Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 3 foto
  Grohose byreku fastfood
  Makineri dhe inventare

  Grohose byreku fastfood

  Grohose per byrek fastfood pizza bagno maria professionale te reja me porosi sipas kerkesa te juaja.

  Durrës 18 nëntor 10:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RRULOT FAST FOOD ose NDERROHET
  Makineri dhe inventare

  RRULOT FAST FOOD ose NDERROHET

  Shitet rrulot fast food i pajisur me te gjitha gati per pune , rruloti permban dhome frigoriferike m

  Durrës 18 nëntor 10:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banak frigoriferik
  Makineri dhe inventare

  Banak frigoriferik

  Per arsye te mbylljes se bar kafes shitet banaku frigoriferik ne gjendje shume te mire material inox

  Tiranë 18 nëntor 09:18
  2.500 €
 • 3 foto
  Banak frigoriferik per bar kafe.
  Makineri dhe inventare

  Banak frigoriferik per bar kafe.

  Per arsye te mbylljes se aktivitetit shitet banak frigoriferik ne forme U material inoxi me 6 dyer d

  Tiranë 18 nëntor 09:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banak frigoriferik me lavaman per Bar Restorant
  Makineri dhe inventare

  Banak frigoriferik me lavaman per Bar Restorant

  Shitet banaku ne gjendje shume te mire me keto karakteristika: Gjatesia 3 metra Numri i kapakeve 5 c

  Tiranë 18 nëntor 09:17
  2.000 €
 • 2 foto
  shiten Fuci druri per vere
  Makineri dhe inventare

  shiten Fuci druri per vere

  shitet nje fuci druri per vere kapaciteti 1800 litra shiten edhe 2 fuci per vere kapaciteti nga 450

  Korçë 18 nëntor 06:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Solar ne gjendje shume te mire
  Makineri dhe inventare

  Shitet Solar ne gjendje shume te mire

  Shitet solar ne gjendje shum te mire pune, model ne kembe. Cdo gje te rregullt me timer te sapo nder

  Lezhë 17 nëntor 22:44
  1.200 €
 • 10 foto
  Paisje per bar
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bar

  Ekspres dhe mulli marka te ndryshme

  Vlorë 17 nëntor 19:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Forma Metalike Italiane per Bordura Trotuar
  Makineri dhe inventare

  Shiten Forma Metalike Italiane per Bordura Trotuar

  Shiten forma metalike per prodhim bordura trotuari me permasa : 6x8x25x100 cm , 12x15x25x100 cm , 15

  Durrës 17 nëntor 16:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Paisje per prodhimin e bordurave te betonit
  Makineri dhe inventare

  Shitet Paisje per prodhimin e bordurave te betonit

  Shitet paisje (Ribaltabile ,prodhim italian ) per prodhimin e bordurave te betonit me permasa 12x15x

  Durrës 17 nëntor 16:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Frigorifer Panoramik
  Makineri dhe inventare

  Shitet Frigorifer Panoramik

  Shitet Frigorifer panoramik Ne gjendje shume te mire. Me motorr te jashtem. Frigoriferi ka keto per

  Tiranë 17 nëntor 14:57
  350.000 Lek
 • 3 foto
  Mulli kafe OOOOOOOKAZION
  Makineri dhe inventare

  Mulli kafe OOOOOOOKAZION

  Shes mullirin e kafes, eshte trefazor

  Lezhë 17 nëntor 05:52
  250 €
 • 3 foto
  Pipa per pirjen e lepujve
  Makineri dhe inventare

  Pipa per pirjen e lepujve

  Shes pipa per te pire uje lepujt, 5 euro copa

  Lezhë 17 nëntor 05:34
  5 €
 • 2 foto
  SHITET ZGARE
  Makineri dhe inventare

  SHITET ZGARE

  SHITET ZGARE QYMYRI PLUS ASPIRATOR 50 MIJE LEK TE REJA.

  Tiranë 16 nëntor 16:30
  50.000 Lek
 • 4 foto
  FRIGORIFER NGRIRES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER NGRIRES

  FRIGORIFER NGRIRES REKLAMUES KOLLON DHE ARKE TE DYJA 95 MIJE LEK TE REJA

  Tiranë 16 nëntor 16:29
  95.000 Lek
 • 3 foto
  makina lavatrice tharese pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  makina lavatrice tharese pastrim kimik

  shitet makin FIRBIMATIC viti i prodh. 2003 kg. 20 makina eshte ne gjendje shum te mir kemi e

  Elbasan 15 nëntor 21:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Makine per larje MIELE WS5140 14KG 750 rotullime makina eshte ne gjendje te mire .Kemi edhe tjera

  Elbasan 15 nëntor 21:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet maqine per larje te robave GIRBAU HS3022 23KG 1000 ROTULLIME Maqina eshte ne gjendje te mire

  Elbasan 15 nëntor 21:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15KG viti i prodhimit 2005 makina eshte ne gjendje

  Elbasan 15 nëntor 21:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet lavatrice primus 16kg ne gjendje pune gjindemi ne shkup

  Elbasan 15 nëntor 21:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makin per larje ELEKTROLUX DUBIX 23KG Makina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tjera makin

  Elbasan 15 nëntor 21:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice makine larse pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine larse pastrim kimik

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS123 viti i prodh. 2009 12kg. Makina esht ne gjendje per

  Elbasan 15 nëntor 21:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik makine per larje
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik makine per larje

  Shitet makine per pastrim kimik UNION XL835E VITI I PRODHIMIT 2006 12KG makina eshte ne gjendje te

  Elbasan 15 nëntor 21:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavoline hekur per hekurosje
  Makineri dhe inventare

  Tavoline hekur per hekurosje

  Shitet hekur per hekurosje COVEMAT 4006 tavolina ka bojler vakum dhe te gjitha paisjet kemi 10 tavo

  Elbasan 15 nëntor 21:17
  1.300 €
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet maqina per pastrim kimik UNION XP835 15 KG viti i prodhimit 2007 maqina eshte ne gjendje pune

  Elbasan 15 nëntor 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banak Lokali me lavaman Cmim OKAZION !!!!!
  Makineri dhe inventare

  Banak Lokali me lavaman Cmim OKAZION !!!!!

  Nxitoni , banak lokali ne oferte per shitje . Per me shume foto dhe informacion kontaktoni ne nr e c

  Elbasan 15 nëntor 18:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolina dhe karrike komplet
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrike komplet

  Shiten tavolina dhe karrike 5000 leke kompleti

  Tiranë 15 nëntor 16:46
  5.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Makineri dhe inventare

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Dibër 15 nëntor 10:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KARROCA INOKSI PER FURRA
  Makineri dhe inventare

  KARROCA INOKSI PER FURRA

  Prodhojme karroca per furra buke ose pasticerie me inoks ushqimor sipas kerkesave te standarteve lig

  Durrës 15 nëntor 09:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjekse pulash vogel2-3cop
  Makineri dhe inventare

  Pjekse pulash vogel2-3cop

  Pjekse pulash inoksi profesionale me xham para praktike merr 3 pula varet na madhsie pulave150€ ose

  Tiranë 15 nëntor 09:05
  150 €
 • 13 foto
  Pajisje inoksi per Bar Restorante guzhine banak fast food frigorifer etj
  Makineri dhe inventare

  Pajisje inoksi per Bar Restorante guzhine banak fast food frigorifer etj

  Shiten Paisje Punime Inoxi per Bar Restorante. Si: Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Picer

  Durrës 14 nëntor 14:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer 2 kanata per lokal bar restorant
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer 2 kanata per lokal bar restorant

  Frigorifer doppio kollone ne gjendje perkekt me reklam pepsi ..cmimi i arshyeshem tel 0685767133 ose

  Durrës 14 nëntor 14:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Furra pizza - Furra per pica - piceri
  Makineri dhe inventare

  Furra pizza - Furra per pica - piceri

  Furra Pizza te perdorura Furra per pica piceri te ndryshem me gaz e me korent..cmime te arshyeshme t

  Durrës 14 nëntor 14:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer industrial kollone inoksi
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer industrial kollone inoksi

  Frigorifera industrial kollone italian te perdorur ..cmimi i arshyeshem tel 0685767133

  Durrës 14 nëntor 14:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ekspozitor Banak Grohes per Byrek dhe Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Ekspozitor Banak Grohes per Byrek dhe Fast Food

  Ekpozitor Banak Grohes inoksi elektrik per Byrektore Furra Buke dhe Fast Food ..cmime te arshyeshme

  Durrës 14 nëntor 14:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furre me ventilim profesional italiane
  Makineri dhe inventare

  Furre me ventilim profesional italiane

  Furra me ventilim profesionale italiane..marka zanussi..me gaz..deri ne 10 tava..cmime te arshyeshme

  Durrës 14 nëntor 14:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Hell Gjiro Mishi
  Makineri dhe inventare

  Hell Gjiro Mishi

  Prodhojm Hell Gjiro me zgare per Mish me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja. Cmime nga me t

  Durrës 14 nëntor 14:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Friteza profesionale
  Makineri dhe inventare

  Friteza profesionale

  Friteza italiane te perdorura me permasa te dryshme per guzhina profesionale ..cmime nga me te lirat

  Durrës 14 nëntor 14:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjekese Pule Gjiro Mishi profesionale italiane
  Makineri dhe inventare

  Pjekese Pule Gjiro Mishi profesionale italiane

  Pjeke Pule profesionale italiane e perdorur...me gaz ..cmimi i arshyeshem Tel 0685767133

  Durrës 14 nëntor 14:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Soba guzhine industriale me 4 ose 6 vatrra
  Makineri dhe inventare

  Soba guzhine industriale me 4 ose 6 vatrra

  Soba italiane te perdorura per guzhina profesionale me 4 ose 6 vatrra Gaz me furre ose pa furre ..cm

  Durrës 14 nëntor 14:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Brumatrice italiane e perdorur
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice italiane e perdorur

  Brumatrice mixer per brume e pordoruar gjendje shume e mire cmimi okazion Tel 0685767133 ose 0692132

  Durrës 14 nëntor 14:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banak Frigoriferik
  Makineri dhe inventare

  Banak Frigoriferik

  Banak frigoriferik Freskues ose nGrires.. te Ri. Ne gjendje te gatcme dhe me porosi sipas permasave

  Durrës 14 nëntor 14:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banjo Maria - Banak Grohes
  Makineri dhe inventare

  Banjo Maria - Banak Grohes

  Banjo Maria - Banak Grohes ne gjendje te gatcme dhe prodhime me porosi sipas permasave dhe kerkesave

  Durrës 14 nëntor 14:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lavamane inoksi per guzhina profesionale
  Makineri dhe inventare

  Lavamane inoksi per guzhina profesionale

  Prodhojm lavamane inoksi per guzhine industriale, kemi artikuj te gatcem ne gjendje gjithashtu i pro

  Durrës 14 nëntor 14:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Aspirator Inoksi per Guzhina profesionale
  Makineri dhe inventare

  Aspirator Inoksi per Guzhina profesionale

  Aspirator Kappa Inoksi per guzhina profesionale Artikuj ne gjendje te gatcme dhe prodhime me porosi

  Durrës 14 nëntor 14:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhoma Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Dhoma Frigoriferike

  Prodhojm Dhoma frigoriferike me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja..cmime nga me te lirat ne

  Durrës 14 nëntor 14:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banak Pizza - Banak frigoriferik per pica - piceri
  Makineri dhe inventare

  Banak Pizza - Banak frigoriferik per pica - piceri

  Banko pizza - banak frigoriferik inoksi per pizza Piceri .Cmime nga me te lirat ne treg..artikuj te

  Durrës 14 nëntor 14:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolina inoksi
  Makineri dhe inventare

  Tavolina inoksi

  Prodhojm tavolina inoksi per guzhina profesionale ..kemi tavoline te gacme per gjendje pune gjithash

  Durrës 14 nëntor 14:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ekspozitor banak Peshku
  Makineri dhe inventare

  Ekspozitor banak Peshku

  Prodhojm banak ekpozitor Peshku me frigorifer ose jo ..kemi te gatcme ne gjendje gjithashtu i prodho

  Durrës 14 nëntor 14:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Zgare per guzhina profesionale
  Makineri dhe inventare

  Zgare per guzhina profesionale

  Zgara me Gaz me Korent dhe Gure Vullkanik..te perdorura italiane, te reja..gjithashtu bejm edhe prod

  Durrës 14 nëntor 14:26
  Me Marrveshje