Makineri dhe inventare në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  OFERTE. MAKINERI POLIURETANI DHE POLIUREA ME CMIM TE PERGJYSMUAR
  Makineri dhe inventare

  OFERTE. MAKINERI POLIURETANI DHE POLIUREA ME CMIM TE PERGJYSMUAR

  hesim makineri poliuretani dhe poliurea qe termoizolon dhe hidroizolin ndertesat e te gjitha tipeve.

  Tiranë 7 nëntor 12:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet tavolina
  Makineri dhe inventare

  shitet tavolina

  shiten tavolina rrombullake me levizje per lokale e shtepi ne gjendje te mir pune 200 mij lek te 3

  Durrës 7 nëntor 11:29
  200 Lek
 • 5 foto
  panorameks
  Makineri dhe inventare

  panorameks

  shitet panoramex dental shume i paster ne imazh Marka ...genex i sapo ardhur nga italia

  Durrës 7 nëntor 11:24
  10.000 €
 • 2 foto
  Frites .3000
  Makineri dhe inventare

  Frites .3000

  Frites e blere ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 08:51
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Furrë për pjekje
  Makineri dhe inventare

  Furrë për pjekje

  Furrë për pjekje dhe përdoret dhe si mokrovalë. Madhesia është sa një mikrovalë E bler ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 08:38
  6.000 Lek
 • 2 foto
  Aspirator. Guzhine4000
  Makineri dhe inventare

  Aspirator. Guzhine4000

  Aspirator. Guzhine 4000 i bler ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 08:38
  4.000 Lek
 • 6 foto
  Karike per zyra
  Makineri dhe inventare

  Karike per zyra

  Larike per zyra e bler ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 08:30
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Tavolina dhe kolltuqe
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe kolltuqe

  Shiten 12 tavolina dhe karrige hekuri te punuar ne kovac si dhe 10 komplete druri te gjitha ne gjen

  Tiranë 7 nëntor 07:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Palester +peshat250kg+seti girave 5500 euro
  Makineri dhe inventare

  Palester +peshat250kg+seti girave 5500 euro

  Palester Veglat te gjitha okazion ne gjendje pune + aksesoret Cmimi i diskutueshem

  Elbasan 6 nëntor 20:04
  5.500 €
 • 2 foto
  Makineri per Petulla mixer Petulla
  Makineri dhe inventare

  Makineri per Petulla mixer Petulla

  Makineri per Petulla e perdorur cmimi okazion tel 0685767133 ose 0692132528

  Durrës 6 nëntor 12:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavolin druri
  Makineri dhe inventare

  Tavolin druri

  Tavolin druri e rumbudhakta kushton 18000 1.m ne gjendje shum te mir . E bler ne gjermani . Tavolin

  Tiranë 5 nëntor 20:23
  18.000 Lek
 • 5 foto
  FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO 207 PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  FOTOKOPJE TOSHIBA E-STUDIO 207 PROFESIONALE

  FOTOKOPJE PROFESIONALE TOSHIBA E-STUDIO 207 NE GJENDE SHUME TE MIRE. 280 EURO VENDNDODHJA RROGOZHINE

  Kavajë 5 nëntor 20:18
  280 €
 • 2 foto
  Ekspres bustine 2 grupsh
  Makineri dhe inventare

  Ekspres bustine 2 grupsh

  Shiten ekspres bustine me dy grupe te paisur dhe me sistemin e avullit apo cajit. Ne gjendje shume t

  Durrës 5 nëntor 19:02
  1 €
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Pogradec 5 nëntor 17:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional

  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional

  Pogradec 5 nëntor 17:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Pogradec 5 nëntor 17:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Pogradec 5 nëntor 17:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tharse/Lavatrice/Hekura per hekurosje INDUSTRIALE
  Makineri dhe inventare

  Tharse/Lavatrice/Hekura per hekurosje INDUSTRIALE

  Shesim tharse,lavatrice,hekura per hekurosje INDUSTRIALE te sapo ardhura nga Gjermania.

  Pogradec 5 nëntor 17:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pajisje akullore dhe pasticerie
  Makineri dhe inventare

  Pajisje akullore dhe pasticerie

  Shitet pajisje per akullore dhe pajisje pasticerie dhe frigorifera. Ne gjendje dhe kushte optimale.

  Tiranë 4 nëntor 15:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fshese Lavazhi
  Makineri dhe inventare

  Fshese Lavazhi

  Shitet fshese lavazhi jo shume e perdorur, 2 metro zorre,1 motor

  Korçë 4 nëntor 14:55
  130 Lek
 • 4 foto
  Shiten mullinj , Okazion!!!!!
  Makineri dhe inventare

  Shiten mullinj , Okazion!!!!!

  Shiten mullinj blues Mulliri i madhe ka elektromotorr 11 kw me kapacitet 300 kg/ore , cmimi: 2800 e

  Tiranë 4 nëntor 10:06
  360 €
 • 1 foto
  Makineri per prodhimin e etiketave IWASAKI
  Makineri dhe inventare

  Makineri per prodhimin e etiketave IWASAKI

  IWASAKI japoneze , makineri per prodhimin e etiketave Eshte me 3 ngjyra Importuar nga Gjermania dh

  Tiranë 4 nëntor 10:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gjenerator nafte
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator nafte

  Shitet gjenerator shume pak i perdorur marka Honda cmimi 800 mije leke I diskutuar

  Tiranë 4 nëntor 08:39
  800 Lek
 • 3 foto
  Furre sobe
  Makineri dhe inventare

  Furre sobe

  Italiane italiane italiane marka bake off italiana me 10 tava 60 me 40

  Durrës 3 nëntor 19:26
  123.456.789 €
 • 8 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Makineri dhe inventare

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Dibër 3 nëntor 15:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisje te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Paisje te ndryshme

  ..zgara 150 milek.per qofte mish dhe peshk.pllaka e gizes me 2 lloje perdorimi.fertes patatesh 150mi

  Elbasan 3 nëntor 13:28
  500 Lek
 • 3 foto
  Stufe me fryrje
  Makineri dhe inventare

  Stufe me fryrje

  paisje per pasticeri perfekte.stufa me fryerjeme shum tava .tel 0693746625.

  Elbasan 3 nëntor 13:00
  450 €
 • 2 foto
  Frigorifer freskues
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues

  Shitet frigorifer freskues 20000 lek

  Tiranë 2 nëntor 11:19
  20.000 Lek
 • 0 foto
  SHTRYDHESE PORTOKALLI & SHEGE
  Makineri dhe inventare

  SHTRYDHESE PORTOKALLI & SHEGE

  Shitet shtrydhese mekanike per portokall dhe shege. Cmim i arsyeshem. Kontakt 067 20 12 232 Adresa:

  Tiranë 2 nëntor 10:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FURRE VENTILIMI 6-TAVA
  Makineri dhe inventare

  FURRE VENTILIMI 6-TAVA

  Shitet furre ventilimi 6-tava e re, prodhim Italian. Cmime te arsyeshme. Kontakt: 067 20 12 232 Adre

  Tiranë 2 nëntor 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TAVOLINE FRIGORIFERIKE
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINE FRIGORIFERIKE

  Shitet tavoline frigoriferike me 2 porta, prodhim italian e re me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem.

  Tiranë 2 nëntor 10:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ARREDO DUE
  Makineri dhe inventare

  ARREDO DUE

  ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pas

  Tiranë 2 nëntor 10:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BOLITOR 2 KOSHA
  Makineri dhe inventare

  BOLITOR 2 KOSHA

  Shitet bolitor me 2 kosha, i ri me 1 vit garanci, prodhim Italian. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012

  Tiranë 2 nëntor 10:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ARREDO DUE PAISJE INDUSTRIALE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  ARREDO DUE PAISJE INDUSTRIALE PROFESIONALE

  ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pas

  Tiranë 2 nëntor 10:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MIKSER
  Makineri dhe inventare

  MIKSER

  Shitet mikser profesional, i ri. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adresa: Tirane, Casa Italia Ka

  Tiranë 2 nëntor 10:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BANAK AKULLORE me ventilim 12-VASKETA
  Makineri dhe inventare

  BANAK AKULLORE me ventilim 12-VASKETA

  Shitet banak akullore me ventilim 12-vasketa, i ri me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672

  Tiranë 2 nëntor 10:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DOLLAP PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  DOLLAP PASTICERIE

  Shitet dollap pasticerie. I ri me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt: 0672012232 Adresa: Tira

  Tiranë 2 nëntor 10:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furre pice
  Makineri dhe inventare

  Furre pice

  Shitet furre pice, Italforni , prodhim Italian, e re me 1 vit garanci ,me dy kate per 6 pica. Cmimi

  Tiranë 2 nëntor 10:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANAK PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  BANAK PASTICERIE

  Shiten banak pasticerie te permasave dhe formave te ndryshme , te rinj me nje vit garanci. me ventil

  Tiranë 2 nëntor 10:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BANAK AKULLORE 18-VASKETA
  Makineri dhe inventare

  BANAK AKULLORE 18-VASKETA

  Shitet BANAK AKULLORE 18-vasketa, me ventilim, prodhim Grek, i ri me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem

  Tiranë 2 nëntor 10:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PRODHUES AKULLI
  Makineri dhe inventare

  PRODHUES AKULLI

  Shitet prodhues akulli, i ri me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adresa: Tirane,

  Tiranë 2 nëntor 10:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SOBE 6-VATRA ME FURRE (PERDORUR)
  Makineri dhe inventare

  SOBE 6-VATRA ME FURRE (PERDORUR)

  Shitet sobe 6-vatra, gaz, qendrore me furre,shume pak e perdorur, ne gjendje te perkryer. Cmim i ars

  Tiranë 2 nëntor 10:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BRUMATRICE
  Makineri dhe inventare

  BRUMATRICE

  Shitet brumatrice, prodhim Italian, e re me 1 vit garanci. Cmimi i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adr

  Tiranë 2 nëntor 10:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BANAK PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  BANAK PASTICERIE

  Shiten BANAK PASTICERIE, te madhesive formave dhe ngjyrave te ndryshme, te rinj me1 vit garanci, pro

  Tiranë 2 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FURRE 5-TAVA NERONE
  Makineri dhe inventare

  FURRE 5-TAVA NERONE

  Shitet furre profesionale, prodhim Italian e re me nje vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt 067201

  Tiranë 2 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KOLLONE NGRIRESE (PERDORUR)
  Makineri dhe inventare

  KOLLONE NGRIRESE (PERDORUR)

  Shitet kollone ngrirese, (perdorur), 3 muaj garanci. Cmimi i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adresa: T

  Tiranë 2 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KOLLONE FRESKUESE
  Makineri dhe inventare

  KOLLONE FRESKUESE

  Shiten kollona freskuese, te reja, me nje vit garanci. Cmime te arsyeshme Kontakt 0672012232 Adresa:

  Tiranë 2 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DOLLAP NGRIRES PASTICERRIE
  Makineri dhe inventare

  DOLLAP NGRIRES PASTICERRIE

  Shitet dollap ngrires pasticerie, per torta, i ri me 1 vit garanci, prodhim Italian. Cmim i arsyeshe

  Tiranë 2 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLENDER
  Makineri dhe inventare

  BLENDER

  Shitet blender , i ri. Cmim i arsyeshem. Kontakt / 0672012232 Adresa: CASA ITALIA, TIRANE /// ARRED

  Tiranë 2 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RAFTE PER FURRE BUKE
  Makineri dhe inventare

  RAFTE PER FURRE BUKE

  Shiten rafte per furra buke. Te reja, me nje vit garanci. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adres

  Tiranë 2 nëntor 10:05
  Me Marrveshje