Makineri dhe inventare në shitje në Skënderaj

 • 9 foto
  ELEMENTE TE KUZHINES DHE RESTORANTEVE
  Makineri dhe inventare

  ELEMENTE TE KUZHINES DHE RESTORANTEVE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Skënderaj 10 tetor 15:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mjete per metal prerese nkande , burmashin etj
  Makineri dhe inventare

  Mjete per metal prerese nkande , burmashin etj

  Jane ne gjendje te rregullt 3fazore , njera prerese esht mekanike kurse njera me rrym 3 faz e ben pr

  Skënderaj 2 tetor 10:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten 10 Kompjute komplet
  Makineri dhe inventare

  Shiten 10 Kompjute komplet

  Jan te gatshem per Pun

  Skënderaj 5 shtator 10:41
  900 €
 • 11 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE TE REJA ME GARANCION GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIB

  Skënderaj 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer dhe dritare te plastikes
  Makineri dhe inventare

  Dyer dhe dritare te plastikes

  Dyer dhe dritare te plastikes ne shitje Cmimi eshte sipas marreveshjes Per me shume detaje na kontak

  Skënderaj 18 qershor 00:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Furr Per Pica
  Makineri dhe inventare

  Furr Per Pica

  Shitet Furra per Pica ne gjendje te rregullt

  Skënderaj 12 qershor 18:01
  240 €
 • 1 foto
  Makin te llamarines
  Makineri dhe inventare

  Makin te llamarines

  Makin 6 metra per llamarin me gershan mekanike qmimi me marrveshje

  Skënderaj 26 maj 17:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Inventar
  Makineri dhe inventare

  Inventar

  Shes urgjent inventar komplet me kozmetik Kozmetika eshte shum pak e perdorur Fen , 3 figaro , mjete

  Skënderaj 28 prill 20:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes furren e vogel me rrym
  Makineri dhe inventare

  shes furren e vogel me rrym

  Shes furren e vogel me rrym se bashku me vitrinat nr-viber +38349890939.

  Skënderaj 14 prill 21:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten paisjet per sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisjet per sallon ondulimi

  Shiten tri pasqyre kater komoda mbajtesia e peshkirav set me pasqyret dhe komodad qe vendoset ne mur

  Skënderaj 6 prill 16:07
  550 €
 • 3 foto
  Shitet maqina për prerjen e barit
  Makineri dhe inventare

  Shitet maqina për prerjen e barit

  Maqina është e prodhimit Hondai, e ardhur nga Franca. Ka motorr termik, është e pa përdorur

  Skënderaj 3 prill 08:46
  130 €
 • 3 foto
  Makina per paketime te mallrave te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Makina per paketime te mallrave te ndryshme

  Shitet makina per paketimin , e Kripes , Shiqerit , Cafes , Orizit , Miellit etj, nga 500 gr deri 50

  Skënderaj 2 prill 07:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Freza Kompjuterike cnc
  Makineri dhe inventare

  Freza Kompjuterike cnc

  Shes Frezen kompjuterike cnc router me dimenzione te tabeles 1.5M X 2.5M, punon me ane te kompjuter

  Skënderaj 2 prill 00:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes furren me rrym
  Makineri dhe inventare

  shes furren me rrym

  Shes furren e vogel me rrym se bashku me vitrinat qmimi sipas marrveshjes.

  Skënderaj 31 mars 10:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD ME GARANCION 15 MUAJ GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ W

  Skënderaj 10 shkurt 10:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Maqina per pastrimin e grurit per fare
  Makineri dhe inventare

  Shitet Maqina per pastrimin e grurit per fare

  Shitet Maqina per pastrimin e grurit per fare ne gjendje te mire, gjendemi ne Rezalle te Skenderajt

  Skënderaj 14 tetor 22:10
  600 €