Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 3 foto
  Shiten lavastovilje
  Makineri dhe inventare

  Shiten lavastovilje

  Shiten lavastovilje për bare.

  Durrës 4 gusht 19:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per restorante dhe bare
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorante dhe bare

  Shiten paisje për restorante dhe bare

  Durrës 4 gusht 19:51
  999.999 €
 • 0 foto
  Shitet furrë konvencionale
  Makineri dhe inventare

  Shitet furrë konvencionale

  Shitet furrë konvencionale me gaz,në gjendje shume të mirë.

  Durrës 4 gusht 19:50
  9.999.999 €
 • 11 foto
  Makineri me porosi per punime te ndryshme llamarin
  Makineri dhe inventare

  Makineri me porosi per punime te ndryshme llamarin

  Sjellim makineri me porsi per punimet e llamarine edhe hekuri ne forma te ndryshme . .Cmimet sipas

  Tiranë 4 gusht 19:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri
  Makineri dhe inventare

  Makineri

  Sjellim me porosi nga Kina cdo lloje makinerie e produktesh cmimet sipas marveshjes

  Tiranë 4 gusht 19:41
  10 €
 • 3 foto
  Laser
  Makineri dhe inventare

  Laser

  Sjellim lazer me porosi

  Tiranë 4 gusht 19:38
  5.000 €
 • 2 foto
  Sillos/silloz kafe
  Makineri dhe inventare

  Sillos/silloz kafe

  Silloz kafeje per te mbajtur kafen pas pjekjes per stazhonim Jan ne gjendje shum te mira dhe jan ble

  Tiranë 4 gusht 16:29
  300 €
 • 4 foto
  Gjenerator HONDA
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator HONDA

  shes gjeneratorin i markes japonoze honda me bbenzine ne gjendje shum te mire .

  Elbasan 4 gusht 12:40
  280 Lek
 • 3 foto
  ?OKAZION DY TENDA DIELLI HAPEN 3×50 ME ×4 M.....
  Makineri dhe inventare

  ?OKAZION DY TENDA DIELLI HAPEN 3×50 ME ×4 M.....

  SHITEN DY TENDA DIELLI NË GJËNDJE SHUMË TË MIRË.. TELEFONONI NE KETE NUMER OSE SMS 069 87 93 743 DU

  Durrës 4 gusht 11:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Furrë Buke Dhe Makinë Prerëse Për Bukë
  Makineri dhe inventare

  Furrë Buke Dhe Makinë Prerëse Për Bukë

  Furri 5 vjet në përdorim , në gjendje perfekte , lënda djegëse GAZ , kapaciteti 140 bukë . Makina pr

  Vlorë 4 gusht 11:24
  6.000 €
 • 12 foto
  Pajisje per bar restorant
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per bar restorant

  Prodhime inoksi punime inox te reja dhe pajisje te perdorura italiane profesionale per bare restoran

  Durrës 4 gusht 10:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banak për bar dhe fast food
  Makineri dhe inventare

  Banak për bar dhe fast food

  Shitet banak për bar kafe ,fat food,pasticeri etj. Në gjendje perfektë. Vetëm 6 muaj I përdorur. Sh

  Tiranë 4 gusht 10:21
  3.200 €
 • 1 foto
  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz
  Makineri dhe inventare

  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz

  Shitet Piaster Zgare profesionale per Tostier me gaz. Cmimi 190 .

  Vlorë 4 gusht 09:37
  160 €
 • 5 foto
  FRITEZE ME PREVSE PATATE
  Makineri dhe inventare

  FRITEZE ME PREVSE PATATE

  FRITEZE ME PREVSE PATATE NE FOREM SPIRALE

  Tiranë 4 gusht 09:35
  500 €
 • 6 foto
  Furre Pice me Korent Trefazor
  Makineri dhe inventare

  Furre Pice me Korent Trefazor

  Shitet furre pice me korent ne gjendje pune perfekte. me tulle shamoti me dy kate nga 4 pica secili

  Tiranë 4 gusht 00:06
  800 €
 • 2 foto
  Carpigiani
  Makineri dhe inventare

  Carpigiani

  Shitet maqina Rainbow3 me air carpigiani ne gjendje shum te mire pune Viber +38345803888

  Durrës 3 gusht 23:06
  15.000 €
 • 4 foto
  FRIGORIFER NGRIRES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER NGRIRES

  FRIGORIFER NGRIRES REKLAMUES KOLLON DHE ARKE TE DYJA 95 MIJE LEK TE REJA

  Tiranë 3 gusht 22:55
  95.000 Lek
 • 2 foto
  Tavolin inoksi italiane
  Makineri dhe inventare

  Tavolin inoksi italiane

  Italiane me cmimet me te lira ne treg Italiane jo prodhime vendi

  Durrës 3 gusht 19:07
  12.345.789 €
 • 2 foto
  THIKA SITA MAKINE MISHI
  Makineri dhe inventare

  THIKA SITA MAKINE MISHI

  Shesim thika , sita makine mishi 12-she, 22-she, 32-she. Çengela, thika e hanxharë për kasapë. Të g

  Durrës 3 gusht 18:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rafte marketi italiane
  Makineri dhe inventare

  Rafte marketi italiane

  Italiane

  Durrës 3 gusht 18:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolin frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Tavolin frigorifer

  Inoks italiane

  Durrës 3 gusht 18:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FRIGORIFER ME 2 DYER I RI
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER ME 2 DYER I RI

  FRIGORIFER ME 2 DYER. TE RINJ . ITALIANE. ME GARANCI 1 VIT. TE PERSHTATSHEM PER MARKETE , DYQANE LU

  Durrës 3 gusht 18:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Soba profesionale me 2 / 4 /6 ose 8 vatra dhe furr
  Makineri dhe inventare

  Soba profesionale me 2 / 4 /6 ose 8 vatra dhe furr

  Soba profesionale italiane te revizionuara .soba industriale me gaz me 2 4 6 8 vatra dhe furre ..

  Durrës 3 gusht 18:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  frigorifer freskues
  Makineri dhe inventare

  frigorifer freskues

  shitet frigorifer freskues ne gjendje pune shum te mire...cmimi 300 mij lek

  Durrës 3 gusht 18:03
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Makine mishi grirese.
  Makineri dhe inventare

  Makine mishi grirese.

  Shitet makine grirese mishi italiane, profesionale e gjitha inoks, monofaze grin deri ne 150kg mish

  Tiranë 3 gusht 16:46
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  Granitor

  Tiranë 3 gusht 15:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje per baree restorante
  Makineri dhe inventare

  paisje per baree restorante

  Ekspozitor.

  Tiranë 3 gusht 15:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tagliaverdura
  Makineri dhe inventare

  Tagliaverdura

  Grirese perimesh e cila permban 5 lloje te ndryshme thikash

  Tiranë 3 gusht 15:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Krepier me 2 suprina inos.

  Tiranë 3 gusht 15:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Makina grirese mishi + perime.

  Tiranë 3 gusht 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  furre me korent me ventilim

  Tiranë 3 gusht 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Ekspozitor per sushi.

  Tiranë 3 gusht 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  Tostier

  Tiranë 3 gusht 15:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  zgare 1/2

  Tiranë 3 gusht 15:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Pjekese pulash.

  Tiranë 3 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vakumatrice
  Makineri dhe inventare

  Vakumatrice

  Makineri vakumi

  Tiranë 3 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  Mixer + Brumatrice, teper cilesore.

  Tiranë 3 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Makine per ngjitje.

  Tiranë 3 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Abaditor
  Makineri dhe inventare

  Abaditor

  Abaditor me 5 tava Tecnodom

  Tiranë 3 gusht 15:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Banak akullore me 12 vasketa.

  Tiranë 3 gusht 15:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Paisje parukerie okazion
  Makineri dhe inventare

  Paisje parukerie okazion

  Shes paisje parukerie te ndryshme si lavatest,poltron rafte pasqyra etj.

  Tiranë 3 gusht 15:46
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  Pjata bambuje

  Tiranë 3 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Senduk.

  Tiranë 3 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banjomari
  Makineri dhe inventare

  Banjomari

  Banjomari me dy vaska me rubinet

  Tiranë 3 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Sobe 4 vatra + furre.

  Tiranë 3 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  paisje per bare e restorante

  Vakumatrice

  Tiranë 3 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  Produktor akulli

  Tiranë 3 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  kollone frigoriferike

  Tiranë 3 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  paisje per bare e restorante

  kollone pasticerie

  Tiranë 3 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  paisje per bare e restorante

  Banjomari

  Tiranë 3 gusht 15:43
  Me Marrveshje