Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 11 foto
  Makina per industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon049-129 127dhe vibe

  Tiranë 11 gusht 10:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer mural
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer mural

  frigorifer mural

  Durrës 11 gusht 10:30
  90.000 Lek
 • 0 foto
  pjekese kafeje,2 mullinj,paketues,peshore,tranzhe
  Makineri dhe inventare

  pjekese kafeje,2 mullinj,paketues,peshore,tranzhe

  Shiten: -Makineri per pjekje kafeje 10 kg -2 Mullinj bluarje greke -paketues me date skadence -qese

  Tiranë 11 gusht 10:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet impianti dhe biznesi
  Makineri dhe inventare

  shitet impianti dhe biznesi

  Shitet impianti per prerjen dhe prodhimin e aksesoreve te ndryshem te pllakave gres porcelan . Impia

  Tiranë 11 gusht 10:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?DY TENDA DIELLI ME KRAHË HAPJE MBYLLJE 360X4...
  Makineri dhe inventare

  ?DY TENDA DIELLI ME KRAHË HAPJE MBYLLJE 360X4...

  Ne GJËNDJE SHUMË të mirë..

  Durrës 10 gusht 23:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Furra per pica piceri & furre byrek byrektore
  Makineri dhe inventare

  Furra per pica piceri & furre byrek byrektore

  Furra te ndryshen per piceri furre me gaz ose me korent profesionale italiane te perdorura me kapaci

  Durrës 10 gusht 20:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pica byrek buke
  Makineri dhe inventare

  Pica byrek buke

  Italiane italiane italiane e re 6-6 pica e re me garanci 2 vjet

  Durrës 10 gusht 19:17
  123.456.789 €
 • 6 foto
  Tavolin frigorifer pica
  Makineri dhe inventare

  Tavolin frigorifer pica

  Italiane me cmimet me te lira ne shqiperi

  Durrës 10 gusht 19:16
  123.456.789 €
 • 3 foto
  FURRA PËR PIZZA
  Makineri dhe inventare

  FURRA PËR PIZZA

  Shesim furra për pizza të rinj . Italianë . Me përmasa të ndryshme.

  Durrës 10 gusht 19:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ZGARA TË REJA
  Makineri dhe inventare

  ZGARA TË REJA

  Shesim zgara të reja. Modele të ndryshme. Italiane.

  Durrës 10 gusht 19:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  FRITEZA
  Makineri dhe inventare

  FRITEZA

  Shesim friteza të reja . Italiane. Te madhësive te ndryshme. Me korent.

  Durrës 10 gusht 19:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FRIGORIFER KOLLONË
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER KOLLONË

  Shesim frigorifer kollonë. Freskuese dhe ngrirëse . Të rinj e të përdorur. Italianë. Me garanci.

  Durrës 10 gusht 19:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furre pica
  Makineri dhe inventare

  Furre pica

  Italian markat oem 4 pica 4 +4 ose 6 ose 6 +6 ose 9 + 9 te gjitha mizurat

  Durrës 10 gusht 19:07
  12.233.445.566 €
 • 3 foto
  Furre pica byrek buke
  Makineri dhe inventare

  Furre pica byrek buke

  Italian marka oem modeli zenith

  Durrës 10 gusht 19:05
  123.456.789 Lek
 • 0 foto
  Kompresor 150L
  Makineri dhe inventare

  Kompresor 150L

  I perdorur

  Fier 10 gusht 19:05
  250 €
 • 2 foto
  Sobe restoranti
  Makineri dhe inventare

  Sobe restoranti

  Marka zanusi linja 90 cm me 4 vatra plus furre

  Durrës 10 gusht 19:05
  123.456.789 €
 • 2 foto
  FRIGORIFER PESHKU
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PESHKU

  Shiten frigoriferë për mbajtjen e peshkut. Të rinj. Italianë. Shumë cilësorë e me çmime konkuruese

  Durrës 10 gusht 19:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Krepa krepier italiane
  Makineri dhe inventare

  Krepa krepier italiane

  Italiane

  Durrës 10 gusht 18:58
  123.456.789 €
 • 4 foto
  FRIGORIFER PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PASTICERIE

  Italiane

  Durrës 10 gusht 18:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PAISJE PËR KREPA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PËR KREPA

  Sheshim paisje për krepa. Të reja. Me 1 dhe 2 vatra. Italiane. Me garanci

  Durrës 10 gusht 18:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KARREL PËR PASTIÇERI E FURRA BUKE
  Makineri dhe inventare

  KARREL PËR PASTIÇERI E FURRA BUKE

  Shesim karrela për pastiçeri. Me përmasa 60 × 40 cm . Inox. Disponojmë edhe tava alumini me përmasa

  Durrës 10 gusht 18:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Stërvitje shufra Ditch Witch 2720M1 3020M JT25
  Makineri dhe inventare

  Stërvitje shufra Ditch Witch 2720M1 3020M JT25

  Lënda e njoftimit janë shufra stërvitje me cilësi të lartë për stërvitjen e stërvitjes Ditch Witch

  Tiranë 10 gusht 18:08
  184 €
 • 5 foto
  Stërvitje shufra Ditch Witch AT30
  Makineri dhe inventare

  Stërvitje shufra Ditch Witch AT30

  Lënda e njoftimit janë shufra stërvitje me cilësi të lartë për stërvitjen e stërvitjes Ditch Witch A

  Tiranë 10 gusht 18:08
  338 €
 • 2 foto
  Stërvitje shufra Vermeer D36x50 D33x44 FS1 3m
  Makineri dhe inventare

  Stërvitje shufra Vermeer D36x50 D33x44 FS1 3m

  Lënda e njoftimit janë shufra stërvitje me cilësi të lartë për stërvitjen e stërvitjes Vermeer D36x5

  Tiranë 10 gusht 18:08
  191 €
 • 0 foto
  Shitet dhome frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Shitet dhome frigoriferike

  Shitet dhome frigoriferike,me permasa gjatesi 13 metra,gjeresi 5 metra,lartesi 5.5 metra.me dere me

  Fier 10 gusht 17:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stërvitje shufra Ditch Witch JT920
  Makineri dhe inventare

  Stërvitje shufra Ditch Witch JT920

  Lënda e njoftimit janë shufra stërvitje me cilësi të lartë për stërvitjen e stërvitjes Ditch Witch J

  Tiranë 10 gusht 17:20
  129 €
 • 2 foto
  Stërvitje shufra Ditch Witch JT4020M1
  Makineri dhe inventare

  Stërvitje shufra Ditch Witch JT4020M1

  Lënda e njoftimit janë shufra stërvitje me cilësi të lartë për stërvitjen e stërvitjes Ditch Witch J

  Tiranë 10 gusht 17:08
  338 €
 • 3 foto
  Stërvitje shufra Vermeer D33x44/36x50 FS1 4,5m
  Makineri dhe inventare

  Stërvitje shufra Vermeer D33x44/36x50 FS1 4,5m

  Lënda e njoftimit janë shufra stërvitje me cilësi të lartë për stërvitjen e stërvitjes Vermeer D33x4

  Tiranë 10 gusht 17:00
  240 €
 • 3 foto
  Stërvitje shufra Ditch Witch JT2020
  Makineri dhe inventare

  Stërvitje shufra Ditch Witch JT2020

  Lënda e njoftimit janë shufra stërvitje me cilësi të lartë për stërvitjen e stërvitjes Ditch Witch J

  Tiranë 10 gusht 16:48
  165 €
 • 1 foto
  4 banjo mari gati te reja
  Makineri dhe inventare

  4 banjo mari gati te reja

  Shes 4 banjo mari elektrike gjermane 3 muaj te perdorura 400 mij te 4terta

  Tiranë 10 gusht 16:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  lincoln steamer oven furre pizze byreku
  Makineri dhe inventare

  lincoln steamer oven furre pizze byreku

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë 10 gusht 16:01
  1.000 €
 • 8 foto
  Generator
  Makineri dhe inventare

  Generator

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë 10 gusht 16:00
  350 €
 • 1 foto
  Stërvitje shufra Ditch Witch JT2720
  Makineri dhe inventare

  Stërvitje shufra Ditch Witch JT2720

  Lënda e njoftimit janë shufra stërvitje me cilësi të lartë për stërvitjen e stërvitjes Ditch Witch J

  Tiranë 10 gusht 15:59
  177 €
 • 2 foto
  Matrapik me Motorr Naftë.
  Makineri dhe inventare

  Matrapik me Motorr Naftë.

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë 10 gusht 15:58
  85.000 Lek
 • 0 foto
  Sergjene dhe Dollapë Farmacie
  Makineri dhe inventare

  Sergjene dhe Dollapë Farmacie

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë 10 gusht 15:53
  70.000 Lek
 • 2 foto
  Stërvitje shufra Ditch Witch JT520
  Makineri dhe inventare

  Stërvitje shufra Ditch Witch JT520

  Lënda e njoftimit janë shufra stërvitje me cilësi të lartë për stërvitjen e stërvitjes Ditch Witch J

  Tiranë 10 gusht 15:47
  124 €
 • 2 foto
  Stërvitje shufra Vermeer D24x40
  Makineri dhe inventare

  Stërvitje shufra Vermeer D24x40

  Lënda e njoftimit janë shufra stërvitje me cilësi të lartë për stërvitjen e stërvitjes Vermeer D24x

  Tiranë 10 gusht 15:27
  136 €
 • 2 foto
  FRIGORIFER KUNDRABANAK PËR BARE
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER KUNDRABANAK PËR BARE

  Shesin frigorifer për bare. Te rinj . Italianë

  Durrës 10 gusht 14:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FRIGORIFER FRESKUES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER FRESKUES

  Shesim frigorifer inox , me dyer xham. Të rinj. Italian. Me garanci.

  Durrës 10 gusht 14:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?DY TENDA DIELLI ME KRAHË HAPJE MBYLLJE 360X4...
  Makineri dhe inventare

  ?DY TENDA DIELLI ME KRAHË HAPJE MBYLLJE 360X4...

  NË GJËNDJE SHUMË TË MIRË.. 28 m2 afersishte total okazion.. TEL 0698793743 DURRES..

  Durrës 10 gusht 13:46
  350 €
 • 2 foto
  Krevat estetike
  Makineri dhe inventare

  Krevat estetike

  Krevat estetike. Perdoret per (trajtime, depilime, qerpike). Materiali dru, perdorur vetem nje muaj.

  Elbasan 10 gusht 12:18
  10.000 Lek
 • 10 foto
  Shiten paisjet per dyqan mishi nen kosto
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisjet per dyqan mishi nen kosto

  Shiten paisje cilesore nen kosto 1- frigorifer tavoline inoksi i blere 1000 euro jepet per 850 euro

  Tiranë 10 gusht 09:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ?DY TENDA DIELLI ..MERNI NË KËTË NR 0698793743?
  Makineri dhe inventare

  ?DY TENDA DIELLI ..MERNI NË KËTË NR 0698793743?

  SHITEN DY TENDA DIELLI ME KRAHE HAPEN DERI NE 360× GJERESIA 4METER AFERSISHTE TEL 0698793743 DURRES

  Durrës 5 gusht 21:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Splcera
  Makineri dhe inventare

  Splcera

  1. Fujikura FID-30R është një identifikues i fibrave optike që detekton sinjalin në fibër optike pa

  Tiranë 5 gusht 20:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Aspirator lokali
  Makineri dhe inventare

  Aspirator lokali

  Shitet aspirator lokali

  Kavajë 5 gusht 18:58
  700 €
 • 3 foto
  makineri granite
  Makineri dhe inventare

  makineri granite

  shiten dy makineri granite italiane origjinale kapaciteti 10 litra jane ne pune ne keto momente te d

  Korçë 5 gusht 18:55
  50.000 Lek
 • 2 foto
  2 minibare
  Makineri dhe inventare

  2 minibare

  te dyja te perdorura por te mirembajtura

  Durrës 5 gusht 18:49
  150 Lek
 • 5 foto
  Makineri akullore
  Makineri dhe inventare

  Makineri akullore

  Shitet makineri per prodhimin e akulloreve ose ghiacciola cmimi 250.000 lek ne gjendje shume te mire

  Korçë 5 gusht 18:47
  225.000 Lek
 • 5 foto
  frigorifere
  Makineri dhe inventare

  frigorifere

  Shiten frigorifer freskues banak 35.000 lek frigorifer ngrires i verdhe

  Korçë 5 gusht 18:35
  1 Lek
 • 1 foto
  Masazhues profesional per këmbet
  Makineri dhe inventare

  Masazhues profesional per këmbet

  Masazhues profesional per këmbet Fringo i ri shum pak i perdorur me me nivele dhe opsoion jacuzzi i

  Durrës 5 gusht 17:15
  100 €