Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Manekine
  Makineri dhe inventare

  Manekine

  Shiten manekine. 25 cope, cmimi 500leke per manekin.

  Tiranë 13 gusht 14:04
  500 Lek
 • 1 foto
  shiten rafte dhe dollape
  Makineri dhe inventare

  shiten rafte dhe dollape

  Shiten rafte dhe dollape. Raftet jane me gjatesi 3.5 metra me 32 cm, dhe 5.5 metra me 32cm. Dollapet

  Tiranë 13 gusht 13:56
  25.000 Lek
 • 5 foto
  Frigoriferi banak
  Makineri dhe inventare

  Frigoriferi banak

  Shes frigorifer banak ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 13 gusht 11:26
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer banak
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak

  Shes frigorifer banak ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 13 gusht 11:26
  50.000 Lek
 • 5 foto
  Fotokopje
  Makineri dhe inventare

  Fotokopje

  Fotokopje profesionale me ngjyra .marka Panasonic dhe e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shite

  Durrës 13 gusht 08:08
  600 €
 • 4 foto
  Makine per shllak
  Makineri dhe inventare

  Makine per shllak

  Makineri per shllak per bare dhe restorante e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte si e re shitet

  Durrës 13 gusht 08:02
  250 €
 • 11 foto
  Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma
  Makineri dhe inventare

  Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma

  Pershendetje, ofrojme tenda me qera tavolina karrige stola dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panair

  Tiranë 12 gusht 23:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda tavolina me qera, karrige dhe stola
  Makineri dhe inventare

  Tenda tavolina me qera, karrige dhe stola

  Pershendetje, ofrojme tenda me qera tavolina karrige stola dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panair

  Tiranë 12 gusht 23:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tenda me qera per dasma dhe per evente te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Tenda me qera per dasma dhe per evente te ndryshme

  Pershendetje, ofrojme Çadra me qera, tavolina stola, DJ dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panaire

  Tiranë 12 gusht 23:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kolltuqe
  Makineri dhe inventare

  Kolltuqe

  Kolltuqe(9000 lek),tavolina(6000lek).per lokal Ne gjendje te mire!!

  Elbasan 12 gusht 22:58
  9.000 Lek
 • 6 foto
  Makin qepse monofaze Mingorelli Italiane
  Makineri dhe inventare

  Makin qepse monofaze Mingorelli Italiane

  makin qepse me procese monofaze prodhim italian per nevoja familjare

  Tiranë 12 gusht 21:41
  85 €
 • 9 foto
  Paisje picerie okazion
  Makineri dhe inventare

  Paisje picerie okazion

  Shiten pajisjr picerie furre picerie me gas , pjek 6 pica normale dhe 4 familjare ,brumatrice 20 kg

  Durrës 12 gusht 21:24
  120.000 Lek
 • 1 foto
  Rreklam dopio ekran led me programator profesional
  Makineri dhe inventare

  Rreklam dopio ekran led me programator profesional

  Eshte me gjendje pune mund te perdoret per cdo lloj rreklame led icons 170cm me 90 dhe mund te ndrro

  Shkodër 12 gusht 19:31
  2.000 €
 • 4 foto
  Okazion - Pompe e ujerave te zeza dhe kullimit
  Makineri dhe inventare

  Okazion - Pompe e ujerave te zeza dhe kullimit

  Pompe zhytëse me një shtytës të pandryshkshëm në nikel çeliku, me port vertikal të dorëzimit. Pompa

  Tiranë 12 gusht 13:50
  320 €
 • 1 foto
  Shitet Prese drush profesionale.
  Makineri dhe inventare

  Shitet Prese drush profesionale.

  Shitet Prese drush profesionale e ardhur nga Gjermania perdoret per te care drute gjithashtu eshte p

  Korçë 12 gusht 12:46
  250 €
 • 1 foto
  Shitet Kriko Birre
  Makineri dhe inventare

  Shitet Kriko Birre

  Shes kriko birre me dy rubineta e ardhur nga Gjermani ne gjendje te mire pune cmimi 250 Euro i disk

  Korçë 12 gusht 12:46
  250 €
 • 4 foto
  Shes mikrovale profesionale per restorante
  Makineri dhe inventare

  Shes mikrovale profesionale per restorante

  Shes mikrovale profesionale per restorante e sjelle nga Gjermania shume pak e perdorur ne gjendje sh

  Korçë 12 gusht 12:23
  550 €
 • 3 foto
  makine qepese syzator
  Makineri dhe inventare

  makine qepese syzator

  Shitet makine qepese syzator profesionale ne gjendje shume te mire

  Kavajë 12 gusht 12:15
  500 €
 • 9 foto
  Makina Qepse
  Makineri dhe inventare

  Makina Qepse

  Shiten makina qepse 6 muaj te perdoruar me super cmime okazion !!

  Fier 12 gusht 11:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pajisje per Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per Fast Food

  Pajisje porfesionale per Fast Food te reja dhe te perdorura si friteza gjiro mishi zgara vetrina ngr

  Durrës 12 gusht 11:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karrige berberi
  Makineri dhe inventare

  Karrige berberi

  Karrige berberi

  Lushnjë 12 gusht 11:29
  280 Lek
 • 1 foto
  Makineri higjenike
  Makineri dhe inventare

  Makineri higjenike

  Makineri per letren higjenike dhe sharra shirit

  Lushnjë 12 gusht 11:13
  2.500 €
 • 2 foto
  Manekina dhe tavoline
  Makineri dhe inventare

  Manekina dhe tavoline

  Okazion. Shiten manekina dhe tavolina

  Tiranë 12 gusht 11:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Generator me fuqi te nryshme
  Makineri dhe inventare

  Generator me fuqi te nryshme

  Generator me fuqi te nryshme Modele dhe cilesi

  Tiranë 12 gusht 10:58
  100 €
 • 0 foto
  ceragem shtrat masazh
  Makineri dhe inventare

  ceragem shtrat masazh

  shtrati asht ne gjendje te mir asht pak i perdorur , shtrati asht qe kryn masazhin vet asht me nxemj

  Tiranë 12 gusht 10:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GRIRËSE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  GRIRËSE PROFESIONALE

  Shesim grirëse profesionale te reja. Italiane. Të domosdoshme në çdo restorant . Me 5 disqe me form

  Durrës 12 gusht 10:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MBUSHËSE SALLAMI ITALIANE
  Makineri dhe inventare

  MBUSHËSE SALLAMI ITALIANE

  Shesim mbushëse sallami italiane të reja. Marka "Reber"

  Durrës 12 gusht 10:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VETRINA FRESKUESE DHE NGROHËSE
  Makineri dhe inventare

  VETRINA FRESKUESE DHE NGROHËSE

  Shesim vetrina ngrohese dhe freskuese te reja. Me madhësi të ndryshme. Italiane . Me garanci. Çmime

  Durrës 12 gusht 10:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FRIGORIFER PËR PIZZA
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PËR PIZZA

  Shesim banko pizzerie . Të reja . Italiane . Shume cilësore . Me garanci. Me përmasa 1.5 metër dhe

  Durrës 12 gusht 10:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FRIGORIFER ME 2 DYER
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER ME 2 DYER

  Shitet frigorifer me 2 dyer. I ri . Italian. Për pastiçeri e për lokale. Me garanci.

  Durrës 12 gusht 10:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MAKINË VAKUMI
  Makineri dhe inventare

  MAKINË VAKUMI

  Shesim paisje vakumi te reja , italine. Praktike në përdorim e me çmim te arsyeshëm.

  Durrës 12 gusht 10:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TOSTIERË
  Makineri dhe inventare

  TOSTIERË

  Shesim tostiera . Të reja . Italiane . Teke ose dopio. Super cilësore.

  Durrës 12 gusht 10:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makine Etiketash
  Makineri dhe inventare

  Makine Etiketash

  Makine per ndarjen e etiketave shpejtesia 50-60cope/min Pesha-3kg Gjatesia e etiketes 15-150mm Gjer

  Shkodër 11 gusht 23:27
  200 €
 • 3 foto
  Makine Paketimi Vertikale
  Makineri dhe inventare

  Makine Paketimi Vertikale

  Makine paketimi vertikale, Ideale per paketime granulate dhe pluhura(sheqer,oriz,fasule,fruta te tha

  Shkodër 11 gusht 23:27
  3.300 €
 • 2 foto
  Makine Celefonimi
  Makineri dhe inventare

  Makine Celefonimi

  Gjysem automatike Madhesia e paketimit 30x18(maksimumi) Pesha 50kg Potencs 2.5kw

  Shkodër 11 gusht 23:26
  1.000 €
 • 2 foto
  Largues gervishjeje per automjete 100 ml
  Makineri dhe inventare

  Largues gervishjeje per automjete 100 ml

  Oazi i Ofertave

  Tiranë 11 gusht 20:17
  1.199 Lek
 • 6 foto
  cnc plasma 300*1500*20 mm
  Makineri dhe inventare

  cnc plasma 300*1500*20 mm

  cnc plasma per dekor metaleve per me shume facebook Makinakosova makinakosova

  Kukës 11 gusht 18:19
  13.000 €
 • 1 foto
  MAKINA PER DATES AFATIT
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER DATES AFATIT

  MAKINA PER DATA FULL AUTOMATIK 1100 E XHUSEM AUTOMATIK 730 E MANUELL 350 E PER ME SHUM DETAJE VIZITO

  Kukës 11 gusht 18:19
  750 €
 • 5 foto
  Banak
  Makineri dhe inventare

  Banak

  Shitet banak per dyqane/markete . Cmimi- 150 mije te vjetra

  Berat 11 gusht 18:18
  150.000 Lek
 • 1 foto
  Makina per mbushje 100-1000 ml
  Makineri dhe inventare

  Makina per mbushje 100-1000 ml

  Makine pe mbushje shamponave dhe lengjeve automatik nevojitet nje kompresor 100 lt Transprti sipas

  Kukës 11 gusht 18:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  vinq per fabrika
  Makineri dhe inventare

  vinq per fabrika

  vinq me tonazh te ndrydhme 1 ton qmimi-1800 2 ton qmimi-2100 3 ton qmimi 2400 5 ton qmimi 3000 euro

  Kukës 11 gusht 18:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makina mund te xheni .facebok. Makinakosova
  Makineri dhe inventare

  Makina mund te xheni .facebok. Makinakosova

  PER ME SHUM VIZITONI FAQEN TON GACEBOOK ..Makinakosova.. punojm si ndemjetsus kosov-turqi .maqedoni

  Kukës 11 gusht 18:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Pogradec 11 gusht 17:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten dy taulina
  Makineri dhe inventare

  Shiten dy taulina

  Shiten dy tavolina pune qmimi sipas marrveshjes gjinden ne pej kosov

  Kukës 11 gusht 15:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITEN TULINA PUNE
  Makineri dhe inventare

  SHITEN TULINA PUNE

  Shiten dy copa qmimi sipas marrveshjes me drita gjinden në kosov prej bib +383 44 192047

  Tiranë 11 gusht 15:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet dhime frigo mono faze motor i ri
  Makineri dhe inventare

  Shitet dhime frigo mono faze motor i ri

  Shitet dhime frigoriferike motor i ri mono faze shum ekonomik, permasat 2.5x3 lartisia 2.8 m. Shotet

  Tiranë 11 gusht 15:14
  2.000 €
 • 4 foto
  Stërvitje shufra Ditch Witch JT1220 M1
  Makineri dhe inventare

  Stërvitje shufra Ditch Witch JT1220 M1

  Lënda e njoftimit janë shufra stërvitje me cilësi të lartë për stërvitjen e stërvitjes Ditch Witch J

  Tiranë 11 gusht 11:14
  161 €
 • 1 foto
  Stërvitje shufra Vermeer D50x100 D80x100 4,5m
  Makineri dhe inventare

  Stërvitje shufra Vermeer D50x100 D80x100 4,5m

  Lënda e njoftimit janë shufra stërvitje me cilësi të lartë për stërvitjen e stërvitjes Vermeer D50x1

  Tiranë 11 gusht 11:02
  363 €
 • 3 foto
  Karige
  Makineri dhe inventare

  Karige

  Karige kompjuteri Cmimi i diskutushem

  Tiranë 11 gusht 10:59
  100 Lek
 • 2 foto
  Makine Akulli per Peshk
  Makineri dhe inventare

  Makine Akulli per Peshk

  Makinë akulli per peshk fluska Ne Gjakove ne tel +38349129127

  Tiranë 11 gusht 10:49
  Me Marrveshje