Makineri dhe inventare në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Sergjene dhe Dollapë Farmacie
  Makineri dhe inventare

  Sergjene dhe Dollapë Farmacie

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Sot, 08:35
  70.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet makineri akulli E Re!!!
  Makineri dhe inventare

  Shitet makineri akulli E Re!!!

  Makineri akulli AMSTRAD

  Tiranë Sot, 08:09
  280 €
 • 1 foto
  Shes Fetatrice(Prerese Sallami)
  Makineri dhe inventare

  Shes Fetatrice(Prerese Sallami)

  Shes Fetatrice(Prerese Sallami) ne gjendje shume te mire pune

  Tiranë Sot, 01:52
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Makine qethje
  Makineri dhe inventare

  Makine qethje

  makina qetheje edhe rroje profesiona pak te perdorura shiten per arsye mosperdorimi me cmime te dis

  Tiranë Dje, 23:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine Akullore.
  Makineri dhe inventare

  Makine Akullore.

  Shitet Makine Akullore 5 litra. Makina eshte ne gjendje shum te mire pune.

  Tiranë Dje, 22:45
  2.500 €
 • 2 foto
  SHITET TRANSPALETE 2.5 TON
  Makineri dhe inventare

  SHITET TRANSPALETE 2.5 TON

  shiten transpaleta 2.5 ton tr ardhura nga italia te reja.me fature tatimore 320 mij leke cel 0682022

  Tiranë Dje, 21:45
  32.000 Lek
 • 7 foto
  PAJISJE PER PROFHIMIN E BIRRES OKAZION
  Makineri dhe inventare

  PAJISJE PER PROFHIMIN E BIRRES OKAZION

  SHITEN PAJISJET E PRODHIMIT E BIRRES TE GJITHA ,cdo gje eshte fuksionale asnje problem.Per me shume

  Tiranë Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kase fiskale bashke me sirtarin e lekeve.
  Makineri dhe inventare

  Kase fiskale bashke me sirtarin e lekeve.

  Kase fiskale e pak e perdorur shitet se bashku me sirtarin e lekeve. Kasa eshte e cfiskalizuar, gati

  Tiranë Dje, 20:20
  160 €
 • 4 foto
  Kase fiskale dhe sirtar per mbajtjen e lekeve
  Makineri dhe inventare

  Kase fiskale dhe sirtar per mbajtjen e lekeve

  Kase fiskale e pak e perdorur shitet se bashku me sirtarin e lekeve. Kasa eshte e cfiskalizuar, gati

  Tiranë Dje, 20:18
  160 €
 • 7 foto
  MOBILERI ME POROSI BANAKE VITRINA DOLLAPE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  MOBILERI ME POROSI BANAKE VITRINA DOLLAPE KUZHINA

  MARIM POROSI BANAKE VITRINA BARI LOKALI.DHOMA GJUMI,DOLLAPE,KOMO,KOMEDINA,PASQYRA,KUZHINA,PORTMONTO,

  Tiranë Dje, 19:50
  35.000 Lek
 • 4 foto
  OKAZION,DHOME FRIGORIFERIKE,MAKINE AKULLORE
  Makineri dhe inventare

  OKAZION,DHOME FRIGORIFERIKE,MAKINE AKULLORE

  OKAZION,DHOME FRIGORIFERIKE 1500€ ,MAKINE AKULLORE KATABRIK,BATIDOR DHE FRIGORIFER FRESKUES PER MBAJ

  Tiranë Dje, 19:19
  1 €
 • 3 foto
  Generator me fuqi te nryshme
  Makineri dhe inventare

  Generator me fuqi te nryshme

  Generator me fuqi te nryshme Modele dhe cilesi

  Tiranë Dje, 19:15
  100 €
 • 3 foto
  Mulli kafe 3 fazor
  Makineri dhe inventare

  Mulli kafe 3 fazor

  Mulli kafe 3 fazor italian shume i fuqishem ne gjendje shume te mire shiko fotot origjinale cmimi

  Tiranë Dje, 19:11
  8.000 Lek
 • 3 foto
  lincoln steamer oven furre pizze byreku
  Makineri dhe inventare

  lincoln steamer oven furre pizze byreku

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 18:13
  1.000 €
 • 1 foto
  Kase fiskale per biznese
  Makineri dhe inventare

  Kase fiskale per biznese

  Kase fiskale per biznese - modeli Nesso Kasa eshte perdorur per nje periudhe te shkurter dhe eshte

  Tiranë Dje, 17:50
  150 €
 • 4 foto
  Shiten ose nderrohen
  Makineri dhe inventare

  Shiten ose nderrohen

  Shten 1200m2 skeleri per sovatime dhe dy pompa per sovatime dhe shtrese te varfer.

  Tiranë Dje, 16:10
  45.000 €
 • 2 foto
  SHITET ZGARE
  Makineri dhe inventare

  SHITET ZGARE

  SHITET ZGARE QYMYRI PLUS ASPIRATOR 50 MIJE LEK TE REJA.

  Tiranë Dje, 15:59
  50.000 Lek
 • 4 foto
  FRIGORIFER NGRIRES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER NGRIRES

  FRIGORIFER NGRIRES REKLAMUES KOLLON DHE ARKE TE DYJA 95 MIJE LEK TE REJA

  Tiranë Dje, 15:59
  95.000 Lek
 • 0 foto
  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,
  Makineri dhe inventare

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .

  Tiranë Dje, 15:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Oferte- Pajisje Miele Professional per Hotel
  Makineri dhe inventare

  Oferte- Pajisje Miele Professional per Hotel

  PW 6101 Miele Professional 10 Kg PT 7251 Miele Professional 10 Kg Hekur Rulo Miele Professional 1m

  Tiranë Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Oferte Speciale-Pajisje Profesionale Miele
  Makineri dhe inventare

  Oferte Speciale-Pajisje Profesionale Miele

  PW6080 Miele Professional 8 Kg PT7186 Miele Professional 8 Kg Hekur Rulo Miele Professional 1m Cmim

  Tiranë Dje, 14:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MANEKINA
  Makineri dhe inventare

  MANEKINA

  Shiten dy manekina shume cilecore, te perdorura vetem 3 muaj. Cmimi 15000 leke copa ( nese blihen t

  Tiranë Dje, 13:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten Kondicioner 48.000 BTU INVERTER
  Makineri dhe inventare

  Shiten Kondicioner 48.000 BTU INVERTER

  Shiten 2 kondicioner Inverter 48.000 BTU. Te perdorur me pak se 3 muaj.

  Tiranë Dje, 11:33
  1.700 €
 • 8 foto
  GJENERATOR
  Makineri dhe inventare

  GJENERATOR

  FMT GROUP Gjenerator te markave me prestigjoze te motorreve:Perkins,Volvo,Iveco,Scania,Cummins,Doosa

  Tiranë Dje, 10:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavatrice Profesionale Miele PW 6065 6.5 Kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Profesionale Miele PW 6065 6.5 Kg

  Lavatrice profesionale Miele PW6065 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restora

  Tiranë Dje, 09:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tharese Profesionale PT7136 6.5 KG
  Makineri dhe inventare

  Tharese Profesionale PT7136 6.5 KG

  Tharese profesionale Miele PT7136 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restorant

  Tiranë Dje, 09:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lavatrice Profesionale Miele PW6131 13 Kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Profesionale Miele PW6131 13 Kg

  Lavatrice profesionale Miele PW6131 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, restora

  Tiranë Dje, 09:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lavatrice Miele PW 6201 20 Kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Miele PW 6201 20 Kg

  Lavatrice profesionale MIELE PW 6201 EL - Kapaciteti: 20 kg - Volumi i kazanit: 200 litra - Lidhja

  Tiranë Dje, 09:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100
  Makineri dhe inventare

  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100

  Hekur Rulo Profesional Miele HM21-100 me nje game te gjere programesh per perdorime ne hotele, resto

  Tiranë Dje, 09:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice Miele PW6167 16 KG
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Miele PW6167 16 KG

  Lavatrice profesionale MIELE PW 6167 EL - Kapaciteti: 16 kg - Volumi i kazanit: 160 litra - Lidhja

  Tiranë Dje, 09:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje mjeksore
  Makineri dhe inventare

  Paisje mjeksore

  Mjete per salle operacioni ne graso te paperdorura Cmimi i negociushem

  Tiranë 5 qershor 22:51
  1 €
 • 2 foto
  Zgar Me Gur Vullkanik
  Makineri dhe inventare

  Zgar Me Gur Vullkanik

  Zgar profesionale me gur vullkanik 2 muaj e perdorur.

  Tiranë 5 qershor 15:51
  75.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET KOMPRESOR ABAC ORIGJINAL OKAZION
  Makineri dhe inventare

  SHITET KOMPRESOR ABAC ORIGJINAL OKAZION

  shitet kompresor abac i ardhur nga gjermania origjinal ne gjendje shum te mir si i ri.pak i perdorur

  Tiranë 5 qershor 15:51
  220 €
 • 0 foto
  Shes Trin ose tavan prej hekuri
  Makineri dhe inventare

  Shes Trin ose tavan prej hekuri

  Shes Trin me rrjet prej hekuri ose tavan me konstruksion hekuri e perbere me konstruksion metalik

  Tiranë 5 qershor 15:09
  35.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet makine uji (frigorifer)
  Makineri dhe inventare

  Shitet makine uji (frigorifer)

  Shitet makine uji (frigorifer) ne gjend

  Tiranë 5 qershor 15:09
  50 €
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Makine per ngjitje.

  Tiranë 5 qershor 14:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer pasticerie
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer pasticerie

  Frigorifer ngrires kollone per ekspozimin e produkteve te pasticerise e me gjere, 4 anet prej xham

  Tiranë 5 qershor 14:29
  850 €
 • 0 foto
  Tagliaverdura
  Makineri dhe inventare

  Tagliaverdura

  Grirese perimesh e cila permban 5 lloje te ndryshme thikash

  Tiranë 5 qershor 14:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vakumatrice
  Makineri dhe inventare

  Vakumatrice

  Makineri vakumi

  Tiranë 5 qershor 14:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  Mixer + Brumatrice, teper cilesore.

  Tiranë 5 qershor 14:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Abaditor
  Makineri dhe inventare

  Abaditor

  Abaditor me 5 tava Tecnodom

  Tiranë 5 qershor 14:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Ekspozitor per sushi.

  Tiranë 5 qershor 14:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Banak akullore me 12 vasketa.

  Tiranë 5 qershor 14:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Makina grirese mishi + perime.

  Tiranë 5 qershor 14:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje per baree restorante
  Makineri dhe inventare

  paisje per baree restorante

  Ekspozitor.

  Tiranë 5 qershor 13:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  paisje per bare e restorante

  kollone pasticerie

  Tiranë 5 qershor 13:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine Akulli per Peshk
  Makineri dhe inventare

  Makine Akulli per Peshk

  Makinë akulli per peshk fluska Ne Gjakove ne tel +38349129127

  Tiranë 5 qershor 13:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina per industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon049-129 127dhe vibe

  Tiranë 5 qershor 13:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ☞ Group , Gjeneratore , Stabilizatore , UPS ☜
  Makineri dhe inventare

  ☞ Group , Gjeneratore , Stabilizatore , UPS ☜

  FMT Group ofron : ☞ Gjeneratore me ndezje automatike kabine silencioze dhe markat me te mira si

  Tiranë 5 qershor 12:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten paisjet per dyqan mishi nen kosto
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisjet per dyqan mishi nen kosto

  Shiten paisje cilesore nen kosto 1- frigorifer tavoline inoksi i blere 1000 euro jepet per 850 euro

  Tiranë 5 qershor 09:30
  Me Marrveshje