Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Caddy 1.9 Dizele
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Caddy 1.9 Dizele

  Caddy 1.9, dizele ne djendje shum te miri me ftofse

  Pejë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Skele, Shtylla, Kran.
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Skele, Shtylla, Kran.

  Kompani e cila e bene shitjen dhe exportin e mjeteve(paisjeve) te ndertimit te llojeve te ndryshme

  Prizren Sot, 10:27
  1 €
 • 0 foto
  \"Frigo 811 N\"
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  \"Frigo 811 N\"

  FRIGO OSHTE NE GJENDJE TE MIR PUNONE MIR FTOF DERI - 40.C ME RRYM

  Pejë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MAN TGL 8.180 AUTOBOT CISTERN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGL 8.180 AUTOBOT CISTERN

  MAN TGL 8.180 VP 2006 KM TE KALUARA 276000 AUTOMATIK KLIM VOLUMETER DIGJITAL ME DUGAN TE PAGUAR

  Pejë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SCANIA R420 EURO 5 ME DOGAN TE PAGUAR

  SCANIA R420 EURO 5 VP 2006 KOMPLET POSEDON KLIM RETARDER XXL KABIN STAND KLIMA E POSA ARDHUR NGA J

  Pejë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SCANIA P270 THERMOKING ME DOGAN TE PAGUAR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SCANIA P270 THERMOKING ME DOGAN TE PAGUAR

  SCANIA P270 VITI 2004 THERMOKING FRIZ ME NAFT EDHE ME RRYM POSEDON KLIM HYBEBIN NE GJENDJE EXTRA T

  Pejë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  MAN 12.210 2006 VETEM 65000 Km
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 12.210 2006 VETEM 65000 Km

  MAN TGL 12.210 Vit 2006 Km 65000 Me dugan te pagum Me faktur tvsh per firma I Pos Ardhun nga Be

  Pejë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz Atego818
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Atego818

  Mercedes Benz Atego818 Euro 4 Me Ade blu vp 2006 Km 180257 Hybenin I posa Ardhur Dimenzionet Gjasi

  Pejë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes Benz Vario 8-15 Euro3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Mercedes Benz Vario 8-15 Euro3

  Shitet mercedes benz vario 8-15 Euro3 Viti 1999 Km309000 I doganuar Faktur me TVSH Gjatesia 6.20 G

  Pejë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shite sanaku
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shite sanaku

  Shes sanaku 6.20 gasija 2.50Gjersija 2.80 nalsija Viti 2006

  Pejë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 10:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 10:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dritare shum tmira
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Dritare shum tmira

  Dritarett jon te perdorne Nuk jon te demtume Per infoo viber

  Prishtinë Sot, 10:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten

  Jane dy pirunngrites punojn te dyte qemimi me marrveshje

  Prizren Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz - 917
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz - 917

  DIAMANT SHPK

  Durrës Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorra per meshalic betoni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motorra per meshalic betoni

  Motorra per meshalic betoni njera asht konqar tjetra sever punoin shum mir .inf 044129189 tel dhe vi

  Gjakovë Sot, 10:21
  35 €
 • 10 foto
  SHITET BYLYK PER TRANSPORT HEKURI/MALLRA+LETRA..
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET BYLYK PER TRANSPORT HEKURI/MALLRA+LETRA..

  SHITER BYLYK: ●PER TRANSPORT HEKURI DHE MALLRA ●ME GJATESI TE MADHE ●VITI 1984 ●LETRA TE PAG

  Tiranë Sot, 10:21
  3.970 €
 • 6 foto
  Mercedes benz Atego 815 I sa po ardhur Me dogan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benz Atego 815 I sa po ardhur Me dogan

  shes kamionin mercedes benz atego 815 viti i prodhimit 1998 i sa po ardhur nga gjermania me dogan

  Vushtrri Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skip Ford 550
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Skip Ford 550

  Shitet skipi Ford 550 viti i prodhimit 1991 i ardhur nga italia me dogan me letra ne gjendje te rreg

  Vushtrri Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atego 816 viti 07 blutec
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atego 816 viti 07 blutec

  Atego 816 viti 07 n gjendje super me bedan hidrolike me der ansore.

  Durrës Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Transport me kran 044 250 648 44 465 744
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Transport me kran 044 250 648 44 465 744

  Transport me kran n ter kosoven 044 250 648 044 465 744

  Prishtinë Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion

  IVECO NE GJENDJE TE MIR E ARDHUR NGA GJERMANIJA E DOGANUME

  Pejë Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Frigo

  FRIGO OSHTE NE GJENDJE TE MIR PUNON MIR FTOF DERI -30.C

  Pejë Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  \"Frigo AKU\"
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  \"Frigo AKU\"

  FRIGO OSHTE NE GJENDJE TE MIR PUNONE MIR FTOF DERI - 30.C

  Pejë Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TRAFIKA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  TRAFIKA

  TRAFIKA ESHTE SHUM E MIR

  Pejë Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IVECO 65-80 Z BR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO 65-80 Z BR

  IVECO 65-80 NE GJENDJE TE MIR E ARDHUR NGA GJERMANIJA E DOGANUME BON PA SENAKE,,,,,,1500,,,ERO Ç

  Pejë Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 208
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes 208

  MERCEDES 208 D , VITI 1992 NE GJENDJE TE MIR I RUJTUR SHUM

  Pejë Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  IVECO 18.345\"
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO 18.345\"

  IVECO - 18.345. IARDHUR NGA GJORMONIJA SHUME NE GJENDJE TEMIRI i DOGANUAR GOMATE E REJA

  Pejë Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Remorki Kerrit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Remorki Kerrit

  Remorki Kerrit eshte me carade te re me dy osovina e rujtur

  Pejë Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shlep.marimang kran Korpa 24H 044 425 793
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shlep.marimang kran Korpa 24H 044 425 793

  Bajm bartjen e Te gjitha veturave ne vend dhe jash vendi Kontakti 044 425 793 049 324 124

  Prishtinë Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes-Benz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz

  Shitet Mercedes-Benz 410 viti 1995 gjatsia 4,2 me 2.1 i qlajmruar Pres Bleres serioz numrat e kont

  Malisheve Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  \"MAN 6.100\"
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  \"MAN 6.100\"

  MAN 6100 NE GJENDJE TE MIR I ARDHUR NGA GJERMANIJA I DOGANUAR DHE KA GOMATE REJA 7 COPA FINTAKE TE R

  Pejë Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet kamioneta ford tranzit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamioneta ford tranzit

  Shitet kamioneta ford tranzit 2.4 turbo diezel viti 2001 dabel kabin km 224000 te garantuara goma te

  Podujevë Sot, 10:05
  3.100 €
 • 10 foto
  HANOMAG 60E
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  HANOMAG 60E

  Hanomag 60E Viti 1993 Ne gjendje te mir për punë Gomat 23,5/R25

  Pejë Sot, 09:59
  17.000 €
 • 0 foto
  GJENERATOR TEKSAN 110 KVA SILENCIOZ AUTOMATIK
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  GJENERATOR TEKSAN 110 KVA SILENCIOZ AUTOMATIK

  GJENERATOR TEKSAN 110 KVA (88KW) ME MTORR BAUDOIN (FRANCEZ) LINJE TREFAZORE ME NAFTE,NDEZJE AUTOMA

  Tiranë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Benz Actros 1844
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Actros 1844

  Koka funi 2010 Euro 5 460000 km origjinal Ne gjendje perfekte Rimorkjo viti 2011 24 meter ku

  Tiranë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  gold skaner 2018
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  gold skaner 2018

  SHES DETEKTOR PER HULUMTIMIN E ARIT DHE THESAREVE DERI NE 12 METRA THELLESI I TESTUAR DHE I GARANTUA

  Prishtinë Sot, 09:54
  5.800 €
 • 11 foto
  Shitet Betoniere autokarikante 3.5 metro kub
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Betoniere autokarikante 3.5 metro kub

  Shitet Betoniere autokarikante 3.5 metro kub, ne gjendje shume te mire me 1700 ore pune origjinale

  Durrës Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten maqinat per Plastik me dy koka
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten maqinat per Plastik me dy koka

  *Shiteti seti (6 cope)komplet i maqinave per PVC *Sharra mund te perdoret edhe per Alumil. *Prodhue

  Prishtinë Sot, 09:48
  16.800 €
 • 2 foto
  rimorkio (boj ndrrim me vetur)
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rimorkio (boj ndrrim me vetur)

  Shes Rimorkion Kogel ne gjendje shum te mir teknike 10m3. Boj ndrrim edhe me veture qmimi sipas mar

  Prishtinë Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet mikseri 2m3 (boj ndrrim me vetur)
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet mikseri 2m3 (boj ndrrim me vetur)

  Shitet mikseri per beton Kapaciteti 2m3 Ne gjendje perfekte Çmimi... 6500 euro

  Prishtinë Sot, 09:43
  6.500 €
 • 1 foto
  ?KAZAN VETSHKARKUES NISANI 2.90X1.85?
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ?KAZAN VETSHKARKUES NISANI 2.90X1.85?

  KAZAN VETSHKARKUES NISANI 2.90 X 1.85 SHKARKO ME 3 POZICIONE ME DEBOZIT VAJI.. PA SPONDE CMIM OKAZIO

  Tiranë Sot, 09:40
  700 €
 • 8 foto
  Sprinter 316 CDI - I Posa Ardhur Nga GERMANY ??
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 316 CDI - I Posa Ardhur Nga GERMANY ??

  🔘 Sprinter 316 CDI 🔘 2.7 Turbo-Disel 163 PES 🔘 6 - Shpejtsi TipTronik 🔘 Viti I Prodhimit - 2003 🔘 F

  Prishtinë Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sanak Alomin : Sprinter , Iveco , LT ??
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sanak Alomin : Sprinter , Iveco , LT ??

  🔘 Sanak Komplet Alomin 🔘 380 x 210 🔘 I Pershtashtum Per Krejt Kamionetat 🔘 Sprinter , Iveco , LT

  Prishtinë Sot, 09:33
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Iveco 35.10 TurboDialy - I Posa Ardhur Nga CH ??
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco 35.10 TurboDialy - I Posa Ardhur Nga CH ??

  🔘 Iveco 35.10 TurboDilay 🔘 2.8 - Motorri 🔘 Viti I Prodhimit - 01.01.1998 🔘 KM - 190,000 🔘 Me Liber

  Prishtinë Sot, 09:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cerad Per Kamionet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Cerad Per Kamionet

  Cerad Me Korniz Te Alominit 380 - Gat 210 - Gjon 220 - Naltsi Tel : 044-284-321 Viber : +38344284

  Prishtinë Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Spojler : Sprinter , Iveco , Crafter ????
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Spojler : Sprinter , Iveco , Crafter ????

  🔘 Spojler Ajri Per Kamiona Dhe Kamioneta 🔘 Man - Atego - Vario - Sprinter - Crafter - Wv T4 - Iveco

  Prishtinë Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Kamioni Mercedes Benz 1213 me Kran
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamioni Mercedes Benz 1213 me Kran

  Shitet kamioni mercedes benz 1213 me vite te prodhimit 1983 , me kran se bashku i cili ka tri dalje

  Mitrovicë Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nissan kalbstar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Nissan kalbstar

  Shitet makina ne gjendje shum te mir fizike edhe motorrike,me letra te rregullta deri ne tetor 2020.

  Tiranë Sot, 09:29
  8.500 €
 • 9 foto
  Ford tranzit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ford tranzit

  Ford tranzit 2.2dizel,viti i prodhimit 2008,regjistrimi ks,gjendje ekstrem te mir.tip top.goma te re

  Prishtinë Sot, 09:28
  4.300 €