Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Gjakovë

 • 8 foto
  Rimorkio ushtarake me frigorifer
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio ushtarake me frigorifer

  Rimorkio tehiqet me vetur dhe me trraktor e kamion frigoriferin eka ne gjendje te rregullt rimorkio

  Gjakovë Dje, 21:33
  1.300 €
 • 8 foto
  VW Crafter2.0TDI VITI2011 KLIM ME DOGAN FATUR TVSH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW Crafter2.0TDI VITI2011 KLIM ME DOGAN FATUR TVSH

  VW Crafter 2.0 TDI 100KW 136 PS me Klim me dogan fatur me tvsh ne gjendje shum per ma Shum Info Kont

  Gjakovë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Crafter 2.5TDI 6 ULSE VITI2008 me Dogan fatur
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW Crafter 2.5TDI 6 ULSE VITI2008 me Dogan fatur

  VW Crafter 2.5 TDI 6 Ulse viti 2008 me dogan fatur me tvsh ne gjendje shum te mire per ma shum Info

  Gjakovë Dje, 20:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Valaki Papuqe Zhabic Zipper Sot kadhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Papuqe Zhabic Zipper Sot kadhur ch

  Zipper asht 80 -100 kg

  Gjakovë Dje, 17:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Valaki Papuqe Zhabic WACKER sot kadhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Papuqe Zhabic WACKER sot kadhur ch

  Wacker viti 07 Ika 80-100 kg

  Gjakovë Dje, 17:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Valaki Papuqe Zhabic AMMANN Sot kadhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Papuqe Zhabic AMMANN Sot kadhur ch

  Ammann 80- 100 kg

  Gjakovë Dje, 17:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Valaki Papuqe Zhabica WACKER sot kadhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Papuqe Zhabica WACKER sot kadhur ch

  Waker viti 07 Ika 100 kg

  Gjakovë Dje, 17:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  nissan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  nissan

  Shitet kamioni Nisan, viti i prodhimit 1993. Kamioni është në gjendje shumë të mirë, timonin e ka hi

  Gjakovë Dje, 13:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Setra Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra Mercedes

  Shitet mercedes 0408 i sapoardhur nga gjermania ne gjendje perfekte posedon klim shum funksionale

  Gjakovë Dje, 11:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet cisterna Felbinder
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet cisterna Felbinder

  Vitit 1990 me kompresor gjendje te mir e gatshme per pun

  Gjakovë Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Paletar Sot kadhur nga zvicra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Paletar Sot kadhur nga zvicra

  Paletari Stöcklin Viti 2014 me kuqnica te dores 2500 kg Stöcklin 2000kg Jan ne gjedje te mir pun

  Gjakovë Dje, 08:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bageri Eskavator Lug sot ka adhur perj zvicre
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bageri Eskavator Lug sot ka adhur perj zvicre

  Luga per bagera te vogjel Asht 30 cm

  Gjakovë Dje, 08:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Valaki Frez Cerkullar Sharr per kocka sapo asht ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Frez Cerkullar Sharr per kocka sapo asht ch

  Frez per kocka sapo asht adhur nga zvicra Asht manafaz

  Gjakovë Dje, 08:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Valaki Frez Cerkullar Knake Sot ka adhur CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Frez Cerkullar Knake Sot ka adhur CH

  Knake ne gjendje te mir pune Sot ka adhur prej Zvicer

  Gjakovë Dje, 08:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Sprinter 313 2003 i sapo ardhur .
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Sprinter 313 2003 i sapo ardhur .

  Mercedes Sprinter Viti: 2003 Km: 240.000 Marshi: Manual Motorri. 313 2.2 129ps Extra Centrall Webas

  Gjakovë 21 shtator 19:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorra per meshalic betoni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motorra per meshalic betoni

  Motorra per meshalic betoni njera asht konqar tjetra sever punoin shum mir .inf 044129189 tel dhe vi

  Gjakovë 21 shtator 12:57
  35 €
 • 4 foto
  minibus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  minibus

  shes Minibus Man Turistik Minibusi posedon Klim+kapak flladites Tv aparat kafes deren ne menyr elekt

  Gjakovë 21 shtator 11:35
  11.500 €
 • 0 foto
  Autobus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus

  Shes autobusin setra 215h seter ne gjendje te rregullt posedon klim tv etj gjdo gje funskionale mund

  Gjakovë 21 shtator 11:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Valaki Frez Cerkullar sot kadhur prej zvicre
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Frez Cerkullar sot kadhur prej zvicre

  Freza ne gjendje te mir pune

  Gjakovë 21 shtator 07:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes dheun
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes dheun

  Bejme shitjen e dheut ne rajonin eGjakovs

  Gjakovë 20 shtator 21:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  punoj me bager dhe kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  punoj me bager dhe kamion

  Bejme prishjen e shtepiv,rrafshitjen e oborrev,bartjen e dheut,bartje zhavorri,hapjen e pudrumav,hap

  Gjakovë 20 shtator 21:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   AUTO SHLEP SHITET 24 h 049909031
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AUTO SHLEP SHITET 24 h 049909031

  24 h bojim bartjen e makinave 049909031 shitet 5000eu

  Gjakovë 20 shtator 20:44
  44.251.302 €
 • 5 foto
  SETRA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SETRA

  Shes setra 315GT H e po sa ardhur nga gjermanija viti 1999 autobusi ka veq doganen e kryer

  Gjakovë 20 shtator 14:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Minibus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Minibus

  Minibusi eshte ne gjendje te rregullt,regjistrimi deri ne fund te marsit2018,minibusi posedon 18 ulc

  Gjakovë 20 shtator 13:51
  3.000 €
 • 0 foto
  Rimork
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimork

  E Shes Rimorkun perj Zvicre kotrullimi teknik esht bëhe ne Gusht 2018 esht ne jgendje shum shum tem

  Gjakovë 20 shtator 09:52
  2.200 €
 • 3 foto
  SETRA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SETRA

  Shes autobus bova viti 1999 ne gjendje shum te mir motorr daf 55 ulse menjaq 4+4

  Gjakovë 19 shtator 22:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SETRA 317 HDH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SETRA 317 HDH

  Shes setra 317 HDH viti 1999 ne gjendje shum te mir posedon 59 ulse 1 vit regjistrim goma te reja

  Gjakovë 19 shtator 21:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bager Cobellko 7 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager Cobellko 7 ton

  Shitet bageri i sapo ardhur nga Ch ne gjendje te mir pune

  Gjakovë 19 shtator 16:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  •RIMORKIO ME FRENA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  •RIMORKIO ME FRENA

  •Rimorkio me frena •Gjërsia - 1.20 CM •Gjatësia - 2.10 CM •Lartësia - 0.95 CM

  Gjakovë 19 shtator 15:52
  700 €
 • 1 foto
  eskavator komatsu pc50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  eskavator komatsu pc50

  Marka: KOMATSU Modeli: PC 50 MR-2 Statusi: i mirë Rindërtuar, drenazhuar, mbrojtur Kabina, goma deri

  Gjakovë 19 shtator 13:40
  2.300 €
 • 1 foto
  Hilti Wacker sot kadhur nga zvicra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Hilti Wacker sot kadhur nga zvicra

  Hilti per thurjen ebetonit

  Gjakovë 19 shtator 09:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Bageri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Bageri

  Liebherr 912 litronic viti i prodhimit 1991 bageri është ne gjendje shum te mir teknike

  Gjakovë 19 shtator 07:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Valaki Frez Maqin prejen e kockave sapo kadhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Frez Maqin prejen e kockave sapo kadhur ch

  Freza ne ngjendje te mir pune Eka plloqen ere

  Gjakovë 18 shtator 19:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Valaki Zhabic Papuqe sapo kadhur CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Zhabic Papuqe sapo kadhur CH

  Valaki ne gjendje te mir pune

  Gjakovë 18 shtator 19:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bageri Eskavator Lug sapo kanadhur prej CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bageri Eskavator Lug sapo kanadhur prej CH

  Luga asht me sistem te shpet Asht 1m

  Gjakovë 18 shtator 17:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ford Transit 2.5 disel Viti1998me 11muj regjistrim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ford Transit 2.5 disel Viti1998me 11muj regjistrim

  Ford Transit 2.5 disel Viti1998me 11muj regjistrim Per ma shum Info Kontakt +38649174666 //+38344749

  Gjakovë 18 shtator 17:34
  1.350 €
 • 2 foto
  Ndertojm dhe projektojm Shtepi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ndertojm dhe projektojm Shtepi

  ndertojm dhe projektojm shtepi simbas porosis... Viber +38349668151

  Gjakovë 17 shtator 22:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Valaki Frez Motorr sot jan adhur CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Frez Motorr sot jan adhur CH

  Mottori per prejen ekockave per beton Jan ngjendje te mir pune

  Gjakovë 15 shtator 17:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Valaki Zhabic Papuqe Wacker Sapo kadhur ch
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Valaki Zhabic Papuqe Wacker Sapo kadhur ch

  Marka Wacker Viti 2001 Asht dhezet me QILS Me servis te ban Batarin ere eka

  Gjakovë 15 shtator 15:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Auto transportus me kamion ne rajonin eGjakovs
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Auto transportus me kamion ne rajonin eGjakovs

  Punojm me kamion ne rajonin eGjakovs Per info viber +38345660637

  Gjakovë 15 shtator 13:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Man TGA 18/480
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man TGA 18/480

  I posa ardhur nga gjermania me dogan te paguar dhe tabela rks

  Gjakovë 15 shtator 10:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rimorkio schmitz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio schmitz

  Viti2005 tabela rks Gomat 80%

  Gjakovë 15 shtator 10:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  rks i çlajmëruar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  rks i çlajmëruar

  ....

  Gjakovë 12 shtator 11:30
  3 €
 • 3 foto
  Grafter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Grafter

  Shes grafter viti i pr 2007 i a ärdhur nga gjermonia shume i rujtum prokolica 3 m .dizel

  Gjakovë 11 shtator 22:16
  8.000 €
 • 4 foto
  VW Bus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW Bus

  2.5 Turbo Diesel Viti i prodhimit 1999 16 ulse Km 149560 Kombi eshte ne gjendje shum te mire, posedo

  Gjakovë 11 shtator 10:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Wacker STAMP Papuqe Sot kan adhur CH
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Wacker STAMP Papuqe Sot kan adhur CH

  Wacker stamp Ne gjendje te mir pune

  Gjakovë 9 shtator 20:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  autobus setra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  autobus setra

  Shes autobusin setra H215 klim verbacne tv ne gjendje te rregullt bëim edhe ndrrim +383 45 698 997

  Gjakovë 8 shtator 13:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES 616 CDI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES 616 CDI

  Shitet Busi Mercedes Model 616 CDI i sapoardhur nga Zvicra Viti 25.06.2004 Ulëse. 23 Kilometra. 18

  Gjakovë 6 shtator 20:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  skanij modeli 142 dhe rimorkio jumbo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  skanij modeli 142 dhe rimorkio jumbo

  skanija 142 viti 1991 me rimorkijo xhambo me trre aksa per pesha te renda pa dogan qmimi me marrrve

  Gjakovë 5 shtator 17:43
  7.600 €
 • 2 foto
  Vilushkerr
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vilushkerr

  Vilushkerr nisan benzin&plin fabrikisht pesh ngritja 4000 kg. Thikat levizje ansore me komand de

  Gjakovë 5 shtator 17:31
  3.700 €