Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  Trapan bango
  Makineri dhe inventare

  Trapan bango

  Shiten trapan bango. Shpon 4 vrima njeheresh. Prodhim Italian. SARA AP 150

  Tiranë 25 korrik 18:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ekspres kafe Faema
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafe Faema

  Ekspresi eshte blere ne fabriken e Faemas ne Milano. Shume pak i perdorur. Faema E98 President

  Tiranë 25 korrik 18:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karrike per Bar Kafe
  Makineri dhe inventare

  Karrike per Bar Kafe

  Shiten karrike druri per bar kafe.

  Tiranë 25 korrik 18:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karrike per bar kafe dhe restorant
  Makineri dhe inventare

  Karrike per bar kafe dhe restorant

  shiten karrike per bark kafe- restorante

  Tiranë 25 korrik 18:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Porta per dhoma frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Porta per dhoma frigoriferike

  Shiten porta me dimensione te ndryshme per dhoma frigoriferike. Prodhime Italiane!

  Tiranë 25 korrik 18:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Produktor akulli
  Makineri dhe inventare

  Produktor akulli

  Shitet produktor akulli. 70 kg ne 8 ore

  Tiranë 25 korrik 18:37
  70.000 Lek
 • 8 foto
  Ekspres Trefazorc
  Makineri dhe inventare

  Ekspres Trefazorc

  Ekspres Trefazorc I erdhur NGA Italia ne gjendje te shkelqyer ka dhe pompen gati per pune ne prove p

  Pogradec 25 korrik 18:25
  300 €
 • 5 foto
  Ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafeje

  Ekspres kafeje bashke pe pompe dhe filter lidhen 3faze osé monofase Kane vend per tu lidhur dhe me

  Pogradec 25 korrik 18:24
  250 €
 • 4 foto
  Bar, Restorant, Birreri.
  Makineri dhe inventare

  Bar, Restorant, Birreri.

  Shes banak I levizshem, I punuar me gur, dru dhe inox. Aspirator inox tre metra i gjat me motorr tre

  Tiranë 25 korrik 18:17
  4.500 Lek
 • 8 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Makineri dhe inventare

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbe

  Tiranë 25 korrik 18:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Pogradec 25 korrik 17:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  frigorifer mural
  Makineri dhe inventare

  frigorifer mural

  shiten frigorifera mural te markes Isa. njeri eshte 2,5 metra me 6 kate raftes, tjetri eshte 2 metra

  Tiranë 25 korrik 10:05
  1.500 €
 • 4 foto
  Frigorifer freskues mural
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues mural

  Frigorifer freskues reklamues mural ne gjendje shume te mire

  Tiranë 25 korrik 09:02
  1.700 €
 • 6 foto
  Sharre profesionale
  Makineri dhe inventare

  Sharre profesionale

  Sharre italiane Shark 452 SXI EVO e vitit 2006 shum pak e perdorur . Arsyeja e shitjes mosperdorimi

  Shkodër 25 korrik 01:02
  12.000 €
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Makine per larje MIELE WS5140 14KG 750 rotullime makina eshte ne gjendje te mire .Kemi edhe tjera

  Elbasan 24 korrik 21:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet lavatrice primus 16kg ne gjendje pune gjindemi ne shkup

  Elbasan 24 korrik 21:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice

  Shitet makin profesionale lavatrice elektrolux 11kg. 2011 viti Gjindemi ne shkup kemi edhe tjera mak

  Elbasan 24 korrik 21:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15KG viti i prodhimit 2005 makina eshte ne gjendje

  Elbasan 24 korrik 21:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavoline hekur per hekurosje
  Makineri dhe inventare

  Tavoline hekur per hekurosje

  Shitet hekur per hekurosje COVEMAT 4006 tavolina ka bojler vakum dhe te gjitha paisjet kemi 10 tavo

  Elbasan 24 korrik 21:23
  1.300 €
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet maqine per larje te robave GIRBAU HS3022 23KG 1000 ROTULLIME Maqina eshte ne gjendje te mire

  Elbasan 24 korrik 21:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten Kondicioner 48.000 BTU INVERTER
  Makineri dhe inventare

  Shiten Kondicioner 48.000 BTU INVERTER

  Shiten 2 kondicioner Inverter 48.000 BTU. Te perdorur me pak se 3 muaj.

  Tiranë 24 korrik 19:26
  1.700 €
 • 3 foto
  Shitet masazhjer për këmbët
  Makineri dhe inventare

  Shitet masazhjer për këmbët

  Eshte në gjendje të mirë pune.

  Korçë 24 korrik 18:33
  20 €
 • 3 foto
  Frigorifer marketi
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer marketi

  Italiane

  Durrës 24 korrik 17:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer marketi
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer marketi

  Italiane me cmimet me te mira

  Durrës 24 korrik 17:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NGJESHESE KAFE ALUMINI
  Makineri dhe inventare

  NGJESHESE KAFE ALUMINI

  Ngjeshese alumini D58mm

  Vlorë 24 korrik 16:46
  20 €
 • 1 foto
  Karrel Pjatash
  Makineri dhe inventare

  Karrel Pjatash

  Karrel pjatash ..e pershtatshme per shtrim dhe trasport pjatash .super e komandueshme me kapacitet

  Durrës 24 korrik 15:38
  220 €
 • 3 foto
  ?SHTRYDHËSE AGRUMESH \"CEADO\" PROFESIONALE...
  Makineri dhe inventare

  ?SHTRYDHËSE AGRUMESH \"CEADO\" PROFESIONALE...

  SHTRYDHËSE AGRUMESH CEADO PROFESIONALE.. SHUME PAK E PERDORUR.. TEL 069 87 93 743 DURRES.

  Durrës 24 korrik 13:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ?PJESË TË REJA PËR FURRA PICE ME GAZ ZANUSSI!!!
  Makineri dhe inventare

  ?PJESË TË REJA PËR FURRA PICE ME GAZ ZANUSSI!!!

  PJESË TË REJA PËR FURRA PICE ZANUSSI ME GAZ. GRUP, PAKETE, ÇENTILA , PLLAKA SHAMOTI ETJ.. TEL 069879

  Durrës 24 korrik 13:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ?REKLAM PËR PIZZA ME NDRIÇIM NGA DY KRAHËR!!!
  Makineri dhe inventare

  ?REKLAM PËR PIZZA ME NDRIÇIM NGA DY KRAHËR!!!

  Një rekalam pizza që vendoset në murë nga dy krahët Me shkronja dhe ndriçim, afërsisht 3meter Okaz

  Durrës 24 korrik 13:09
  250 Lek
 • 3 foto
  ?SHITEN DY TENDA DIELLI HAPEN 3×50 ME ×4 M.....
  Makineri dhe inventare

  ?SHITEN DY TENDA DIELLI HAPEN 3×50 ME ×4 M.....

  DY TENDA DIELLI 3×50 ME 3×90 METER GJERËSIA DHE 360×346 AFËRSISHT NË GJËNDJE SHUMË TË MIRË...

  Durrës 24 korrik 13:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shitet pajiset krejt
  Makineri dhe inventare

  shitet pajiset krejt

  gjendet rregull pajiset krejt komplet

  Tiranë 24 korrik 12:58
  3.200 €
 • 5 foto
  fabrika per prodhimin gypave te ndryshem
  Makineri dhe inventare

  fabrika per prodhimin gypave te ndryshem

  Linja e shiritave të shiritit Linja përbëhet nga: (versioni bazë) 1. EXTRUDER, KAPITULLI 2, 3. KORRU

  Kukës 24 korrik 11:57
  1 €
 • 1 foto
  Makineri per prodhimin e Granites
  Makineri dhe inventare

  Makineri per prodhimin e Granites

  Ne gjendje te mire me dy depozita 5 litroshe, shitet per arsye mosperdorimi

  Kuçovë 24 korrik 07:59
  380 €
 • 2 foto
  Kasafote e blinduar
  Makineri dhe inventare

  Kasafote e blinduar

  E shes sepse nuk me nevoitet me

  Elbasan 24 korrik 00:01
  250 €
 • 0 foto
  Okazion!!
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!

  Okazion shitet per arsye emigrimi Aktiviteti Laborator Analizash!!

  Durrës 23 korrik 22:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ekspres kafe Expobar
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafe Expobar

  Shitet ekspres kafe Expobar 2 grupsh,inox, pompe te brendshme, gati per pune.

  Tiranë 23 korrik 20:04
  450 €
 • 1 foto
  Tavoli per ambient te jashtem
  Makineri dhe inventare

  Tavoli per ambient te jashtem

  Shiten tavolina me konstrukt alumini dhe suprine plastike me thurje. Tavolinat jane te reja pa perdo

  Vlorë 23 korrik 19:56
  15 €
 • 0 foto
  Frigorifer freskues kollon reklamues
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues kollon reklamues

  Cope 2

  Berat 23 korrik 17:04
  150 €
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet maqina per pastrim kimik UNION XP835 15 KG viti i prodhimit 2007 maqina eshte ne gjendje pune

  Elbasan 23 korrik 11:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Printer UV flatbad, printon mbi cdo material 1x2m
  Makineri dhe inventare

  Printer UV flatbad, printon mbi cdo material 1x2m

  Shitet printer UV flatbad madhesia 1x2.5m me 2 koka epson dx5. Perdoret per te printuar mbi cdo mate

  Tiranë 23 korrik 11:23
  1 €
 • 3 foto
  makina lavatrice tharese pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  makina lavatrice tharese pastrim kimik

  shitet makin FIRBIMATIC viti i prodh. 2003 kg. 20 makina eshte ne gjendje shum te mir kemi e

  Elbasan 23 korrik 11:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice makine larse pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine larse pastrim kimik

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS123 viti i prodh. 2009 12kg. Makina esht ne gjendje per

  Elbasan 23 korrik 11:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makin per larje ELEKTROLUX DUBIX 23KG Makina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tjera makin

  Elbasan 23 korrik 11:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Furre industriale me korent furre buke ose piceri
  Makineri dhe inventare

  Furre industriale me korent furre buke ose piceri

  Furre profesionale italiane e perdorur 2 kate me permasa te brendeshme 140 x 85 cm Cmimi i arsyesh

  Durrës 23 korrik 09:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjekse pulash vogel2-3cop
  Makineri dhe inventare

  Pjekse pulash vogel2-3cop

  Pjekse pulash inoksi profesionale me xham para praktike merr 3 pula varet na madhsie pulave150€ ose

  Tiranë 23 korrik 08:43
  150 €
 • 4 foto
  PAISJE PER DHEMBE FURRA KOMPLET
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER DHEMBE FURRA KOMPLET

  Shiten paisje pe perpunimin e dhembve Komplet .punojnë mir.shiten për shkak Migrimi,gjinden ne koso

  Tiranë 23 korrik 00:23
  3.500 €
 • 2 foto
  Site me vibrim
  Makineri dhe inventare

  Site me vibrim

  Site me vibrim per materiale dhe kapacitete sipas kerkeses .

  Kavajë 22 korrik 23:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makineri per paketim
  Makineri dhe inventare

  Makineri per paketim

  Makineri paketimi bustina shum pak e perdorur .Makina eshte italiane universal pack komplet automati

  Shkodër 22 korrik 23:38
  17.000 €
 • 3 foto
  Shesim Lavatrice Tharse Hekura Industrial
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice Tharse Hekura Industrial

  Shesim Lavatrice Tharse Hekura Industrial

  Pogradec 22 korrik 23:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Linje Betoni Per Prodhim Blloqesh
  Makineri dhe inventare

  Linje Betoni Per Prodhim Blloqesh

  Linje Betoni Per Prodhim Blloqesh - Makineri per prodhimin e blloqeve -Mixer (Betonjere) - Dy Kallep

  Lushnjë 22 korrik 20:02
  Me Marrveshje