Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Transport me kran 044 250 648
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport me kran 044 250 648

  Transport me kran 044 250 648

  Prishtinë 2 prill 12:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes-benz 313
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-benz 313

  Mercedes-benz Sprinter 313 . Viti i prodhimit 2002 . I sapoardhur nga Gjermania . 202.500km . Per me

  Suharekë 2 prill 12:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tend+spojler
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Tend+spojler

  Shes Tend+Spojler ajri per Sprinter,Iveco dhe Lt ne gjendje shum te mir thuja se e re Sprinter,T5,T4

  Suharekë 2 prill 12:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rimorkjo Humbaur 200
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkjo Humbaur 200

  Shitet Rimorkjo ne gjendje shum te mire, viti i prodhimit:1999 , pesha ngarkuese : 2000 kg Per me sh

  Suharekë 2 prill 12:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw Crafter 2.5 TDI 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vw Crafter 2.5 TDI 2008

  Shes Crafterin e sa po ardhur nga Ch, ne gjendje shume te mire teknike e optike,viti i prodhimit :20

  Suharekë 2 prill 12:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese per Mercedes Actros
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjese per Mercedes Actros

  Shiten keto pjese per Mercedes Benz Actros Kamion, Pjeset jan originale te ardhura nga Zvicra, 2- Ko

  Gjilan 2 prill 12:23
  10 €
 • 0 foto
  ------SHITET----mercedes benz 709
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ------SHITET----mercedes benz 709

  Shes kamionin shum i fort shum ne gjendje te regullt arsyja e shitjes mos perdorim viti 1990 sapo i

  Prizren 2 prill 12:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shlep Man 3.5 Diezel
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shlep Man 3.5 Diezel

  Shitet Shlepi Man 3.5 Diezel Viti Prodhimit 1990 Me Rks Tabela Me Kran Në Gjendje Perfekte

  Ferizaj 2 prill 12:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Spojler : Sprinter , Iveco , Crafter ????
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Spojler : Sprinter , Iveco , Crafter ????

  🔘 Spojler Ajri Per Kamiona Dhe Kamioneta 🔘 Man - Atego - Vario - Sprinter - Crafter - Wv T4 - Iveco

  Prishtinë 2 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Punojmë me Mini Bagera Dhe Transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojmë me Mini Bagera Dhe Transport

  Punojmë me Bager

  Prishtinë 2 prill 12:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kamion 3 akse man 26.272 silent
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamion 3 akse man 26.272 silent

  Shitet kamion man 3 akse me kazan 15 meter kup shkarkon vetem mbrapa. Mjeti esht ne gjendje shum te

  Kavajë 2 prill 12:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Kamioni Mercedes Benz 1213 me Kran
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamioni Mercedes Benz 1213 me Kran

  Shitet kamioni mercedes benz 1213 me vite te prodhimit 1983 , me kran se bashku i cili ka tri dalje

  Mitrovicë 2 prill 12:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MAN TGL 8.180 AUTOBOT CISTERN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGL 8.180 AUTOBOT CISTERN

  MAN TGL 8.180 VP 2006 KM TE KALUARA 276000 AUTOMATIK KLIM VOLUMETER DIGJITAL ME DUGAN TE PAGUAR

  Pejë 2 prill 12:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR

  SCANIA R420 EURO 5 VP 2006 KOMPLET POSEDON KLIM RETARDER XXL KABIN STAND KLIMA E POSA ARDHUR NGA J

  Pejë 2 prill 12:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR

  SCANIA R420 VP 2006 KM 800000 Rimorkio Krone Vp 2008 Kontinjerk Zgatet mbrapa Ne gjendje extra

  Pejë 2 prill 12:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SCANIA P270 THERMOKING ME DOGAN TE PAGUAR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SCANIA P270 THERMOKING ME DOGAN TE PAGUAR

  SCANIA P270 VITI 2004 THERMOKING FRIZ ME NAFT EDHE ME RRYM POSEDON KLIM HYBEBIN NE GJENDJE EXTRA T

  Pejë 2 prill 12:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Scania 400
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania 400

  Scania 400 Viti i prodhimit 1997 Ne gjendje shum te mir teknike Me goma te reja Regjistrimi Term

  Pejë 2 prill 12:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Skrep fiat hitachi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Skrep fiat hitachi

  Fadroma esht me hapje kove dhe me zgjatje bige dhe esht ne gjendje te shkelqyer shitet per arsye mos

  Kavajë 2 prill 12:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet nisan kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet nisan kamion

  Nisan kamion jo vetshkarkus gomat e reja gjendja perfekte

  Tiranë 2 prill 12:10
  7 Lek
 • 1 foto
  Eskavator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator

  Shitet eskavator ne gjendje te mir.pune mjeti esht afersisht 20 ton

  Kavajë 2 prill 12:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes Benz Vario 8-15 Euro3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Mercedes Benz Vario 8-15 Euro3

  Shitet mercedes benz vario 8-15 Euro3 Viti 1999 Km309000 I doganuar Faktur me TVSH Gjatesia 6.20 G

  Pejë 2 prill 12:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shite sanaku
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shite sanaku

  Shes sanaku 6.20 gasija 2.50Gjersija 2.80 nalsija Viti 2006

  Pejë 2 prill 12:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Autobus mercedes benc
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus mercedes benc

  Shitet autobus mercedes benc vario 815 viti fundi 2004 me te gjitha sherbimet e bera makina esht ne

  Kavajë 2 prill 12:05
  20.000 €
 • 9 foto
  MAN 8.113 viti 2000 me dogan sakanu 5.20m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 8.113 viti 2000 me dogan sakanu 5.20m

  Shitet MAN 8.113 viti 2000 Me dogan faktur per firma me TVSH 297000km ne gjendje te mir me ramp (HB

  Ferizaj 2 prill 12:02
  5.600 €
 • 1 foto
  Sanak Kiper 3 Metra me 2
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sanak Kiper 3 Metra me 2

  Shes Sanakun Kiper Sanakun eshte 3 Metra me 2 Eshte ne gjendje shum te mir me pump dhe Klip i gats

  Prishtinë 2 prill 12:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes dy goma 265.75.19.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes dy goma 265.75.19.5

  Shes dy goma 265.75.19.5 njera esht e re me gjith bandash qmimi 130€ Tjera esht pa bandash 65% e mi

  Ferizaj 2 prill 12:00
  1 €
 • 10 foto
  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO ??me dogan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO ??me dogan

  Shitet MAN LE 8.180 frigo edhe me rrym viti 2006 me dogan gjatsia sanakut 4.80m me ramp me bllokada

  Ferizaj 2 prill 11:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  043755100
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  043755100

  Shese mani 8.163 shume ne qedje te mir oune viti 2000 kipper krane

  Pejë 2 prill 11:56
  11.200 €
 • 3 foto
  Sprinter 411cdi <2006>
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 411cdi <2006>

  Shes sprinter 411 cdi viti 2006 ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e kryera makina vozit

  Fier 2 prill 11:54
  111 Lek
 • 11 foto
  Mercedes Atego 816 €uro4 frogo 245000km me libra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 816 €uro4 frogo 245000km me libra

  Shitet Mercedes Atego 816 €uro4 viti 2007 frigo sapo ardhur nga gjermania 🇩🇪 245000km me libra zerv

  Ferizaj 2 prill 11:51
  1 €
 • 9 foto
  SHITEN RIMORKIOT SCHMITZ & BERGER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITEN RIMORKIOT SCHMITZ & BERGER

  1.RIMORKIO BERGER VITI 2012 ECOTRAIL PESHA 5090 KG NE DISKA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE EXTRA T

  Istog 2 prill 11:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  IVECO 150E23 CISTERN AUTOBOT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO 150E23 CISTERN AUTOBOT

  IVECO CISTERN AUTOBOT VP 2000 KM TE KALUARA 512341 ME VOLLUMETER DIGJITAL PRINTER 2 KOMORE 10000 L

  Istog 2 prill 11:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN TGX 18-360
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGX 18-360

  MAN TGX 18.360 VP 2010 888800 KM TE KALUARA POSEDON KLIMA RETARDER GOMAT E REJA 80% NE GJENDJE EX

  Istog 2 prill 11:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SCANIA R 440 EEV EURO 5 ME DOGAN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SCANIA R 440 EEV EURO 5 ME DOGAN

  SCANIA R440 EEV VP 10.2012 KM 574800 ME LIBER SERVISI EURO 5 RETARDER KLIM DRITA XENON E DOGANUAR

  Pejë 2 prill 11:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise

  Shitet MAN TGA 26.430 EURO 4, 3 osovina me tabela te Suedise

  Tiranë 2 prill 11:50
  9.000 €
 • 6 foto
  MAN TGX 18-360 KOMPLET ME RIMORKIO SCMITHZ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGX 18-360 KOMPLET ME RIMORKIO SCMITHZ

  MAN TGX 18.360 VP 2010 888800 KM TE KALUARA POSEDON KLIMA RETARDER RIMORKIO SCHMITZ VP 2006 DISK

  Pejë 2 prill 11:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Atego 818 me dogan i ardhur nga gjermania
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 818 me dogan i ardhur nga gjermania

  Shitet Mercedes Atego.818 viti 2005 sapo ardhur nga gjermania me dogan me cerad me ramp 6 shpejci ti

  Ferizaj 2 prill 11:49
  1 €
 • 8 foto
  SCANIA R440 EEV EURO 5 KOMPLET ME RIMORKIO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SCANIA R440 EEV EURO 5 KOMPLET ME RIMORKIO

  SCANIA R440 EEV VP 10.2012 KM 574800 ME LIBER SERVISI EURO 5 RETARDER KLIM DRITA XENON E DOGANUAR

  Pejë 2 prill 11:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bejme trasporte me kamion auto vinxh.
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bejme trasporte me kamion auto vinxh.

  Bejme trasporte me kamion auto vinxh ne te gjithe Shqiperine me fature trasporti.Karoceria e mjetit

  Tiranë 2 prill 11:45
  1.234.577 €
 • 2 foto
  Vw t4 kamionet dupllakabin 1.9Dizell Rks
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vw t4 kamionet dupllakabin 1.9Dizell Rks

  Shitet kamioneta vw t4 1.9dizell dupllakabin Ne gjendje te mire pune shpenzimet e vogla Me Goma te

  Malisheve 2 prill 11:45
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes-Benz Sprinter 415 2010 KASON 4.50M!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Sprinter 415 2010 KASON 4.50M!

  Mercedes-Benz Sprinter 415, viti 2010, karroceri e re, e gjat 4.50m, me patent B, Mjeti eshte i sapo

  Elbasan 2 prill 11:44
  10.700 €
 • 8 foto
  IVECO Daily 35 ME FRIGORIFER!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO Daily 35 ME FRIGORIFER!

  Shitet IVECO DAILY 35 te 2012 me frigorifer, me fish 3 fazore, ne super gjendje, te gjitha sherbimet

  Elbasan 2 prill 11:44
  11.200 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz Sprinter 516  5 TON PESHMBAJTJE!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Sprinter 516 5 TON PESHMBAJTJE!

  Shitet Mercedes-Benz Sprinter 516 ne gjendje te shkelqyer, makina ka punuar ne itali, cdo gje eshte

  Elbasan 2 prill 11:44
  10.500 €
 • 5 foto
  Trasporte me kamjon me vinxh
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Trasporte me kamjon me vinxh

  Bejme trasorte me kamion me vinxh ne te gjithe Shqiperine me fature trasporti.Karoceria e kamionit e

  Tiranë 2 prill 11:44
  12.356 Lek
 • 5 foto
  Ttasporte me kamjon me vinxh
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ttasporte me kamjon me vinxh

  Bejme traspote me kamion me vinxh ne te gjith shqiperine me fature te rregullt.karoceria e kmionit 6

  Tiranë 2 prill 11:42
  13.445 Lek
 • 8 foto
  shitet varjo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet varjo

  shitet varjo ne gjendje te mir xhenerike dhe me dokumenta te paguara

  Tiranë 2 prill 11:40
  1 €
 • 9 foto
  shitet 413 cdi viti 2006 21 vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet 413 cdi viti 2006 21 vende

  shitet 413 cdi viti 2006 me 21 vende ne gjendje te shkelqyer zhenerike dhe motorrike autobuzi ka 290

  Tiranë 2 prill 11:40
  11.000 €
 • 7 foto
  shitet sprinter 315 cdi 19 vende viti 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet sprinter 315 cdi 19 vende viti 2006

  shitet sprinter 315 cdi viti 2006 me 19 vende ne gjendje te shkelqyer me dogan te paguar

  Tiranë 2 prill 11:39
  12.000 €
 • 4 foto
  KAMION IVECO EUROTECH 430 ME KRAN HIAB
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KAMION IVECO EUROTECH 430 ME KRAN HIAB

  Shitet kamion IVECO EuroTech 430 amortizator me ajr viti 2002 300.000 km Kran HIAB Model 1265 AW K

  Prizren 2 prill 11:28
  26.000 €
 • 1 foto
  OKAZION Hekura Dopje T400 & U300
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION Hekura Dopje T400 & U300

  Okazion shiten hekura dopje Ti 400. dhe U - 300 me cope cmimi 650Lek kg jane te pa perdorura.

  Tiranë 2 prill 11:26
  Me Marrveshje