Makineri dhe inventare në shitje në Suharekë

 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 895
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HD 895

  Autolarje Karcher HD 895 e importuar nga zvicrra, ne gjendje te rregullt, me paisjet percjellse zorr

  Suharekë Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dizhalic, Kran Demag
  Makineri dhe inventare

  Dizhalic, Kran Demag

  Dizhalic e ardhur nga ch ne gjendjee te rregullt, e markes Demag origjinal gjerman, zingjirin ee ka

  Suharekë Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje Wap
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Wap

  Makin per autolarje Wap e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt punon shum mir, makina asht 3faz

  Suharekë Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje Alto Poseidon 5
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Alto Poseidon 5

  Autolarje Alto Poseidon 5, e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt punon shum mir, me pajisje zo

  Suharekë Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje KEW me uj te ngroht
  Makineri dhe inventare

  Autolarje KEW me uj te ngroht

  Makin per autolarje KEW 38A2 me uj te ngroht, e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt, me zor dh

  Suharekë Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE ,PRODUKTE ITALIANE ,HOLANDEZE DHE TURKE ME G

  Suharekë Dje, 22:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PAISJE PER FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Suharekë Dje, 22:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqinat e xhamit
  Makineri dhe inventare

  Maqinat e xhamit

  Shiten maqinat e xhamit komplet Per informata me te hollesishme thirr ne tel Qmimi me marreveshje

  Suharekë 20 tetor 20:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Inventar komplet per Butik
  Makineri dhe inventare

  Inventar komplet per Butik

  Shitet inventari komplet per butik: Rafta Tavolina Varrese per tesha Pasqyra Alarm i objektit Kamer

  Suharekë 19 tetor 11:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kranzle Quadro 26/250 me 2 Pompa
  Makineri dhe inventare

  Kranzle Quadro 26/250 me 2 Pompa

  Makin per autolarje e importuar nga ch, Kranzle Quadro 26/250 TST ne gjendje te rregullt, model i ri

  Suharekë 2 tetor 13:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dalta
  Makineri dhe inventare

  Dalta

  Dalta te ardhura na ch, jan kto lloje si ne foto 044187075 udi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.

  Suharekë 2 tetor 13:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  3 karriga , 3 komode 3 pasqyre vetem 500 euro
  Makineri dhe inventare

  3 karriga , 3 komode 3 pasqyre vetem 500 euro

  Shiten 3 karrige , 3 komode dhe 3 pasqyre pothuajse te reja , shum lir vetem 500 euro +38349104837

  Suharekë 26 shtator 12:25
  500 €
 • 6 foto
  Makin per mermer
  Makineri dhe inventare

  Makin per mermer

  makin per Mermer & Granit Per kantet e mermerit Per kante rrumbullakta mermerit Per shpuarjen e

  Suharekë 23 shtator 23:51
  7.500 €
 • 1 foto
  Steamer Grill
  Makineri dhe inventare

  Steamer Grill

  Nga zvicerra

  Suharekë 22 shtator 10:28
  1.850 €
 • 0 foto
  Reklama 3D per barnatore
  Makineri dhe inventare

  Reklama 3D per barnatore

  Shitet reklama 3D per barnatore. Reklama eshte ne gjendje perfekte. Reklama eshte e gjate afro 5 me

  Suharekë 16 shtator 19:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin per Gjma
  Makineri dhe inventare

  Makin per Gjma

  Makin per pastrimin e gjamav Nga Zvicerra, Ne gje dje shum te mir Qmii 5500.- Mundem edhe me ndrrim

  Suharekë 10 shtator 19:29
  5.500 €
 • 0 foto
  Friza me qeera per ahegje tuaj familjare
  Makineri dhe inventare

  Friza me qeera per ahegje tuaj familjare

  Friza me qera per ftofjen e pive Viber +38344824147 viber +38344220155 Gjindum ne fshatin peqan

  Suharekë 8 shtator 15:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqina per qepje. Jack
  Makineri dhe inventare

  Maqina per qepje. Jack

  Shiten dy(2) maqina per qepje jane te perdorura por ne gjendje shume te mire per me shume Na kontak

  Suharekë 24 gusht 23:29
  250 €
 • 1 foto
  Servisim dhe pjes rezerv per autolarje
  Makineri dhe inventare

  Servisim dhe pjes rezerv per autolarje

  Servisim dhe pjes rezerv origjinale per makina te autolarjes(gumica,ventila,klipa,federa,rregullator

  Suharekë 18 gusht 12:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredit
  Makineri dhe inventare

  Kredit

  Përshëndetje Zotërinj / Zonja dhe çdo vend tjetër; ne jemi një kompani që kërkon partnerë të besuesh

  Suharekë 11 gusht 23:42
  5.000 €
 • 0 foto
  PERGADITJE USHQIMORE PER AHENXHE FAMILJARE!
  Makineri dhe inventare

  PERGADITJE USHQIMORE PER AHENXHE FAMILJARE!

  Bejme pergaditjen ushqimore per ahenxhe te ndryshe familjare Nr.kontaktues 045-315-151

  Suharekë 30 korrik 19:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqina per qepje
  Makineri dhe inventare

  Maqina per qepje

  Shiten maqinat per qepje te prodhueseve ZOJE dhe TYPICAL, jane ne gjendje te rregullet. Maqina me te

  Suharekë 20 korrik 09:27
  350 €
 • 3 foto
  Furr Grill me Avull apo Pjekje
  Makineri dhe inventare

  Furr Grill me Avull apo Pjekje

  Furr dhe Grill me avull ose me Per Mishra Per Perime .

  Suharekë 16 korrik 11:29
  1.900 €
 • 3 foto
  Stapler me rrym
  Makineri dhe inventare

  Stapler me rrym

  Stapler me Rrym

  Suharekë 14 korrik 20:21
  990 €
 • 11 foto
  FURRA PIZZA ITALIANE
  Makineri dhe inventare

  FURRA PIZZA ITALIANE

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD GJINDEMI PERBALLE ETC E FERIZAJ WIBER : +377442055

  Suharekë 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lavatriqen
  Makineri dhe inventare

  Shitet Lavatriqen

  Shes lavatriqen asht pak ebajtne po punon mir eardhur nga jasht

  Suharekë 6 korrik 23:19
  40 €
 • 1 foto
  Shitet lavtriqja
  Makineri dhe inventare

  Shitet lavtriqja

  Shitete lavatriqja asht pak i perdoren arsyja se kam tjeter gjendemi mushtisht kumun suharekes nese

  Suharekë 28 qershor 18:20
  50 €
 • 1 foto
  Shitet lavatriqja asht pak e perdoren
  Makineri dhe inventare

  Shitet lavatriqja asht pak e perdoren

  Shitet lavatriqja shum pak e perdoren

  Suharekë 27 qershor 08:29
  1 €
 • 3 foto
  Karcher
  Makineri dhe inventare

  Karcher

  Autolarje Karcher 2 copa shiten keshtu siq jan pa zorr vetem maqinat motorrat punojn, qmimi i diskut

  Suharekë 27 qershor 00:16
  400 €
 • 2 foto
  Inventar për barnatore
  Makineri dhe inventare

  Inventar për barnatore

  Shitet inventari per barnatore. Inventari eshte i perdorur vetem 4 muaj dhe eshte ne gjendje perfekt

  Suharekë 20 qershor 18:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Inventar për barnatore
  Makineri dhe inventare

  Inventar për barnatore

  Shitet inventari per barnatore. Inventari eshte i perdorur vetem 4 muaj dhe eshte ne gjendje perfekt

  Suharekë 20 qershor 18:26
  1.200 €
 • 0 foto
  Reklama 3D per barnatore
  Makineri dhe inventare

  Reklama 3D per barnatore

  Shitet reklama 3D per barnatore. Reklama eshte vetem 4 muaj e perdorur dhe eshte ne gjendje perfekte

  Suharekë 20 qershor 18:22
  400 €
 • 8 foto
  Shiten Inventar per Butike
  Makineri dhe inventare

  Shiten Inventar per Butike

  Jan ne gjendje te mir,shum pak te perdorura,ne qmim futen edhe kukullat , Dimenzionet 10M(ka mundsi

  Suharekë 20 qershor 01:57
  750 €
 • 0 foto
  Maqin per akull
  Makineri dhe inventare

  Maqin per akull

  Shitet maqine per prodhimin e akullit per restorante. Kapaciteti prodhimit 400kg/24ore. Kapaciteti r

  Suharekë 16 qershor 16:39
  3.800 €
 • 0 foto
  Shitet enlarse Meiko
  Makineri dhe inventare

  Shitet enlarse Meiko

  Enlarse nga brendi gjerman Meiko DV125.2 ne gjendje te mire teknike. Ka kapacitet rreth 500 pjata ne

  Suharekë 16 qershor 16:19
  900 €
 • 5 foto
  Aparat saldimi
  Makineri dhe inventare

  Aparat saldimi

  L- tec 404 amp Ac-dc tig edhe elektrod indusrial i ardhun prej zvicrres

  Suharekë 12 qershor 10:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kukulla
  Makineri dhe inventare

  Kukulla

  Kukulla per Butik

  Suharekë 28 maj 22:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kryç për Barnatore
  Makineri dhe inventare

  Kryç për Barnatore

  Shitet Kryçi per Barnatore cmimi 200 €. Posedon telekomand per nderrimin e funksionimit te dritave.

  Suharekë 27 maj 19:49
  200 €
 • 4 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shes raftat per market shum pak te perdorne

  Suharekë 25 maj 09:18
  800 €
 • 1 foto
  URGJENT shes biznesin Fast food
  Makineri dhe inventare

  URGJENT shes biznesin Fast food

  shes biznesin fast food i cilli esht duke punuar i kompletuar me te gjitha paisjet . friz skar frit

  Suharekë 20 maj 10:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina per absorbimin e lagshtis
  Makineri dhe inventare

  Makina per absorbimin e lagshtis

  Makina per absorbimin e lagshtis dhe heqjen e vllages qmimi 15 euro dite

  Suharekë 18 maj 21:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Plus per barnatore
  Makineri dhe inventare

  Plus per barnatore

  Shitet plusi per barnatore,vetem 4 muaj i perdorur.

  Suharekë 15 maj 18:17
  170 €
 • 4 foto
  Rafta per Market
  Makineri dhe inventare

  Rafta per Market

  Shiten rafta te mesit per market jan shum te ruajtur Gjatsia e tyre esht 5 metra me Ballore. Po ash

  Suharekë 22 prill 20:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqina per prodhimin e çorapave
  Makineri dhe inventare

  Maqina per prodhimin e çorapave

  Shes dy maqina per prodhimin e çorapave, maqinat jon gjendje te rregullt

  Suharekë 21 prill 13:02
  1.100 €
 • 9 foto
  Inventar ne gjendje te mir
  Makineri dhe inventare

  Inventar ne gjendje te mir

  Inventar ne gjentje te mir,karrika+tavolina,Bilardo,Ulese 2-she etj...

  Suharekë 15 prill 14:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shporet gasi
  Makineri dhe inventare

  Shporet gasi

  Shporet gasi i pa perdorur. 4 ringlladhe furrë.

  Suharekë 13 prill 15:31
  600 €
 • 1 foto
  Grill per pjekjen e pulave
  Makineri dhe inventare

  Grill per pjekjen e pulave

  Asht shum ne gjendje te regullt

  Suharekë 11 prill 19:24
  200 €
 • 2 foto
  Bulitor
  Makineri dhe inventare

  Bulitor

  Me Temosteat Per Pasta Apo

  Suharekë 6 prill 16:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Agregat
  Makineri dhe inventare

  Agregat

  Agregat ne gjendje shum te mir Qmimi 150.-

  Suharekë 6 prill 16:23
  150 €
 • 2 foto
  Drubank
  Makineri dhe inventare

  Drubank

  Shite Drubank E ardhur nga Gjermania

  Suharekë 3 prill 23:12
  Me Marrveshje