Makineri dhe inventare në shitje në Vushtrri

 • 11 foto
  Paisje per Restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Restorante

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE TE REJA ME GARANCION 15 MUAJ GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ

  Vushtrri Sot, 14:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVENTARE PER RESTORANTE DHE PAISJE
  Makineri dhe inventare

  INVENTARE PER RESTORANTE DHE PAISJE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE,TE GJITHA JANE TE REJA DHE ME GARANCION. +37744205539 JU MIRE

  Vushtrri 12 korrik 14:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Friz
  Makineri dhe inventare

  Friz

  Shitet frizi ne gjendje te rregullt 1 meter e gjys. Qmimi me marrveshje.

  Vushtrri 10 korrik 22:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makine per qerimin e qepvë/kepve
  Makineri dhe inventare

  Makine per qerimin e qepvë/kepve

  Shes nje makine per qerimin e qepvë/ kepve Me kapacitet 300-500 kg ne orë! Makina eshte e kompletua

  Vushtrri 10 korrik 14:40
  22.500 €
 • 0 foto
  Inventar
  Makineri dhe inventare

  Inventar

  Shes inventar per çajtore

  Vushtrri 10 korrik 04:50
  700 €
 • 0 foto
  petulla krofne petlla
  Makineri dhe inventare

  petulla krofne petlla

  shitet makina per petulla ne gjendje te rregullt pune,

  Vushtrri 9 korrik 21:54
  1.500 €
 • 12 foto
  Furre per 36 pula BEER Zvicrane e sapo ardhur
  Makineri dhe inventare

  Furre per 36 pula BEER Zvicrane e sapo ardhur

  Furra eshte ne gjendje shume te mire per 36 pula,11kw

  Vushtrri 9 korrik 14:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pomp per nxemje qendrore
  Makineri dhe inventare

  Pomp per nxemje qendrore

  Pompa per nxemje qendrore e perdorur, ne gjendje te rregullt.

  Vushtrri 30 qershor 21:05
  50 €
 • 5 foto
  Makine origjinale amerika per petulla mini krofne
  Makineri dhe inventare

  Makine origjinale amerika per petulla mini krofne

  Shes maqinen origjinale amerikane per petulla te qastit mini krofne amerikane. maqina eshte me 3 shp

  Vushtrri 29 qershor 09:01
  799 €
 • 3 foto
  Tavolina Karrika Qadra per Teras Oborr Balkon
  Makineri dhe inventare

  Tavolina Karrika Qadra per Teras Oborr Balkon

  Kemi Tavolina,Karrika,Qadra per Terasa, Balkon, Oborr te ardhura nga Gjermania. Te gjitha jane prej

  Vushtrri 22 qershor 23:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin qepse 3 gjelpona 5 pej
  Makineri dhe inventare

  Makin qepse 3 gjelpona 5 pej

  Makin qepse 3 gjelpona 5 pej ne gjendje te re esht vetem e provune per ma shum kontakt +38344478475

  Vushtrri 12 qershor 14:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten Frigo Frizi shporeti
  Makineri dhe inventare

  Shiten Frigo Frizi shporeti

  Shiten t gjitha n gjendje t rregullt pak te perdoror

  Vushtrri 12 qershor 11:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Still
  Makineri dhe inventare

  Still

  shes sharrat 29 dhe 461 ne gjendje te rregullt

  Vushtrri 8 qershor 11:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Inventar
  Makineri dhe inventare

  Inventar

  shes arken/kacen per market te interesuarit te kontaktojn ne kete numer te tel.044249498

  Vushtrri 2 qershor 12:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Friz
  Makineri dhe inventare

  Friz

  shes friz/kumor ne gjendje te rregullt per me shum info kontaktoni ne kete nr.044249498

  Vushtrri 2 qershor 12:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Raftet
  Makineri dhe inventare

  Shiten Raftet

  Shiten raftat per lokal, jane ne gjendje shume te mire. 049500406 Viber +38349500406

  Vushtrri 1 qershor 13:00
  50 €
 • 8 foto
  Shiten makina Brandt per kantim
  Makineri dhe inventare

  Shiten makina Brandt per kantim

  Kanterica

  Vushtrri 30 maj 09:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Skare gjermane
  Makineri dhe inventare

  Skare gjermane

  Shitet skara gjermane e firmes Braun

  Vushtrri 29 maj 22:19
  29 €
 • 4 foto
  Kompleti karrika dhe tavolina
  Makineri dhe inventare

  Kompleti karrika dhe tavolina

  Karrika dhe tavolina pak te perdorun

  Vushtrri 22 maj 09:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUTOLARJE WAP nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE WAP nga Gjermania

  Shitet autolarje profesionale wap uji i nxeht nuk i punon eshte tre faz sherben per larjen e kerrev

  Vushtrri 19 maj 02:33
  210 €
 • 3 foto
  Shitet Maqina e Rrobaqepsis
  Makineri dhe inventare

  Shitet Maqina e Rrobaqepsis

  E ardhur nga Gjermania Shum pak e perdorur

  Vushtrri 29 prill 12:19
  50 €
 • 8 foto
  Shiten dhe servisohen
  Makineri dhe inventare

  Shiten dhe servisohen

  Shiten dhe servisohen aparat kafeje dhe mulli

  Vushtrri 23 prill 19:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten dhe servisohen
  Makineri dhe inventare

  Shiten dhe servisohen

  Shiten dhe servisohen amarata kafeje dhe mullina

  Vushtrri 11 prill 20:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kuzhinë për Mini Restoran Made in Germany
  Makineri dhe inventare

  Kuzhinë për Mini Restoran Made in Germany

  Shitet komplet kuzhina profesionale Rostfrei me rrymë e kompletuar për një mini restoran. Shpret &am

  Vushtrri 1 prill 15:06
  8.200 €
 • 5 foto
  Inventarë për Frizer dhe parukeri
  Makineri dhe inventare

  Inventarë për Frizer dhe parukeri

  Shitet Inventari për Frizer dhe parukeri cmimi i volitshëm ,për info shtesë: +38345911426

  Vushtrri 31 mars 20:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Figorifer
  Makineri dhe inventare

  Figorifer

  Shes. Frigoriferin. Pepsi veq. Duhet me mbush amonjak. Krejt ne rregull osht

  Vushtrri 28 mars 16:01
  100 €
 • 2 foto
  Makin qepse 3 gjelpona 5 pej
  Makineri dhe inventare

  Makin qepse 3 gjelpona 5 pej

  Makin qepse 3 gjelpona 5 pej ne gjendje te re esht vetem e provune per ma shum kontakt +38344478475

  Vushtrri 24 mars 11:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet komplet linja per prodhimin e peletit
  Makineri dhe inventare

  Shitet komplet linja per prodhimin e peletit

  Shitet linja per prodhimin e peletit me kapacitet 300-400 KG per ore. Makinat jane ne gjendje te rre

  Vushtrri 11 mars 23:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten Karrika Tavolina Zgar Mikser
  Makineri dhe inventare

  Shiten Karrika Tavolina Zgar Mikser

  Shiten Karrika Tavolina Separe Mikser Zgar

  Vushtrri 9 mars 12:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet komoda ose ndrrim
  Makineri dhe inventare

  shitet komoda ose ndrrim

  shes komoden shum e rujtne pres blers serioz kontakto viber 38349879618

  Vushtrri 8 mars 19:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje per hapjen e gypave
  Makineri dhe inventare

  Paisje per hapjen e gypave

  Bëjmë hapjen e gypave të ujrave të zeza dhe hapjen e Oxhaqeve shtëpiake me makinë speciale teknoloxh

  Vushtrri 20 janar 08:40
  1 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Makineri dhe inventare

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Vushtrri 19 janar 10:44
  100 €
 • 5 foto
  Fabrika e Napolitankes
  Makineri dhe inventare

  Fabrika e Napolitankes

  Shitet Fabrika e Napolitankes Papacitet 200 kg 1/h Made in Turkey e Pordorne

  Vushtrri 29 dhjetor 10:13
  100.000 €
 • 8 foto
  Qokolladirk e keksave
  Makineri dhe inventare

  Qokolladirk e keksave

  Shes Makinë që i lynë keksat me qokolladë Krembananet etj . \"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&am

  Vushtrri 29 dhjetor 10:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   CNC Makin per Gravim ne granit xham Dru etj,
  Makineri dhe inventare

  CNC Makin per Gravim ne granit xham Dru etj,

  Makin CNC per gravim ne granit ben fotografi ne gure graniti te varrezave , ben gravime ne xham ne d

  Vushtrri 21 dhjetor 18:20
  1.200 €
 • 10 foto
  Furr buke
  Makineri dhe inventare

  Furr buke

  Shes 2 furra buke 1 me dru 1 me rrym dhe te gjitha maqinat percjellse mikser prese e brumit formulus

  Vushtrri 21 shtator 02:32
  1 €
 • 4 foto
  shes gajbe te reja te posardhura
  Makineri dhe inventare

  shes gajbe te reja te posardhura

  Shes gajbe te plastikes shum te pordorshme .me shumic dhe pakic. gajbet jon te posardhura te reja t

  Vushtrri 17 shtator 19:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavoline me karrika
  Makineri dhe inventare

  Tavoline me karrika

  shes tavolinen me 4 karrika tavolina u shum pak e eprdorene eshtble veres 166 euro shes per arsye se

  Vushtrri 13 shtator 16:11
  80 €
 • 2 foto
  Tavolin me karrika
  Makineri dhe inventare

  Tavolin me karrika

  Shes tavolin me 4 karrika tavolina esht shue rujtne dhe shum pak e per dorne tavolina esht ble 166 e

  Vushtrri 13 shtator 15:47
  80 €
 • 1 foto
  Paisje per piceri
  Makineri dhe inventare

  Paisje per piceri

  Shes furren e picav me plin .Furra esht shum pak e perdorum. Qmimi sipas marrrveshjes

  Vushtrri 10 shtator 08:25
  1 €
 • 3 foto
  Printer
  Makineri dhe inventare

  Printer

  Shitet printeri ne gjendje te rregullt

  Vushtrri 9 shtator 22:45
  45 €
 • 10 foto
  Furr buke
  Makineri dhe inventare

  Furr buke

  Shes 2 furra buke 1 me dru 1 me rrym dhe te gjitha maqinat percjellse mikser prese e brumit formulus

  Vushtrri 5 shtator 15:04
  1 €
 • 5 foto
  Inventar per qebaptore
  Makineri dhe inventare

  Inventar per qebaptore

  Jan ne gjendje te rregullt punojn shum mire pa asnje problem . Sipas marrveshjes mundesi ndrrimi.

  Vushtrri 27 gusht 15:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Karrigat per Zyre
  Makineri dhe inventare

  Shiten Karrigat per Zyre

  Sapo te ardhura nga Suedia , shume te pershtatshme, gjithsej 21 Copa Nr .Tel 044 713 558

  Vushtrri 25 gusht 21:07
  40 €
 • 1 foto
  Rafta me xhama
  Makineri dhe inventare

  Rafta me xhama

  Shiten raftat me xhama 50 euro copa

  Vushtrri 2 gusht 23:53
  50 €
 • 2 foto
  Rafta per puntori
  Makineri dhe inventare

  Rafta per puntori

  jon diku rreth 5 metra per ma shum kontakto tel

  Vushtrri 29 korrik 23:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shank per fast food
  Makineri dhe inventare

  Shank per fast food

  Shitet shanku i pershtatshem per fast food . Esht ne gjendje te rregull ,i perdorum shum pak. Qmimi

  Vushtrri 26 korrik 14:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  mulli per bluarjen e misrit
  Makineri dhe inventare

  mulli per bluarjen e misrit

  shes mulli per bluarjen e misrit monofaz ne gjendje shum tmir per ma shum kontakto ne 049 831 037 vi

  Vushtrri 21 korrik 23:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rafta per markete
  Makineri dhe inventare

  Rafta per markete

  Shiten raftat per markete - ne gjendje te mire. Çmimet e panegociueshme. Vushtrri, qendër. 046170001

  Vushtrri 19 korrik 15:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mulli per kafe- cmimi me marrveshje
  Makineri dhe inventare

  Mulli per kafe- cmimi me marrveshje

  Shiten mulli kafe sipas marrveshjes

  Vushtrri 18 korrik 14:40
  Me Marrveshje