Makineri dhe inventare në shitje në Skrapar

 • 1 foto
  Grirse Sallami
  Makineri dhe inventare

  Grirse Sallami

  Shesim grirse sallami ne gjendje shume te mire pune.shitet per arsye mbyllje biznesi

  Skrapar 4 prill 01:41
  100 €
 • 0 foto
  Merrni oferta të garantuara
  Makineri dhe inventare

  Merrni oferta të garantuara

  Përshëndetje, kam një dëshmi për t'ju sjellë Në Facebook, ne flasim vetëm për huatë midis individëve

  Skrapar 7 shtator 07:30
  300 €