimi Vertikale

  Makine paketimi vertikale, Ideale per paketime granulate dhe pluhura(sheqer,oriz,fasule,fruta te tha

  Shkodër 3 gusht 23:12
  3.300 €
 • 2 foto
  Makine Celefonimi
  Makineri dhe inventare

  Makine Celefonimi

  Gjysem automatike Madhesia e paketimit 30x18(maksimumi) Pesha 50kg Potencs 2.5kw

  Shkodër 3 gusht 23:12
  1.000 €
 • 2 foto
  Carpigiani
  Makineri dhe inventare

  Carpigiani

  Shitet maqina Rainbow3 me air carpigiani ne gjendje shum te mire pune Viber +38345803888

  Durrës 3 gusht 23:06
  15.000 €
 • 4 foto
  FRIGORIFER NGRIRES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER NGRIRES

  FRIGORIFER NGRIRES REKLAMUES KOLLON DHE ARKE TE DYJA 95 MIJE LEK TE REJA

  Tiranë 3 gusht 22:55
  95.000 Lek
 • 5 foto
  ?Super Frigorifer?
  Makineri dhe inventare

  ?Super Frigorifer?

  Shitet frigorifer i madh per lokale! Per informacion dhe porosi na kontaktoni ne what\'s up dhe vib

  Mat 3 gusht 21:51
  65.000 Lek
 • 3 foto
  Furre pica byrek buke
  Makineri dhe inventare

  Furre pica byrek buke

  Italian marka oem modeli zenith

  Durrës 3 gusht 19:09
  123.456.789 Lek
 • 2 foto
  Sobe restoranti
  Makineri dhe inventare

  Sobe restoranti

  Marka zanusi linja 90 cm me 4 vatra plus furre

  Durrës 3 gusht 19:08
  123.456.789 €
 • 2 foto
  Tavolin inoksi italiane
  Makineri dhe inventare

  Tavolin inoksi italiane

  Italiane me cmimet me te lira ne treg Italiane jo prodhime vendi

  Durrës 3 gusht 19:07
  12.345.789 €
 • 3 foto
  GRIRËSE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  GRIRËSE PROFESIONALE

  Shesim grirëse profesionale te reja. Italiane. Të domosdoshme në çdo restorant . Me 5 disqe me form

  Durrës 3 gusht 19:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KARREL PËR PASTIÇERI E FURRA BUKE
  Makineri dhe inventare

  KARREL PËR PASTIÇERI E FURRA BUKE

  Shesim karrela për pastiçeri. Me përmasa 60 × 40 cm . Inox. Disponojmë edhe tava alumini me përmasa

  Durrës 3 gusht 19:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FRIGORIFER BANAK USHQIMOR
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER BANAK USHQIMOR

  Shesim banak frigoriferik të përdorur të madhësive të ndryshme. Të gjithë italianë . Me garanci.

  Durrës 3 gusht 19:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VETRINA FRESKUESE DHE NGROHËSE
  Makineri dhe inventare

  VETRINA FRESKUESE DHE NGROHËSE

  Shesim vetrina ngrohese dhe freskuese te reja. Me madhësi të ndryshme. Italiane . Me garanci. Çmime

  Durrës 3 gusht 19:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MBUSHËSE SALLAMI ITALIANE
  Makineri dhe inventare

  MBUSHËSE SALLAMI ITALIANE

  Shesim mbushëse sallami italiane të reja. Marka "Reber"

  Durrës 3 gusht 19:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BRUMATRIÇE
  Makineri dhe inventare

  BRUMATRIÇE

  Shesim brumatriçe të reja italiane me kapacitet 20 kg, 30 kg dhe 40 kg. Të përshtatshme për fur

  Durrës 3 gusht 19:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TAVOLINA PUNE
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINA PUNE

  Shesim tavolina pune me tefton. Italiane. Të madhësive e modeleve të ndryshme

  Durrës 3 gusht 19:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ZGARA TË REJA
  Makineri dhe inventare

  ZGARA TË REJA

  Shesim zgara të reja. Modele të ndryshme. Italiane.

  Durrës 3 gusht 19:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  FRITEZA
  Makineri dhe inventare

  FRITEZA

  Shesim friteza të reja . Italiane. Te madhësive te ndryshme. Me korent.

  Durrës 3 gusht 19:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PAISJE PËR KREPA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PËR KREPA

  Sheshim paisje për krepa. Të reja. Me 1 dhe 2 vatra. Italiane. Me garanci

  Durrës 3 gusht 19:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FRIGORIFER FRESKUES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER FRESKUES

  Shesim frigorifer inox , me dyer xham. Të rinj. Italian. Me garanci.

  Durrës 3 gusht 18:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  FRIGORIFER NGRIRËS
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER NGRIRËS

  Shesim baule ngrirëse te reja. Italiane. Me madhësi të ndryshme. Çmime konkuruese . Me garanci.

  Durrës 3 gusht 18:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FRIGORIFER KUNDRABANAK PËR BARE
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER KUNDRABANAK PËR BARE

  Shesin frigorifer për bare. Te rinj . Italianë

  Durrës 3 gusht 18:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FRIGORIFER KOLLONË
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER KOLLONË

  Shesim frigorifer kollonë. Freskuese dhe ngrirëse . Të rinj e të përdorur. Italianë. Me garanci.

  Durrës 3 gusht 18:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FURRA PËR PIZZA
  Makineri dhe inventare

  FURRA PËR PIZZA

  Shesim furra për pizza të rinj . Italianë . Me përmasa të ndryshme.

  Durrës 3 gusht 18:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  EKSPOZITOR PESHKU
  Makineri dhe inventare

  EKSPOZITOR PESHKU

  Shesim banak ekspozitor peshku me përmasa te ndryshme. Te përdorur. Italianë. Të markës ARNEG. Me

  Durrës 3 gusht 18:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FRIGORIFER PESHKU
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PESHKU

  Shiten frigoriferë për mbajtjen e peshkut. Të rinj. Italianë. Shumë cilësorë e me çmime konkuruese

  Durrës 3 gusht 18:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BANAK PESHKU
  Makineri dhe inventare

  BANAK PESHKU

  Shesim banak peshku .Inox. Italian. Me përmasa të ndryshme. Me garanci.

  Durrës 3 gusht 18:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sharra mishi makina mishi
  Makineri dhe inventare

  Sharra mishi makina mishi

  Paisje per kasap

  Durrës 3 gusht 18:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  THIKA SITA MAKINE MISHI
  Makineri dhe inventare

  THIKA SITA MAKINE MISHI

  Shesim thika , sita makine mishi 12-she, 22-she, 32-she. Çengela, thika e hanxharë për kasapë. Të g

  Durrës 3 gusht 18:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sharra mishi italiane jo kineze
  Makineri dhe inventare

  Sharra mishi italiane jo kineze

  Italiane

  Durrës 3 gusht 18:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FRIGORIFER ABATITOR AKULLORE I RI
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER ABATITOR AKULLORE I RI

  SHITET FRIGORIFER I RI PËR MBAJTJEN E AKULLORES. ITALIAN. MBAN DER NË 60 VASKETA.

  Durrës 3 gusht 18:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigorifer akullore
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer akullore

  Frigorifer akullore mban 60 vasketa i ri marka klimaitalia modeli icecream 990 bt temperatura -18 -

  Durrës 3 gusht 18:49
  123.456.789 €
 • 3 foto
  MAKINË AKULLORE
  Makineri dhe inventare

  MAKINË AKULLORE

  SHITET MAKINË AKULLORE E PËRDORUR E MARKËS \"MARK-DS 3\". SHITET ME GARANCI. ËSHTË NË

  Durrës 3 gusht 18:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAKINË AKULLORE \"CATTABRIGA\"
  Makineri dhe inventare

  MAKINË AKULLORE \"CATTABRIGA\"

  Shitet makinë akullore \"CATTABRIGA \" - MANTEMATIC 3. Në gjendje perfekte. Prodhon 20 kg / orë.

  Durrës 3 gusht 18:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FRIGORIFER PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PASTICERIE

  Italiane

  Durrës 3 gusht 18:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rafte frutash marketi
  Makineri dhe inventare

  Rafte frutash marketi

  Rafte frutash per markete italiane

  Durrës 3 gusht 18:46
  1 €
 • 3 foto
  FURRA PICERI E PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  FURRA PICERI E PASTICERIE

  Italian te perdorur cmime te lira

  Durrës 3 gusht 18:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Furre pasticerie restoranti byrek
  Makineri dhe inventare

  Furre pasticerie restoranti byrek

  Italian i perd me garanci per me shum info telefono

  Durrës 3 gusht 18:44
  123.456.789 €
 • 2 foto
  Rafte marketi italiane
  Makineri dhe inventare

  Rafte marketi italiane

  Italiane

  Durrës 3 gusht 18:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RAFTE MARKETI
  Makineri dhe inventare

  RAFTE MARKETI

  Shesim rafte metalike italiane. Të markës CEFLA. Italiane. Rafte shumë cilësore.

  Durrës 3 gusht 18:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Baule ngrirese marketi
  Makineri dhe inventare

  Baule ngrirese marketi

  Italiane

  Durrës 3 gusht 18:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer mural marketi lulesh
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer mural marketi lulesh

  Me tre porta italian 2 vjet garanci i pa perdorur

  Durrës 3 gusht 18:42
  123.456.799 €
 • 5 foto
  Frigorifer lulesh marketi pasticerie
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer lulesh marketi pasticerie

  Italian i ri me garanci 2 vjet

  Durrës 3 gusht 18:42
  123.456.789 €