Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Fier

 • 4 foto
  Volvo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo

  Shitet volvo 420 viti prodhimit 2004 ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike kazan andreoli shkar

  Fier Sot, 10:02
  38.000 €
 • 4 foto
  Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco

  Pa dokumenta . Ne gjendje shume me mire me goma shume the mira.

  Fier Dje, 20:04
  2.200 €
 • 1 foto
   2 autobusa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2 autobusa

  Nxirren ne shitje 2 autobusa Neoplan, 57-vendesh te 2004 te kompletuar dhe me licence italiane. Ngj

  Fier Dje, 16:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio Kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio Kamioni

  Shitet Rimorkio Kamioni”PANAV”.Rimorkio eshte ne gjendje shume te mire ,Goma 80% ,jostek ajri te

  Fier 23 gusht 23:48
  3.700 €
 • 7 foto
  Shitet Autobuzi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Autobuzi

  Shitet Autobuzi Man Temsa 31+1 vende! Viti prodhimit 09/2003 me dokumenta te paguara deri me 28/03/2

  Fier 23 gusht 18:43
  18.500 €
 • 0 foto
  Fiat Dukato -01
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fiat Dukato -01

  Ne gjendje shum te mire

  Fier 23 gusht 17:31
  5.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz

  Shitet kamion mercedez benz 26/28 ne gjendje shum t mir me motor t ri te sapohedhur dokumentat sapo

  Fier 23 gusht 15:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Scania R480 2007 + Trailer 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania R480 2007 + Trailer 2007

  Shitet scania euro 4 e vitit 2007 me te gjitha sherbimet dhe dokumentat e paguara deri qershor 2019.

  Fier 23 gusht 13:49
  27.500 €
 • 4 foto
  kamjonçin Forde
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kamjonçin Forde

  shitet kamjonçin Forde tranzit viti 2003 me kondicioner dopjo gom dopjo gabin vetshkarkuese ne tre a

  Fier 23 gusht 12:06
  9.000 Lek
 • 8 foto
  Autobus Autobuz Mersedez Benz vario 814 D Mago
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus Autobuz Mersedez Benz vario 814 D Mago

  Shitet autobus mersedez benz vario 814 D MAGO motorr me 4 pistona Fren elektrik sob ngrohje klima di

  Fier 23 gusht 09:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat doblo 1.6benzin gaz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fiat doblo 1.6benzin gaz

  Me dogan gati per targa 1+1 trasport me balester per pesh me condisjoner e 2005 1.6 gaz benzin im

  Fier 23 gusht 02:44
  3.200 €
 • 9 foto
  Sprinter 906 i sapoardhur. Letra per 1 vit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 906 i sapoardhur. Letra per 1 vit

  Shitet Mercedes Benz Sprinter i sapo ardhur nga gjermania , sapo i jane prere dokumentat te gjitha

  Fier 22 gusht 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kamion benz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamion benz

  Shitet kamion benz ne gjendje te mir

  Fier 21 gusht 12:22
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Scania
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania

  OKAZION !!!! SCANIA R470 00355694030223 nr what\'s up

  Fier 20 gusht 19:26
  12.300 €
 • 11 foto
  KAMION FRIGORIFER MAN 2008 !! 21000 EURO !!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KAMION FRIGORIFER MAN 2008 !! 21000 EURO !!

  Kamion frigorifer Man 2008 me ngarkese 4 ton . Frigoriferi ne gjendje shume te mire dhe ftohje -20 g

  Fier 20 gusht 10:57
  21.000 €
 • 5 foto
   Jcb 3cx//1998//ne gjendje perfekte
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Jcb 3cx//1998//ne gjendje perfekte

  Skrepi eshte ne gjendje te mire teknike dhe inxhinjerike.Skrepi shitet per arsye mosperdorimi ose em

  Fier 20 gusht 08:44
  18.800 €
 • 4 foto
  Atego karrotrec me dy kate
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atego karrotrec me dy kate

  shitet karotrec me dy kate dopijo gabin negjenje shume te mir kamio manuale goma te reja 100% te p

  Fier 20 gusht 08:29
  1 €
 • 6 foto
  Karrotrec okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karrotrec okazion

  Mercedes 817. Me goma te reja dhe ne gjendje te mire teknike. Sherbimet e bera te gjitha. Platforma

  Fier 18 gusht 13:54
  1 Lek
 • 5 foto
  Karroc per qen gjahu.Pa letra!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karroc per qen gjahu.Pa letra!

  Karroca eshte e ndertuar me shasi inoxi . Eshte e lehte dhe teper e manovrueshme. Me permasa 117/ 87

  Fier 17 gusht 16:37
  55.000 Lek
 • 3 foto
  Sprinter 313,, 5 vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 313,, 5 vende

  Shum e mir karoceria 3 meter e 30 cm

  Fier 17 gusht 09:02
  6.000 €
 • 3 foto
  skrep
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  skrep

  Shitet skrep ne gjendje shume te mire viti i prodhimit 1996 Gjithcka funksionale per me teper info 0

  Fier 16 gusht 09:28
  17.000 €
 • 0 foto
  KAMION DAF 85 CF 330
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KAMION DAF 85 CF 330

  Kamioni vetshkarkues,, 4 akse,, goma te reja,kamio CF me 16 marshe, kazan hekuri 18 m³,,kamjoni esht

  Fier 15 gusht 19:51
  9.500 €
 • 3 foto
  Shitet kamion man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamion man

  Kamioni esht ne gjendje shum te mir.me te gjitha sherbimet e bera.kazan 20m3.10 goma te sapovendosu

  Fier 14 gusht 11:08
  37.000 €
 • 1 foto
  mini ekskavator Kubota Kx
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mini ekskavator Kubota Kx

  Kubota Kx 57-4 mini ekskavator vit: 2010 Orari i punës: 3850 Pajisje të tjera: Çekan, shiritat prej

  Fier 14 gusht 08:36
  2.500 €
 • 2 foto
  Fadrom pay loader 65
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fadrom pay loader 65

  Fadrom internacional kova 2 m

  Fier 13 gusht 12:55
  9.000 €
 • 3 foto
  Shiten larese site dhe transportier
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten larese site dhe transportier

  Shiten te kompletuara me Elektromotora Shiten per arsye mosperdorimi

  Fier 13 gusht 12:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sprinter 2+1 atomat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 2+1 atomat

  Super gjendje me conditioner funksjonal sedile me ajer 6marsha pik kalbezimi nuk ka nevoj per azgje

  Fier 12 gusht 19:03
  5.500 €
 • 3 foto
  2+1 automatic tip tronik
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2+1 automatic tip tronik

  1 vit letra sapo jan prer me air con funksionale sedilja me ajer 6marsha pik kalbezimi 4goma poth te

  Fier 10 gusht 20:37
  5.500 €
 • 3 foto
  Kamion Benz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion Benz

  Kamion viti 1987. Dokumentat e paguara deri ne qershor 2019. Cmimi 750.000 lek (te reja)

  Fier 9 gusht 21:43
  750.000 Lek
 • 4 foto
  Okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion

  Cmimi i diskutushem i sapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje shume te mire shitet per arsye mospe

  Fier 9 gusht 20:05
  1.111.111.111 €
 • 6 foto
  Volvo 420
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo 420

  Shitet Volvo 420 viti prodhimit 2004 ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike Kazan andreoli shkar

  Fier 8 gusht 21:44
  38.000 €
 • 6 foto
  Shitet Autobus Bova Futura
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Autobus Bova Futura

  Autobus Bova Futura, viti i prodhimit 2001-02 , Motorri DAF , Kondicioner ftohje + sobe per ngrohje

  Fier 8 gusht 14:22
  20.000 €
 • 3 foto
  Autobus iveco mago
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus iveco mago

  Shitet Autobus Iveco Mago , viti i prodhimit 2001, Motorr me 6 pistona . Kondicioner ngrohje+ ftohje

  Fier 8 gusht 14:14
  15.000 €
 • 5 foto
  Iveco mago viti 2001 i sapo ardhur nga spanja
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco mago viti 2001 i sapo ardhur nga spanja

  Autobus Iveco mago i Vitit 2001 e sapo ardhur nga spanja 33 vende me kondicioner-clima fren-elektrik

  Fier 3 gusht 15:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Volvo auto transport.bizark
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo auto transport.bizark

  Shitet kamjon per transport vetura ,foristrada,fugona. Volvo 380 kuaj fuqi goma gati 80% ne gjendje

  Fier 1 gusht 23:24
  15.000 €
 • 3 foto
  Goma Fadrome dhe Piruni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Goma Fadrome dhe Piruni

  Goma Fadrome dhe Piruni 23.5 -25. TE REAJ 4 COPE. Te pershtacme per disk 19.50/25. Per peshe der

  Fier 28 korrik 22:46
  750.000 Lek
 • 2 foto
  Shes saurrel liaz per pj kembimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes saurrel liaz per pj kembimi

  Kambjo parga dhe diferencial raba Cmimi me marrveshje

  Fier 26 korrik 09:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Drinibraka@gmail.com
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  [email protected]

  Shitet per mos perdorim

  Fier 25 korrik 20:16
  1 €
 • 1 foto
  Reno e vitit 1996
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Reno e vitit 1996

  Shitet reno e vitit 1996 ne gjendje pune perfekte

  Fier 22 korrik 22:38
  16 €
 • 1 foto
  Shitet RENAULT ne gjendje te mire pune
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet RENAULT ne gjendje te mire pune

  Shitet Renault Viti 1996. Me dekumenta te rregullta. Gjendje te mir motorrike e xhenerike. Per me t

  Fier 21 korrik 13:12
  16.000 €
 • 3 foto
  Okazion ! Shiten rimorkio per makine .
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion ! Shiten rimorkio per makine .

  Shiten rimorkio per makine . Çmime te ndryshme . Per me shume kontaktoni ne nr 0683144400

  Fier 20 korrik 16:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion!! Eksavator gjendja shume e mire!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion!! Eksavator gjendja shume e mire!

  Cmimi 25000 euro i diskutushem. Mjeti eshte me targa. Eshte ne gjendie shume te mire, i gatshem pere

  Fier 20 korrik 12:23
  25.000 €
 • 5 foto
  Karroce me dy akse karrotrec
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karroce me dy akse karrotrec

  karroca eshte ne gjendje shume te mire me dokumenta te pagura.Pesha mbajtse 2t,pesha totale2.5t,6m e

  Fier 20 korrik 12:21
  2.500 €
 • 0 foto
  kamion 3 akse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kamion 3 akse

  Shitet makine transporti MAN 3 akse pesha 12ton Per me teper me kontaktoni ne 0696725447. Ju falemin

  Fier 20 korrik 08:50
  9.000 €
 • 0 foto
  rrul vibrues Bomag i perdorur
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rrul vibrues Bomag i perdorur

  Shitet Rrul Vibrues i Perdorur Bomag, pesha 12 ton, gome dhe rrul hekuri per shtresat nen-asfaltike.

  Fier 20 korrik 08:38
  9.000 €
 • 6 foto
  mercedes-benz actros 1843
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mercedes-benz actros 1843

  mjeti shitet per arsye mosperdorimi te gjitha sherbimet e kryera.

  Fier 18 korrik 16:52
  10.000 €
 • 4 foto
  KAZAN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KAZAN

  Shitet kazan guri kater akse 20m me mbushama porta mbrapa vaj pistona mbyllje idraulike

  Fier 14 korrik 22:04
  6.000 €
 • 6 foto
  Shitet volvo kamjon rimorkjo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet volvo kamjon rimorkjo

  Shitet volvo kamjon rimorkjo,viti 2005.motor 500 ,kambjo automatike,ritarder,kamjoni ka punuar vetem

  Fier 13 korrik 20:22
  1 €
 • 0 foto
  KERKOJ TE BLEJ MAKINERI PER NDERTIM BLLOQE BETONI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KERKOJ TE BLEJ MAKINERI PER NDERTIM BLLOQE BETONI

  Kërkoj te blej nje makineri per ndertimin e blloqeve te betonit

  Fier 13 korrik 19:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes Benz//2005//2.2 nafte
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz//2005//2.2 nafte

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhinjerike.Makina eshte e ardhur nga gjermania,me

  Fier 8 korrik 12:20
  6.400 €